9 найкращих ОЗУ DDR5 для продуктивності ПК нового покоління

Categories:

DDR5 або оперативна пам’ять Double Data Rate 5 — це остання еволюція в списку основної пам’яті для ПК.

Ця версія оперативної пам’яті головним чином зосереджена на збільшенні пропускної здатності та щільності оперативної пам’яті. Окрім покращення цих функцій, він також зосереджений на зниженні енергоспоживання.

Материнські плати з чіпсетом Z690 є першими, хто підтримує цю оперативну пам’ять DDR5. Основною метою розробки DDR5 є збільшення її ємності, яка зараз становить 64 ГБ на мікросхему. Це чотириразове покращення порівняно з DDR4.

Важливість оперативної пам’яті DDR5 в комп’ютерних іграх

Пам’ять DDR5 пропонує низьку затримку та вищі частоти, що створює різницю в частоті кадрів. Оскільки з вищими частотами кількість кадрів за секунду зменшується.

Як наслідок, ігри виграють від цього з точки зору чуйності та продуктивності. Тому DDR5 стала привабливою для геймерів на ПК.

DDR5 проти. Оперативна пам’ять DDR4

Нижче наведено основні відмінності між DDR5 і DDR4.

  • Ємність: максимальна щільність матриці DDR4 становить 16 ГБ, тоді як DDR5 має чотириразове збільшення цього числа, тобто 64 ГБ. Це означає, що DDR5 має набагато більшу ємність, ніж DDR4.
  • Керування живленням: у DDR4 материнська плата керує живленням. Однак у DDR5, PMIC або інтегральні схеми керування живленням справляються з цим завданням.
  • Сумісність: DDR5 сумісна з процесорами Alder Lake 12-го покоління, такими як Intel Core i7-12700K, Intel Core i5-12600K тощо. Пам’ять DDR4 несумісна з цими ЦП.
  • Ціна: існує велика різниця між ціною цих двох ОЗУ. DDR5 досить дорога, ніж DDR4, що робить її недоступною для малобюджетних клієнтів.
  25 найкращих інструментів тестування API

Як вибрати найкращу оперативну пам’ять DDR5 для ПК?

Фактори, які потрібно враховувати, купуючи DDR5:

  • Швидкість. Якщо ви плануєте придбати пам’ять DDR5, це означає, що вона потрібна для високопродуктивних вимог або ігор. Для цього вам знадобиться швидший або найшвидший варіант. Тому враховуйте мету вашої заявки. Це допоможе вам визначити швидкість оперативної пам’яті DDR5.
  • Потужність: вимога до потужності є ще одним важливим фактором, який слід враховувати. Більша потреба в електроенергії означає більше споживання електроенергії. Тому ідеальним є варіант із низьким споживанням електроенергії.
  • Ємність: Вам також слід чітко визначити необхідний обсяг пам’яті. Це допоможе вам вибрати варіанти.
  • Сумісність: усі ОЗП DDR5 не сумісні з усіма видами процесорів. Отже, перш ніж приймати рішення, розгляньте сумісність вашої системи з параметрами.

Тепер, коли ви зрозуміли оперативну пам’ять DDR5 зсередини, давайте дослідимо найкращу оперативну пам’ять DDR5 для чудової продуктивності.

Серія G.Skill Trident Z5 RGB

Ця оперативна пам’ять DDR5 серії Trident Z5 RGB має обтічний і гладкий алюмінієвий дизайн. Він ідеально підходить для набору мікросхем серії Intel Z690/Z790 із процесорами Intel Core 12-го або 13-го покоління або найновішими.

Він має спрощену світлову панель RGB, яка дозволяє налаштувати освітлення за допомогою програмного забезпечення для керування освітленням.

Він програмується з використанням останніх профілів XMP 3.0. Вам просто потрібно ввімкнути профіль XMP, щоб мати номінальну швидкість розгону цього набору. Ця пам’ять ідеально підходить для використання як пам’ять для ігор або для виконання різноманітних вимог до високої продуктивності.

Kingston Fury Beast 32 Гб

Kingston Fury Beast 32 ГБ DDR 5 RAM дозволяє насолоджуватися початковою швидкістю 4800 МГц. Ця пам’ять на 50% швидша за DDR4. Його On-die ECC (ODECC) допомагає в інтеграції даних, щоб система могла працювати чудово.

