9 найкращих веб-камер для потокового передавання Youtube/Twitch

Будьте професійним стримером Twitch або Youtube із високоякісною веб-камерою для трансляції.

Індустрія потокового передавання розвивається семимильними кроками з кожним роком. З кожним днем ​​у цю сферу залучається все більше людей. Здається, цей прогрес нескінченний.

Потокове передавання стає однією з найпопулярніших сфер індустрії розваг.

Високошвидкісний доступ до Інтернету відкрив нові унікальні можливості для кожного. Високошвидкісні мережі дозволили транслювати контент онлайн, не витрачаючи години на завантаження.

У результаті різні впливові особи та стримери в Інтернеті знайшли спосіб взаємодії з громадськістю. Це може бути в будь-якій формі, демонструючи їхній спосіб життя, їхні спеціальності або транслюючи онлайн-ігри. Сервіси онлайн-потоку відіграють велику роль у перетворенні захоплень людей у ​​професії.

Ви б чули про американського геймера Річарда Тайлера Блевінса, відомого як ніндзя. Річард є одним із найпопулярніших стримерів Twitch у світі. Річард, він же ніндзя, транслює прямі трансляції таких ігор, як League of Legends і Fortnite.

Томас Сімонс — ще один стример Twitch, який займає друге місце після Ninja.

На Twitch і YouTube є велика кількість стримерів, які чудово працюють у цій сфері.

Коли ми говоримо про перспективу глядача, публіка, безумовно, захоплена спілкуванням зі своїми кумирами. І немає нічого більш захоплюючого, ніж це.

Отже, ви плануєте приєднатися до списку онлайн-стримерів?

Зауважте, що пряма трансляція на професійному рівні можлива лише за наявності якісної веб-камери. Тому важливо спочатку інвестувати в якісну веб-камеру.

Особливості потокової веб-камери

Перш ніж досліджувати деякі хороші варіанти веб-камери, є деякі функції, які веб-камера, яку ви розглядаєте, повинна мати. Давайте спочатку поговоримо про них.

  • Точне автофокусування: під час прямої трансляції помилка фокусування не завжди має бути. Це тому, що відредагувати невдалий знімок проблематично. Тому вибір веб-камери з функцією точного автофокусу є правильним вибором.
  • Швидке та потужне масштабування: потужне масштабування є обов’язковим, якщо ви транслюєте з великого місця й хочете охопити всю частину.
  • Звукозапис високого стандарту: звук відіграє велику роль у потоковій передачі. Тому він повинен бути оснащений якісним мікрофоном, здатним записувати чистий звук.
  Як керувати YouTube на Android TV за допомогою iPhone або телефону Android

Давайте розглянемо кілька хороших варіантів веб-камер, які можна придбати та використовувати для трансляції на YouTube або Twitch.

NexiGo N960E 1080P 60FPS

NexiGo N960E 1080P 60FPS — це USB-веб-камера, яка має 3 режими освітлення через вбудоване світлове кільце. Для регулювання яскравості достатньо простого дотику та натискання.

Він має роздільну здатність HD 1920 x 1080p і частоту оновлення 60 кадрів в секунду. Функція автофокусування дозволяє знімати максимально точні та природні відео. Він також оснащений вбудованим мікрофоном із технологією шумозаглушення. В результаті ви отримуєте якісний звук для свого відео.

Він сумісний з кількома операційними системами, такими як Windows 7/8/10/11/XP, Linux 2.6.24 або новішої версії та Mac OS 10.6 або новішої версії.

Потокова веб-камера Razer Kiyo Pro

Ця веб-камера Full HD без стиснення має роздільну здатність 1080p і частоту оновлення 60 кадрів/с. Він чудово працює для запису, ігор, потокового передавання, конференцій, відеодзвінків тощо.

Завдяки адаптивному датчику світла забезпечується ідеальна чіткість зображення за будь-яких умов. Сенсор здатний працювати набагато краще, ніж веб-камери 4K.

Він має швидке з’єднання USB 3.0, здатне запропонувати сигнал камери 5 ГБ/с. Він сумісний з різними платформами, такими як Zoom, YouTube, XSplit Twitch, OBS тощо.

Веб-камера Logitech Brio 4K

Веб-камера Logitech Brio 4K має ультрависоку роздільну здатність 4K, що забезпечує найкраще відео. Він використовує технологію HDR, яка забезпечує автоматичне регулювання освітлення.

Він має технологію шумозаглушення. Його подвійні всенаправлені мікрофони усувають фоновий шум, забезпечуючи таким чином максимальну чіткість звуку.

