9 найкращих настільних ігрових ПК для гри без затримок

Categories:

Сьогодні більшість із нас приваблюють комп’ютерні ігри.

Зважаючи на всесвітню популярність, існує кілька способів грати в найновіші ігри, але один із найпростіших — використовувати ігровий ПК із високоякісною графікою та високою роздільною здатністю. З такою кількістю різних брендів і специфікацій, знати, з чого почати, купуючи один, може бути складно.

Незважаючи на це, ви завжди можете прийняти правильне рішення, проводячи обширні дослідження.

Купівля готового ігрового ПК має багато переваг. Крім того, вам слід вибрати той, який має найшвидший процесор і найкращу графічну карту в межах вашого бюджету.

Зберігайте спокій, оскільки ми зібрали найкращі добірки, які допоможуть вам зробити правильний вибір. Читайте далі, щоб дізнатися все.

Як відповідний ігровий ПК може покращити ігровий досвід?

Тепер для комп’ютерних геймерів стало звичніше, ніж будь-коли, вибирати з великої різноманітності комп’ютерів. Доступні різні готові ігрові настільні комп’ютери на замовлення та напівнастроювані комп’ютери, починаючи від бюджетних варіантів і закінчуючи моделями високого класу.

Користувачі також можуть придбати частини на свій вибір для створення свого ігрового ПК та оновити його, коли захочуть. Хоча настільні комп’ютери популярні, багато людей тепер грають в ігри на ігрових ноутбуках, а не на настільних ПК.

Метою вибору ігрових настільних комп’ютерів для ПК є розміщення потужних графічних карт і пропонування ширшого асортименту апаратного забезпечення для кращої продуктивності та кращого ігрового досвіду, ніж ігрові ноутбуки.

Основні характеристики, які слід враховувати під час купівлі ігрового ПК

Купуючи або збираючи ігровий ПК, важливо розуміти, що це може бути складним процесом. Тому розуміння характеристик хорошого ігрового ПК має вирішальне значення.

Щоб вибрати відповідний ігровий ПК, необхідно врахувати наступні важливі аспекти:

#1. Графіка

Графіка є одним із найважливіших факторів у пошуку найкращого ігрового ПК. Останніми роками більшість людей розглядають можливість придбання найновішої графіки, оскільки вона дає змогу грати в ігри у високій якості. Тому вибір ігрового комп’ютера з найкращою графікою має важливе значення для підвищення продуктивності в іграх.

#2. Корпуси та материнські плати

Це одна з особливостей, яку повинен мати ігровий ПК, щоб зробити ідеальний вибір. Отже, перш ніж вирішити, який тип корпусу для ПК купити, переконайтеся, що ви перевірили корпус свого ПК. З найновішими материнськими платами ви можете створити найкращий ігровий ПК для своїх ігрових потреб.

  10 способів виправити PS4 постійно вимикається

Читайте також: Найкращі материнські плати Intel для ігор

#3. Вартість

Вартість — важливий фактор, який кожен гравець повинен враховувати при виборі ігрового ПК. Існує думка, що чим вищий ваш бюджет, тим більше якісних ігрових ПК ви можете додати до своєї колекції.

Але це іноді невірно, оскільки ви також повинні враховувати свій бюджет. Деякі популярні бренди надають ігрові комп’ютери в межах вашого бюджету, щоб отримати максимальну віддачу від ігор і забезпечити роботу без затримок.

#4. SSD/жорсткий диск

Твердотільні накопичувачі (SSD) є вирішальним фактором, що впливає на покупку комп’ютерних ігор. Однак для комп’ютерних ігор завжди віддавайте перевагу SSD, а не жорсткому диску. Додавання SSD-накопичувача до вашого ігрового комп’ютера – це найпростіший спосіб підвищити продуктивність.

Ринок комп’ютерних ігор стрімко зростає. З великою кількістю доступних комп’ютерних ігор нам усім стало важко зробити правильний вибір. Тепер давайте розглянемо деякі з ігрових ПК.

SkyTech Shadow

Ви бачили блискавичний ігровий ПК? Представляємо вам SkyTech Shadow, найвідоміший ПК на ринку. Завдяки швидкому SSD, який входить до комплекту ігрового комп’ютера SkyTech Shadow 3.0, система працює майже в 30 разів швидше, ніж інші звичайні комп’ютери.

