9 найкращих альтернатив Google Photos для автоматичного резервного копіювання фотографій [2023]

Categories:

Галерея вашого телефону переповнена фотографіями?

Справа в тому, що селфі і знімки завжди є на наших телефонах. Однак вибір найкращих фотографій і їх упорядкування не відбувається автоматично.

Це займе деякий час, але це зробить вашу презентацію привабливішою, якщо ви її добре організуєте.

Однак розголошувати ваші зображення будь-кому (навіть якщо ваша операційна система зберігає та сортує ваші фотографії) є проблемою. Але не переживай! Ви можете знаходити та покращувати свої фотографії за допомогою багатьох інструментів з відкритим кодом і контролювати, хто може їх переглядати.

Ознайомтеся з цими програмами для фотографій, які розміщені на власному хості.

Що таке автономна програма для фотографій?

Власна програма для фотографій дозволяє користувачам керувати своїми фотографіями та відео, зберігати їх на своїх серверах і ділитися ними з друзями та родиною.

Він також надає користувачам безпечний та приватний спосіб зберігання та обміну фотографіями та відео. Таким чином вони можуть зберігати контроль над своїм вмістом.

Окрім цього, користувач також може налаштувати інтерфейс і функції програми для цілей, які найкраще підходять для користувача.

Обмеження Google Фото

 • Необмеженого сховища більше немає: коли ви почнете використовувати Google Фото після червня 2021 року, ви не зможете використовувати необмежений сховище. Користувачі Google Pixel все ще можуть використовувати цю функцію.
 • Розширення можливостей редагування. Ви можете редагувати свої фотографії за допомогою Google Photos, але функції редагування обмежені, а ефекти не дуже хороші. У Google Photos повинно бути більше можливостей редагування.
 • Папка без захисту паролем: Google Photos не має захисту паролем. Є фотографії, які ви не хочете показувати іншим, оскільки вони конфіденційні.
 • Втрата конфіденційності: ви можете використовувати Google Photos для доступу до всіх своїх фотографій і відео, але це порушує конфіденційність. Він також використовує розпізнавання облич, щоб ідентифікувати людей на ваших фотографіях, що деяким людям здається моторошним.

Чому варто шукати альтернативу?

Спочатку Google Photos пропонував необмежену пам’ять для багатьох своїх сервісів. Однак тепер існує обмеження на обсяг пам’яті, який ви можете мати в службі.

Виникла проблема із синхронізацією Google Photos із галереєю смартфона. Коли ви видаляєте фотографію чи відео з програми Галерея, вони залишаються в Google Фото.

Якщо ви хочете перейти з Google Photos, існує багато чудових альтернатив. Ось ваші найкращі варіанти!

ІММІХ

IMMICH — це новий проект, який розробляє Алекс Тран, який бере активну участь у його розвитку. Додаток пропонує автоматичне резервне копіювання зображень, і на його функціональність та інтерфейс користувача сильно вплинуло Google Photos.

IMMICH є незвичайним, коли мова йде про програми, що розміщуються самостійно, на основі зрілості. Програми для Android та iOS вже доступні, навіть якщо репозиторій все ще має бути готовим до виробництва.

  Що таке перевірка інформації? Як запустити один і який сервіс використовувати

Переваги

 • Ви можете використовувати CLI для масового завантаження.
 • Є невелике зворотне геокодування.
 • Ви можете переглядати та завантажувати відео.
 • Легко створювати резервні копії ваших улюблених альбомів.
 • Існує підтримка кількох користувачів.

IMMICH — чудова альтернатива Google Photos для тих, хто бажає створювати резервні копії фотографій і відео зі своїх мобільних пристроїв.

Piwigo

Piwigo — це автономна програма з відкритим кодом, яка допомагає керувати своїми фотографіями та відео. Це дозволяє розміщувати ваші дані, контролювати або використовувати хмарний хостинг.

Piwigo було засновано у Франції та розроблено для окремих осіб, команд та організацій. Якщо у вас є сумніви щодо конфіденційності Google Photos або інших служб, Piwigo стане чудовою альтернативою.

Керування фотографіями Piwigo має кілька функцій і детальних елементів керування.

Переваги

 • Ви можете провести це самостійно.
 • Вихідний код є відкритим.
 • Створено для мобільних пристроїв.
 • Ви можете переглядати за датою.
 • Автоматично імпортуйте метадані.

