9 найкращих дощок настрою для відображення ідей і думок

Дошка настрою на дисплеї нагадує вам про вашу початкову мету та зосереджує вашу увагу, чітко демонструючи думки, які ви хочете застосувати в певному місці.

Мудборди є стандартними для багатьох творчих працівників, не лише для дизайнерів. Люди заповнюють дошки настрою (цифрові чи фізичні) численними речами, такими як зображення та різноманітні текстури, щоб візуалізувати думки та поняття.

Мудборди – це свого роду суміш або колаж із різних фотографій, текстур, колірних палітр, логотипів, штампів тощо. Він малює картину того напрямку, якого вам потрібно дотримуватися. Це дозволяє нам і клієнтам співпрацювати, щоб отримати остаточне бачення безпосередньо перед початком роботи.

Отже, тут ви побачите, що таке дошки настрою, мета їх створення, що має містити дошка настрою, їхні переваги, як їх можна створити в цифровому вигляді та які інструменти можуть допомогти вам красиво створити власні дошки настрою. Отже, без будь-яких подальших зволікань, давайте зануримося прямо.

Що таке дошки настрою?

Дошка настрою — це візуальний інструмент, який зазвичай використовують дизайнери, який містить фотографії, текст і зразки об’єктів у композиції, що допомагає візуально показати стиль, якого вони хочуть дотримуватися. Він виражає вашу концепцію та візуальне натхнення.

Дошку настрою можна використовувати для аналізу конкуренції та визначення основ кінцевого продукту.

Це полегшує співпрацю багатьох ідей, зображуючи їхні очікування. Це допомагає уникнути будь-яких неправильних уявлень, які можуть виникнути на початкових етапах завдання.

Що має містити дошка настрою?

Дошка настрою може містити все, що чітко допомагає вам передати свої ідеї та почуття. Він може включати наступне:

  • Картинки – зображення є чудовою технікою, щоб чітко пояснити себе.
  • Палітра кольорів – виберіть і відобразіть палітру кольорів, яку ви виділите на дошці настрою, оскільки кольори приваблюють людей.
  • Топологія та шрифти – це може допомогти вам продемонструвати візуальну привабливість вашого дизайну.

Переваги використання дощок настрою

Для всіх цифрових дизайнерів, які можуть сумніватися в ефективності використання дошок настрою, ось кілька причин, чому варто використовувати дошки настрою.

Основне джерело натхнення

Пошук натхнення щоразу, коли ви заблукаєте, завжди дозволить вам знову зосередити свою увагу на тому самому, згадавши, чому ви це почали. У наш час Інтернет надзвичайно тривожний.

Сайти соціальних мереж, такі як Instagram і Twitter, дедалі більше зосереджуються на відеоконтенті, мемах і гарячих темах. Вони заважають вашим думкам.

Створюючи дошку настрою, дуже важливо не обмежувати пошук одним місцем. Ніколи не знаєш, коли чийсь мем може наштовхнути на думку, яка призведе до іншого результату. Отже, потрібно берегти його!

Простий у створенні

Мудборди не обов’язково мають відповідати певному формату. Це дозволяє нам будувати їх будь-яким способом, який ми вважаємо за потрібне. Це дає змогу виробникам проявляти більше уяви з кожним твором, дозволяючи творцям мислити більш відкрито.

Мудборд дає змогу швидко висловити широкий спектр думок і почуттів, які мають вирішальне значення для вашої презентації, але їх важче описати усно.

Легко залучайте клієнтів

Ви можете швидко визначити візуальний підхід, який цінує клієнт, за допомогою дошок настрою. Ви можете зосередитися на тому, що зробило клієнта більш комфортним із вашими ідеями, зберігаючи стиль і естетику проекту, які відповідають цілям і очікуванням клієнта.

  Як перевірити, чи хтось прочитав вашу електронну пошту

Економить час

Це дозволяє точніше зрозуміти, чого хоче від вас клієнт, не витрачаючи час.

