9 найкращих вертикальних моніторів для підвищення продуктивності

| | 0 Comments| 5:45 AM
Categories:

Найкраща конфігурація монітора на столі – вертикальний монітор ліворуч і горизонтальний монітор праворуч для підвищення продуктивності.

В даний час майже всі настільні комп’ютери вдома і в офісі поєднані з горизонтальним монітором. Багато людей навіть не підозрюють, що доступна конфігурація вертикального монітора.

Вертикальні дисплеї візуально кращі, ніж горизонтальні, оскільки вони відрізняються від того, що ви зазвичай бачите. Давайте розглянемо випадки, коли вертикальний монітор є ідеальним, і чому ви можете залишитися з горизонтальним дисплеєм, а не з вертикальним монітором.

Що таке вертикальні монітори і чому вони набувають популярності?

Швидкий пошук в Інтернеті або пошук вертикального монітора в Інтернеті може знайти кілька фотографій горизонтальних дисплеїв, тому будьте обережні, шукаючи вертикальний монітор. Це тому, що практично всі дисплеї можна повертати горизонтально або вертикально. Це залежить від ваших особистих уподобань. Оскільки більшість людей використовують монітори горизонтально, саме так вони налаштовані під час першого розпакування.

Якщо ваш монітор відповідає VESA (Асоціація стандартів відеоелектроніки), ви можете використовувати кріплення, щоб розташувати його вертикально, а не горизонтально. На початку різні компанії випускали вертикальні монітори через зміну смаків у співвідношенні сторін. Фільми та відео вимагали більш широких дисплеїв, тому співвідношення сторін зросло з 4:3 до 16:9 до 16:10 і далі. Вертикальний монітор також корисний для зору. Це полегшує концентрацію на певній області екрана та її вмісті.

Читання довгих рядків, не рухаючи очима, корисно для письменників і читачів. Крім того, програмісти можуть сканувати довші коди без зайвого прокручування. Завдяки цій унікальній характеристиці легко виявити будь-які помилки, присутні в будь-якому рядку коду.

Це також може значно підвищити вашу продуктивність. Поєднуючи переваги вертикальних дисплеїв із високошвидкісним доступом до Інтернету, ви можете збільшити свою продуктивність у десять разів порівняно з горизонтальним дисплеєм.

Для чого використовуються вертикальні монітори?

Вертикальний монітор — це просто горизонтальний монітор, який перевернуто вертикально. Але який сенс? Коли справа доходить до використання вертикального дисплея, хто отримає найбільший прибуток?

Більшість кодерів і програмістів належать до користувачів, які, як правило, обирають вертикальну орієнтацію дисплеїв. У більшості випадків код, з яким вони мають справу, досить великий і складається з крихітних рядків. Ці рядки в будь-якому коді зазвичай не такі широкі, тому вертикальна установка ідеальна для будь-якого програміста. Перегляд кількох рядків одночасно означає, що будь-якому ненажерливому читачеві не доведеться безперервно гортати книгу чи роман, які він читає.

Чому варто вибрати вертикальний монітор замість горизонтального?

Є кілька переконливих аргументів на користь використання вертикального дисплея. Ви можете поєднати його з вертикальним монітором, щоб створити подвійний екран, якщо у вас уже є горизонтальний монітор.

Тепер давайте розглянемо деякі причини, які пояснять, чому вибрати вертикальний, а не горизонтальний.

Підвищення продуктивності

Прокручування сторінок може бути втомливим для тих, чия робота вимагає багато кодування. Значно скорочується час, витрачений на прокручування, коли на одному екрані відображається більше матеріалу, ніж на будь-якому горизонтальному екрані.

Спостереження за більшою кількістю функцій також призводить до покращеної плавності завдяки покращеній видимості. Вертикальні дисплеї дозволяють переглядати принаймні втричі більше матеріалу, ніж раніше. Це дозволяє реагувати швидше. Це правило стосується будь-якої роботи, де потрібно читати або писати довгий матеріал.

