9 найкращих апаратних гаманців для криптовалют

Categories:

Є багато чудових варіантів найкращих апаратних гаманців для криптовалют. Давайте дослідимо та допоможемо вам вибрати найкращі крипто-гаманці.

Злам криптобірж не є чимось новим.

І є велика ймовірність, що ви знайдете термін «гарячий гаманець» у більшості новин про криптохакерство, оскільки «гарячі гаманці» — це невибагливі фрукти для хакерів.

Отже, не дозволяйте своїм криптовалютам залишатися на біржі ще секунду після покупки.

Тому що їхні гаманці, швидше за все, будуть ГАРЯЧИМИ, а у вас немає закритих ключів.

А чи знаєте ви, що кажуть у криптосфері:

Не ваші ключі, не ваші монети.

Отже, якщо ви тримаєте свої монети на біржі, ви їм довіряєте.

Якщо ви покладаєтеся на обмін, то чому не довіряти банку.

Але блокчейн народився з таких концепцій, як децентралізація, самозабезпечення та нульова довіра. І загалом це чудова ідея уникнути підриву цього фундаментального духу.

Більш театральне пояснення цього хлопця з Леджера:

Нарешті, беріть гаманець!

Що таке крипто-гаманець?

На відміну від звичайного гаманця, який зберігає фіатні валюти, криптогаманець зберігає лише ваші особисті ключі. Ваша криптовалюта все одно живе в блокчейні.

Крім того, вони дозволяють здійснювати транзакції в криптовалютах. Ви також можете використовувати з ними DeFi (децентралізовані фінанси) і децентралізовані програми (dApps).

Простіше кажучи, криптогаманець дає вам доступ до всього блокчейну.

Типи гаманців: гарячі та холодні

У двох словах, гарячі гаманці – це програмні додатки. Більшість гарячих гаманців можна використовувати безкоштовно та розміщувати на встановленому пристрої.

Звучить добре? Не так швидко!

Одним з головних недоліків є постійне підключення до Інтернету. Вони чутливі до фішингу або шпигунського програмного забезпечення.

Отже, хакер може викрасти ваші закриті ключі, якщо ви недостатньо пильні:

Отже, якщо ви можете захистити себе від кіберзагроз, вам не потрібна портативність холодного гаманця або нещодавно почали використовувати криптовалюту – завантажте гарячу.

Я рекомендую спробувати Metamask (для блокчейну Ethereum), перш ніж шукати в іншому місці.

Для інших підходять холодні або апаратні гаманці.

Вони бувають різних форм-факторів:

Як правило, вони поєднані з програмою, якою керують із комп’ютера чи смартфона. Вони підключаються до цих пристроїв бездротовим способом або через кабель.

І вони вважаються безпечними, оскільки вони підключаються до Інтернету (стають гарячими) лише під час транзакцій. Крім того, деякі ніколи не підключаються до Інтернету чи будь-якого іншого пристрою.

  8 SOCKS5 проксі для кращої продуктивності

Зрештою, вони є найкращим вибором, якщо ви цінуєте безпеку.

Але перш ніж перейти до списку, давайте перевіримо:

Переваги апаратного гаманця

Крім початкової ціни, апаратні гаманці явно випереджають гарячі гаманці в важливих областях:

  • Найкраще сховище особистих ключів: це найбезпечніше місце для зберігання ваших особистих ключів. Ви не довіряєте біржі чи програмному забезпеченню.
  • Додатковий рівень безпеки: ви можете встановити PIN-код, щоб ніхто не мав доступу до вашого гаманця. Крім того, вбудовані програми дозволяють встановити пароль для додаткової безпеки.
  • Підтвердження транзакції: ви фізично підтверджуєте кожну транзакцію. Це дуже схоже на підписання чека.
  • Практично не піддається злому: звичайний комп’ютерний вірус не має відношення до холодного гаманця. Ваш комп’ютер може пошкодитися, але апаратний гаманець, ймовірно, ні.

Тепер, коли ми закінчили із закусками, давайте приступимо до основної страви.