Це означає, що ваше рішення щодо візуального інтерфейсу майже напевно відрізнятиметься від рішення інших дизайнерів, і це фантастично! Дуже важливо бути доступним для документування своїх думок і методів у будь-який час.

Покращує ваш зір

Дошки настрою полегшують початок проекту, оскільки вони покликані покращити ваше бачення. Після створення дошки настрою у вас залишиться композиція визначених тем вашого проекту.

Підтримує цілі проекту

Коли у вас творчий розум, переважають відволікання. Дошки настрою можуть допомогти вам уникнути цього та зосередити увагу на потребах клієнта, нагадуючи вам, як виглядатиме кінцевий результат.

Співпраця більш проста

Дошки настрою спрощують взаємодію з вашими клієнтами, показуючи їм, як виглядатиме результат, і дозволяючи всім учасникам узгодити напрямок ще до початку роботи. Це також дозволяє творчості команди текти, щоб отримати найкращі проекти під час сесії.

Корисно на передній частині

Інтерфейсні розробники можуть отримати значну користь від дошок настрою. Вони допомагають користувачам проілюструвати свій досвід на дошці, використовуючи численні предмети, які легко передають їх точку зору.

Як дошки настрою можуть допомогти?

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чому ви повинні вважати їх важливими для вашого бізнесу. Ось кілька причин, які пояснять, як дошки настрою можуть вам допомогти.

Заохочує винахідливість

Ми виявили, що створення дошок настрою дозволяє експериментувати з компонентами дизайну, а не вникати в макет. Це дозволяє провести аналіз ринку та оцінити, які стилі підходять конкретному клієнту та його сектору.

Забезпечує ефективнішу співпрацю з клієнтами

Етап дошки настроїв у будь-якому підході – це часто та частина, за якою клієнти кажуть, що їм найбільше подобається, і не без підстав. Ви можете обговорити, які кольори привабливі для їхньої цільової групи та яка графіка найкраще підходить.

Це дозволяє вашим клієнтам надати відгук про макет, перш ніж заглибитися в процес. Настав час випробувати нові речі та знайти те, що добре працює, поки не пізно. Ваші клієнти будуть вдячні за можливість брати участь у цьому виборі, оскільки це робить процес більш спільним.

Забезпечує досягнення цілей проекту

Ви розглядаєте такі теми, як психологія кольору та те, як ви хочете, щоб користувачі почувалися під час використання веб-сайту. Дошки настрою допомагають об’єднати все це, щоб гарантувати, що дизайн працюватиме за планом і досягне цілей, які ви поставили з клієнтом на початку проекту.

Робить процедуру більш плавною та швидкою

Залучення замовника на початку роботи, вже коли аспекти дизайну завершено, дає змогу реалізовувати проект швидше. Дошки настрою допомагають уникнути несподіванок для клієнтів, оскільки вони дають клієнтам повну усвідомленість творчого вибору, перш ніж вони побачать кінцевий результат.

Служить чудовим довідковим інструментом

Ви можете розміщувати дошки настрою в додатках для співпраці, що дозволяє кожному, хто бере участь у проекті, швидко повертатися до URL-адреси та переглядати її на однорідність. Ви можете швидко ще раз перевірити типографіку, кольори та інші аспекти.

Хоча легше бути креативним, коли ви бігаєте, також необхідно знайти стратегії, щоб зосередити натхнення та впорядкувати його в легкозасвоювані поняття.

Ми створили список найкращих онлайн-інструментів для створення дошок настрою, щоб допомогти вам розпочати чітке інноваційне спілкування.

Canva

Canva — чудовий онлайн-конструктор дощок настрою для створення багатьох творчих елементів. Ви можете полегшити роботу за допомогою інструментів перетягування Canva для цілей редагування та проектування. Їх величезна колекція різноманітних шаблонів допоможе вам вибрати унікальний.

Прикрасьте свою дошку настрою, додавши зображення з бібліотеки зображень, додавши текст і виділивши кольорами, щоб висловити більше. Canva також дає вам можливість ділитися своєю творчістю з іншими.