  • Кодер – якщо ви кодер, ви можете аналізувати велику кількість рядків коду на одному екрані. Це також дозволяє їм оцінити та внести відповідні коригування та виправлення будь-якої помилки коду.
  • Стрімер – як онлайн-стример, ви можете спілкуватися у відеочаті, одночасно читаючи довгі коментарі. Ви також можете стежити за обговореннями, щоб відстежувати повідомлення, перш ніж вони зникнуть.
  • Відеоредактор – за допомогою цього інструменту ви можете швидко редагувати портретні фільми для історій у соціальних мережах і вертикальних рекламних кампаній.
  Як витягти високоякісні значки системних налаштувань на Mac

Економія часу

Оскільки ваші очі не втомлюються швидко, ви можете працювати довше. Коли екран стоїть вертикально, діапазон руху очей значно зменшується, що дозволяє сканувати більше матеріалу за менший час. Коли операції виконуються вертикально, вони виконуються швидше.

Однак це може стосуватися лише кількох професій, які вимагають значного обсягу читання, таких як перевірка кодів, вичитка текстів, читання документів і написання довгих наукових робіт.

Економія місця

Подумайте про проблему налаштування двох широкоекранних моніторів на крихітній робочій станції. Кожен з них займав би великий відсоток доступної поверхні столу. У цьому випадку кращим варіантом є вертикальний монітор. Він фізично звільняє більше місця на столі чи робочій зоні, ніж будь-яка горизонтальна установка.

Розгляньте можливість налаштування одного горизонтального дисплея та одного вертикального монітора на одній робочій станції. Монітор у портретному режимі займатиме половину горизонтального простору, ніж звичайний монітор, що дозволить вам значно заощадити місце на робочому столі.

Комфортні для очей, шиї та зап’ястя

Розміщення об’єктів у вертикальному стосі зверху вниз змушує вашу голову природним чином рухатися вертикально для сканування об’єктів, що зменшує тиск на вашу шию. Тексти, книги, вивіски та дошки прибуття/вильоту на залізничних вокзалах і в аеропортах належним чином розміщуються вертикально, щоб зменшити навантаження.

Читання горизонтально призводить до того, що ваші очі постійно рухаються зліва направо. Як наслідок, чим ширший екран, тим більший простір мають охопити ваші очі.

Давайте тепер розглянемо найкращі вертикальні монітори для підвищення вашої продуктивності. Усі ці монітори можна використовувати у вертикальній або горизонтальній орієнтації.

Монітор HP 24mh FHD

З максимальною роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів із частотою оновлення 75 Гц монітор HP оснащений дисплеєм FHD. Технологія IPS забезпечує чудове зображення та виняткову якість. Завдяки такій суперякості дисплея ви насолоджуватиметеся точністю зображення та широким спектром огляду будь-яких планшетів і мобільних пристроїв преміум-класу на своєму моніторі.

З таким стильним і надтонким дизайном у вас буде більше місця на робочому столі, ніж ви могли собі уявити. Кожну найдрібнішу деталь на дисплеї видно під будь-яким кутом огляду. Він також оснащений дисплеєм незмінної якості та кольору з широким діапазоном кутів огляду 178° по горизонталі та вертикалі.

Можна використовувати високоякісне зображення, не потребуючи жодних додаткових ключів чи аксесуарів. Цей монітор має широкий вибір роз’ємів, включаючи HDMI, DisplayPort і VGA. Ви можете легко підключитися до ПК, ігрової консолі та периферійних пристроїв для насолоди великим екраном. Завдяки двом вбудованим динамікам потужністю 2 Вт ви зможете насолоджуватися фантастичним звуком і захоплюючими розвагами. Параметр слабкого синього світла зменшує навантаження на очі, зміщуючи кольори до теплішого спектру та роблячи білі кольори більш природними.

Серія Samsung FT45

Samsung FT45 має повністю регульовану підставку з регулюванням нахилу, повороту, висоти та повороту. Це забезпечує найкращий ергономічний комфорт, а опора Vesa 100 X 100 дозволяє встановити монітор на стіну або встановити кілька моніторів. 24-дюймова IPS-панель із роздільною здатністю FHD і частотою оновлення 75 Гц із роздільною здатністю 1920 X 1080 пікселів забезпечує чітке, сліпуче зображення з широким кутом огляду.

