9 найкращих альтернатив AliExpress для вашого дропшипінгового бізнесу

У цьому посібнику я поділюся деякими з найкращих альтернатив AliExpress для вашого магазину дропшиппінгу.

Як ви знаєте, бізнес електронної комерції зростає, і кілька магазинів Shopify продають той самий продукт, що й ви.

Отже, як ви відрізнитесь від інших продавців Shopify?

Я б сказав, що швидка доставка та якісні продукти – це дві речі, які можуть допомогти вам не лише отримати перевагу над конкурентами, але й створити повторні продажі.

Якщо ви новачок у дропшиппінгу Shopify, дозвольте сказати вам: AliExpress — не найнадійніший спосіб масштабувати свій онлайн-бізнес. Причина – довгий час доставки AliExpress – від 30 до 60 днів.

Якщо ви досвідчений дропшиппер, ви це вже знаєте! 😉

Отже, якщо ви шукаєте кращих постачальників, ніж AliExpress, ось кілька альтернатив AliExpress, які доставляють швидше та пропонують високоякісні продукти.

Чому вам потрібні альтернативи AliExpress?

AliExpress є однією з найпопулярніших платформ електронної комерції B2C і B2B. AliExpress дещо відрізняється від Alibaba, оскільки остання більше зосереджується на продажах B2B. Однак обидві компанії належать Alibaba Group.

На AliExpress є багато постачальників, а значить, багато товарів для продажу. Якщо ви виявите виграшний продукт Shopify, ви майже завжди зможете знайти той самий продукт на AliExpress.

Ще однією перевагою використання AliExpress є його інтеграція з багатьма програмами для електронної комерції. Наприклад, ви можете підключити свій магазин Shopify до AliExpress за допомогою програми дропшиппінгу, як-от AutoDS, і автоматизувати весь процес імпорту товарів і виконання замовлення.

У більшості постачальників AliExpress є великі запаси, тож вам не доведеться турбуватися про те, що у ваших постачальників закінчаться запаси, а клієнти не отримають продукти.

Отже, якщо AliExpress такий зручний для початківців, навіщо вам шукати альтернативи AliExpress?

Ось кілька основних причин:

#1. Довгі терміни доставки

Більшість постачальників AliExpress та їхні склади знаходяться в Китаї, тому ваші товари будуть доставлені з Китаю. У вас є варіанти швидкої доставки з AliExpress, але в більшості випадків вартість доставки перевищуватиме вартість товару.

Наприклад, якщо я продаю цей годинник у своєму магазині дропшиппінгу, цей годинник вартістю 23 долари коштуватиме мені вартість доставки в 30 доларів США за швидшу доставку (протягом 10 днів). В іншому випадку моєму клієнту доведеться чекати 20 днів, щоб отримати товар.

У деяких випадках час доставки може становити від 30 до 60 днів, що занадто довго, щоб отримати ваш продукт у ваших руках.

(Як клієнт, я не буду так довго чекати. А ви? 😕)

Крім того, різні постачальники пропонують різну якість продукції. Тисячі постачальників розміщують свої товари на AliExpress, як і на Amazon чи eBay. Отже, вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб знайти потрібного постачальника з якісним продуктом.

#2. Обмежені можливості місцевого складу

У вас не так багато варіантів використання місцевих складів, як у США чи Великобританії. Потрібно пам’ятати, що більшість постачальників AliExpress мають склади в Китаї і здійснюють доставку з Китаю.

Це не обов’язково погано, але вплине на час доставки. Довгий час доставки не підходить для будь-якої електронної комерції. Крім того, оскільки постачальник знаходиться в іншому регіоні та в іншому часовому поясі, ви також можете зіткнутися з проблемами зв’язку.

#3. Немає можливості налаштування

Ви не зможете налаштувати упаковку продукту або, у деяких випадках, деталі рахунку-фактури.

Розширюючи свій бізнес, ви не зможете зайняти нішу для свого бренду за допомогою індивідуальної упаковки чи брендингу.

На мій погляд, одна з єдиних переваг використання AliExpress для дропшиппінгу полягає в тому, що ви тестуєте продукт. Є безліч продавців, які пропонують продукти для перевірки та перевірки, чи працюють вони у вашому магазині.

Тепер давайте розглянемо кілька найкращих альтернатив для AliExpress і розвинемо свій онлайн-бізнес.

Коли ви знайшли продукт, який добре продається, настав час перейти до хороших постачальників із швидшими термінами доставки, щоб розвивати та масштабувати свій бізнес.

