9 найкращих онлайн-дошок для співпраці в реальному часі

Щоразу, коли ми говоримо про командну співпрацю, зустрічі та продуктивність, перше, що спадає на думку кожному – це дошка.

Завдяки дошці команди легко та легко взаємодіють онлайн. Ви можете ділитися файлами та показувати особисті презентації, щоб пояснити своїм колегам на дошці. Тепер не варто хвилюватися, навіть якщо всім доведеться працювати віртуально. Співробітники можуть ефективно обмірковувати нові ідеї та співпрацювати з членами на різних рівнях.

Інтерактивна дошка

Інтерактивна дошка схожа на білий екран, підключений до проектора або комп’ютера. Ви можете легко керувати дошкою одним дотиком пальця, ручки чи іншого інструменту. Онлайн-дошка здатна виконувати подібні функції для віддалених операцій.

Для чого потрібна онлайн-дошка?

Якщо ви коли-небудь брали участь у мозковому штурмі, ви знаєте важливість дошки. Вам завжди потрібне місце, щоб записувати всі ідеї чи думки під час обговорення.

Не обов’язково, щоб кожна компанія могла надати доступ до офісного середовища з усіма зручностями, такими як мікрофон, дошка, динаміки та проектор. Коли команди працюють віддалено, створити такий дорогий робочий простір непрактично й важко. Тут ви можете замінити реальну дошку онлайн-дошкою.

Дошки стають у нагоді не лише організаціям, а й людям, які займаються онлайн-навчанням. Якщо ви викладаєте, вам слід придбати дошку, щоб зробити викладання безперебійним і легким для вас. Студентам також буде легко підключитися до нового закладу.

Перш ніж ми перейдемо до списку найкращих онлайн-дошок, давайте подивимося на деякі функції, які ви повинні шукати в онлайн-дошці.

Особливості онлайн-дошки, на які варто звернути увагу

Якісна біла дошка може вивести вашу співпрацю в реальному часі на новий рівень. Вони пропонують багато функцій, крім звичайних, таких як малювання та нотатки. Нижче наведено деякі ключові особливості онлайн-дошки:

  • Коментування
  • Обмін повідомленнями
  • Замітки
  • Функція аудіо- та відеодзвінків
  • Розпізнавання зображень і розумна форма
  • Параметри збереження в декількох форматах файлів
  • Історія версій і версії плати
  • Завантаження файлів і зображень
  • Повна бібліотека готових шаблонів

Тепер давайте розглянемо деякі з найкращих онлайн-дошок для підвищення рівня вашої співпраці в реальному часі.

Moqups

Moqups допоможе вам розмістити вашу фізичну дошку на онлайн-платформі за допомогою візуального інструменту для співпраці. Завдяки інтерактивній дошці ви побачите, що співпраця в команді буде безперебійною та гладкою. Тепер віддаленим командам не потрібно турбуватися про співпрацю з командами для обговорення ідей і прийняття рішень.

Налаштування дошки ніколи не буде таким простим. За допомогою функції перетягування ви можете легко додавати нотатки, емодзі, значки, зображення та анотації. Ваша команда може легко зрозуміти ідею, яку ви намагаєтеся донести. Інтерфейс користувача Moqups досить інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Немає необхідності починати навчання, коли ви можете безпосередньо співпрацювати з усіма кількома клацаннями миші.

Moqups доступний у браузерах, пристроях iPad, Android та iOS. Ви можете використовувати програми для відеоконференцій, такі як Skype і Zoom, і переглядати дошку. Ви можете безпосередньо експортувати файли PDF і PNG або навіть посилання на проекти, розміщені в Інтернеті.

Є багато налаштованих шаблонів для вибору стратегії, організації та аналізу роботи. Ви можете зберігати всю відповідну роботу разом, створюючи дошки та вкладені папки.

Moqups — це ваше універсальне рішення для розміщення віртуальних семінарів, керування гнучким робочим процесом, обміну концепціями з членами вашої команди та організації мозкових штурмів.

