techukraine.net techukraine.net 9 найкращих БЕЗКОШТОВНИХ інформаційних панелей Looker Studio для SEO

9 найкращих БЕЗКОШТОВНИХ інформаційних панелей Looker Studio для SEO

Categories:

Створення інформаційної панелі Looker Studio SEO з нуля може бути складним, особливо якщо ви не надто розбираєтесь у коді. Чи означає це, що ви не можете використовувати Looker Studio для поглибленого огляду ваших ключових показників? Звичайно, ні! Існує багато шаблонів для створення значущих інформаційних панелей Looker Studio SEO, які можуть допомогти вам отримати практичну інформацію та прийняти рішення на основі даних.

Найкраще те, що вони безкоштовні, і ви можете почати ними користуватися за лічені хвилини. Все, що вам потрібно зробити, це налаштувати фільтри та завантажити власні джерела даних для створення звітів, графіків і діаграм, які допоможуть вам візуалізувати ефективність SEO. Якщо ви не візуалізуєте свою ефективність SEO, не торкаючись таких важливих показників, як кліки, позиція та CTR, ви ніколи не зможете знати, чи працюють ваші зусилля з SEO.

Крім того, як визначити, що ваші конкуренти працюють краще за вас? За якими запитами ви рейтингуєте? На яких запитах ви можете додатково скористатися? Знайдіть відповіді на ці та інші питання, візуалізуючи свої дані за допомогою інформаційних панелей Looker Studio. Щоб почати, скористайтеся безкоштовними шаблонами.

Показники хорошої інформаційної панелі SEO

Ви повинні відстежувати кілька ключових показників ефективності (KPI) на своєму GSC, щоб визначити, чи окупаються ваші зусилля з SEO. Якщо ви не відстежуєте та не вимірюваєте ці KPI, ви ніколи не зможете докладати консолідованих зусиль для прогресу:

Бізнес-леді, що працюють на ноутбуці

 • Органічний трафік, виміряний за показами та кліками
 • Показник кліків (CTR) для оцінки успіху
 • Ліди, середня позиція/ранг

А моніторинг прогресу є невід’ємною частиною будь-якої надійної стратегії SEO.

Як використовувати шаблони Looker Studio на GSC/GA4

Щоб використовувати більшість шаблонів інформаційної панелі Looker Studio, виконайте наведені нижче дії.

 • Перейдіть на веб-сайт шаблону та перейдіть за посиланням на шаблон
 • Після того, як ви клацнете звіт, ви увійдете у свою Looker Studio; якщо ви ввійшли

 • Далі більшість шаблонів запропонують додати джерело даних. Ви можете побачити це як Використовувати мої власні дані або авторизувати з’єднувач
 • Вам будуть показані всі набори даних, які ви завантажили, щоб ви могли вибрати відповідний
 • Ви можете використовувати кнопки спадного меню, щоб змінити фільтри, сегментації та категорії

Більш-менш процес залишається подібним, але він може відрізнятися залежно від шаблонів, які ви використовуєте. А тепер давайте подивимося на найкращі безкоштовні шаблони, доступні для інформаційних панелей Looker Studio, за допомогою яких ви можете підвищити рейтинги SEO!

Алейда Соліс

Алейда Соліс‘s Інформаційна панель GSC для Looker Studio шаблон короткий і зрозумілий. Ви можете відстежувати найважливіші KPI для свого веб-сайту, як-от покази, кліки та позиція.

Окрім цього, ви також можете встановити власні дати початку та дати завершення та вимірювати дані для будь-якого обраного часу. Насправді ви також можете отримати короткий огляд показів, кліків і позицій за останні 30 днів у верхній частині інформаційної панелі.

Ви можете здійснювати пошук за будь-яким запитом, наносити на карту цільові сторінки, які ви хочете відстежувати, і вибирати категорію пристрою: мобільний телефон, планшет, ПК або все для більш повного уявлення. Окрім позиції та кліків, ви можете відстежувати рейтинг кліків (CTR) сайту. Показник кліків – це кількість кліків, які отримує ваша публікація/оголошення, поділена на кількість показів.

Отже, опублікувати CTR = опублікувати кліки ÷ опублікувати покази. Крім того, ви також можете перевірити свої найефективніші цільові сторінки, прокрутивши вниз. Тепер, хоча вимірювання успіху цільової сторінки дозволяє зрозуміти, чи працює ваше позиціонування ключових слів, розміщення та елементи вмісту, це також дозволяє побачити, які фрагменти вмісту мають рейтинг за релевантними пошуковими запитами.