  Як безпечно використовувати торрент і захистити свою особистість (огляд 2020)

Щоб створити дошку настрою за допомогою Canva, почніть із макета презентації або області дизайну з індивідуальними пропорціями. Ви можете вибрати формат для налаштованої дошки настрою, вибравши опцію сітки.

Коли основа буде на місці, ви можете додати фотографії та текст до кожного розділу, щоб створити унікальне представлення, або навіть відредагувати ці фотографії.

Творіть

Creately — це фантастичний інструмент для онлайн-сеансів мозкового штурму з використанням онлайн-дошки з вбудованими інструментами створення ідей, такими як карти думок або стіни для нотаток.

Ви можете просто перетягувати та створювати функції, які спрощують візуалізацію, підключення, групування та визначення пріоритетів дизайнів і концепцій за допомогою Creately.

Ви також можете імпортувати відео, фотографії, документи тощо, щоб підкреслити свою уяву або інтегрувати свої ідеї, щоб бути більш творчими. Додавання текстів за допомогою функції нотаток, щоб клієнти могли зрозуміти їх більше, є ще однією доданою функцією Creately.

Додавши власні поля, ви можете створити дошку настрою, багату даними. Він також має нескінченне полотно, яке дозволяє зберігати, організовувати та адмініструвати творчий пул у міру його розширення.

Це допоможе вам генерувати різні точки зору ваших думок за допомогою модельних об’єктів і перетворювати їх на дошки Канбан, дорожні карти, робочі процеси та інші формати.

Adobe Express

Генератор Adobe Express Mood Board пропонує різноманітні варіанти модифікацій, щоб допомогти вам створити вміст, який справді виражає ваші емоції та почуття.

Adobe Express надає прості у використанні функції, теми, піктограми, логотипи, персоналізовані шрифти тощо, за допомогою яких ви можете швидко створити дошку настрою за лічені хвилини.

Він надає вам широкий спектр можливостей налаштування. Почніть із різноманітних шаблонів, а потім налаштуйте їх до досконалості.

Можна змінювати розмір тексту, переміщувати його по екрану, використовувати фільтри спеціальних ефектів і змінювати конфігурацію меж, щоб ви могли витрачати більше часу на створення ідеальної дошки настрою.

Міланоте

Milanote — альтернатива, яку варто вивчити, якщо ви шукаєте просте у використанні рішення, щоб упорядкувати свої думки. Це ідеальний інструмент для отримання натхнення шляхом більш досконалої організації вашого бачення.

Програма працює в будь-якому поточному веб-браузері та надає такий самий або більший простір і структуру, які вам можуть знадобитися, щоб зрештою дозволити вашим художнім творінням розвиватися.

Він інтегрується з Pexels, щоб надати миттєвий доступ до бібліотек для більшої кількості зображень, і ви також можете додавати свої власні. Він підтримує всі формати зображень.

Його можна налаштувати як окремий пакет, про який ви можете подумати, або як спільну робочу станцію для співпраці — вибір за вами.

Ви можете почати з вибраного шаблону або створити його за допомогою наданих інструментів. Ви можете зареєструвати безкоштовний обліковий запис і отримати доступ до надихаючих колекцій і шаблонів Milanote, які допоможуть вам розпочати роботу.

VistaCreate

VistaCreate дозволяє швидко створити дошку настрою, що привертає увагу. Підкресліть хороші ідеї, щоб описати свої думки та висловити свої думки, виділяючи гідні ідеї.

Ви також можете продемонструвати свою оригінальність, надихаючись шаблонами в медіа-бібліотеці та створюючи власні дизайни, використовуючи одну привабливу графіку.

Зробіть свою дошку настрою візуальною історією, а не просто колекцією зображень, додавши персоналізовані шрифти різних кольорів і давши їй назву, яка відображає ваше основне повідомлення.

Маючи лише дошку натхнення, ви можете використовувати професійно створені шаблони VistaCreate, щоб створити ідеальний настрій і орієнтацію вашої роботи. Це дозволяє ділитися своїми думками з більшою аудиторією.