  Як використовувати Spotify з Siri на iPhone

ClickUp

ClickUp — це онлайн-дошка, яка допомагає командам ефективно візуально співпрацювати. Ця віртуальна дошка створює ідеальне полотно для командних робочих процесів та ідей. Завдяки цьому, як команда, ви можете бачити діяльність кожного члена команди та тісно співпрацювати. Ви можете створювати завдання ClickUp безпосередньо зі своїх дошок. Ви можете посилатися на завдання, документи, файли тощо, щоб додати контекст вашій командній роботі.

ClickUp постачається з набором творчих інструментів, які дозволяють додавати форми, писати нотатки, малювати від руки та багато іншого. Ви можете легко з’єднати кілька об’єктів, малюючи з’єднання за допомогою функції перетягування. Це також дозволяє додавати зображення. Використовуючи цю безкоштовну програму, ви можете зберігати всі свої w

Lucidspark

Lucidspark — ідеальний вибір для командної співпраці, якщо ваша компанія працює вдома. Ця віртуальна дошка допомагає вашим співробітникам втілювати найкращі ідеї в життя, а також покращує командну роботу. На полотні достатньо місця для мозкового штурму та захоплення всіх гідних ідей. Крім того, ви будете вражені наявністю функцій і гнучкості, які ви отримуєте з Lucidspark.

Спиратися на думки інших співробітників досить просто, оскільки ви можете надати відгук про різні ідеї, зображені на цифровому полотні. Ви також можете розробити дієві кроки на основі ідей усієї команди, щоб почати будувати все з інерцією.

Lucidspark готовий до корпоративного використання з повною безпекою та можливістю масштабування для вашого бізнесу. Для покращеного досвіду та безперебійної роботи ви можете спробувати декілька інтеграцій із інструментом. Це допоможе вам працювати з поточними інструментами, а також безперебійно працювати з Lucidspark.

Ви можете підготувати Lucidcharts із повним робочим процесом кроків, які ви придумали. Ви також можете використовувати доступні шаблони, щоб розпочати наступну нараду для співпраці. Нехай ваша співпраця не постраждає лише через онлайн-режим роботи. Тепер ви можете використовувати Lucispark для продовження продуктивної роботи завдяки онлайн-командній співпраці.

Міро

Міро має все необхідне для співпраці онлайн під час віддаленої роботи. Його привабливий та інтуїтивно зрозумілий досвід дозволяє співробітникам легко співпрацювати на онлайн-дошці. Нескінченне полотно Miro дозволяє вам вибрати, як ви раніше працювали зі своєю командою. Miro пропонує безмежні можливості для співпраці.

Незалежно від того, чи плануєте ви проводити щотижневі зустрічі, проводити уроки, віртуально проводити мозковий штурм або документувати зустрічі, ви можете зробити все це з Miro. Це швидка та проста у використанні дошка, яка полегшує співпрацю з будь-якого місця та в будь-який час.

Існує багато варіантів шаблонів, доступних для вибору. Якщо ви не зацікавлені у використанні готових шаблонів, ви можете почати з чистої дошки.

Вибравши шаблон відповідно до ваших вимог, ви можете додавати зображення, файли, нотатки, фігури, текст і багато іншого за допомогою різних функцій презентації. Ви можете запрошувати інших учасників на свою дошку різними засобами, наприклад Slack або електронною поштою. Якщо ви викладаєте клас, ви можете надати учасникам дозвіл лише на перегляд, щоб не було перешкод під час навчання. Якщо ви провели щотижневе обговорення для створення ідей, ви можете отримати доступ до своїх колег для редагування дошки.

Є багато інших функцій, як-от інтеграція з різними інструментами, щоб легко перенести всі дані з різних платформ на дошку. Ще одна дивовижна особливість — функція оцифрування рукописних нотаток. Ви можете зробити знімок своєї дошки за допомогою Stickies Capture, і він миттєво перетвориться на редаговану цифрову нотатку.

Пояснити все

Як говорить назва – поясніть усе 🆒!