  Як підвищити напругу ЦП, щоб підвищити продуктивність ПК

Гнучкі варіанти підключення, включаючи HDMI і Display Port, а також вбудований концентратор USB з двома портами USB 2.0 і одним портом USB 3.0, роблять це універсальним обладнанням.

Ви полегшуєте підключення всіх ваших периферійних пристроїв без необхідності лізти під стіл або за комп’ютер, щоб знайти порти у вашому ЦП. Зменшити напругу очей можна за допомогою режиму Eye Saver Mode та технології Flicker-Free. Це забезпечує більш комфортну роботу навіть під час тривалої роботи.

Asus VG248QG

Asus VG248QG оснащений дисплеєм із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080 пікселів) із можливістю розгону 165 Гц (підтримує 144 Гц) швидкою частотою оновлення та часом реакції 0,5 мс (GTG) на 24-дюймовому екрані.

Заїкання та розриви екрана усуваються лише завдяки технології Nvidia G-SYNC, що забезпечує максимально плавну гру. Його технологія догляду за очима, яка включає дисплей без мерехтіння та фільтр синього світла, допомагає зменшити навантаження на очі.

Крім того, у вас є багато варіантів підключення завдяки порту HDMI, DisplayPort 1.2 і роз’ємам Dual-link DVI-D. Регулювання висоти нахилу, повороту та повороту, а також функція кріплення на стіні забезпечують найкращий комфорт перегляду на цій ергономічній підставці. Він поставляється з ексклюзивними функціями Game Visual і Game plus, які покращують продуктивність кольору та контроль.

LG 24GN650-B

Головною привабливістю цього монітора LG є його нахил, висота та регульована поворотна підставка, яка забезпечує комфорт під час напруги очей.

Час відгуку IPS 1 мс і частота оновлення 144 Гц також є одними з найкращих характеристик будь-якого ігрового монітора. Він оснащений 99-відсотковою колірною гамою sRGB і 3-стороннім дисплеєм HDR 10 із практично без полів.

За рахунок підвищеної плавності все приємніше. Використання дисплея з роздільною здатністю 1080p на 24-дюймовій панелі є фантастичним поєднанням. Така панель чудово передає колір і має широкі кути огляду. Підставка завжди йде від дорожчого продукту. З менш ніж 200 дол. США цей монітор, безсумнівно, є одним із найвидатніших доступних моніторів за співвідношенням ціни та якості.

Asus VN279QL

Asus VN279QL має надтонку рамку товщиною 8 мм, що ідеально підходить для багатоекранних рішень.

Ергономічна підставка оснащена можливістю регулювання висоти нахилу, повороту та повороту. Є можливість прикріпити до стіни для більш зручного кута огляду.

Технологія ASUS VividPixel забезпечує кристально чисте й детальне задоволення. Він включає в себе технологію AMD FreeSync Premium, і геймери можуть насолоджуватися безперебійним, плавним рухом у високій роздільній здатності та швидких іграх за допомогою цього монітора. Це практично мінімізує розриви екрана та заїкання під час гри.

BenQ PD2500Q

BenQ PD2500Q має роздільну здатність високої чіткості 2K QHD (2560×1440 пікселів). Цей QHD-дисплей виділяє найдрібніші елементи вашого дизайну завдяки винятковій чіткості та 100-відсотковій точності кольору.

Кожен кадр на дисплеї відкалібрований на заводі відповідно до 100 відсотків стандартів sRGB і REC 709. Режими дизайнера включають спеціальні функції, такі як темна кімната, CAD/CAM і режими анімації.

Ви можете налаштувати параметри дисплея, щоб підвищити точність і продуктивність за допомогою монітора. З’єднання між різними ПК, комп’ютерами Mac і мобільними пристроями стало простим за допомогою перемикача підключення Universal HDMI DisplayPort Mini DisplayPort USB 3.1 Gen1. Дизайн ультратонкої рамки від краю до краю максимізує ваш робочий простір, займаючи найменший простір. Він ідеально підходить для використання з двома моніторами за допомогою послідовного з’єднання DisplayPort та інших технологій.