Fotor

Генератор дошок настрою Fotor дозволяє створювати захоплюючі дошки настрою. Це дає вам змогу висловити свою думку за допомогою безлічі функцій, тобто фонів, кольорів, шрифтів і графіки, наданих у цьому.

  Як двічі клацнути, щоб приховати/показати значки робочого столу

Крім того, ви можете додавати зображення високої роздільної здатності, наклейки та вектори, щоб додати суті своєму дизайну. Бібліотека Fotor надає вам доступ до різноманітних наклейок, квітів, їжі, музики тощо відповідно до ваших вимог.

Генератор дощок настрою Fotor дозволяє вам негайно поділитися своїм дизайном у соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter, Tumblr і Pinterest. Це скорочує час і зусилля, витрачені на публікацію та експорт макета дошки настрою на численні платформи.

Weje

Weje — це універсальне робоче місце для спільної роботи для організації та обміну ідеями, документами та мозкових штурмів. Він містить збір даних і візуальну бібліотеку з багатьма ідеями щодо їх систематичної організації. Це робить вашу дошку настрою легкодоступною, доступною для швидкого обміну та зручнішою.

Weje збирає ваш вміст в одному зручному для керування місці. Ви можете простіше поділитися віртуальною дошкою для малювання, щоб втілити свої думки та матеріали в життя за лічені хвилини.

Ця програма також допоможе вам упорядковувати та ділитися матеріалами проекту та керувати завданнями в структурованій візуальній формі. Weje має унікальний гнучкий інтерфейс користувача, який допомагає вам думати більше.

Kapwings

Якщо ви шукаєте безкоштовний онлайн-виробник дошок настрою, спробуйте Kapwing’s Studio. Collage Maker від Kapwing дозволяє організовувати зображення, кольорові плями, текстури, фотографії, значки, текст і багато іншого на імпровізованому цифровому полотні.

У Kapwing творці можуть комбінувати відеокліпи, обрізати, накладати текст і зображення, а також завантажувати музику. Ці відео можна редагувати безпосередньо в браузері з будь-якого пристрою.

Kapwing включає різноманітні сучасні функції, які є швидкими, надійними та простими в освоєнні та використанні. Легко налаштувати та створити свою дошку настрою, будь то дошка Pinterest, історія в Instagram, банер у Twitter чи кімната в гуртожитку, і все це безкоштовно та онлайн. Kapwing працює на будь-якому типі браузера телефону чи планшета, тобто простий у використанні в усіх браузерах.

Wondershare EdrawMax

Wondershare EdrawMax — чудовий онлайн-інструмент для створення дошок настрою. Цей безкоштовний інструмент для створення дошок настрою містить готові шаблони, які допоможуть вам створити дошки настрою відповідно до ваших смаків.

Користувачі EdrawMax завантажують тисячі безкоштовних шаблонів, які полегшать ваші зусилля та заощадять час на створення дошок настрою.

Це дозволяє зробити командну співпрацю кращою та легшою. Це також підтримує експорт файлів у різних форматах, включаючи графіку, відео тощо.

Висновок

Створити дошки настрою цифровим способом для вашої роботи нелегко, але це повинно привабити клієнтів. Включення мудбордів у ваш процес дизайну може допомогти тримати все в потрібному плані та організовувати, спростивши ваше життя.

Включіть запити та вимоги клієнта в суміш і створіть дошку настрою. Інтернет – це нескінченне джерело натхнення та ідей для того, щоб стати більш творчими.

Зробіть дошку настрою як завгодно. Будьте відкриті до свіжих ідей і дизайнів і допоможіть кожному реалізувати своє бачення дошки настрою в одному місці. Нарешті, завжди просіть відгуки та пропозиції щодо вашої дошки настрою.

Інтелектуальні карти — це ефективний спосіб спрямувати свої думки та ідеї на порожнє полотно. Тут ви можете ознайомитися з найкращими розробниками карт розуму.