Ця оперативна пам’ять має подвійний пакет і довжину банку та два 32-розрядних підканалу, які є незалежними. Він має покращену стабільність і ефективність розгону, а також сертифіковану пам’ять Intel XMP 3.0. Він має низькопрофільну конструкцію розподільника тепла.

  Як зупинити автоматичну зміну стеків віджетів iPhone

Оперативна пам’ять XPG Lancer DDR5

XPG представляє пам’ять наступного покоління DDR5, Lancer, яка доступна в двох версіях. Одна версія поставляється з адресним RGB, а інша – без RGB. Ці дві версії оснащені друкованими платами та чіпсетами найвищої якості для забезпечення стабільної та безкомпромісної продуктивності.

Він може досягати частоти до 6000 МТ/с і таким чином демонструвати чудову продуктивність під час розгону та ігор. Його On-die ECC допомагає забезпечити кращу надійність і стабільність комп’ютера. Він сумісний з процесорами і материнськими платами, маючи підтримку DDR5.

Patriot Viper Venom RGB DDR5

Серія Viper Venom DDR5 є найшвидшою DRAM від Patriot Memory. Він поставляється з початковою частотою 4800 МГц.

Новаторська технологія дозволяє йому працювати вдвічі швидше та мати подвійну пропускну здатність, ніж DDR4. Він оснащений інноваційними мікросхемами керування живленням для низького енергоспоживання та ефективної роботи. Технологія термоконтролю збільшує термін служби модулів.

CORSAIR Vengeance DDR5

Пам’ять CORSAIR Vengeance DDR5 забезпечує чудову продуктивність системи з підвищеною швидкістю, частотою та ємністю. Це гарантує, що ваш процесор високого класу швидко отримує дані та, таким чином, може ефективно їх обробляти.

Він має ємність 32 ГБ зі швидкістю пам’яті 4800 МГц. Його вбудоване регулювання напруги допомагає значно покращити та стабільний розгін. Це дозволяє налаштовувати та зберігати профілі XMP 3.0. Він призначений для материнських плат DDR5.

Оперативна пам’ять Crucial DDR5 32 ГБ

Crucial представляє 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5 зі швидкістю до 5600 МГц. Intel XMP 3.0 забезпечує легке відновлення продуктивності.

Ця оперативна пам’ять DDR5 дозволяє насолоджуватися іграми з високою частотою кадрів. Це 288-контактна пам’ять без ECC з напругою 1,1 В.

TEAMGROUP T-Force Delta RGB DDR5

Відчуйте нове покоління OC із цією оперативною пам’яттю TEAMGROUP Delta RGB DDR5. Він сумісний із серією Intel 600. Він підтримує кілька програмних засобів освітлення та має надширококутне освітлення 120 градусів і кольори RGB.

  Пояснення регресії та класифікації в машинному навчанні

Це дозволяє розганяти в один клік завдяки підтримці Intel XMP3.0. Його мікросхеми керування живленням забезпечують оптимальне та стабільне використання енергії. Він має ECC на матриці для забезпечення стабільних систем.

TEAMGROUP T-Force Vulcan Alpha DDR5

Пам’ять T-Force Vulcan Alpha DDR5 від TEAMGROUP допоможе вам насолодитися продуктивністю системи наступного рівня. Він поставляється з чіпсетами серії AMD. Ця оперативна пам’ять DDR5 сумісна з процесорами серії Ryzen 7000 і AMD X670.

Його посилена структура та елегантний дизайн допомагають запропонувати краще охолодження. Він постачається з мікросхемами керування живленням, які допомагають ефективно та стабільно використовувати електроенергію. Його ECC на матриці забезпечує стабільну роботу систем.

G.Skill RipJaws серії S5 DDR5

Ця серія RipJaws S5 ідеально підходить для чіпсетів серії Intel Z690/Z790 із процесорами Intel Core 12-го або 13-го поколінь. Він має ємність пам’яті 32 ГБ і швидкість 5600 МГц. Це двоканальний комплект без ECC.

Він підтримує профілі XMP 3.0 і має компактний дизайн із висотою лише 33 мм. Він може досягти номінальної швидкості розгону XMP із системною стабільністю та продуктивністю.

Примітка автора

Якщо ви шукаєте потужну оперативну пам’ять DDR5, XPG Lancer є одним із чудових варіантів. Оскільки він також доступний у версії без RGB, тож ви можете обрати цю версію, якщо віддаєте перевагу варіанту без RGB. Це також чудові варіанти для покращених ігрових вражень.

Далі ви можете ознайомитися з найкращою ігровою клавіатурою для професійних геймерів.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?