9 найкращих курсів/ресурсів для вивчення глибокого навчання за місяці [2023] –

Categories:

Глибоке навчання, підмножина машинного навчання, — це нейронна мережа, яка намагається імітувати людський мозок і увімкнути системи, які прогнозують результати на основі вхідних даних.

Ми використовуємо глибоке навчання для вдосконаленого керування нашими автомобілями, виявлення шахрайства для наших страхових і банківських шахрайств, а також цільову рекламу, яка допомагає нам отримувати більший дохід і розвивати бізнес.

Раніше користувачеві доводилося адаптуватися до комп’ютера, і досвід не був персоналізованим або перцептивним. Глибоке навчання імітує певну аудіо- та відеоінформацію, щоб зробити її сприйнятливою для користувача та використовувати різні програми, які полегшують наше життя.

Що таке сценарії використання глибокого навчання?

У той час як пошукова система Google використовує глибоке навчання для створення алгоритмів розпізнавання, Netflix використовує їх для створення алгоритмів рекомендацій для різних користувачів.

Глибоке навчання використовується в різних галузях для розпізнавання мовлення, розпізнавання зображень, перекладу, прогнозування та аналітики. Давайте подивимося на 10 найкращих галузей, які виграли від глибокого навчання:

 • Голосові помічники
 • Перекладачі
 • Запобігання шахрайству
 • Автоматизоване водіння
 • Оцінка страхового відшкодування
 • Прогнозування ризиків для здоров’я
 • Медичне виявлення та аналіз
 • Маркетинг і просування
 • PR та управління репутацією
 • Персоналізована реклама

Кар’єра та профілі роботи в Deep Learning

Якщо ви любитель глибокого навчання і шукаєте кар’єру в галузі глибокого навчання, ви можете розглянути наступне:

 • Інженер даних
 • Data Scientist
 • аналітик даних
 • Аналітик-дослідник
 • Розробник програмного забезпечення
 • Інженер НЛП
 • Інструктор
 • Нейроінформатика
 • Біоінформатик
 • аналітик бізнес-аналітики
 • Дизайнер програм глибокого навчання
 • Інженер комп’ютерного зору
 • Менеджер із глибокого навчання/керівник команди

Тепер, коли ви знаєте, що глибоке навчання є обов’язковим навиком для всіх галузей, подивіться на курси, які допоможуть вам підвищити рівень і стати одним із найкращих у сфері глибокого навчання сьогодні

Udemy Deep Learning AZ™

Deep Learning AZ відомий своєю сильною структурою, потужними проектами, практичними посібниками з кодування та підтримкою в курсі. Це робить його одним із найвищих рейтингів курсів, якому довіряють компанії в усьому світі,

Завдяки 22 годинам відео, 34 статтям, 169 лекціям і 5 ресурсам, які можна завантажити, цей курс розширив можливості 348 565 студентів. Щоб мати право на участь, ви повинні вільно володіти математикою на рівні середньої школи та мати базові знання Python.

З цим курсом ви отримаєте можливість працювати з реальними наборами даних за допомогою штучних нейронних мереж для вирішення проблем, згорткових нейронних мереж для розпізнавання зображень і рекурентних нейронних мереж для прогнозування акцій. це ще не все!

  Як зупинити перетворення чисел на дату в MS Excel

Ви також дізнаєтеся, як використовувати самоорганізовані карти, машини Больцмана та стекові автокодери (абсолютно нова техніка в Deep Learning). Цей курс також навчить вас працювати з такими важливими інструментами, як Tensorflow, Pytorch, Theano, Keras і Scikit-learn.

Глибоке розуміння DL

Інший курс глибокого навчання з найвищим рейтингом навчає вас, як оволодіти глибоким навчанням за допомогою інструменту Pytorch і експериментального наукового підходу.

Цей курс містить 57,5 ​​годин відеоуроків, 3 статті та 1 доступний для завантаження ресурс. Цей курс має сертифікат про проходження.

