9 найкращих аудіоекстракторів для вилучення звуку з відео

| | 0 Comments| 5:34 AM
Categories:

Ви коли-небудь намагалися витягнути аудіо з відео, але не змогли? Ну, ви не перший, хто це спробував.

Почнемо з самого початку.

Під час перегляду фільму чи відео ми хочемо, щоб звук працював у фоновому режимі, щоб почути його пізніше. Кілька рядків пісень, найкраща цитата вашого улюбленого актора/актриси та деякі класичні рядки можуть викликати у вас бажання аудіо.

Однак пошук аудіо на інших платформах може бути складною справою. Можуть бути випадки, коли це навіть неможливо. У таких випадках програмне забезпечення або програми, які можуть видобувати аудіо з відео, можуть бути корисними.

З появою технологій стало легше витягувати аудіо з будь-якого відео. На ринку доступно декілька інструментів для вилучення звуку, які прості у використанні та можуть творити чудеса.

Ось список аудіоекстракторів, які можуть легко витягти аудіо з відео.

Зміст

Програмне забезпечення Pazera

Програмне забезпечення Pazera це простий у використанні та безкоштовний аудіоекстрактор, який поставляється з аудіофайлами, такими як FLAC, WMA, AC3, AAC, MP3, WV, OGG, M4A, WAV, AIFF тощо. Інструмент підтримує понад 70 аудіо- та відеоформатів для витягувати звукові доріжки без втрати якості звуку.

  Безкоштовні коди Roblox Blood Samurai 2: викупіть зараз

Універсальний аудіоконвертер підтримує змінну бітрейт (VBR), середню бітрейт (ABR) і постійну бітрейт (CBR). Екстракція також може легко розділяти вхідні файли та має попередньо визначені параметри, розроблені для користувачів-початківців. Інструмент вилучення аудіо може допомогти копіювати метадані з вихідних файлів, підтримує кодувальник LAME, розділення вихідних файлів, попередньо визначені профілі перетворення тощо.

Він поставляється з кількома функціями, такими як бітрейт аудіо, налаштовані параметри кодування аудіо, аудіоканали, частота дискретизації, гучність аудіо тощо. Користувачі можуть перетягувати відеофайли та миттєво витягувати аудіо. Якщо аудіо не на належному рівні, користувачі можуть виправити бітрейт аудіо.

Adobe Premiere Pro

Adobe — відоме ім’я, коли мова йде про редагування відео чи фотографій. Щоб легко вирізати відео або витягнути аудіо, Adobe Premiere Pro може бути чудовим вибором для швидкого створення неймовірних відео. Інтелектуальний інструмент має на меті створювати історію, додавати ефекти та витягувати звук, щоб мати сенс без втрати якості.

  6 найкращих інструментів зворотного пошуку зображень для пошуку оригінального джерела зображення

Існують сотні сторонніх розширень і творчих ресурсів, які бездоганно працюють для будь-яких вимог. Професіонали можуть працювати зі спрощеними робочими процесами, власною підтримкою файлів і швидшим рендерингом.

Цей інструмент найкраще підходить для творців соціальних медіа або впливових людей, які хочуть використовувати аудіо для власноруч створених відео або слухати їх у будь-який час. Користувачі можуть ділитися аудіо на Facebook, TikTok, YouTube та інших лише для будь-яких проектів або розваг.

Wondershare Filmora

Якщо ви хочете надати своїй уяві новий вигляд, тоді Wondershare Filmora може бути чудовим способом йти вперед, доступний у Max або Windows. Відеоредактор може допомогти швидко витягнути аудіо, заощаджуючи зусилля та час.

Він оснащений розширеними спрощеними функціями, такими як відстеження руху та створення ключових кадрів. Користувачі також можуть редагувати аудіо за допомогою Wondershare із такими функціями, як приглушення аудіо, які приглушують вашу музику під час діалогу. Також легше контролювати швидкість, яка може уповільнюватися та перемотувати вперед відповідно.

The інструмент для вилучення аудіо доступний для MP3, M4A, мелодії iPhone, WAV, OGG, FLAC, AMR, MP2 тощо. Користувачі можуть швидко завантажити відео на платформу, вибрати аудіоформат, який вони бажають конвертувати, і витягти з нього аудіо. Інструмент 123 Apps зручний для користувачів, які не мають досвіду проектування.

