9 найкращих керованих платформ хостингу MySQL для вашої програми

Categories:

MySQL є найпоширенішим механізмом баз даних з відкритим вихідним кодом у Linux і на хмарних платформах.

Майже кожен постачальник послуг веб-хостингу пропонує базовий екземпляр MySQL, включений у його плани веб-хостингу, без додаткової плати.

Комбінація веб+хостинг бази даних є кращим варіантом для нових веб-сайтів або веб-сайтів із низьким трафіком, оскільки комбінована комбінація звільняє системного адміністратора від усіх проблем із керуванням різними службами.

Але коли керування даними стає критичним у програмах або веб-сайтах із великим об’ємом, може бути доцільним відокремити обидві служби та зберегти виділений хостинг лише для бази даних. DBaaS (база даних як послуга) також є кращим вибором, якщо ви налаштовуєте рівень даних програми, перш ніж знати, як ви збираєтеся отримати доступ до цих даних.

Ще одна перевага окремого розміщення інсталяції MySQL полягає в тому, що ви можете керувати резервними копіями, реплікацією, моніторингом та іншими важливими функціями незалежно від решти розміщених служб. Крім того, керована платформа MySQL дає вам доступ до неї за допомогою зовнішніх інструментів на ваш вибір, крім основних інструментів, які постачальник пропонує за замовчуванням.

Чому MySQL?

У хмарі є й інші бази даних, як-от PostgreSQL, MariaDB, Oracle Database і Microsoft SQL Server. Серед них MySQL виділяється своєю швидкістю, стабільністю та простотою використання, а також великою зручністю безкоштовності та відкритого коду.

Ще одна важлива перевага MySQL полягає в тому, що вона розроблена для Інтернету з нуля, на відміну від інших баз даних, які були створені для локальних мереж і середовищ клієнт-сервер, а пізніше були адаптовані для Інтернету. Величезне співтовариство розробників, що стоїть за MySQL, є гарантією того, що він швидко включатиме будь-які нові функції, які потрібні користувачам. І оскільки ці розробники також є користувачами MySQL, вони гарантують, що реалізація цих нових функцій оптимізована для продуктивності та пропускної здатності.

Це пояснює, як MySQL стала лідером у таких корпоративних функціях, як реплікація, кластеризація та бази даних у пам’яті.

Що шукати в керованій платформі хостингу MySQL?

Ціни на послуги хостингу MySQL коливаються від нуля до сотень доларів на місяць, залежно від необхідної послуги та обсягу (існують також погодинні ставки). Але є багато інших аспектів, окрім ціни, які вам потрібно враховувати при виборі постачальника послуг MySQL.

Іншим важливим фактором прийняття рішення є інструменти керування, які ви отримуєте разом із своїми базами даних. Хостинг-провайдери БД зазвичай пропонують інтерфейс керування, який зазвичай зручний і простий у використанні. Але не менш важливо, щоб ви могли підключатися до бази даних через виклики API або віддалені інструменти, які дають вам свободу доступу та керування своїми даними за вашим бажанням.

Безпека завжди є важливим питанням, яке слід враховувати при виборі хостингу бази даних. Вашу базу даних потрібно захищати різними способами, включаючи доступ і шифрування даних. Оскільки ваші дані будуть зберігатися в хмарі, їх потрібно шифрувати не лише в стані спокою, але й під час переміщення між базою даних і вашою програмою.

  Як увімкнути підтримку вікон розкладки в KDE Plasma 5

Нарешті, вам слід віддати перевагу службі, яка виконує якомога більше завдань з точки зору рутинного керування, таких як резервне копіювання, моніторинг, оптимізація продуктивності та оновлення програмного забезпечення.

Давайте розглянемо найкращі доступні варіанти з точки зору керованих хостингових платформ MySQL.

Лінод

Лінод – це компанія першого рівня, що займається розробкою хмарної інфраструктури, яка пропонує найкращі послуги баз даних для MySQL, MongoDB і PostgreSQL.

Ви можете бути впевнені у надзвичайно швидкому розгортанні завдяки хмарному менеджеру, API або CLI. Крім того, ви можете надати вибірковий доступ, додавши певні IP-адреси, а також мати щоденні резервні копії та спрощене відновлення для найгірших можливих випадків.

Безкоштовні пакетні послуги, як-от захист від DDoS-атак, брандмауери, керування DNS, підтримка IPv6 тощо, роблять Linode ще привабливішим для будь-якого веб-проекту з високими ставками.

Крім того, усі плани базуються на гнучкій щомісячній структурі ціноутворення без довгострокових зобов’язань.

Нарешті, 99,99% безвідмовної роботи за угодою про рівень обслуговування, глобальні центри обробки даних, цілодобова підтримка електронною поштою та телефоном 7 днів на тиждень, а також семиденна гарантія повернення грошей роблять цю чудову платформу хостингу MySQL, яку ви не повинні пропустити.

