9 найкращих безкоштовних сайтів для легального завантаження музики

Ключові висновки

  • Завантажуйте безкоштовну музику легально з кількох онлайн-джерел.
  • Фонотека, безкоштовний музичний архів і фонотека YouTube — це три місця, де можна безкоштовно завантажити пісні.
  • Багато пісень, які ви завантажуєте безкоштовно, надходять від виконавців-початківців або майже невідомих виконавців.

Незалежно від того, чи потрібні вам ритми для творчого проекту, чи ви просто хочете мати музичні файли, а не потокове передавання, ви знайдете безліч веб-сайтів для легального та безкоштовного завантаження музики.

Фонотека YouTube – це місце, де ви знайдете багато естетичної музики, яку переважно чули у відеоблогах. В основному він призначений для людей, яким потрібна безкоштовна музика для відео YouTube. З обліковим записом YouTube ви можете отримати доступ до бібліотеки через YouTube Studio та завантажити скільки завгодно пісень.

Згідно з його умовами, ви можете використовувати треки в будь-якому створеному вами відео YouTube, включно з монетизованими. Окрім безкоштовних музичних треків, фонотека YouTube також містить звукові ефекти.

Натисніть маленьку піктограму «Відтворити», щоб прослухати кожен зразок пісні. Якщо вам подобається те, що ви чуєте, натисніть кнопку Завантажити поруч. Посилання на авторство не вимагається, окрім випадків, коли доріжка має ліцензію Creative Commons.

Ключові особливості

Доступні кілька жанрів

Усі перелічені треки можна використовувати безкоштовно

Позначте зірочкою найкращі композиції

Попередній перегляд треків перед їх завантаженням

Безкоштовний музичний архів існує вже багато років, але залишається таким же популярним, як і раніше. Більшість безкоштовних завантажень пісень від менш відомих виконавців, але іноді ви побачите відоме ім’я. Незважаючи на це, це чудовий сайт, схожий на програми, які допомагають відкривати нову музику.

Всі треки на сайті абсолютно безкоштовні для завантаження та прослуховування. Однак, якщо ви маєте намір змінити пісні або використовувати їх у комерційних цілях, вам потрібно перевірити ліцензію, пов’язану з кожним записом, і дотримуватися правильного формату посилання.

  8 найкращих програм для тестування ПК у 2022 році

Ключові особливості

Пошук за різними жанрами

Завантажуйте відомі та маловідомі треки безкоштовно

Доступні як інструментальні пісні, так і треки з текстами

Для кожної доріжки доступні різні правила ліцензування

Bensound — ще одне хороше місце для отримання музики. Ви можете фільтрувати треки за жанром і настроєм, наприклад, кінематографічний, ембієнт, рок, хіп-хоп тощо. Ви навіть можете фільтрувати музику за інструментом.

Як безкоштовний користувач, ви маєте доступ до понад 80 треків, захищених авторським правом. Сайт особливо підходить, якщо ви шукаєте музику для своїх відео в соціальних мережах. Просто переконайтеся, що ви правильно вказали посилання.

Ключові особливості

Десятки треків без авторських прав для використання у ваших проектах

Встановіть фільтри для пошуку лише безкоштовної музики

Перегляд на основі рівня енергії, тривалості тощо

Виберіть із кількох жанрів, щоб знайти ідеальний трек

Якщо вам не подобаються поп, рок та інші основні жанри, ви можете завантажити класичну музику безкоштовно на Musopen.

У Musopen є записи деяких найвідоміших музикантів усіх часів. Ви знайдете все: від Баха та Бетховена до Чайковського та Хольста. Ви можете шукати за композитором, інструментом, періодом і настроєм, щоб знайти потрібний вміст.

Цей сайт не лише завантажує музику; це також онлайн-джерело безкоштовних нот та освітніх ресурсів.

Ключові особливості

Спеціалізується на класичній музиці

Знайдіть безкоштовні ноти

Композиції кількох відомих виконавців, зокрема Людвіга ван Бетховена

Перегляд на основі кількох інструментів

Інтернет-архів корисний набагато більше, ніж просто посміятися над тим, як погано виглядав Інтернет у 1999 році. Ви також можете безкоштовно завантажувати музику.

Найкращою частиною сайту є Архів живої музики. Він був створений у партнерстві з etree.org і включає шоу та концерти ряду провідних артистів. Усі гурти в колекції є «дружніми до торгівлі», тобто вони надали шанувальникам право вільно обмінювати частину своєї музики на некомерційні засоби.

  Що таке процедурний світ у відеоіграх?

