9 найкращих конвертерів YouTube у GIF, які варто спробувати techukraine.net

| | 0 Comments| 11:48 AM
Categories:

GIF-файли — це компіляція рухомих зображень, довжина яких може становити лише один або два кадри.

На відміну від свого розміру, ці GIF-файли можуть бути корисними багатьма способами. Ось детальний аналіз того, чому ви повинні розглядати GIF у своїх відеопроектах, і список найкращих конвертерів YouTube у GIF.

Що таке GIF?

Всупереч думці більшості людей, GIF-файли — це не формат відео, а формат зображення. Правильніше було б назвати їх короткою компіляцією зображень або кадрів, а не відео.

Через таку компактність ці GIF-файли займають лише кілька кілобайт дискового простору. Крім того, ці GIF-файли можуть відтворюватися безперервно в циклі без необхідності щоразу натискати кнопку відтворення.

Що ж, це хороша інформація про GIF-файли, але як перетворити цей простий формат зображення на цінний ресурс для ваших відео YouTube? Давай дізнаємось.

Чому ви повинні використовувати GIF у своїх відеопроектах?

Якщо ваша робота пов’язана зі створенням відеопроектів або їх редагуванням, варто розглянути можливість використання в них GIF-файлів.

Ці GIF-файли можуть підвищити розважальну цінність ваших відео та збільшити їх утримання користувачів. Окрім цієї очевидної переваги, ось деякі інші переваги використання GIF-файлів:

Краще передавайте свої повідомлення

Коротко кажучи, інформація у ваших відео може ускладнити їх перегляд протягом тривалого часу. Крім того, користувач може відчувати себе переповненим інформацією і може зберегти лише деякі частини через кілька днів.

GIF-файли, особливо з текстом, можуть підвищити потенціал збереження інформації у ваших відео та змусити користувачів захопити з них більше. Оскільки ці GIF-файли часто мають жартівливий відтінок, вони легко дозволять вам передати своє повідомлення весело.

Невеликий розмір файлу

Замість того, щоб використовувати звичайні фрагменти відео у своїх відеопроектах, використання GIF-файлів може значно пришвидшити весь процес редагування.

Крім того, оскільки ці GIF-файли зазвичай невеликі, вони не будуть жорсткими для вашого обладнання. Ви можете значно заощадити на дисковому просторі та зменшити навантаження на графічний процесор під час редагування відео.

Збільште час перегляду свого відео

Гумор суб’єктивний, але в одному ми всі можемо погодитися; смішний GIF у відео змушує вас сміятися та насолоджуватися відео. Але давайте не обмежуватись лише смішними GIF-файлами.

GIF-файли з інформацією та розумною анімацією можуть зробити відео набагато зручнішим для перегляду. Показано, що GIF-файли мають позитивний результат, коли йдеться про тривалість перегляду відео.

Навіщо використовувати конвертер YouTube у GIF?

YouTube є однією з найбільших бібліотек відео в Інтернеті, і хоча існує багато GIF-магазинів, YouTube може перемогти їх усі завдяки великій кількості відео на платформі.

Однак на YouTube не так багато GIF-файлів, і вам потрібно буде спочатку перетворити відео або частину відео YouTube у GIF, перш ніж використовувати його для свого проекту. Ось тут і вступають у гру конвертери YouTube у GIF, оскільки вони допомагають конвертувати будь-яку частину відео YouTube у файли GIF, які можна завантажити.

Крім мінімального перетворення відео YouTube у GIF, ці конвертери YouTube у GIF можуть зробити набагато більше. Інструменти редагування в цих конвертерах додають їм набагато більше цінності, і ми зібрали найкращі конвертери, які можна знайти в Інтернеті.

Ось повний список найкращих конвертерів YouTube у GIF з їх детальним аналізом:

Конвертер YouTube у GIF від Veed.io

Що спадає вам на думку, коли ви думаєте про повноцінне програмне забезпечення для редагування відео? Ми вважаємо їх великим, громіздким і повільним програмним забезпеченням, яке потребує багато системних ресурсів.

Але що, якби вони могли використовувати його прямо у вашому веб-браузері? Звучить неможливо, але veed.io це робить і пропонує функції, схожі на спрощений відеоредактор, без необхідності завантажувати щось на свій пристрій.