Ledger Nano X

Nano X це остання пропозиція від першокласного імені в домені апаратного гаманця: Ledger. Це може зберігати криптовалюту з понад 100 додатків із величезного репозиторію з 5500+ токенів.

За допомогою Ledger Nano X ви можете купувати, продавати, робити ставки, обмінювати криптовалюту та керувати незамінними токенами.

Цей пристрій захищено пін-кодом, підкріпленим фразою відновлення з 24 слів. Крім того, ви можете налаштувати 2FA (двофакторну автентифікацію) для додаткової безпеки.

Ledger Nano X підтримує Bluetooth, що покращує мобільність під час використання програми Ledger Live.

Леджер Нано С

Леджер Нано С є старшим двоюрідним братом Nano X. Маючи менш ніж половину ціни за молодшого брата, Nano S ідеально підходить для криптовалютних мінімалістів.

Порівняно з Nano X, він не має з’єднання Bluetooth, має менший дисплей і може зберігати лише три криптододатки одночасно.

За винятком цих кількох недоліків, Nano S однаково надійний щодо безпеки. На сьогодні Ledger продав понад 2 мільйони одиниць Nano S, що ще більше зміцнює довіру до нього.

Trezor Model T

Trezor Model T це ваш варіант проти Nano X. Цей аналогічний апаратний гаманець застосував дещо інший підхід, ніж попередні два в цьому списку.

По-перше, ви отримуєте більшу сенсорну РК-панель для підтримки функцій гаманця, що набагато зручніше та безпечніше. Прошивка Trezor є відкритою, а Ledger – ні.

Але вам не вистачатиме Bluetooth із Trezor Model T. Крім того, Trezor має коротшу фразу відновлення з 12 слів.

Однак Trezor, як додатковий функціонал, дозволяє використовувати карту micro SD як зашифроване сховище. Крім того, ви матимете перевагу в безпеці завдяки Shamir Backup:

Trezor також має чудову підтримку для кількох криптовалют. Загалом, у вас є чудовий апаратний гаманець у Trezor Model T.

Trezor Model One

Trezor Model One це урізана версія Model T. Маючи менше 30% ціни Trezor T, ви втрачаєте кілька наворотів.

  Як змінити розмір зображення до шпалер робочого столу

По-перше, екран не підтримує дотик. Тут лише перевірити деталі транзакції. Ви керуєте операціями гаманця за допомогою двох апаратних кнопок, розташованих під екраном.

Крім того, ви відмовляєтеся від резервного копіювання Shamir, карти Micro SD і підтримки кількох криптомонет на користь меншого форм-фактора з нижчою ціною.

Обидві моделі Trezor живляться від USB-кабелю, а не від акумуляторів, як у своїх аналогів Ledger.

SecuX V20

SecuX V20 Конкурує прямо з Ledger Nano X і Trezor Model T. Він підтримує Bluetooth і має красивий круглий дизайн з алюмінієвими обшивками, що створює відчуття преміум-класу.

Цей апаратний гаманець має більший сенсорний екран і на дотик міцніший за аналогів. Наразі він підтримує зберігання понад 1000 криптовалют і токенів.

Будучи новим учасником, підтримка монет може бути не такою великою, як Trezor & Ledger. Але на практиці апаратні гаманці, що підтримують тисячу монет, — лише маркетинговий трюк. Більшість користувачів інвестують лише в кілька монет, які слід перевірити перед покупкою гаманця.

V20 використовує шпильку, яку можна відновити за допомогою фрази відновлення 24 початкових значень. Також є 2FA для додаткової безпеки.

SecuX W20 і W10

SecuX W20 в основному схожий на V20. Кілька відмінностей включають підключення micro USB замість USB типу C.

А своєю прямокутною формою W20 нагадує крихітний смартфон. Підтримка монет така ж, як і екран і розмір батареї.

SecuX W10, з іншого боку, не має підключення Bluetooth і акумулятора. Він живиться за допомогою мікро-USB. Знову ж таки, розмір екрана та кількість підтримуваних монет ідентичні його дорогим альтернативам SecuX.