DVD аудіо екстрактор це кросплатформний інструмент, який може легко копіювати або витягувати аудіо з DVD-відео дисків, DVD-аудіо та Blu-ray. Він підтримує FLAC і Wave, MP3, OGG та інші файли, які витягують аудіопотоки у файли AC3, MPA, PCM, MLP, DTS тощо.

  Знайдіть найбільший за розміром слайд у вашій презентації PowerPoint

Інструменти включають кілька функцій, таких як надшвидка швидкість вилучення, простий у використанні інтерфейс, багатоканальна можливість, підтримка різноманітних аудіоформатів, попередній перегляд аудіо, довільна частота дискретизації тощо. Отримайте аудіо для відтворення на ПК, MP3-плеєрі, записуйте на компакт-диски тощо з DVD-дисків або Blu-ray.

Бандикут

Якщо ви шукаєте швидкий спосіб вилучення аудіо з відео, тоді a Аудіоекстрактор Bandicut може бути вашим шляхом вперед. Користувачі можуть видобувати аудіофайли (.MP3) із відео, видаляти звукові доріжки та вирізати відео, зберігаючи оригінальну якість відео та аудіо.

Програма для редагування відео проста у використанні, вона може легко витягувати звукові доріжки з відео для Windows. Він розділяє відео- чи аудіодоріжки, обрізає частини, видаляє аудіо з доріжок або розбиває відео на файли.

Користувачі можуть почати з інсталяції програмного забезпечення для вилучення аудіо, клацнути «Вирізати», додати відео з будь-яких відеоформатів, таких як MOV, AVI, RMVB, JVF, DAT тощо, а потім натиснути «Пуск» і видобути аудіодоріжки (MP3) і перевірити аудіофайли. Функція інструменту Bandicam включає вирізання одного сегмента, розбиття на кілька файлів, видалення непотрібних частин, об’єднання кількох відео, конвертацію відео у MP4 та вилучення файлів MP3.

Аудіо конвертер це програма для iPhone, яка може легко видобувати MP3 з відеофайлів. Інструменти підтримують кілька аудіо- та відеоформатів, таких як M4A, MP3, OGG, M4R, WMA, FLAC, WAV, AAC і AIFF.

Інструмент підтримує такі відеоформати, як VOB, MKV, ASF, 3G2, 3GP, MP4, AVI, FLV тощо, щоб витягувати аудіо з відео для медіаплеєрів або телефонів.

BeeCut

Онлайн-екстрактор звуку BeeCut має чистий інтерфейс, який може легко видобувати аудіо та простий у використанні. Користувачі можуть додати відео, налаштувати трек, перетягнувши повзунок, а потім зберегти аудіо на комп’ютер або ноутбук.

Онлайн-інструмент дозволяє витягувати аудіо, вводячи час початку та закінчення за допомогою інноваційної інтелектуальної технології онлайн-редагування. Це допомагає відокремити аудіо від відео, є зручним і дозволяє користувачам імпортувати файл. Він підтримує такі відеоформати, як MPEG, MOV, AVI та MP4 у MP3 безпосередньо, щоб копіювати будь-яку пісню з фонової музики з фільму чи музичних відео.

Його вбудовано в хмарну систему зберігання, яка може легко імпортувати або швидко редагувати відео. Працюйте вільно з інструментом, щоб створити шедевр максимально ефективно та просто, щоб виконати вимоги.

The аудіо екстрактор інструмент може вибирати відеофайли для вилучення з URL-адреси, Google Drive, Dropbox і локального файлу. Інструмент можна легко завантажити (в межах 500 МБ), натиснути «Видобути аудіо», швидко завантажити аудіо. Він оснащений декількома функціями, такими як введення часу початку або завершення та перетягування повзунків.

Онлайн-інструмент містить інноваційну інтелектуальну технологію, яка дозволяє витягувати одне відео з окремого аудіо. Він підтримує такі відеоформати, як MPEG, AP4, MOV, AVI тощо, щоб конвертувати його в MP3 із улюблених фільмів і музичних відео. Онлайн-екстрактор легко і швидко вбудовується в систему хмарного сховища.

Висновок

Перевірте параметри та вимоги, щоб розпочати вилучення аудіо з відео за допомогою інструментів. Важливо дотримуватися ваших потреб, щоб швидко отримати звук із відео. Дізнайтеся більше про відео та аудіо з найкращими завантажувачами MP3 для музики та відео YouTube.