9 найкращих гарнітур VR для занурення у віртуальну реальність

Технологія гарнітури VR3 визначає ступінь занурення, яке ви можете відчути.

Говорячи про віртуальну реальність, багато хто з нас думає про науково-фантастичні фільми, такі як Minority Report. Однак сьогодні ця технологія з’являється в нашому повсякденному житті. Починаючи від медицини та відеоігор до освіти, віртуальна реальність зараз скрізь.

Отже, давайте коротко розглянемо концепцію віртуальної реальності.

Що таке VR або віртуальна реальність?

VR або віртуальна реальність – це створене комп’ютером цифрове середовище, яке складається з об’єктів і сцен, які здаються реальними. Це середовище викликає у глядача відчуття, що він оточений цими об’єктами. Якщо говорити про відеоігри, то VR дозволяє гравцям повністю зануритися в ігровий процес. В результаті вони відчувають себе одним із персонажів.

Ще одне велике застосування віртуальної реальності в освіті. Наприклад, це може повідомити студентам, як виконувати певну операцію, або допомогти покращити їхню спортивну підготовку.

Кілька років віртуальна реальність була лише концепцією філософії та спекулятивної фантастики. Після середини минулого століття деякі з цих ідей були втілені в життя. Однак використані технічні аспекти були обмеженими, і тому ця концепція не могла викликати комерційного галасу. І все ж технічні можливості та деякі цікаві фундаментальні ідеї почали формувати надійну основу для його майбутнього.

Завдяки постійному розвитку комп’ютерної потужності, графіки та інших технічних деталей ми досягли поточного статусу VR.

Середовище VR сприймається та відчувається за допомогою спеціальних пристроїв, відомих як гарнітури VR для шоломів.

Що таке гарнітури віртуальної реальності та їх використання?

Гарнітура VR – це пристрій, який допомагає трансформувати природне середовище глядача за допомогою контенту. VR-гарнітури надягають на голову з лінзами на очах. Це допомагає проектувати в очі зображення з будь-якого пристрою, наприклад смартфона, ігрової консолі, графічних компонентів тощо. Він створює стереоскопічні 3D-зображення, які дають глядачам відчуття занурення.

  Як переглянути приховані комісії та податки на Airbnb

На ринку доступні різні види гарнітур VR від різних брендів. Щоб допомогти вам вибрати правильну гарнітуру, давайте розглянемо найкращі варіанти, які ви можете розглянути.

Преміальні гарнітури

Мета квест 2

Meta Quest 2 поставляється з 2 сенсорними контролерами, силіконовою кришкою, 2 батареями типу АА, кабелем для зарядки, розпіркою для окулярів і адаптером живлення. Це вдосконалена гарнітура віртуальної реальності «все в одному», яка має бездротове підключення, вбудований акумулятор і внутрішнє відстеження.

За допомогою цієї гарнітури ви можете досліджувати понад 350 назв для фітнесу, ігор, розваг тощо. Це дозволяє повністю зануритися у віртуальний світ.

Лише гарнітура HTC Vive Pro 2

Гарнітура HTC Vive Pro 2 дозволяє відчути найкраще занурення в категорії. Ця гарнітура ідеально підходить для маркетингової візуалізації, дизайну, навчання точності тощо. Вона має широкий кут огляду до 120 градусів, що забезпечує кращий і комфортніший візуальний досвід.

Ця гарнітура має частоту оновлення 120 Гц. Чіткість 5K у поєднанні з роздільною здатністю 4896 x 2448 забезпечує дрібніші візуальні деталі.

  Чи є у Xbox Mario Kart?

Гарнітура HP Reverb G2 VR

Гарнітура HP Reverb G2 VR постачається з регульованими лінзами, контролером, динаміком від Valve, 4 камерами та РК-панелями 2160 x 2160. Провідні в галузі динаміки та лінзи забезпечують виняткове зображення та звук. Це найкращий варіант для ще більшої тривалості носіння. Він поставляється з кабелем гарнітури довжиною 6 метрів для мобільних ПК і настільних ПК.

Він пропонує 1-річну обмежену гарантію на роботу та запчастини. Ця гарнітура ідеально підходить для дизайну, ігор і навчання.

Мобільні економічні варіанти

Гарнітура Peiloh VR

Ця гарнітура Peiloh VR має складну конструкцію, що робить її компактним і зручним продуктом. Складену конструкцію можна легко носити куди завгодно. Його кут огляду в 110 градусів дозволяє зануритися у фільми, ігри або будь-який візуальний досвід.

У ньому використовуються 52-міліметрові лінзи з високим пропусканням із технологією захисту від синього світла, яка запобігає потраплянню шкідливого синього світла в очі. Він сумісний з оптичним регулюванням зору при далекозорості 200 градусів і короткозорості 400 градусів.

Гарнітура VRG-01P Merge VR

За допомогою цієї гарнітури ви можете випробувати сотню екскурсій і отримати задоволення від навчання з перших вуст. Це дозволяє вам гуляти серед динозаврів, досліджувати Сонячну систему та подорожувати світом із відчуттям занурення.

Цей гаджет ідеально підходить як для учнів класу, так і для дітей вдома. Завдяки зручному міцному поролону ця гарнітура підходить до будь-якого розміру та форми обличчя. Куб злиття дозволяє відчути змішану реальність.

Гарнітура OIVO VR

Ця гарнітура VR спеціально розроблена для моделей Nintendo Switch і Nintendo Switch OLED. Він виготовлений з матеріалів Oxford і EVA, що робить його легшим і міцнішим.

  Як синхронізувати Календар Google із програмою Календар iPhone

Він має ергономічний дизайн, який допомагає підлаштувати його розмір під голову кожного. Ви також можете носити цю гарнітуру з окулярами.

Гарнітура Misisi VR

Це дозволяє насолоджуватися високоякісним VR-контентом і поринути у 360-градусний світ. ОС цієї гарнітури повністю оптимізована для розваг, VR, інтеграції додатків і соціальних взаємодій. Ця гарнітура повністю сумісна з системою Android. Однак він несумісний з деякими функціями системи iOS.

Маску для очей, яку він несе, легко зняти та очистити. Окрім цього, ви отримуєте додаткову маску для очей із цією гарнітурою.

Окуляри віртуальної реальності VRGProx7 Fbrand

Ця гарнітура VRGProx7 підходить для короткозорих користувачів у межах 800 градусів. При цьому вам не потрібно носити короткозорі окуляри. Він сумісний зі смартфонами від 5 до 7 дюймів.

Він має широкий кут огляду 120 градусів. Це також дозволяє перемикатися між вашими телефонами. Ви можете насолоджуватися зображеннями з 20% чіткістю.

Гарнітура віртуальної реальності VR SHINECON

Ця VR-гарнітура ідеально підходить для більшості смартфонів із розміром від 4,7 до 6,5 дюймів. Чим більший розмір екрана, тим краще воно буде розділено, а отже, кращим буде 3D-ефект. Ви можете використовувати цю гарнітуру без окулярів, якщо ваш погляд фокусується нижче 500 градусів.

У цій гарнітурі VR використовується матеріал ABS для дизайну та 40-мм полімерна лінза. Захисні лінзи японського виробництва захищають очі від шкідливого впливу синього світла.

Висновок

Отже, це найкращі варіанти гарнітур VR, які ви можете розглянути, щоб отримати незабутні враження від VR. Виберіть відповідно до свого пристрою та інших передумов. Ви також можете дослідити різницю між доповненою реальністю та віртуальною реальністю.