CJ Dropshipping

CJ Dropshipping безсумнівно, є однією з найкращих альтернатив AliExpress завдяки широкому колу постачальників, безлічі категорій продуктів, преміум-функціям для дропшипперів і нижчим цінам, ніж AliExpress, і все це зі швидшим часом доставки.

Платформа перераховує продукти від багатьох продавців і має склади, розташовані у великих країнах по всьому світу. CJ має склади в Сполучених Штатах, Великій Британії, Австралії, Канаді, Китаї та навіть у інших країнах Європи.

Завдяки розташуванню складів CJ Dropshipping може допомогти вам доставити ваші товари клієнтам за 3-7 днів. У вас є кілька варіантів доставки, тож виберіть той, який відповідає вашій маржі прибутку.

Ключові характеристики 😍

 • Можливість одним клацанням миші імпортувати продукти з Taobao, AliExpress і 1688 через розширення Google.
 • Деякі товари на CJ Dropshipping НАБАГА дешевші, ніж на AliExpress
 • CJ Dropshipping пропонує поєднання продуктів DIY
 • Рекомендовані продукти для популярних платформ

CJDropshipping також надає вам колекцію популярних продуктів на платформах соціальних мереж, таких як TikTok, і навіть на платформах електронної комерції, таких як Amazon, Etsy, eBay тощо.

Зендроп

Зендроп може вивести ваш дропшиппінговий бізнес на наступний рівень завдяки прискореній доставці, центрам виконання замовлення в США, приватному маркуванню, автоматизованому дропшиппінгу та багато іншого – без вимог щодо мінімального замовлення.

Zendrop – це американська компанія, яка надає вам усі інструменти, необхідні для вашого дропшипінгового бізнесу. Він безпосередньо співпрацює з постачальниками та виробниками, щоб надати вам якісну продукцію за нижчими цінами. Це дає вам великий прибуток для роботи.

Постачальники Zendrop обробляють ваші замовлення протягом 1-2 днів, тоді як постачальники AliExpress займають 5-10 днів для обробки ваших замовлень. Така швидша обробка Zendrop забезпечує швидший час доставки.

Приладова панель Zendrop надзвичайно чиста та зручна для початківців. Він показує весь дохід від усіх продуктів. Торговий майданчик Zendrop пропонує понад 1 мільйон продуктів для імпорту та продажу.

Учасники Zendrop Pro можуть створювати власні бренди та навіть створювати власні листівки подяки для своїх клієнтів. Отже, більше не буде стандартної упаковки та рахунків-фактур, надісланих із китайських складів.

Ключові характеристики 😍

 • Можливість створювати передплатні скриньки та отримувати регулярні доходи
 • Чистий і зручний для початківців інтерфейс і звіти
 • Спеціальне брендування та параметри автоматичного виконання
 • Індивідуальний досвід і спеціальна команда для продавців великого обсягу

З Zendrop Pro ви отримуєте доступ до Zendrop Academy, де вони зібрали всі найкращі поради, підказки та секрети щодо проведення прибуткової маркетингової кампанії – без додаткових витрат.

Спокет

Якщо ваші клієнти, які займаються дропшипінгом, здебільшого походять із США та Великої Британії, Spocket може стати чудовим партнером із дропшиппінгу, який доставить вашу продукцію протягом 1–7 днів – переважно за 1–3 дні.

Вони мають склади по всьому світу, але більшість з них у Європі та Сполучених Штатах.

Spocket не тільки пропонує швидку доставку в США, але й її постачальники ретельно перевіряються групою контролю якості Spocket. Деякі постачальники пропонують знижки до 25%, дозволяючи вам грати з кінцевою ціною продукту та варіантами доставки.

Коли ви входите на інформаційну панель Spocket, ви бачите популярних постачальників із США та ЄС та їхні продукти. Ви навіть можете побачити популярні товари певної категорії, як-от засоби для ванни та краси, іграшки, взуття, технічні аксесуари тощо.

Sprocket допоможе вам розширити свій бізнес завдяки своїм преміальним функціям за доступними цінами. Ви отримуєте фірмове виставлення рахунків і приватне маркування, щоб допомогти вам зміцнити довіру ваших клієнтів.

Однією з особливостей Spocket, яка мені дуже сподобалася, є функція пошуку зображень. За допомогою розпізнавання зображень Spocket допомагає вам знаходити продукти, схожі на ті, що на зображенні.

