techukraine.net techukraine.net 9 найкращих альтернатив Airtable для керування даними та створення програм

9 найкращих альтернатив Airtable для керування даними та створення програм

Categories:

Світ, у якому ми живемо сьогодні, керується величезною кількістю даних, які генеруються щодня.

До 2025 року кількість даних, що видаються щодня, досягне 463 екзабайти світовий. Отже, попит на збір, аналіз і захист даних зростає.

Крім того, добре організовані дані дозволяють швидко отримувати доступ до інформації, приймати точні рішення та ефективно використовувати її для бізнес-аналітики.

Airtable стане в нагоді, якщо ви шукаєте простий інструмент для роботи з електронними таблицями, який має підключення до бази даних, де ви можете відстежувати проекти або будувати діаграми.

Поєднайте силу простоти електронних таблиць і масштабованість бази даних в одній платформі для спільної роботи під назвою Airtable. Він має ці комірки, які називаються полями або атрибутами, до яких ви можете додавати зображення та документи на додаток до чисел і тексту.

Чому вам потрібна альтернатива Airtable?

Але, як і будь-який інший інструмент, Airtable має свої недоліки. Це не підходить, коли вам потрібні розширені засоби керування проектами або ви хочете співпрацювати через Zoom.

Загалом, якщо створення та запуск цілого проекту, від початку до кінця, за допомогою одного інструменту є чимось, що вас інтригує, тоді Airtable може бути не для вас.

Ціноутворення

Вартість Airtable Plus починається з 12 доларів на людину на місяць, а план Pro коштує 20 доларів на людину на місяць. Наявність великої команди означає, що витрати збільшаться. Отже, шукайте альтернативи Airtable, якщо вам потрібні дешевші варіанти в рамках вашого бюджету.

Обмежені можливості інтеграції

Хоча Airtable є гнучким, він може не мати розширених можливостей інтеграції з іншими інструментами чи програмами. Найгірше те, що він не підтримує інтеграцію Zoom або Teams. Крім того, у разі виникнення проблем з усуненням несправностей інтеграції ви можете дослідити альтернативи Airtable.

Не можу працювати з великими даними

Airtbale не працює добре у випадку великих наборів даних. Більш того, запитувати їх навіть важко. Тому, якщо ви постійно працюєте над величезними даними, тоді шукайте конкурента Airtable, який зможе масштабувати ваші дані.

Інструмент лише для хмари

Airtable — це основний хмарний інструмент, до якого можна отримати доступ онлайн з будь-якого пристрою, але він не підтримує офлайн-синхронізацію. Тобто інструмент доступний лише онлайн, і ви не можете редагувати його вміст без Інтернету.

Тож тут ми представляємо вам найкращі альтернативи Airtable, які ви можете вибрати відповідно до своїх потреб.

Tadabase

Не дозволяйте своїм застарілим системам і електронним таблицям перешкоджати розвитку вашого бізнесу, як TadabaseІнноваційна технологія тут, щоб допомогти вам розширити свій бізнес.

Аналізуючи платформи баз даних без коду, ви повинні розглядати Tadabase як конкурентну альтернативу Airtable.

Крім того, це також дозволяє членам вашої команди з легкістю впорядковувати, аналізувати та отримувати доступ до даних. Яким би стороннім інструментом ви не користувалися, будь то для міграції даних чи співпраці, Tadabase пропонує вам понад 1500 варіантів інтеграції.

Головні особливості:

 • Перетягніть готові компоненти інструменту, щоб створити ідеальну налаштовану програму.
 • Підключайте необмежену кількість користувачів до спеціальних порталів.
 • За допомогою Tadabase ви можете створювати часові шкали, діаграми, звіти та графіки на основі своїх даних.
 • Інструмент автоматизує повторювані завдання та типові робочі процеси.
 • Він пропонує доповнення та параметри експорту одним клацанням миші.
  Як додати ефект зсуву нахилу до фотографій на вашому iPhone

спритність

Knack — це найпопулярніша альтернатива Airtable, яка не замінює розробників, але здатна вирішувати проблеми.