  7 найкращих хмарних платформ із відкритим кодом для підприємств

HP VH240a IPS LED

Монітор HP VH240a має 23,8-дюймовий дисплей Full HD (роздільна здатність 1920 x 1080 пікселів із частотою оновлення 60 Гц) із співвідношенням сторін 16:9 і матовий IPS-дисплей із антибліковим покриттям і світлодіодним підсвічуванням. Більше того, він має мінімальний час відгуку 5 мс із функцією овердрайву для плавного зображення, яке здається чітким і плавним без розмиття руху.

Цей монітор оснащено вбудованими аудіодинаміками потужністю 2 Вт на канал, що забезпечує високоякісний звук для вашого відеовмісту.

Тонкий і майже безрамковий ультраширокоформатний монітор із вузькими тристоронніми рамками забезпечує безперебійне налаштування кількох моніторів. Він має широкий кут огляду з поворотом на 90 градусів для горизонтального (пейзаж) і вертикального (портрет) режимів перегляду. Крім того, доступні регульовані висота та нахил, а також позиційний огляд на 178 градусів для неймовірної якості зображення під будь-яким кутом.

Ви можете встановити монітор на стіні за допомогою кронштейнів, оскільки цей монітор сертифікований VESA. Він оснащений такими варіантами підключення, як VGA і HDMI із сумісністю з HDCP для ноутбуків і конфігурацій з кількома моніторами. Крім того, в комплект входять шнур живлення змінного струму та кабель HDMI.

Samsung Odyssey

Samsung Odyssey має частоту оновлення 144 Гц і час реакції 1 мс. Цей вертикальний ігровий монітор дозволяє уникнути розмиття під час руху та забезпечує плавний ігровий процес, який може дати гравцям перевагу.

Роздільна здатність FHD генерує кристально чисті кольори з надшироким ігровим монітором, який пропонує споживачам широкий кут огляду для отримання високоякісного ігрового контенту на кожному дюймі екрана без будь-яких зміщень кольору під широким кутом огляду.

AMD FreeSync допомагає синхронізувати частоту оновлення вашої відеокарти та ультраширокого ігрового дисплея, щоб зменшити затримку руху та затвора, а також забезпечувати більш чуйний ігровий досвід. Він має регульовану висоту, нахил і поворот, щоб знайти зручне положення для ваших очей і потім зафіксувати його на місці. На додаток до витонченої елегантності, яку забезпечує компактна металева основа, він сумісний зі стандартом VESA, що спрощує установку на стіну або монтаж.

LG 24GL650-B

Цей монітор LG має 24-дюймовий дисплей Full HD (1920 x 1080). Головною особливістю цього монітора є технологія Radeon FreeSync.

Завдяки підставці, що регулюється по висоті, користувачі можуть регулювати свою висоту, щоб уникнути напруги шиї під час роботи годинами. Він оснащений двома портами HDMI і одним дисплеєм. Він також має панель TN, яка є звичайною для будь-якого ігрового монітора.

Що стосується моніторів із графічним дизайном, перевага віддається панелям IPS. Цей ігровий монітор сконструйований таким чином, що зображення з високою роздільною здатністю, що швидко рухаються, виглядають гладко. Він також оснащений технологією дисплея Twisted Nematic, яка рідко зустрічається в будь-якому типовому моніторі.

Висновок

Вертикальний монітор не тільки підвищить вашу продуктивність і зробить ваші враження від перегляду приємнішими, але значно покращить якість вашої роботи. Це може бути конструктивним під час проектування вертикальних макетів, написання та вивчення великих розділів коду, читання вашої улюбленої електронної книги або просто перегляду результатів пошукової системи та перегляду статей в Інтернеті, серед іншого.

Далі перегляньте кілька найкращих ігрових крісел для професійних геймерів.