Ключові характеристики 😍

 • Технологія пошуку зображень для швидкого пошуку схожих продуктів
 • Розділ «Продукція-переможець» для перевірених у країні бестселерів
 • Спеціальне брендування та параметри автоматичного виконання
 • Значні знижки від надійних постачальників

Крім того, постачальники надають величезні знижки виключно для Spocket. Це означає, що ви не знайдете такої ж знижки, навіть якщо знайдете того самого постачальника на будь-якій іншій платформі дропшиппінгу.

USAdrop

USAdrop є початківцем дропшиппером, якщо ваша клієнтська база знаходиться в Сполучених Штатах. Це платформа дропшиппінгу, яка пропонує всі послуги, необхідні дропшипперам для їхнього бізнесу.

USAdrop може шукати продукти, виконувати замовлення, зберігати запаси, доставляти продукти та навіть здійснювати контроль якості – комплексне рішення для дропшипперів.

Ключові характеристики 😍

 • Склади в США для швидшої доставки
 • 10 років у галузі та щоденна кількість замовлень понад 60 000
 • Розділи «Переможці», «Суперпропозиції», «Склади в США» для найкращих пропозицій
 • Можливість доставки з Китаю, якщо продукт відсутній на складі в США
 • Нижчі ціни, ніж товари AliExpress

USAdrop має як безкоштовні, так і преміум-плани. Однак безкоштовний план має обмеження – 3 пропозиції на місяць, відсутність доступу до виграшних продуктів тощо. Преміум-плани пропонують необмежену кількість замовлень, а також функцію індивідуального брендування – включає спеціальне пакування, листівки подяки, наклейки з логотипом тощо.

У розділі «Переможці» ви отримуєте минулі та поточні переможні продукти для збільшення продажів. Ви навіть можете шукати певний продукт, якщо у вас є спеціальний магазин Shopify, наприклад, взуття.

USAdrop займається дропшипінгом більше 10 років і зазвичай займає від 2 до 5 днів для продуктів, які доставляються зі складів у США. Якщо товар постачається з Китаю, термін доставки становить від 7 до 15 днів.

У розділі «Суперпропозиції» ви можете знайти деякі продукти, цінніші ніж 1 долар США за штуку. Однак це не включає витрати на доставку.

SourcinBox

Однією з причин, чому більшість дропшипперів обирають китайських виробників, є низька ціна продукту. SourcinBox є дропшиппінг-агентом для продавців, які хочуть купувати товари за доступною ціною від китайських постачальників і готові піти на компроміс щодо часу доставки.

SourcinBox керує всім ланцюжком постачання – від пошуку та закупівлі до зберігання та доставки. Вони надають додаткові послуги, такі як персоналізація продукту, приватне маркування та навіть фотографування продукту. Компанія розташована в Ханчжоу, Китай.

Ви також отримуєте окремі розділи для Dropshipper та Wholesaler.

Отже, як тільки ви знайдете виграшний продукт для дропшиппінгу та будете готові розширити свій бізнес, ви зможете придбати свій асортимент заздалегідь, щоб ще швидше відправити час. Зберігання ваших запасів на складах SourcinBox є безкоштовним для продавців електронної комерції.

Так само, як у CJ Dropshipping, ви отримуєте кілька варіантів доставки, і кожен варіант коштуватиме вам відповідно до часу доставки, що означає, що чим швидше доставка, тим вища ціна доставки.

Ключові характеристики 😍

 • Глобальні склади для доставки по всьому світу
 • Обслуговування клієнтського менеджера 1-на-1
 • Низькі ціни та кілька варіантів швидкої доставки
 • Можливість отримати від постачальників, якщо продукт недоступний на ринку SourcinBox
 • Індивідуальне пакування, приватне маркування та послуги фотографування продуктів

Ви навіть можете отримати від 5 до 10 днів доставки через DHL і JS_DHL, але ці варіанти коштуватимуть вам набагато дорожче, ніж інші.

Корабель на Місяць

Якщо ви шукаєте альтернативу AliExpress із надійною базою постачальників, цілодобовим обслуговуванням клієнтів і великою кількістю товарів на ринку, Корабель на Місяць це ваше найкраще рішення.

З Ship To The Moon ви отримуєте різні способи доставки та цілодобову службу доставки – за умови, що продукт знаходиться на їхньому складі. В іншому випадку час доставки може відрізнятися від країни до країни.