Бібліотека містить не лише музику; це також один із найкращих веб-сайтів для завантаження аудіокниг. Ви також знайдете виступи зі зв’язків із громадськістю, радіошоу та читання віршів.

Ключові особливості

Шукайте зручні пісні

Використовуйте багато треків у некомерційних умовах

Ретро інтерфейс

Перегляньте за роком випуску

Якщо ви перспективна група, ReverbNation — чудовий сайт для продажу музики онлайн. Оскільки сайт орієнтований насамперед на нові гурти, ви не знайдете треків із поточних лідерів чартів. Але нехай це вас не збентежить.

ReverbNation започаткувала кар’єру багатьох найкращих гуртів, зокрема Alabama Shakes та Imagine Dragons. Це означає, що ви можете бути найкрутішою дитиною в школі, завантажуючи музику від наймодніших виконавців майбутнього, перш ніж вони стануть відомими.

Щоб завантажити музику виконавця, вам потрібно спочатку створити обліковий запис на сайті, перейти до профілю виконавця та натиснути кнопку «Стати шанувальником». Піктограма «Завантажити» з’явиться поруч із вибраними піснями, доступними для завантаження.

Ключові особливості

Завантажуйте пісні від перспективних виконавців

Чистий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Переглядайте різні жанри

Переглядайте відео та аудіо доріжки

Last.fm, що належить Paramount Global, є великим музичним веб-сайтом, який відстежує вашу музику та відповідно рекомендує нові пісні. Сайт також пропонує список безкоштовних завантажень музики. Просто торкніться піктограми «Завантажити» поруч із композицією, щоб зберегти її.

Хоча ви можете завантажити музику безкоштовно, найкраще відтворювати її лише для задоволення, оскільки безкоштовні пісні Last.fm не можна використовувати для комерційних проектів. Вони лише для особистого використання.

Ключові особливості

Досліджуйте тенденції слухання в різних країнах

Відкрийте для себе нових і визнаних виконавців

Перегляд безкоштовних списків відтворення

Переглядайте пісні, перш ніж завантажувати їх

CCTrax пропонує безкоштовне завантаження музики, на яку поширюється ліцензія Creative Commons. Він спеціалізується на електроніці, дабі, техно та ембієнті.

Ви можете завантажити кожну пісню на сайті, і ніде не потрібно платити. Однак вам потрібно прочитати про ліцензію Creative Commons. Ви можете відфільтрувати музику за типом ліцензії на головній сторінці, щоб композиції з отриманого списку можна було використовувати без юридичних наслідків.​

  Чому Wi-Fi використовує ту ж частоту, що і мікрохвильові печі?

Ключові особливості

Безліч варіантів для любителів електронної музики

Простий у навігації інтерфейс

Переглядайте техно, хаус та інші жанри за допомогою панелі меню

Дізнайтеся, які композиції є найпопулярнішими кожного місяця

Фонотека — це всебічний веб-сайт для безкоштовного завантаження музики, і ви можете використовувати всі треки, які знайдете на веб-сайті, у різних проектах. Ви також можете завантажити ці пісні безкоштовно, якщо хочете слухати їх лише приватно. Якщо ви використовуєте пісні в іншому місці, вам потрібно лише вказати автора (ви побачите підказку зробити це, коли завантажите пісню).

Фонотека охоплює музику в кількох жанрах, зокрема кінематографічну, танцювальну, хіп-хоп тощо. Ви також можете переглядати за настроєм і виконавцями. Веб-сайт дуже зручний, і ви можете вибрати або завантажити з веб-сайту виконавця, або безпосередньо з фонотеки.

Ключові особливості

Реєстрація облікового запису не потрібна

Завантажуйте пісні безкоштовно — за умови, що під час їх використання ви вказуєте виконавця

Переглядайте за настроєм, жанром і виконавцем

Візуально привабливий інтерфейс

Наведені вище сайти здебільшого спеціалізуються на тому, щоб допомогти вам завантажити музику невідомих і майбутніх виконавців, а не сучасних зірок. Це значною мірою неминуче, оскільки найбільші імена в музиці зазвичай не поширюють музику безкоштовно. Якщо сайт пропонує безкоштовно завантажити останній альбом Джастіна Бібера або Тейлор Свіфт, це, швидше за все, незаконно.

Якщо ви хочете легально завантажувати найновіші мейнстрім-сингли, вам все одно потрібно використовувати платні сервіси, такі як Spotify. Але якщо ваша мета — відкрити перлини незалежних виконавців або отримати безкоштовні пісні для своїх відео YouTube, ці безкоштовні музичні сайти добре задовольнять ваші потреби.