  Як оновити драйвери графічного процесора (Повний посібник)

Ви можете зосередити пошук за ключовими словами та створення вмісту навколо найпопулярніших пошукових запитів, щоб збільшити кількість переглядів і рівень конверсії. Тут легко візуалізувати продуктивність у порівнянні з попередніми місяцями.

Виведено

GA4 за Виведено це інформаційна панель Looker Studio для вимірювання ефективності SEO, зокрема сеансів органічного пошуку, цілей і прибутку. Таким чином, простими словами, ви можете знайти відповіді на питання, чому ваш органічний трафік зріс або знизився, звідки він надходить, які сторінки працюють і які сегменти потребують покращення.

Джерело: Повідомлення в блозі GA4

Щоб використовувати цю інформаційну панель SEO, ви починаєте із створення копії Аркуш оновлень Google і звіт. Потім ви можете налаштувати такі розділи, як категорії сторінок і фільтри, відповідно до ваших потреб у SEO та даних, які ви будете відстежувати.

Далі подивіться, звідки надходить ваш звичайний трафік. Зануртеся глибше в сегменти та подивіться, як ви працюєте в різних параметрах, як-от різні країни та категорії сторінок. Ви можете відстежувати показник відмов, сеанси зацікавленості та покупки/доходу, які легко конвертувалися.

Ви також зможете перевіряти показники з часом, як-от % загальної зміни сеансів і наступний % загальної зміни доходу. Однак цей безкоштовний звіт не надасть вам доступу до вибірки чи кардинальності. Ви не можете налаштувати показники звіту або робити щось швидко. Це не дуже швидка інформаційна панель, але вона показує, як змінився трафік і які цільові сторінки потребують вашої уваги.

Енді Сімпсон

Енді Сімпсон‘s Панель запитів Looker Studio це короткий і простий фільтр запитів GSC, який допоможе вам зрозуміти тип пошукових запитів, за якими ви відображаєтеся.

Запити можна розділити на 4 категорії:

 • Які запити, наприклад: Що таке світловий меч? Який розмір світлового меча?
 • Де запити на кшталт: Де мій світловий меч? Де моя гра?
 • Коли такі запити: Коли світлові мечі стали популярними? Коли до «Зоряних війн» додадуть нові світлові мечі?
 • Чому запити на кшталт: Чому світловий меч популярний? Чому Зоряні війни популярні? Або чому світловий меч синій?

Ви також можете перевірити запити, які містять як, є, поблизу, можуть, хто є, буде та робити. Після авторизації інформаційної панелі Looker Studio ви зможете переглядати власні дані, встановивши фільтри, які працюють у контексті ваших даних.

Джордан Цифровий маркетинг

Відстеження трафіку SEO та придбання SEO є двома важливими компонентами вимірювання зусиль компанії щодо SEO. The Шаблон інформаційної панелі SEO – JDM за Джордан Цифровий маркетинг піклується про обох.

Зробіть карту свого SEO-трафіку за тривалі періоди часу та перевірте ефективність небрендованих ключових слів рік за роком, а також місяць за місяцем, щоб отримати вичерпну картину.

Далі перейдіть на вкладку отримання SEO та перевірте послідовність реєстрації, реєстрацію за каналом, реєстрацію за час і цільові сторінки, які спонукали до цієї реєстрації.

Ви також можете вибрати групування каналів сеансу за умовчанням, як-от звичайний, прямий, звичайний соціальний, реферальний, електронний чи платний соціальний.

Портер

Вам не доведеться надто покладатися на розробників, щоб об’єднати ваші маркетингові KPI для неймовірного успіху в SEO. Портер‘s Шаблон звіту Google Data Studio може допомогти вам отримати детальне розуміння сегментів залучення, залучення, аудиторії та електронної комерції з оглядом ефективності.

Ви можете встановити показники залучення й отримати підсумок для відстеження ефективності. Щоб залучити користувачів, ви можете швидко ознайомитися з годинами пік, найпопулярнішими подіями та найефективнішими сторінками за певний час. Що стосується аудиторії, ви можете перевірити розповсюдження, пристрій, країну, місто, мову та технологічні залежності, які можуть вплинути на ваші KPI SEO.