Однак, якщо ваші клієнти знаходяться поблизу своїх складів, час доставки становить 5-9 днів. Ship To The Moon має склади в Північній Америці, Європі, Австралії та Азії.

Ship To The Moon має спеціальні контракти з популярними транспортними компаніями, щоб забезпечити логістику світового рівня з відстежуваними та застрахованими відправленнями. Серед їхніх партнерів із доставки – DHL, USPS, UPS, YunExpress тощо.

Ключові характеристики 😍

 • Глобальні склади для доставки по всьому світу
 • Якщо у вас уже є улюблений постачальник, ви все одно можете скористатися послугами складу та доставки STTM
 • Цілодобове обслуговування клієнтів
 • Повна інтеграція з Shopify, WooCommerce, Wix тощо

Ship To The Moon пропонує послугу брендингу продукту, яка дозволяє персональний бренд та персоналізацію продукту без мінімальної кількості покупки. Також ви можете замовити послугу фотографування товару.

DHgate

DHgate з’єднує малий бізнес у Китаї з онлайн-доставниками по всьому світу. Він є прямим конкурентом AliExpress і пропонує товари в різних категоріях, як-от розумні годинники, одяг, взуття, ювелірні вироби, для дому та саду тощо.

DHgate пропонує різні способи доставки за різними цінами. Їхні найшвидші способи доставки часто коштуватимуть вам дорожче, ніж сам продукт. Подивіться на цю форму «Манчестер Юнайтед» за 11 доларів, яка коштує 31 долар за найшвидшу доставку.

Ключові характеристики 😍

 • Плавний користувацький досвід для дропшипперів
 • Згідно з програмою захисту покупців, гроші видаються продавцеві лише після того, як клієнт отримав товар.
 • Значні знижки завжди доступні.

Як і AliExpress, більшість продуктів у DHgate не мають мінімальних вимог до замовлення, тому ви можете платити під час продажу. Однак більшість продавців на DHgate є торговими посередниками, а не виробниками, тому ви не знайдете багато приватних марок або варіантів налаштування продукту.

Banggood

Banggood це відомий ринок електронної комерції, який пропонує широкий асортимент товарів за конкурентними цінами. Він має глобальну мережу постачальників, пропонує різноманітні варіанти доставки, підтримує кілька платіжних шлюзів і продає унікальні товари.

Banggood знаходиться в Гонконгу, Китай. Вони мають кілька складів в Азії, Європі, Америці, Австралії та на Близькому Сході. Зокрема, вони мають склади в Китаї, США, Чехії, Польщі, Іспанії, Англії, Франції, Італії, Японії тощо.

Banggood співпрацює з міжнародними транспортними компаніями, такими як DHL, EMS, UPS, GLS, DPD, TOLL тощо. Ці плеєри пропонують час доставки від 2 днів (з місцевих складів) до 8 днів з китайських складів. Однак конкретний час доставки залежить від країни.

Ключові характеристики 😍

 • Різноманітність товарних категорій
 • Кілька варіантів доставки
 • Склади доступні по всьому світу

Banggood також має автономну вантажну авіалінію під назвою Banggood Express, щоб надавати клієнтам швидші логістичні послуги в єдиному місці.

Salehoo

Salehoo — це онлайн-каталог глобальних оптових продавців і транспортних засобів. Понад 8000 попередньо перевірених постачальників продають понад 1,6 млн продуктів на ринку Salehoo.

Ключові характеристики 😍

 • Завжди знаходите модні та затребувані товари
 • Корисне обслуговування клієнтів і легке навчання
 • Плани Salehoo мають гарантію повернення грошей. Повне повернення коштів протягом перших 60 днів, без запитань

Слід зазначити, що Salehoo — це служба онлайн-каталогів, тому вона не пакує та не відправляє ваші продукти, але Salehoo має план доставки, який дозволяє імпортувати продукти AliExpress у ваш магазин Shopify лише одним клацанням миші.

Заключні думки

Отже, ось список найкращих альтернатив AliExpress, які можуть скоротити час доставки без збільшення ваших витрат.

Більшість із цих альтернатив надають вам попередньо перевірених постачальників із кількома продуктами в різних категоріях. Я рекомендую вам протестувати продукт у своєму магазині Shopify з постачальниками від CJ Dropshipping або DHgate.

Коли ви будете готові масштабувати свій бізнес електронної комерції, ви можете вибрати будь-які преміальні плани від Zendrop, Spocket або CJ Dropshipping.

Далі перегляньте партнерські програми Shopify, щоб монетизувати свій магазин Shopify.