Щоб розпочати навчання для цього курсу, вам знадобиться інтерес до глибокого навчання та обліковий запис Google. Ви отримаєте доступ до сеансу запитань і відповідей у ​​реальному часі, безлічі вправ і тестів на програмування, а також 8+ годин навчальних посібників з Python.

Отримайте інтуїтивне вивчення штучних нейронних мереж за допомогою графіки, пробілів і чисел. Візуалізуйте своє навчання та зрозумійте глибокі, комплексні проекти. Цей курс ідеально підходить для ентузіастів машинного навчання, початківців дослідників даних і дослідників даних, які бажають розширити свою бібліотеку навичок.

Наука про дані: глибоке навчання

Цей курс навчить вас створювати вашу першу штучну нейронну мережу за допомогою чистого коду Python і TensorFlow. Завдяки 89 лекціям і 12 годинам відеоуроків ви отримаєте повний довічний доступ і сертифікат про проходження.

Щоб розпочати цей курс, вам потрібно знати похідні числення, матричну арифметику, ймовірність і мати доступ до Python і Nymphy.

Крім того, рекомендуємо ознайомитися зі змістом курсу логістичної регресії компанії Lazy Programmer Inc. Він охоплює теми, пов’язані з вартістю перехресної ентропії, градієнтним спуском, нейронами, XOR, бубликом.

Завдяки цьому курсу ви дізнаєтеся, як кодувати нейронні мережі за допомогою TensorFlow від Google. Ви також дізнаєтесь, як насправді працює глибоке навчання, і дізнаєтесь про такі важливі терміни, як «активація», «зворотне поширення» та «прямий зв’язок».

Вступ до глибокого навчання

Якщо ви шукаєте курс, який навчить вас створювати та навчати нейронні мережі для структурованих даних за допомогою Keras і TensorFlow, Intro to Deep Learning – це той самий варіант. Все, що вам потрібно, це 4 години, щоб пройти цей курс!

Цей курс безкоштовний і розділений на шість розділів, у кожному з яких є вправа та підручник. Інструктором є Райан Холбрук, він допомагає вам підготуватися до комп’ютерного зору.

Якщо ви вже знайомі з курсом «Вступ до машинного навчання», це чудовий курс для розвитку. Отже, якщо вам цікаво, чого саме цей курс навчить вас, читайте далі.

Ви почнете з будівельних блоків глибокого навчання та навчите свою першу нейронну мережу за допомогою Keras і TensorFlow. Крім того, навчіться переобладнання та недооблаштування, щоб покращити свою ефективність, і додайте спеціальні шари для стабілізації тренувань.

  Як розпочати відеоконференцію Google Meet

Крім того, вивчіть двійкову класифікацію, щоб застосовувати глибоке навчання до типових завдань. Завдяки цьому курсу ви також отримаєте доступ до бонусних уроків, щоб застосувати свої щойно отримані навички.

Посібник із глибокого навчання для початківців

Підручник із глибокого навчання Simplilearn для початківців містить 18 уроків і 2 години навчання — це курс середнього рівня.

У цьому курсі розглядаються навички обробки зображень і відео. Щоб детальніше, цей курс навчить вас, що таке глибоке навчання, які його численні програми, що таке нейронна мережа та різні фреймворки й алгоритми глибокого навчання, а також як навчитися розвивати Python.

Є більше! Ви дізнаєтеся про TensorFlow, згорточні нейронні мережі, рекурентні нейронні мережі (RNN), GAN і все про Keras.

Крім того, ви отримаєте ексклюзивне уявлення про запитання для співбесіди з глибокого навчання.

Глибоке навчання, ілюстрована серія

«Глибоке навчання» І. Гудфеллоу, Йошуа Беніго та Аарона Курвіля є частиною серії з 13 книг «Адаптивні обчислення та машинне навчання».

Якщо вам цікаво, чому варто спробувати цю книгу, Ілон Маск, співголова OpenAI і генеральний директор Tesla і SpaceX, рецензував цю книгу як єдину повну книгу про глибоке навчання. Ідеально підходить для тих, хто навчається та ентузіастів машинного навчання, ця книга обговорює широкий спектр тем.

