9 найкращих конвертерів MP4 у GIF

Ми живемо в епоху мультимедійного ландшафту. Зараз користувачі використовують зображення в логічній послідовності, щоб продемонструвати емоції та думки та передати повідомлення.

Зараз GIF-файли стають важливим способом спілкування всюди. Користувачі використовують GIF-файли для передачі інформації чи емоцій в облікових записах соціальних мереж або платформах чату.

Навіть власники бізнесу поступово вибирають GIF-файли для просування продукту та надання надійної візуальної інформації клієнтам. Однак GIF-файли витягуються з великих відео та передають твердження, емоції чи продукт.

Відеокліпи легко конвертувати у GIF-файли незалежно від розміру відеофайлу. Користувачі можуть миттєво вирізати частину відео та використовувати інструменти, щоб перетворити його на красивий GIF.

Ось кілька найкращих інструментів, які можуть допомогти миттєво перетворити MP4 у GIF.

Movavi

Movavi може легко конвертувати файли з неймовірною швидкістю, не впливаючи на якість відео. Відеоконвертер може конвертувати кілька форматів, наприклад MOV, MP4, DVD, AVI, MPG, WMV тощо, для передачі зображень, музики та фільмів у будь-якій формі. Створювати захоплюючі кліпи, вставляти ефекти, додавати субтитри та регулювати колір стає легше. Користувачі також можуть використовувати функції AI для підвищення якості відео.

Конвертер файлів доступний для пристроїв Apple (iPad, iPhone), Mac, Windows і Android, включаючи Sony, Huawei, Samsung і Xiaomi. Користувачі можуть почати завантажувати програмне забезпечення на Mac або ПК, ділитися створенням медіафайлів, обрізати відео для перетворення у формат GIF і зберігати файл.

  Як завантажити потокове відео

Adobe

Adobe може легко конвертувати відео в GID за кілька секунд. Це безкоштовний, простий і швидкий конвертер, який може обрізати відео з будь-якого формату та конвертувати його у GIF. Користувачі можуть легко конвертувати відеокліпи в реакційні GIF-файли або меми, вибравши тип якості, завантаживши вміст і поділившись ним в Інтернеті. Користувачі можуть вибрати розмір, якість і роздільну здатність GIF-файлів.

Легко змінити співвідношення сторін, як-от портрет, пейзаж або квадрат, і обрізати кліп на точні моменти, щоб захопити GIF. Користувач може редагувати, знімати та ділитися відео в соціальних мережах, а також миттєво створювати відео.

Aiseesoft

Aiseesoft доступний для Mac і Windows, щоб безкоштовно конвертувати великі відеокліпи в GIF. Він може допомогти конвертувати будь-які формати, як-от WMV, MOV, AVI та MP4, у високошвидкісні та високоякісні GIF-файли, налаштовуючи вихідний ефект і редагуючи відео. Програмне забезпечення пропонує параметри налаштування відео, такі як роздільна здатність, кодер тощо, без будь-яких обмежень щодо Інтернету.

Програмне забезпечення допомагає створювати GIF-анімацію з підтримкою понад 200 форматів відео, щоб ділитися ними на платформах соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram, YouTube, DailyMotion, Vimeo тощо, з цінними частинами. Включено кілька функцій для створення GIF-файлів із високою швидкістю та високою якістю відео, щоб налаштувати та редагувати відео, наприклад відтінок, насиченість, контраст, яскравість тощо.

  Як перевірити, чи хтось заблокував вас у iMessage

Gfycat

Gfycat представляє GIF Brewery, найпопулярніший відеоконвертер для користувачів Mac, який дозволяє створювати приголомшливі GIF-файли. Це інтуїтивно зрозуміле, потужне та просте програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам витягувати частину відеофайлів у формат GIF. Користувачі можуть почати імпортувати відеофайл, записувати вікно, запис екрану або веб-камери, щоб створити GIF.

Є такі функції, як застосування фільтрації зображення (корекція кольору), встановлення рамки, обрізання, зміна розміру, вирізання відео та додавання кількох підписів.

Giphy

Giphy може створювати фони та GIF-файли з наклейками, фільтрами, підписами тощо. Користувачі можуть прикрасити GIF-файл і зробити його більш привабливим для користувачів. Програмне забезпечення підтримує кілька форматів, зокрема PNG, JPG, MOV і MP4. Користувачі можуть використовувати спеціальний інструмент віртуального фону, щоб додати пікантності своїм відеодзвінкам для фону.

CloudConvert

CloudConvert підтримує анімовані зображення, які використовують методи стиснення без втрат і 256 кольорів. Він може легко додавати текст і може бути використаний у веб-публікаціях. Цей інструмент також використовує алгоритм стиснення, якщо потрібно стиснути зображення з низьким кольором. Він також підтримує онлайн-відеофайли AVI, WEBM і MP4, щоб миттєво контролювати якість, роздільну здатність і розмір файлу.

Convertio

Convertio це надійний інструмент, який може легко конвертувати MPEG-4 у GIF без втрати якості. Інструмент має 256 кольорів і швидко зберігає стислі дані.

  Контролюйте мережу та використання даних вашого iPhone із Центру сповіщень

Користувачі можуть почати із завантаження файлів із Google Диска, комп’ютера, URL-адреси, Dropbox тощо, потім вибрати формат GIF (з понад 200 форматів) і вибрати частину, яку потрібно конвертувати. Інструмент автоматично конвертує файл, щоб користувачі могли його завантажити.

Convertio також має a Розширення Google Chrome для виконання перетворень під час перегляду веб-сторінок.

Ezgif

Ezgif підтримує відеоформати AVI, MP4, FLV, WebM, WMV тощо та перетворює їх у високоякісні анімовані GIF-файли. Користувачі можуть завантажити вихідне відео з URL-адреси, смартфона чи комп’ютера, обрізати необхідну частину відео, змінити його розмір, налаштувати розміри, оптимізувати, обрізати відео та завершити відео у форматі GIF. Користувачі можуть легко регулювати максимальну довжину та час обробки для створення довших GIF-файлів.

Placeit

Почніть із завантаження відео на Placeit, вибираючи частоту кадрів, змінюючи розміри, перетворюючи його на GIF і завантажуючи анімований GIF. Користувачі можуть ввести спеціальний розмір, вибрати розмір зі спадного меню та поділитися кінцевим результатом на платформах соціальних мереж. Оскільки кожна платформа соціальних мереж приймає різні розміри, користувачі можуть вибрати співвідношення сторін, яке ідеально підходить.

Висновок

Це одні з найкращих популярних конвертерів MP4 у GIF. Користувачі можуть використовувати відео чи зображення з Instagram, Twitter, Facebook, YouTube, Tumblr, Pinterest і Flipboard, щоб конвертувати їх у анімовані GIF-файли.

Якщо ви зацікавлені, почніть заробляти гроші за допомогою партнерських програм дизайну.