Цей простий інструмент може перетворити ваші достовірні дані в надійну онлайн-базу даних, до якої можна отримати віддалений доступ.

З Knack це всього лише 3 кроки (визначення бази даних, створення інтерфейсу та розгортання програми) для створення спеціальної програми бази даних.

Якщо у вас були проблеми з тарифними планами Airtable у минулому, вам слід розглянути бюджетні варіанти ціноутворення Knack. Він пропонує два місяці безкоштовної підписки, якщо ви платите за них на рік.

Головні особливості:

 • Незалежно від того, створюєте ви базу даних з нуля чи змінюєте існуючі шаблони, цей інструмент дозволяє визначити точні функції відповідно до ваших потреб.
 • Ви можете контролювати, хто може переглядати, отримувати доступ або змінювати ваші дані.
 • Надшвидкий пошук і гнучкі фільтри цього інструменту миттєво отримують необхідні дані.
 • Ви можете додавати форми, календарі, таблиці, карти тощо, щоб створити настроюваний інтерфейс.
 • Спеціальні інформаційні панелі інструмента та гнучкі звіти дозволяють бачити тенденції в реальному часі.

рядковий

Спростіть спосіб побудови потужних серверних хмарних функцій і керування базою даних на плавному інтерфейсі електронної таблиці за допомогою рядковий платформа з низьким кодом.

Якщо у вас є існуюча база даних, вам не потрібно створювати нову, оскільки інструмент може безпосередньо взаємодіяти з поточною базою даних і маніпулювати нею.

Інструмент дозволяє зберігати та обробляти дані з понад 30 різних типів полів, таких як текст, числа, зображення тощо.

Крім того, ви можете написати спеціальну логіку або використовувати вбудовані шаблони для серверної частини.

Головні особливості:

 • Не потрібно витрачати ні копійки на цей засіб; це все з відкритим вихідним кодом і доступне на GitHub.
 • Rowy настільки простий, що нетехнічні люди з досвідом роботи з електронними таблицями можуть використовувати його для створення та керування базами даних.
 • Окрім надання платформи для співпраці, цей інструмент дозволяє контролювати, хто може переглядати та редагувати ваші дані.
 • Інструмент підтримує широкий спектр фреймворків, включаючи Vue.js, Flutter, NodeJs, React і Swift.
 • Його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечує зручну навігацію інструментом.

Безеров

Безеров є відкритою заміною Airtable. Він пропонує більшість функцій, які ви отримуєте від Airtable. Просто знати, як працює електронна таблиця, достатньо, щоб почати роботу з Baserow.

Ця спільна платформа бази даних без коду пропонує низку функцій керування даними. Команда настільки активна, що інструмент отримує нові функції чи оновлення щомісяця.

Розробникам легко створювати власні плагіни за допомогою Baserow, а посереднім технарам — легко.

Найцікавіше в цьому інструменті полягає в тому, що кожна його функція постачається як API, що робить інтеграцію в інші інструменти набагато легшою та керованою.

  25 найкращих шпалер для Samsung Galaxy S9 і S9+

Головні особливості:

 • Навіть з необмеженою кількістю рядків для зберігання ваших даних швидкість пошуку, фільтрації, запитів і обробки всіх даних є напрочуд високою.
 • Ви можете керувати клієнтами, продуктами, літаками та майже будь-яким проектом за допомогою єдиного інтерфейсу.
 • Ви можете встановити інструмент на власному сервері або розмістити його версію SaaS.
 • Безліч бездоганних інтеграцій з багатьма іншими інструментами.
 • Пропонує набір попередньо створених шаблонів, які можна налаштувати, для будь-якого проекту від маркетингу до фінансів.