Ви також можете перевірити показники доходу від електронної комерції за допомогою % утримання та когортного аналізу. Шаблон Porter настільки всеосяжний і добре підключений, що він націлений надати вам 360-градусний огляд вашої SEO-аналітики, використовуючи дані компанії. Однак вам потрібно авторизувати Porter і підключити його до вашого GSC, перш ніж ви зможете переглядати або перевіряти шаблон.

  Як розширити місце для зберігання у вашому домі «Animal Crossing: New Horizons».

Data Bloo

Бажаєте річний огляд показників SEO за допомогою аналізу ключових слів за брендом і загальним рейтингом і рейтингом сторінок? Отримайте все це та органічний огляд із цим універсальний шаблон Search Console за Data Bloo.

Звичайний огляд допоможе вам отримати доступ до проіндексованих сторінок у Google та проіндексованих запитів шляхом сортування відсоткових і абсолютних змін унікальних сторінок і унікальних ключових слів. Ви також можете переглянути цифри для кожної категорії пристроїв, як-от мобільний, настільний комп’ютер і планшет. Крім того, ви також зможете відстежувати KPI звичайного пошуку, як-от кліки, покази, CTR сайту та середню позицію за допомогою секторних діаграм у % збільшення або зменшення та графічних презентацій.

Крім того, KPI також можна переглядати за країнами, і це особливо актуально, якщо ваш сайт є глобальним, орієнтованим на широку аудиторію. Ви можете переглядати запити, кліки та позиції, а також зростання чи зниження цих показників для загальних ключових слів і брендованих ключових слів.

Ви також можете провести аналіз ключових слів за допомогою цього шаблону Looker Studio для пошукової оптимізації між коротким і довгим хвостом. Крім того, виконайте аналіз сторінки, переглядаючи пошукові запити, ключові слова та посилання SERP із кліками та рейтингом кліків для найвищих сторінок у Google.

Windsor.ai

Якщо ви не зможете візуалізувати дані, ви не зможете зрозуміти, чи приносять зусилля SEO бажану рентабельність інвестицій. Ось де Інформаційна панель звітів про SEO за Windsor.ai заходить.

За допомогою графіків, діаграм і надзвичайно яскравої візуальної естетики шаблон інформаційної панелі GSC від Windsor,ai дає змогу переглядати найкращу ефективність цільової сторінки з відповідними запитами та важливими показниками.

Ви можете перевірити ефективність за певний спеціальний період часу, на різних пристроях, а також чи відбулося підвищення чи зниження CTR, показів або середніх позицій.

Щоб використовувати шаблон, ви можете просто скопіювати інформаційну панель, вибрати нове джерело даних і вибрати Google Connectors у Google Search Console. Це робить процес аудиту SEO ще простішим.

Лазаріна Стой

Відстеження показників вашого конкурента так само важливо, як і відстеження власних. Ви хочете знати, як вони ефективні для відстежуваних ключових слів або яка їхня частка може бути вашою! Щоб допомогти вам скласти карту SEO-ландшафту конкурента, Лазаріна Стой‘s Інформаційна панель аналізу SERP із підтримкою ML це дорогоцінний камінь.

Ви можете зробити з ним так багато. Ви можете перевірити частку пошуку на основі домену, категорії сайту, категорії намірів і кореляцій, які вони мають із кліками, показами та позиціями ключових слів, які ви використовуєте.

це ще не все! Ви також можете провести масовий аналіз конкурентів на основі доменів і URL-адрес, які мають найвищий рейтинг за вибраними вами ключовими словами. Це означає, що ви можете мати цілісне уявлення про всіх конкурентів та їхні важливі KPI з першого погляду.

Ви також можете виконувати аналіз API та настроїв. Перевірте, які об’єкти найчастіше використовуються у ваших URL-адресах, метаописах, кількості згадок і оцінці сентиментальності. Ви також можете провести цілеспрямований аналіз настрою за допомогою бульбашкових діаграм, кольорових тегів настрою та величини чи сили настрою.

Cronyx Digital

Cronyx Digital‘s Шаблон звичайного пошуку GA4 може допомогти вам зберігати важливі показники SEO за показами, кліками, користувачами, CTR сайту, позицією, сеансами, рівнем залучення та середнім часом залучення.