ЕЛІПАЛ Титан

ЕЛІПАЛ Титан це апаратний гаманець із 100% повітряним проміжком без підключення до мережі. Цей холодний гаманець передає дані через QR-коди.

ELLIPAL Titan виглядає як маленький смартфон. 3,97-дюймовий кольоровий сенсорний екран є одним із найбільших серед апаратних гаманців.

Він пило- та водонепроникний, а також ударостійкий. Цей гаманець із захистом від несанкціонованого доступу видалить збережену інформацію, якщо виявить будь-який фізичний саботаж.

На момент написання цієї статті ELLIPAL Titan підтримує 40+ блокчейнів із 10000+ криптотокенами. Нарешті, це дозволяє створювати кілька облікових записів, а також підтримує DeFi.

Гаманець D’CENT

D’CENT це біометричний апаратний гаманець, який ставить датчик відбитків пальців як першу лінію захисту. Цей гаманець дозволяє грати з понад 2000 криптотокенами.

На додаток до USB ви також можете використовувати з’єднання Bluetooth у поєднанні з мобільним додатком D’CENT.

D’CENT використовує фразу відновлення з 24 слів, щоб відновити ваші криптовалюти, якщо ви втратите свій гаманець.

OLED-екран у D’CENT достатньо великий, щоб ви могли бачити повну адресу гаманця, що є розкішшю в пристроях Ledger.

  Як надсилати повідомлення групі в пошті на iPhone або iPad

Є чотири апаратні кнопки для повсякденних операцій гаманця. Що стосується безпеки, D’CENT є одним із найкращих гравців.

Зрештою, це першокласний апаратний гаманець, який вартий вашої уваги.

Keystone Pro

Keystone Pro є лідируючим апаратним гаманцем з точки зору функцій. Це пристрій із 100% повітряним проміжком, як і ELLIPAL Titan, що означає ні USB, ні Bluetooth. Так само він використовує QR-коди для транзакцій.

Є підтримка карт micro SD для оновлення прошивки. Ви можете використовувати Keystone pro з чотирма батареями AAA або наданим акумулятором.

Цей багатофункціональний апаратний гаманець також має біометричну автентифікацію за відбитками пальців. Крім того, його 4-дюймовий кольоровий сенсорний екран допоможе вам пропустити непотрібне прокручування, щоб побачити повну адресу гаманця.

І у вас є резервні копії Shamir, щоб гарантувати, що параметр відновлення ніколи не вимре. Нарешті, він самознищить закриті ключі після виявлення будь-якого втручання.

У Keystone також є дешевша версія Essential, у якій є все, як у Pro, крім самознищення, відбитків пальців і акумулятора.

CoolWallet Pro

Ви знайдете CoolWallet Pro самий нетрадиційний варіант у цьому списку. Він поставляється у формі поповнюваної кредитної картки з крихітним дисплеєм у стилі калькулятора та зручною кнопкою.

Він підключається до вашого смартфона через Bluetooth для крипто-транзакцій та інших операцій. CoolWallet Pro підтримує DeFi, NFT і одразу призначений для досвідчених користувачів криптовалюти.

Цей гаманець розміром з картку підходить трейдерам і має підтримку кількох валют. Ви також можете ставити свої крипто монети за допомогою цього зручного апаратного гаманця.

У них також є CoolWallet S, орієнтований на новачків. У ньому відсутні лише деякі функції, наприклад розбивка, але він значно економніший.

Висновок

Апаратні гаманці — безпрограшна справа для серйозних криптоінвесторів. Це просто необхідні одноразові інвестиції, якщо ви плануєте залишитися там надовго.

Примітно, що важливо перевірити підтримувані монети під час покупки, оскільки ваш гаманець буде марним, якщо він не підтримує обрану вами монету.

Торгівля, інвестиції та стейкинг — усе це стягує певні податки, тож ознайомтеся з нашим програмним забезпеченням для криптоподаткування, щоб полегшити розрахунок податків.