Цифровий океан

Починаючи з 15 доларів на місяць, керовані бази даних Digital Ocean забезпечують високу масштабованість, щоденне резервне копіювання та автоматичне відновлення після відмови. Кількома клацаннями миші ви можете запустити кластер MySQL, а потім використовувати API-доступ або власний спрощений інтерфейс користувача Digital Ocean для роботи з ним. Вам не доведеться турбуватися про рутинні завдання управління, тому що всі вони будуть виконані.

Цікавим аспектом керованої служби є те, що щоденне резервне копіювання надає можливість відновити дані до будь-якої точки протягом попередніх семи днів.

Digital Ocean ізолює ваші бази даних у приватній мережі вашого облікового запису, дозволяючи вам керувати зв’язком у вашій інфраструктурі. Ви все ще можете отримати доступ до своїх даних через загальнодоступний Інтернет, додавши в білий список необхідні вхідні джерела. Вам не потрібно турбуватися про несанкціонований доступ, оскільки ваші дані будуть зашифровані як під час передачі, так і під час спокою.

Google Cloud SQL

сервіс Google не тільки пропонує бази даних MySQL, але й надає вам вибір між PostgreSQL і SQL Server і гарантує, що ви зможете підключитися до своїх даних із будь-якої програми та з будь-якої частини світу, не турбуючись про резервне копіювання, реплікацію чи відновлення після відмови. Google обіцяє, що ви отримаєте надійні дані, високу доступність і гнучкість, практично не поворухнувши пальцем.

Доступ до даних гарантований і захищений для різних хмарних платформ, таких як App Engine, Compute Engine, Kubernetes і BigQuery. Дані шифруються під час передавання та зберігання, і ви отримуєте конфіденційність через віртуальну приватну хмару та доступ до мережі, обмежений брандмауером. Якщо ви сумніваєтеся, ви можете перевірити стандарти безпеки, які охоплює Google Cloud SQL: HIPAA, SSAE 16, ISO 27001 і PCI DSS v3.0.

З Google Cloud SQL вам не потрібно заздалегідь планувати обсяг пам’яті. Ви можете почати безкоштовно з простої тестової бази даних зі скороченим набором даних, а потім миттєво перейти до робочого середовища, використовуючи базу даних високої доступності.

  Як приховати елементи інтерфейсу користувача Firefox і налаштування в диспетчері параметрів і доповнень

Не турбуйтеся про збільшення обсягу, оскільки сховище буде масштабовано автоматично.

Каматера

MySQL — одна з багатьох керованих програм і послуг, які пропонує Kamatera Cloud. Тарифні плани MySQL починаються від 4 доларів США на місяць за послугу, яка включає 1 віртуальний ЦП з 1 ГБ оперативної пам’яті, 20 ГБ пам’яті SSD і 5 ТБ Інтернет-трафіку. 30-денна безкоштовна пробна версія дає змогу відчути смак послуги та залишити її, якщо ви не задоволені.

Центри обробки даних Kamatera розташовані в Америці, Європі, Азії та на Близькому Сході, пропонуючи справжнє глобальне бізнес-рішення, якщо вам потрібен швидкий доступ з будь-якої частини світу.

Kamatera пропонує вам на вибір MySQL 8.0 або 5.7, обидва працюють на сервері Ubuntu 18.04. Гарантований час безвідмовної роботи 99,95% без єдиної точки збою забезпечує безперервну роботу. Ви можете створити сервер всього за 60 секунд, а потім масштабувати його без обмежень.

Цілодобова цілодобова служба підтримки преміум-класу задовольнить будь-які ваші потреби.

ScaleGrid

ScaleGrid надає єдиний DBaaS, який дозволяє вам мати повний адміністраторський контроль над вашими розгортаннями MySQL. Використовуючи одну просту у використанні консоль керування, ви можете розгортати, ініціалізувати, контролювати та масштабувати свої кластери MySQL у хмарі. Цінові плани «Принесіть власну хмару» починаються від 8 доларів на місяць і дозволяють вибирати між AWS, AWS High Performance та Azure.

Крім MySQL, ви можете вибрати MongoDB, Redis або PostgreSQL.

Базовий план пропонує цікавий набір переваг, таких як підтримка зарезервованих екземплярів, настроювана оперативна пам’ять, диск і екземпляри, автоматичне резервне копіювання, підтримка 24/7, виділені сервери, моніторинг і спеціальні сповіщення, аналіз повільних запитів тощо. Якщо вам подобається налаштовувати свої служби та бачити, що відбувається під капотом, ScaleGrid пропонує повний кореневий доступ SSH до базових машин, дозволяючи вам вільно досліджувати та навіть встановлювати власні програмні агенти.

ScaleGrid не блокує вас, оскільки ви можете будь-коли перенести свої дані за допомогою повністю доступних інструментів керування базами даних.