За допомогою Пояснити все Завдяки онлайн-дошці ви можете розширити повсякденну співпрацю безпосередньо з браузера. Надійні функції дозволяють легко зв’язуватися з командою та долучатися до вашої думки. Ви можете співпрацювати та спілкуватися з ким завгодно, запросивши їх до дошки.

  21 найкращий веб-сайт для перегляду Наруто Шиппуден

Вам дозволено коментувати та записувати все, що відбувається на дошці. Окрім цього, ви навіть можете зробити свої презентації цікавими, додавши відео, фотографії та документи. Ви можете надіслати насичений відеовідгук, щоб люди краще його зрозуміли. Незалежно від того, працюєте ви на різних поверхах офісу чи зовсім у різних країнах, Explain Everything зведе вас усіх разом на одній сторінці.

Він доступний не лише на веб-платформі, але ви також можете використовувати додаток на різних пристроях. Не було б обмежень щодо пристроїв. Тепер ви можете легко проводити співбесіди, давати рекламні пропозиції, проводити регулярні зустрічі та навіть безперешкодно проводити подальші дії за допомогою онлайн-дошки Explain Everything.

NoteBookCast

NoteBookCast це багатоплатформна онлайн-дошка, сумісна з усіма пристроями, які мають сучасний веб-браузер. Співпраця в режимі реального часу, створення ескізів, нотаток і дистанційне навчання стають легкими та цікавими за допомогою онлайн-дошки. Ви можете легко створювати дошки в реальному часі, і найкраще те, що ви навіть можете зберігати їх для подальшого використання.

Коли ви проводите нараду чи живий сеанс, інші користувачі можуть бачити все, що ви пишете чи малюєте на дошці, у режимі реального часу без затримок. Дивовижна чутливість створює враження, ніби все відбувається віч-на-віч. Крім того, дошка також дозволяє кільком користувачам малювати та писати одночасно.

Завдяки підтримці шаблону ви можете створити шаблон один раз і використовувати його повторно, коли він вам знадобиться в майбутньому. Використовуючи ці шаблони, ви можете створити скільки завгодно білих дошок. Якщо вам потрібно розміщувати якийсь логотип або текст на кожній зустрічі чи навчанні, ви можете розмістити його один раз і використовувати той самий шаблон щоразу.

У NoteBookCast є багато інтегрованих інструментів для кращого функціонування. Одними з цінних інструментів є лазерна вказівка, наліпки, параметри чату, малювання фігур і вбудований текст. Розробники продовжують створювати нові інструменти на основі відгуків користувачів.

Ziteboard

Ziteboard це легка веб-дошка, яка бездоганно працює на всіх пристроях. Ви можете співпрацювати та об’єднуватися з людьми для обговорень зі своїх ноутбуків, телефонів і планшетів. Його було оптимізовано для безперебійної роботи в Google Chrome для пристроїв і ноутбуків Android і Safari для пристроїв iOS і Mac.

Ziteboard також дозволяє користувачам включати текст, відео веб-конференції та голос, окрім функцій малювання. Якщо ви хочете співпрацювати на груповій дошці всієї компанії, не потрібно відкривати кілька програм, оскільки Ziteboard може зробити все це за вас. Його розроблено для плавного проведення зустрічей, а також інтерактивних навчальних занять.

Коли ви вперше відкриваєте Ziteboard, ви отримуєте нескінченне біле полотно для роботи. За потреби ви навіть можете експортувати дошку у PDF-файли для легкого обміну. Крім того, ви можете безпосередньо конвертувати їх у файли PNG і SVG для відкриття зображення дошки у Photoshop або Illustrator.

Якщо ви хочете провести зустріч або презентацію, вказуючи на деякі речі з PDF-файлів або зображень, ви можете безпосередньо імпортувати їх на дошку та продовжити пояснення. Ще одна захоплююча особливість Ziteboard полягає в тому, що ви можете безпосередньо публікувати дошки в Інтернеті, і вони відображаються в режимі презентації. Таким чином, користувачі можуть переглядати дошку онлайн, але вони не зможуть редагувати або співпрацювати з опублікованою дошкою.