  Як налаштувати швидкість відтворення в додатку YouTube

Що стосується частини перетворення GIF, ви можете завантажити свої відео на платформу та перетворити будь-яку його частину на GIF. Ви можете використовувати різні інструменти для завантаження відео на платформу, зокрема Google Drive, Dropbox, свій особистий пристрій тощо.

Найцікавіше починається, коли ви нарешті завантажуєте відео й починаєте. Veed.io має численні інструменти редагування, за допомогою яких ви можете додавати текст або змінювати розмір відео відповідно до ваших потреб.

Ви також можете збільшити або зменшити гучність відео або повністю відключити звук. Є варіанти зміни швидкості відео та навіть очищення звуку, якщо в оригіналі є шум.

Пізніше, коли ви завершите перетворення, ви зможете завантажити GIF на свій пристрій за допомогою опції завантаження на платформі.

Плюси:

 • Немає необхідності завантажувати програмне забезпечення
 • Він також працює без зусиль для великих файлів
 • Він має одні з найкращих функцій редагування серед конвертера YouTube у GIF

Мінуси:

 • Вам спочатку потрібно мати завантажену версію відео YouTube, перш ніж ви зможете перетворити його на GIF.

UniConverter від Wondershare

Набір інструментів редагування Wondershare швидко став одним із найкращих відеоредакторів на ринку, і на це є багато причин.

По-перше, у той час як відеоредактори від Adobe і Filmora намагаються скомпілювати кожен інструмент редагування в один, Wondershare має різні інструменти для різних цілей, що робить використання цих інструментів легшим і менш громіздким.

UniConverter від Wondershare значно переважає будь-які інші конвертери YouTube у GIF у цьому списку. Причина в тому, що UniConverter працює з перетворенням GIF і багатьма іншими форматами.

Для початку ви можете конвертувати MP4, HEVC, AVI, GIF та багато інших форматів без втрати якості оригінального відеоматеріалу.

Читайте також: Найкращі конвертери MP4 у GIF

Крім того, ви можете додати численні ефекти до GIF і повністю налаштувати його відповідно до ваших потреб.

Ще однією перевагою використання інструменту Wondershare є його фантастична сумісність з іншими інструментами компанії. Це означає, що ви можете редагувати, вирізати, обрізати, пришвидшувати, повертати та додавати спеціальні ефекти до своїх GIF-файлів, якщо на вашому пристрої є інші інструменти Wondershare, без проблем із сумісністю.

Плюси:

 • Дивовижна кількість інструментів редагування, особливо в поєднанні з іншими продуктами Wondershare
 • Майже всі відеоформати охоплюються однією платформою
 • Чудово підходить для конвертації GIF та багато іншого

Мінуси:

 • Вам потрібно завантажити та налаштувати програмне забезпечення перед його використанням, що трохи подовжує процес
 • Перш ніж продовжити, вам потрібна завантажена версія відео YouTube

Конструктор YouTube GIF-файлів від Flixier

Якщо вам потрібне швидше рішення для перетворення відео YouTube у GIF-файли, програма для створення файлів YouTube від Flixier — чудовий інструмент. Він усуває обидва вищезазначені застереження та є найшвидшим способом конвертувати відео YouTube у GIF-файли.

Подібно до концепції Veed.io, YouTube GIF Maker також постачається з багатофункціональним веб-сайтом, який дозволяє виконувати повне перетворення у вашому браузері.

Іншою важливою перевагою використання платформи є її підхід, орієнтований на конфіденційність, який не робить обов’язковою реєстрацію та створення облікового запису перед перетворенням.

Однак найбільша особливість, яка виділяє YouTube GIF Maker, — це можливість редагувати відео YouTube лише за посиланнями. Вам не потрібно вручну завантажувати відео перед перетворенням.

Крім того, GIF Maker має функції для налаштування роздільної здатності GIF, додавання тексту, ефектів руху, звуку, переходів тощо.

Плюси:

 • Ідеально підходить для швидкого перетворення YouTube у GIF
 • Функція редагування відео YouTube за їхніми посиланнями є унікальною
 • Він містить широкий спектр інструментів редагування

Мінуси:

 • Щоб редагувати відео тривалістю понад 30 хвилин, потрібна преміум-підписка

Створювач анімованих GIF-файлів Imgflip

Animated GIF Maker — це платформа, яка переходить прямо до суті та просить вас виконати одну з двох речей; ви можете завантажити відеофайл або вставити посилання на відео YouTube.