Cloudways

Cloudways розробив свою службу розміщення баз даних ThunderStack MySQL з урахуванням високої продуктивності та орієнтував її на розробників, пропонуючи широкий спектр попередньо встановлених інструментів, таких як Git і Composer. Cloudways пропонує вбудований адміністратор MySQL, який спрощує щоденну роботу DBA, і функцію автоматичного розгортання Git, яка дозволяє координувати роботу в розподілених командах: код оновлюється на живих серверах, як тільки він вставляється у віддалені сховища.

Розробники також розглянули функцію віддалених з’єднань Cloudways, яка дозволяє встановлювати віддалені безпечні з’єднання з базами даних, розміщеними на їхніх керованих серверах. Ви можете почати користуватися послугою хостингу Cloudways MySQL безкоштовно – вони навіть пропонують безкоштовно перенести ваш перший веб-сайт на Cloudways – і пізніше вибрати щомісячну плату або тарифний план із оплатою за використання.

Для різних хмарних інфраструктур застосовуються різні ціни. Наприклад, якщо ви використовуєте DigitalOcean як базову платформу, місячна ціна (включно з автоматичним резервним копіюванням, цілодобовою підтримкою та багатьма іншими перевагами) становитиме 10 доларів США за базовий план. Але якщо ви використовуєте Google Cloud, стартова ціна зростає до 33,30 доларів.

  Як скопіювати папки Google Диска

Амазонка Аврора

Аврора це реляційна база даних, створена для хмари, сумісна з MySQL і PostgreSQL. За словами Amazon, Aurora поєднує в собі продуктивність і доступність традиційних баз даних із зручністю бази даних з відкритим кодом.

Amazon стверджує, що Aurora в п’ять разів швидша за стандартні бази даних MySQL і в три рази швидше за стандартні бази даних PostgreSQL. Послугою повністю керує Amazon Relational Database Service (RDS), яка автоматизує вимогливі адміністративні завдання, такі як підготовка апаратного забезпечення, конфігурація бази даних, застосування виправлень і резервне копіювання.

Система відновлення Aurora автоматично масштабується до 64 ТБ на екземпляр бази даних. Він забезпечує високу доступність із до 15 копіями читання з низькою затримкою, відновленням у визначений час, створенням безперервних резервних копій на Amazon S3 та реплікацією в трьох зонах доступності.

Aurora пропонує кілька рівнів безпеки для бази даних. Вони включають ізоляцію мережі за допомогою Amazon VPC, шифрування в режимі очікування за допомогою ключів, які ви можете створити та контролювати за допомогою AWS Key Management Service (KMS), і шифрування даних під час передачі за допомогою SSL. У зашифрованому екземплярі Amazon Aurora базові дані сховища зашифровані, як і резервні копії, знімки та автоматичні копії того самого кластера.

Кластери SQL

Кластери SQL пропонує розміщення MySQL у хмарі Kubernetes. Платформа доступна для баз даних MySQL будь-якого масштабу, від експериментальних баз даних розробників до корпоративних сховищ даних.

Тарифні плани починаються від 4,99 доларів на місяць за послугу, яка включає один вузол, 2 ядра ЦП, 2 ГБ оперативної пам’яті, 60 ГБ пам’яті SSD і 60 ГБ для резервного копіювання даних. Незважаючи на недорогу послугу, SQL Clusters пропонує стійке до збоїв рішення MySQL із плавно розподіленим резервним копіюванням і відновленням на певний момент часу.

Айвен

Айвен пропонує керований хмарний хостинг MySQL із вибором інфраструктур, включаючи Google Cloud, AWS, Microsoft Azure, DigitalOcean і UpCloud у всіх регіонах. Щоб гарантувати безпеку даних, екземпляри MySQL від Aiven працюють на виділених віртуальних машинах, а дані шифруються як у стані спокою, так і під час передачі. Репліки лише для читання та репліки віддаленого читання пропонують високу швидкість і звільняють головний вузол від невимогливих завдань читання.

Служба розгалуження бази даних — це ексклюзивна функція, яку Aiven пропонує, щоб дозволити вам виконувати додаткові дії з вашою базою даних, не впливаючи на робоче середовище. Щомісячні тарифні плани починаються від 99 доларів США за стартовий план, який включає 1 віртуальну машину, 2 ЦП, 4 ГБ оперативної пам’яті та 80 ГБ пам’яті.

Тримайтеся подалі від блокування постачальників

Останнє, у чому ви повинні бути впевнені, вибираючи постачальника хмарних баз даних, це те, що він дозволить вам перенести свої бази даних в інше місце в будь-який момент і без проблем. Постачальник хмарних послуг, якого ви виберете сьогодні, може не підійти завтра, або, можливо, ви знайдете інший варіант, який пропонує кращі чи дешевші послуги. Тому вам потрібно заздалегідь знати, що ви зможете легко перенести свої дані за власним бажанням.