Ключові риси

 • Підвищена швидкість з Wi-Fi
 • Спеціально розроблений для ігор з високою графікою
 • Вентилятори з RGB-підсвічуванням і чудовим потоком повітря

В ігри, які потребують високої графіки, можна грати за допомогою відеокарти цього продукту на 12 ГБ. Процесор AMD Ryzen 5 має 12 ядер і 12 потоків. Завдяки потужному каналу Wi-Fi цей ігровий ПК сумісний із багатьма бездротовими пристроями.

MSI Aegis RS

Дивитися на MSI Aegis RS вражає. Завдяки невеликій площі та незграбному дизайну цей ПК Gaming ідеально підходить практично для будь-якого ігрового куточка, будь то робочий стіл або місце у вітальні.

Крім того, ви побачите, що він прекрасно запускає ігри, незалежно від ваших налаштувань, QHD, UHD або Full HD.

Вам буде легко налаштувати машину, яка добре працюватиме як для ваших ігор, так і для вашого монітора, оскільки ви зможете вибрати з безлічі опцій процесора, графічного процесора та оперативної пам’яті.

Ключові риси

 • Він поставляється з анімованою блискавкою для покращення ігрового досвіду
 • Найвища швидкість із вбудованим Wi-Fi 6E
 • Aegis RS поставляється з 3 передніми вентиляторами для всмоктування та одним витяжним вентилятором

Це один із найкрасивіших і найфункціональніших ігрових ПК з точки зору дизайну та продуктивності.

Ігровий ПК Skytech Prism II

Немає сумніву, що Skytech Prism II Gaming PC Desktop досить довго асоціювався з ігровими ПК.

Як і слід було очікувати, це одна з найвпливовіших моделей на ринку. Виведіть свою гру на новий рівень із цим ігровим ПК.

З Skytech Prism II геймери можуть насолоджуватися набором вищих налаштувань, вищою частотою кадрів і можливостями багатозадачності, які є потужнішими, ніж традиційні ігрові комп’ютери.

  10 виділених серверів AMD для ваших бізнес-додатків

Skytech Prism II надає геймерам можливість одночасно грати та транслювати без будь-яких затримок, дозволяючи вам легко створювати резервні копії ваших товаришів по команді та створювати кращий вміст для своїх підписників.

Ключові риси

 • Вбудовані вентилятори забезпечують максимальне охолодження
 • Оснащений вбудованим процесором Intel Core нового покоління
 • Може легко запускати ігри високої чіткості

Завдяки найновішим процесорам і відеокартам цей ПК може грати в ігри поточного покоління з високими налаштуваннями графіки.

Thermaltake Glacier 360

Ще одним видатним доповненням до комп’ютерних ігор у 2023 році є Thermaltake Glacier. Нові готові моделі цих ПК набувають популярності; Таким чином, зараз ідеальний час, щоб дати Thermaltake шанс сяяти.

Ключові риси

 • Збірка ПК Thermaltake оснащена відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3060,
 • Процесор AMD Ryzen 5 5600X, пам’ять 16 Гб.
 • Ані швидкі SSD, ані стандартні HDD не включені.

Незважаючи на процесор 3060, пристрій може виконувати пристойні ігри з роздільною здатністю 1440p. З роздільною здатністю 1440p ви не досягнете середнього значення 60+ FPS, але знову ж таки, ви можете насолоджуватися досвідом, налаштувавши деякі налаштування графіки.

Skytech Chronos

У наш час знайти гідний комп’ютер для міні-ігор за бюджетом є складною справою. Якщо ви не будуєте свій власний, ви, ймовірно, подивитеся на попередньо зібрані моделі, перш ніж розпочати будівництво. Завдяки Skytech вартість завжди зводиться до мінімуму, а продуктивність не знижується.

Ключові риси

 • Керувати Fornite та іншими іграми високої чіткості легко
 • Вбудовані вентилятори контролюють температуру пристрою
 • На основі технологій нового покоління

З точки зору продуктивності в іграх, він здатний запускати більшість ігор, доступних на даний момент. Тим не менш, якщо ви виберете дешевшу і більш базову модель, вам, можливо, доведеться пожертвувати графічною продуктивністю.

На додачу до настроюваного освітлення, конструкція корпусу також дозволяє оновлювати потужніші пристрої.