На додаток до концептуальних основ, вивчіть методи глибокого навчання, такі як глибокі мережі прямого зв’язку, регулярізація, моделювання послідовності та практична методологія.

Ви отримаєте практичні погляди на такі програми, як обробка природної мови, розпізнавання мови, біоінформатика та відеоігри.

Однак припустімо, що ви шукаєте інформацію з теоретичних тем, таких як методи Монте-Карло, розділова функція, наближений логічний висновок і глибокі генеративні моделі. У такому випадку ця книга приголомшить вас своїми великими та розширеними описами.

Глибоке навчання з Python

Deep Learning With Python від Франсуа Шолле – це можливість опанувати навички глибокого навчання від творця Keras.

Це 504-сторінкове читання ідеально підходить для читачів середнього рівня з базовим розумінням Python. Ця книга навчить вас, як виконувати класифікацію та сегментацію зображень, прогнозування часових рядів, класифікацію тексту та машинне навчання, генерацію тексту, передачу нейронного стилю та генерацію зображень.

Отримавши цю книгу, ви також отримаєте доступ до безкоштовної електронної книги в різних форматах. Глибоко зануртеся в те, як Keras працює в реальних ситуаціях, і отримайте інформацію, яка підійде як новачкам, посередникам, так і експертам!

Глибоке навчання: візуальний підхід

Автор Ендрю Гласснер, Deep Learning: A Visual Approach — це ілюстроване видання, яке навчить вас вирішувати проблеми глибокого навчання без складної математики. У ньому достатньо концептуальних і візуальних пояснень, щоб направити вас до суті глибокого навчання.

  Як створити інфографіку: покроковий посібник

Не потребуючи рівнянь або програмування, ви зможете зрозуміти, як використовувати текстові генератори для створення статей і оповідань.

Мало того, ноу-хау системи класифікації зображень працюють для ідентифікації об’єктів або суб’єктів, як використовувати методи машинного навчання в тандемі зі ШІ та багато іншого.

Будьте готові створювати інтелектуальні системи, які допоможуть нам уявити майбутнє ШІ та зробити правильні кроки вперед.

Повний курс глибокого навчання Edureka

Якщо ви шукаєте візуальний ресурс, який допоможе вам глибоко зануритися у внутрішню роботу штучного інтелекту, глибокого навчання та Tensorflow, розгляньте курс глибокого навчання Edureka.

Не більше ніж за 6 годин ви зможете зрозуміти, як застосовувати методи глибокого навчання в тісній координації зі ШІ та машинним навчанням.

І не тільки це, але й від реальних програм (розпізнавання мовлення, розпізнавання зображень, автоматичного перекладу) до трьох типів машинного навчання (посилене, контрольоване та неконтрольоване) – ви будете знати все.

Ви перейдете до складних методів, таких як алгоритм навчання персептронів – одиничний і багаторазовий, а також варіанти їх використання, а також основи коду TensorFlow і приклади. Крім того, опануйте 8 найпопулярніших фреймворків глибокого навчання, штучні нейронні мережі та роботу RBM.

Крім того, навчилися створювати моделі та чат-боти за допомогою TensorFlow, працювати над виявленням об’єктів і розуміти структуру обробки природної мови (NLP). це ще не все!

Цей 6-годинний курс також допоможе вам підготувати питання для співбесіди, пов’язані з глибоким навчанням, для майбутньої роботи чи проекту. Отже, всього найкращого!

Опануйте глибоке навчання за години

Оволодіння глибоким навчанням може бути складним завданням, але спростіть це за допомогою курсів, посібників YouTube і згаданих вище книг. Курси можуть допомогти вам ознайомитися з галуззю, надавши сертифікат про закінчення, який може служити свідченням ваших знань;

Однак, якщо ви шукаєте унікальні рішення або хочете глибоко зануритися в конкретні теми, прочитайте книги та скористайтеся посібниками YouTube. З правильними курсами та ресурсами навчання, як змусити глибоке навчання працювати на вас, у кращому випадку не займе більше кількох годин!

Ви також можете ознайомитися з основними затребуваними навичками, необхідними для професіоналів ШІ.