Якщо вам потрібно відредагувати попередні файли, спілкуватися з членами команди за допомогою голосових і відеодзвінків, і вам подобається зберігати дошки, тоді Ziteboard стане ідеальним варіантом. Його набір функцій робить його ідеальним онлайн-інструментом для командної співпраці.

  Як користуватися засобами навчання Microsoft Word

Whiteboard.fi

Whiteboard.fi це безкоштовна онлайн-дошка для вчителів і класів. Налаштувати цю дошку досить просто, тому що ви можете миттєво створити клас, і студенти можуть приєднатися безпосередньо за допомогою QR-коду, посилання на клас або код кімнати.

Він ідеально підходить для навчання, оскільки кожен учень отримає власну дошку для виконання математичних рівнянь, малювання чи написання будь-чого. Студенти не зможуть бачити дошку інших студентів. З іншого боку, вчитель може переглядати всі дошки учня в режимі реального часу. Таким чином, учитель може забезпечити негайний зворотний зв’язок зі студентами на основі їх роботи.

Для роботи цієї дошки на будь-якому пристрої не потрібно жодної інсталяції. Ви навіть можете співпрацювати з іншим викладачем і проводити урок разом. За допомогою кількох клацань ви можете безпосередньо зберегти всі дошки учнів у форматі PDF. Учитель може навіть просунути учням власну дошку, щоб краще пояснити їх.

Скетчборд

Ви можете потрапити на Скетчборд щоб разом виконувати завдання та вирішувати складні проблеми разом із членами вашої команди. Ви можете зробити віддалену роботу веселою та цікавою за допомогою цієї онлайн-дошки. Тепер немає потреби чекати зворотнього зв’язку електронною поштою, оскільки онлайн-дошка дозволяє одночасно взаємодіяти та надавати відгук.

Ви можете співпрацювати з будь-якого місця та в будь-який час за допомогою цієї веб-дошки. Sketchboard надає цифровий робочий простір, де ви можете ділитися всіма своїми ідеями та обговорювати їх з колегами. Є понад 400 ескізів і автоматичних підключень на вибір, що спрощує співпрацю над вашою ідеєю. Тепер ви можете легко втілити своє бачення в життя, записавши їх на дошці.

Sketchboard дозволяє користувачам інтегрувати різні інструменти, такі як GitHub, Google Drive і Slack, для безперебійної роботи. Ви можете використовувати свої улюблені інструменти, інтегрувавши їх і зробивши частиною процесу співпраці. Отже, немає потреби працювати більше, коли ви можете працювати більш розумно за допомогою інтеграцій.

Якщо ви плануєте створити програмне забезпечення, ви можете ідеально використовувати цю онлайн-дошку. Ви отримаєте всі візуалізації під рукою, щоб пояснити все найкращим чином іншим членам команди. За допомогою карти дизайну програмного забезпечення всій команді стає легко працювати над спільною метою з належним розумінням.

Почесна згадка

Навчальні дошки

Якщо ви шукаєте безкоштовну онлайн-дошку з усіма основними функціями, то Навчальні дошки це ідеальний варіант. Ви знайдете всі основні функції, такі як додавання зображень, тексту, малюнків, анотацій та багато іншого. За допомогою цієї дошки можна чудово навчати учнів.

Заключні думки

Ви знайдете багато рекомендацій під час пошуку онлайн-дошки для продовження співпраці в реальному часі. Ви знайдете дошку на найкращій інвестиції в цьому віртуальному світі.

Перш ніж вибрати дошку, ви повинні ознайомитися з її функціями. Дошки стали необхідним інструментом, коли дистанційні сили розділені. Згадані вище дошки чудово допомагають людям адаптуватися до переходу та продовжувати працювати ефективно.

Далі ознайомтеся з деякими з найкращих програм для віртуальних подій, щоб зв’язатися зі своєю аудиторією.