Він починається з короткого огляду цих показників, а потім переходить до графічних діаграм, які порівнюють показники один з одним. Наприклад, кліки порівняно з показами або коефіцієнт залучення проти сеансів. Ці порівняння дозволяють зрозуміти, скільки ваших зусиль з оптимізації пошукових систем перетворюється на потенційних клієнтів.

  Що таке Spotify Duo і чи підходить він вам?

Ви також зможете відстежувати найпопулярніші звичайні ключові слова та диференціювати користувачів за типами користувачів, країнами та категоріями пристроїв, щоб отримати повне уявлення про реакцію аудиторії та рівень успіху.

Найкращі рекомендації для розширеного звітування

Безкоштовні інформаційні панелі — це хороші графічні зображення, щоб почати аналізувати свої дані. Але їх недостатньо! Щоб отримати повну картину та приймати рішення на основі даних, вам, можливо, доведеться покладатися на розширені стратегії звітування:

#1. Суперметрика

Працюєте з даними SEO на кількох каналах, таких як Google, Facebook, і сторонніх інструментах ключових слів, таких як SEMrush і Ahrefs? Об’єднайте їх усі в єдину платформу для інтегрованого досвіду Суперметрика. Виправте непрацюючі посилання, покращте індексацію та визначте можливості органічного зростання на централізованій платформі.

Ви також можете використовувати Supermetrics для автоматизації дослідження ключових слів, щоб не витрачати години на виснажливі завдання. Насправді завдяки інтеграції сторонніх розробників і 14-денній пробній версії ви можете спробувати Supermetrics, щоб побачити, як розширене звітування може змінити ситуацію.

#2. Power My Analytics

Якщо ви не хочете досліджувати рішення для пошукової оптимізації та дотримуватись шаблонів для Looker Studio, скористайтеся цим розширеним Шаблон звіту про SEO від Power My Analytics. Ви можете поєднувати дані, які надходять у ваші GSC і GA4, і контролювати сеанси, залучення, кліки, CTR, позицію тощо!

Будьте на випередження, відстежуючи KPI звичайного пошуку з часом і перевіряючи ефективність пошуку на основі запитів. Яка цільова сторінка відображається за яким запитом? Як це можна покращити? Який середній час витрачається на цільову сторінку? Знайдіть відповіді та використовуйте свої джерела даних, щоб посилити свої зусилля з оптимізації пошукових систем у правильному напрямку.

#3. Датаддо

Що, якби ми сказали, що тепер ви можете надсилати дані зі своїх онлайн-джерел безпосередньо до додатків панелі керування даними? Повірте нам, тому що Датаддо має всі роз’єми, які тільки можна придумати!

Насправді асортимент їхнього портфоліо настільки широкий, що якщо вам потрібен роз’єм, а вони його не мають, вони створять його для вас. Як би дивовижно це не звучало, ось що є ще більш примітним у Dataddo: він допомагає вам швидко отримати інформацію.

З безкоштовними шаблонами інформаційної панелі Looker Studio важко отримати швидку інформацію, але це вже не так! це ще не все Ви також можете зберігати історичні дані без сховища, масштабувати свої зусилля в майбутньому та бути впевненим у технічній підтримці.

Крім того, ви можете спробувати їхній безкоштовний план для трьох потоків даних, доки не будете готові спробувати їхні преміум-плани.

Нехай інформаційні панелі будуть шляхом вперед

Прийняття рішень на основі даних стало надзвичайно важливим, і якщо ви все ще не можете відстежувати свої показники SEO на GSC або GA4, саме час розпочати роботу з безкоштовними інформаційними панелями, про які ми згадували!

Вони дозволяють контролювати всі важливі показники, як-от рейтинг кліків, % збільшення або зменшення, запит і середній час, щоб перевірити, чи працює ваша стратегія SEO.

Якщо ви вже вичерпали безкоштовні ресурси і вам потрібно перевести дані SEO на новий рівень, спробуйте передові рішення, такі як Datadoo або Supermetrics. Ви зможете розблокувати такі найсучасніші функції, як відсутність складування, потужна інтеграція та автоматизоване дослідження ключових слів. Якщо ви просто хочете перейти на розширену інформаційну панель Looker Studio для оптимізації пошукових систем і створення звітів, ви можете спробувати шаблон звіту про оптимізацію пошукових систем від Power My Analytics і дозволити вашим даним говорити за вас.

Далі, тепер, коли ваші продажі запущені, перегляньте ці інструменти, щоб створити інформаційну панель продажів.