Piwigo — чудове рішення для фотографів. Також є мобільний додаток.

Фотопризма

Програма PhotoPrism дозволяє переглядати, упорядковувати та ділитися фотографіями за допомогою децентралізованої мережі. Ця програма автоматично позначає та знаходить ваші зображення, не заважаючи вам працювати. Ви можете використовувати його на своєму ПК, приватному сервері чи хмарі.

Вони спрямовані на те, щоб упорядкування та доступ до ваших зображень було максимально простим і безпечним для конфіденційності. PhotoPrism розроблено з нуля, щоб працювати там, де вам це потрібно, не жертвуючи свободою, конфіденційністю чи функціональністю. Ви можете використовувати PhotoPrism у Windows, Linux і Mac, і це безкоштовно у версії спільноти.

Переваги

 • Ви можете легко переглядати файли та фотографії RAW.
 • Його пошукові фільтри дозволяють знаходити конкретні зображення.
 • Визначте свою родину та друзів.
 • Автоматично класифікуйте зображення за вмістом і розташуванням.
 • Безпечно створюйте резервні копії телефонів iOS і Android за допомогою PhotoSync.

PhotoPrism може стати чудовим рішенням, якщо вас цікавить розпізнавання облич.

Лічі

Lychee — це веб-додаток, який дозволяє вам керувати фотографіями та ділитися ними так само, як і з рідною програмою. Він постачається з усім необхідним для захисту ваших фотографій. Ви можете завантажувати, переміщувати, перейменовувати, описувати, видаляти або шукати свої фотографії, і ви можете робити все це у своєму браузері.

Ви також можете захистити альбоми паролем. Тобі вирішувати. Є можливість переміщатися між зображеннями за допомогою клавіатури або робити їх загальнодоступними, щоб інші могли їх переглядати. Лічі безкоштовний.

Переваги

 • Він дозволяє перетягувати файли Dropbox.
 • Підтримує Open Graph і Twitter Cards для обміну зображеннями.
 • Це змушує ваш сервер запускати Imagick.
 • Підтримує метадані EXIF ​​і IPTC.
 • Захистіть свої фотографії з контролем.

Lychee — це простіша програма для керування фотографіями, яка ідеально підходить для розміщення базової онлайн-галереї.

ФотоСтруктура

Власна програма PhotoStructure дозволяє легко впорядковувати, переглядати та ділитися великими колекціями фотографій і відео. Він автоматично впорядковує та видаляє дублікати ваших фотографій. Ви можете використовувати PhotoStructure у Windows 10, macOS, Ubuntu або Docker.

  Підключіть свій комп’ютер із будь-якого місця за допомогою Chrome Remote Desktop

PhotoStructure — це послуга на основі передплати, яка ніколи не намагатиметься отримати прибуток від обміну даними чи реклами. Більшість нових функцій будуть доступні лише підписникам плюс. Крім того, для підписки PhotoStructure Plus існує обмеження на одну сім’ю.

Переваги

 • Власна програма, яка працює лише на вашому комп’ютері.
 • Встановити PhotoStructure дуже просто.
 • Ви матимете швидкий, зручний комп’ютер із PhotoStructure.
 • Ви можете імпортувати всі свої фотографії та відео.
 • Граматика пошуку PhotoStructure полегшує пошук того, що ви шукаєте.

Установка та експлуатація PhotoStructure прості.

Ломораж

Lomorage — це самостійна програма, яка дозволяє користувачам керувати фотографіями та ділитися ними. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача програми спрощує завантаження та впорядкування фотографій. Є також такі функції, як теги, пошук і розширене редагування.

Крім того, Lomorage дозволяє ділитися фотографіями з родиною та друзями в популярних соціальних мережах. Lomorage дозволяє створювати резервні копії фотографій і відео на сервері та керувати ними від вашого імені. Ви можете насолоджуватися нею, де б ви не були, вдома чи на телефоні.

Переваги

 • Він має швидке та надійне додаткове резервне копіювання.
 • Він підтримує живі фотографії, сповільнену зйомку, необроблені файли DNG тощо.
 • Зберігайте вихідний файл без шкоди для якості чи метаданих.
 • Ви можете синхронізувати свої фотографії на різних пристроях.
 • Існує офлайн-режим для перегляду фотографій без Інтернету.
 • Ви можете шукати за місцезнаходженням, датою або текстом на фотографії.