  Як вести пряму трансляцію на Facebook і YouTube одночасно

Далі веб-сайт переведе вас на сторінку редагування, де ви можете вибрати початкову та кінцеву точки вашого GIF. Крім того, ви можете додавати текст, обрізати та навіть обертати відео відповідно до ваших вимог.

Ви можете збільшити або зменшити частоту кадрів, якщо хочете, щоб ваш GIF виглядав трохи плавніше під час відтворення, або залиште значення за замовчуванням 20 FPS. Крім того, ви можете попередньо переглянути отриманий GIF і навіть поділитися ним або зберегти його як шаблон, якщо плануєте редагувати GIF кілька разів у різних форматах.

Animated GIF Maker – справді найзручніший інструмент для створення та обміну GIF-файлами; однак у ньому відсутні багато інструментів редагування, які можна знайти в UniConverter або YouTube GIF Maker.

Плюси:

 • Перетворення відео YouTube у GIF на ходу
 • Елементарні, але зручні параметри редагування
 • Немає обмеження на розмір відео
 • Не потрібно створювати обліковий запис

Мінуси:

 • Він має обмежені інструменти редагування, на відміну від своїх конкурентів
 • Він має базовий інтерфейс користувача

Безкоштовний GIF Maker

Хоча більшість GIF потребують певної форми редагування, перш ніж їх можна буде використовувати у відеопроекті. Однак припустімо, що ваша єдина мета — перетворити відео YouTube у GIF без клопоту з редагуванням або зміною вихідного матеріалу. У такому випадку Free GIF Maker може стати ідеальним інструментом для вас.

Платформа настільки проста, як це можливо, лише з текстовим полем, у якому потрібно ввести URL-адресу YouTube. Далі веб-сайт завантажує ваше відео та показує його попередній перегляд. Ви можете самостійно переглянути відео та визначити мітки часу початку та кінця свого GIF.

Процес після цього досить простий, і вам потрібно ввести час початку для вашого GIF. Після цього ви можете ввести тривалість вашого GIF і натиснути на попередній перегляд, щоб створити попередній перегляд вашого перетвореного GIF.

На веб-сайті дозволена максимальна тривалість лише 10 секунд, тому будьте обережні, вибираючи мітки часу.

Плюси:

 • Ідеально, якщо ви хочете лише перетворити відео YouTube у GIF без його редагування.
 • Вам не потрібно створювати обліковий запис користувача

Мінуси:

 • Він практично не має інструментів редагування
 • Ви не можете завантажити відео, воно приймає лише посилання на відео
 • Інтерфейс користувача базовий

Зробіть GIF

На даний момент ми бачили багато конвертерів YouTube у GIF, які пропонують феноменальні набори функцій, але вони дозволяли нам лише використовувати посилання на відео або завантажувати наші відео.

Хоча ці два варіанти задовольняють потреби більшості користувачів, що, якби вам потрібна платформа, яка дозволяє конвертувати відео у GIF-файли з Facebook і вашої веб-камери?

Створити GIF дозволяє зробити це завдяки численним параметрам редагування та функції додавання відео з Facebook, запису веб-камери та пам’яті пристрою. Більше того, він також має функції, які покращують рейтинг ваших GIF, додаючи до них теги та заголовки.

Найкраща частина Make a GIF — це унікальні, але зручні інструменти редагування, які покращують увесь процес перетворення GIF. Ви можете збільшити або зменшити швидкість і довжину GIF відповідно до ваших вимог. Пізніше ви можете опублікувати свій GIF на веб-сайті та навіть завантажити його на свій пристрій.

Плюси:

 • Це чудово, якщо вам потрібні відео з кількох платформ, таких як Facebook, YouTube, веб-камера тощо
 • Він має дивовижні можливості редагування
 • Він навіть дозволяє публікувати ваші GIF-файли

Мінуси:

 • Вам потрібно створити обліковий запис і ввести свої дані, якщо ви бажаєте отримати GIF довше ніж 10 секунд

Конвертер YouTube у GIF від Motionbox

Хоча GIF-файли здебільшого тривають від однієї до десяти секунд, для створення високоякісних і цікавих GIF-файлів потрібна чимало креативності.