Ви можете вибрати один із 3 різних кутів огляду: 90°, 78° та 65° DFOV. Він поставляється з інтеграцією з Windows, що дозволяє входити в комп’ютер без пароля.

  Виправити YouTube Picture in Picture не працює

Він містить програмне забезпечення для керування пристроєм Sync, яке дає змогу співпрацювати та працювати будь-де.

Веб-камера Logitech C922x Pro Stream

Ця веб-камера розроблена спеціально для різноманітних потреб потокового відео. Він забезпечує оптимізоване та високоякісне записування відео для розважальних та ігрових сайтів, таких як Twitch або YouTube.

Він дозволяє записувати відео високої чіткості 1080P із частотою оновлення до 60 кадрів/с. Ця веб-камера сумісна з Windows 7/8/10, Mac OS X 10.9 або вище, ОС Chrome, Android версії 5.0 або вище тощо.

Він має скляну HD-лінзу з автофокусом преміум-класу, яка дозволяє знімати чіткі та чіткі відео. 2 вбудовані мікрофони також допомагають записувати відмінний звук без шуму.

Веб-камера Anker PowerConf C300

Ця веб-камера на базі штучного інтелекту від Anker знімає відео чудової якості за допомогою камери 1080p/60 кадрів/с. Він має подвійні мікрофони, які є надчутливими. Вони додають додаткові переваги цій веб-камері, забезпечуючи дивовижну якість звуку.

Його автоматична корекція низького рівня автоматично регулює світло відповідно до умов освітлення вашого середовища. Крім того, його технологія AI автоматично змінює поле зору відповідно до кількості людей, які беруть участь у зустрічі.

Logitech Mevo Start

Ця веб-камера ідеально підходить для прямих трансляцій або запису. Він має роздільну здатність високої чіткості 1080p, яка забезпечує детальне зображення будь-де.

Він дозволяє підключати до 3 камер Mevo Start для створення потоків рівня трансляції. Це дозволяє транслювати для таких платформ, як Twitch, YouTube, Facebook тощо. Ви можете легко транслювати пряму трансляцію за допомогою Ethernet, WiFi тощо.

Він дозволяє створювати приголомшливий контент за допомогою інтелектуальної системи керування програмами. За допомогою додатків ви можете керувати такими функціями, як Auto-Director тощо, зі свого смартфона.

Веб-камера Dell UltraSharp HDR 4K

Записуйте відео професійної якості або прямі трансляції за допомогою веб-камери Dell UltraSharp HDR. Він має камеру з роздільною здатністю HDR 4K і сенсором Sony STARVIS CMOS.

Ця веб-камера має функцію обробки сигналу зображення, яка гарантує вам отримання зображень оптимальної якості за будь-якого освітлення.

  12 освітніх каналів YouTube для дітей, на які варто підписатися

Він має простий у використанні інтерфейс, який робить його досить зручним для зміни різкості, яскравості, насиченості, контрастності тощо. Поле зору має три варіанти кута: 90°, 78° та 65°.

Обладнання веб-камери виконано з високоякісного алюмінію з гладким металевим покриттям.

Потокова веб-камера Angetube

Він оснащений багатофункціональним кільцевим підсвічуванням, який забезпечує кращий портрет. Він розроблений зі світлодіодами трьох різних кольорів. Його веб-камера Crips має роздільну здатність HD 1080p і частоту оновлення 60 кадрів в секунду.

Завдяки функціям автоматичної корекції слабкого освітлення ваші записи виділяються. Він може створювати зображення найкращої якості навіть за поганого освітлення. Вам не потрібно турбуватися про налаштування фокуса, оскільки він оснащений автофокусом у реальному часі.

Його система дистанційного керування дозволяє керувати відеодзвінками за допомогою дистанційного керування, яке є всенаправленим. Ця веб-камера сумісна з USB A та USB C.

Elgato Facecam

Ця камера Elgato Facecam оснащена 24-мм фіксованим об’єктивом із оптикою студійної якості. Його датчик Sony STARVIS CMOS розроблено для використання в приміщенні.

Його передовий механізм обробки зображень забезпечує нестисне відео. Веб-камера має приголомшливу роздільну здатність 1080p Full HD. Він має інтерфейс USB 3.0, здатний передавати дані зображення з мінімальною затримкою.

Заключні слова

Як бачите, ці веб-камери оснащені функціями найкращої якості, які гарантують, що ви можете створювати найкращий вміст. Отже, спробуйте будь-який із цих варіантів, якщо ви шукаєте ідеальний варіант веб-камери для своїх потреб у трансляції на Twitch або YouTube.

Ви також можете дослідити найкращий CDN потокового відео для малого та великого бізнесу.