Lomorage все ще знаходиться в бета-версії, але більшість функцій буде випущено незабаром.

PicApport

Програма PicApport дозволяє впорядковувати та зберігати фотографії та відео на сервері, який розміщено самостійно. Ця платформа дозволяє користувачам безпечно зберігати файли в приватній хмарі для доступу до них будь-де. Простий у використанні інтерфейс робить керування фотографіями легким.

Програма також дозволяє автоматично створювати резервні копії, ділитися вмістом з друзями та родиною, виконувати розпізнавання обличчя та використовувати ліцензії GPL-3.0.

Система керування користувачами надає спосіб контролювати, який вміст і функції користувачі можуть переглядати. Плагіни та доповнення, доступні в PicApport, дозволяють адаптувати його до різних сценаріїв.

Переваги

 • Picapport інтуїтивно зрозумілий і зручний, тому ним можуть користуватися навіть новачки.
 • PhotoPortal забезпечує швидкий і надійний доступ до ваших фотографій, відео та іншого.
 • Він автоматично створює резервні копії медіафайлів у хмарі, щоб ви були в безпеці.
 • Це дозволяє ділитися фотографіями та відео з друзями.
 • PicApport працює з Windows, Mac OS X, iOS і Android, щоб отримати доступ до медіафайлів будь-де.

PicApport — це чудова програма, яка розміщується самостійно як для компаній, так і для сімей.

PiGallery 2

PiGallery 2 — це чудова самостійна програма для пристроїв Android. Він розроблений для роботи з Raspberry Pi, але вам не обов’язково мати його, щоб його встановити. Замість цього використовуйте Docker, щоб установити його, використовуйте Docker-compose або створюйте пакети за допомогою Node.java.

  Швидше доставляйте вміст своєї програми користувачам за допомогою CDN G-Core Labs

Ця програма добре відома своєю швидкістю та простотою. Якщо ви наведете його на свій каталог зображень, ви зможете отримати доступ до своїх зображень із будь-якого браузера та пристрою. Програма автоматично створює галерею, а підкаталоги містять альбоми.

Ви можете шукати фотографії за допомогою логічної логіки та ключових слів. Він підходить для колекцій до 100 000 зображень, коли кожна галерея містить максимум 5 000 зображень.

Це чудовий варіант для тих, хто шукає надійну та зручну програму.

Переваги

 • Інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інтерфейс користувача.
 • Доступ до фотографій і відео, захищених паролем.
 • Ви можете ділитися фотографіями та відео з родиною та друзями.
 • Автоматична синхронізація фотографій і відео з хмарою.
 • Упорядковуйте свої фотографії та відео в альбоми та категорії.

PiGallery 2 має безліч функцій, які можна налаштувати на свій смак.

LibrePhotos

LibrePhotos — це програма для керування фотографіями з відкритим вихідним кодом із розпізнаванням обличчя та підтримкою кількох користувачів. Додаток є власним клоном Google Photos, який підкреслює круті графіки та базується на OwnPhotos.

На відміну від комерційних служб, ваші фотографії зберігаються в хмарі та скануються/індексуються для машинного навчання та націлювання реклами. Ваші дані ніколи не потрапляють на сторонній сервер. Ваша особиста інформація залишається конфіденційною, що дозволяє вам користуватися такою ж конфіденційністю та можливостями, як і комерційні послуги.

Переваги

 • Він працює з усіма видами фотографій, навіть із необробленими.
 • Доступна підтримка відео.
 • Є перегляд хронології.
 • Ви можете сканувати зображення у файлову систему.
 • Це зручно для багатьох користувачів.

Ви можете використовувати свої фотографії з LibrePhotos, не турбуючись про хакерів і вилучення даних. Він все ще потребує спрощення процесу налаштування, щоб кожен міг ним користуватися.

Підведенню!

Сьогодні ми можемо брати фотографії з собою будь-де та зберігати їх в Інтернеті. Самостійні програми спрощують фотографування таким же чином.

Вам не потрібно турбуватися про зберігання. Деякі чудово підходять для того, щоб поділитися своєю роботою, незалежно від того, знімаєте ви її за допомогою телефону чи камери. Сподіваємось, ці програми для фотографій, розміщені на власному хості, полегшать ваше життя!

Далі ознайомтеся з найкращим програмним забезпеченням для редагування фотографій і додатками для професіоналів на основі штучного інтелекту.