Ігровий ПК YEYIAN Katana X21A

Ви зможете насолоджуватися грою на абсолютно новому рівні з ігровими настільними комп’ютерами YeYian, які підвищують продуктивність, графіку та візуальні ефекти до надзвичайно високого рівня.

Цей ігровий настільний ПК YEYIAN Katana X21A дозволить вам легко грати в ігри на базі найсучаснішої доступної технології для підтримки всіх ваших ігрових потреб.

Ігровий настільний комп’ютер YeYian Gaming Desktop — чудовий звір для інтенсивних і екстремальних ігор. Він має тактову частоту 3,6 ГГц і може легко запускати будь-яку програму та програму під час гри, не потроху потіючи.

Ключові риси

 • Він поставляється із загартованим склом
 • Кільцеві вентилятори легко регулювати, що полегшує максимальний потік повітря за допомогою дистанційного керування
 • Подальші оновлення не потрібні

Крім того, YEYIAN Katana X21A оснащений SSD Gen 4, 32 ГБ оперативної пам’яті DDR4 3600 МГц, що підтримує багатозадачність, і SSD на 1 ТБ для швидкого завантаження операційної системи.

Ігровий ПК Skytech Chronos

Додати Skytech Chronos Gaming PC Desktop до списку найкращих ігрових комп’ютерів – це проста справа. Завдяки цьому ігровому ПК ви зможете вивести ігрові враження на новий рівень.

  Видалити історію перегляду, пов’язану з певним запитом [Chrome]

Незважаючи на те, що цей ігровий комп’ютер доступний, він пропонує краще співвідношення ціни та якості, ніж більшість його конкурентів.

Ключові риси

 • Встановлені вентилятори RGB-освітлення забезпечують чудовий потік повітря
 • Підвищення частоти кадрів за допомогою штучного інтелекту
 • Якісна графіка

Це ідеальний приклад комп’ютерних ігор без затримок. З Chronos геймери можуть насолоджуватися продуктивними іграми нового покоління з приголомшливою високоякісною графікою, блискавичною швидкістю та безпрецедентною потужністю.

Як наслідок, він задовольняє та перевершує потреби сучасних геймерів, забезпечуючи вдосконалену графіку, високу частоту кадрів, а також забезпечуючи швидке та безперебійне потокове передавання та рендеринг відео завдяки надвисокій якості графіки.

Acer Predator

Завдяки чудовій конструкції та акуратному компактному дизайну Acer Predator Orion 7000 набагато портативніший, ніж багато конкурентів. Крім RGB-підсвічування, він також оснащений вентиляторами FrostBlade і світловою смугою, що робить його ще більш вражаючим.

Ключові риси

 • Процесор Intel Core нового покоління
 • Бігає в швидкому темпі
 • Він поставляється з ігровою мишкою RGB

Це доступніша версія, яка забезпечує фантастичне співвідношення ціни та якості, а співвідношення ціни та продуктивності перевищує більшість інших ігрових ПК. Ось чому це хороший ігровий ПК, і його варто згадати.

Ігровий ПК YEYIAN YARI X13

Що стосується ігрової продуктивності, ігровий ПК YARI X13 є кроком вперед і гарантує, що ви не відчуєте жодних затримок. Завдяки відзначеним нагородами компонентам цей ігровий комп’ютер бездоганно працює з цифровими трансляціями та найпопулярнішими іграми.

Ключові риси

 • Частота оновлення високо оптимізована
 • Ігри з GeForce RTX 3080 без затримок
 • Завдяки Wi-Fi 6 передача даних стає більш доступною

YEYIAN YARI X13 зробить вашого вартового нерухомим. Завдяки потужності процесора Intel Core i7 13700KF на цьому комп’ютері ви зможете впоратися з будь-яким викликом, який виникає на вашому екрані.

Nvidia Geforce RTX 3070 чудово рендерить кожну гру, а з 32 ГБ оперативної пам’яті DDR5 вона може впоратися навіть із найвимогливішими іграми.

Заключні слова

Переваги ігрового комп’ютера виходять за рамки простого задоволення ваших ігрових потреб і допомоги у виконанні кількох завдань одночасно. Щоб грати в ігри більш плавно, необхідно мати кращі характеристики для найкращого ігрового робочого столу.

Ви також можете ознайомитися з деякими ігровими столами для професійних ігор.