  Як скасувати підписку на YouTube TV

Якщо вам потрібне багатофункціональне програмне забезпечення для редагування відповідно до ваших творчих потреб, конвертер YouTube у GIF від Motionbox може стати вашим наступним фаворитом. Цей інструмент пропонує повноцінне програмне забезпечення для редагування з рідкісними найрідкіснішими функціями, упакованими в утиліту на основі браузера.

Утиліта спочатку просить вас зареєструватися, створивши обліковий запис на веб-сайті. Лише після цього ви зможете завантажувати своє відео YouTube через сховище пристрою або URL-адресу, як вам зручно.

Інструменти редагування цієї утиліти є її основою. Він має деякі з найкращих функцій, як-от автоматичні субтитри, круті та інноваційні шрифти, анімації, GIF-зображення та багато іншого.

Крім того, іноді ви хочете використовувати популярний шаблон GIF, але не бажаєте вирізати його з відео YouTube. У Motionbox є величезна бібліотека вже існуючих шаблонів GIF, які можна використовувати для своїх проектів.

Плюси:

 • Містить найкращі інструменти для редагування на конвертері GIF
 • Нескінченні творчі можливості з численними розширеними функціями
 • Велика медіа-бібліотека для підтримки процесу перетворення GIF

Мінуси:

 • Оскільки веб-сайт намагається зібрати багато різних елементів у утиліту на основі веб-переглядача, у вас може виникнути затримка роботи, особливо на пристрої низького класу

Ківі

Keevi — ще один браузерний конвертер відео в GIF, який перетворює ваші відео YouTube у GIF. Щойно ви зайдете на веб-сайт, вам буде запропоновано завантажити відео зі сховища вашого пристрою або вибрати відео YouTube.

Цікаво, що веб-сайт не завантажує відео, коли ви вводите URL-адресу відео, а завантажує його на ваш пристрій.

Пізніше вам потрібно буде завантажити це завантажене відео на веб-сайт, якщо ви хочете перетворити його на GIF. Ви також можете записати відео та створити GIF за допомогою Keevi.

Пізніше, коли ви завантажуєте відео, ви отримуєте деякі базові, але зручні інструменти редагування, наприклад функцію додавання заголовка, підзаголовка та основного тексту до вашого GIF. Ви також можете додавати популярні стікери та емодзі з їх бібліотеки.

Крім того, ви можете вибрати автоматичний параметр субтитрів або ввести субтитри вручну за вашим вибором. Після того, як ви закінчите, ви можете експортувати GIF у бажаній роздільності та якості.

Плюси:

 • Інструментів редагування небагато, але вони надзвичайно зручні
 • Інтерфейс користувача спрощено для зручності використання
 • Довжина відео не обмежена

Мінуси:

 • Веб-сайт не приймає URL-адреси відео YouTube
 • Веб-сайт іноді затримується через внутрішні помилки

GifRun

GifRun — це простий конвертер YouTube у GIF, який перетворює лише відео YouTube у GIF. Ви не можете завантажити наявне відео зі сховища пристрою. Однак характеристики цього конвертера переважають деякі з найкращих у цьому сегменті.

Для початку ви можете створювати GIF-файли тривалістю до 15 секунд, якщо це вам потрібно. Крім того, інструменти редагування є простими, але корисними для простого редагування GIF.

Найкраще те, що ви можете завантажити деякі популярні GIF-файли з їх бібліотеки та використовувати їх, не турбуючись про порушення авторських прав.

Плюси:

 • Для цього не потрібна реєстрація чи створення облікового запису
 • Ви можете створювати GIF-файли тривалістю до 15 секунд
 • Ви можете завантажити популярні GIF-файли

Мінуси:

 • Немає функції завантаження ваших відео
 • Інструменти редагування базові

Заключні думки

GIF-файли можуть значно покращити враження від перегляду ваших відеопроектів, і YouTube є чудовим місцем для пошуку таких GIF-файлів. Різні конвертери YouTube у GIF пропонують різні функції, починаючи від конвертації GIF і закінчуючи повноцінними інструментами редагування.

Підсумовуючи, якщо ви шукаєте швидке перетворення, такі інструменти, як конвертер YouTube у GIF від Flixier, Free GIF Maker і GifRun, є чудовим вибором. Крім того, конвертер Motionbox ідеально підходить, якщо вам потрібен чудовий набір інструментів для редагування.

Тепер ви можете прочитати про найкращі відеоредактори з відкритим кодом.