NocoDB

Кому довіряють понад 2000 організацій, NocoDB це платформа з відкритим вихідним кодом без коду, яка може створити бізнес-процес за лічені хвилини. Ви можете підключити інструмент до існуючої бази даних, наприклад MySQL, Postgres або Oracle, і перетворити його на розумну електронну таблицю.

Інструмент дозволяє призначати ролі та права доступу членам вашої команди, підвищуючи конфіденційність ваших даних.

Крім того, об’єднайте свої улюблені програми, такі як Teams, Discord, Slack і Email, із NocoDB для автоматизації бізнес-процесів.

Головні особливості:

 • Підтримує широкий спектр баз даних, включаючи MySQL, Oracle, SQL Server, SQLite, PostgreSQL тощо.
 • З NocoDB легше запитувати, сортувати та фільтрувати дані.
 • Інструмент підтримує популярну структуру з відкритим кодом, swagger, для надання REST API.
 • NocoDB показує однакові дані в різних представленнях, включаючи таблиці, діаграми, галереї, сітки та форми.
 • Інструмент має вбудоване сховище інтеграції для підключення та отримання даних із різноманітних програм сторонніх розробників.

Матесар

Швидко аналізуйте свої дані за допомогою Матесарвеб-інтерфейс із відкритим кодом, який працює поверх вашої бази даних.

З Mathesar процес фільтрації, структурування та організації ваших даних відбувається неймовірно швидко та ефективно.

Інструмент надає вашій команді прямий доступ до однієї з найпопулярніших баз даних – PostgreSQL. По суті, будь-яка конфігурація, яку ви робите в інтерфейсі користувача інструменту, безпосередньо відображається в підключеній базі даних PostgreSQL.

Таким чином члени вашої команди, незалежно від того, чи вони технічно підковані, чи ні, витрачатимуть менше часу на створення спеціальних звітів.

Головні особливості:

 • Цей самостійний інструмент дає вам повний контроль над своїми даними та інтеграцією.
 • Для роботи з вашою базою даних через інтерфейс користувача Mathesar не потрібні технічні навички.
 • За допомогою Mathesar створювати власні звіти та оновлювати дані вручну стає легким завданням для ваших колег.
 • Програмне забезпечення є абсолютно безкоштовним і не має інших пов’язаних платних планів, як багато інших інструментів.
 • Цей інструмент є рішенням для зміни схеми та міграції даних одним клацанням миші.

Будибаза

Будибаза може бути найшвидшим способом створення інструментів, які легко інтегруються в будь-який робочий процес. Ви можете або підключитися до зовнішньої бази даних і почати її аналіз, або почати з нуля, використовуючи вбудовану базу даних інструменту.

Кодування не потрібно! Оскільки Budibase пропонує компоненти з функцією перетягування та готові блоки, які дозволяють блискавично розробляти форми, внутрішні інструменти та програми.

Варіантів розгортання ширше – Budibase Cloud, Docker, Kubernetes і DigitalOcean.

Головні особливості:

 • Ви можете налаштувати доступні внутрішні інструменти, щоб ідеально підходити до мобільних пристроїв, планшетів і настільних пристроїв.
 • Не просто альтернатива Airtable, ви можете підключити Budibase до Airtable і дозволити їм працювати разом.
 • Безкоштовні шаблони доступні для різних проектів розробки, включаючи систему продажу квитків, систему відстеження, схвалення подорожей і портал облікових записів клієнтів.
 • Budibase оптимізує ваш бізнес і автоматизує робочий процес.
 • Ви можете встановити інструмент локально або використовувати Budibase Cloud для його розміщення.
  PDFelement 6 Pro (огляд) – найкраща альтернатива Acrobat Reader

Аркуш Zoho

Створення електронних таблиць для спільної роботи та хмарних робочих просторів стає надзвичайно ефективним Аркуш Zoho.

Крім того, що ви можете додавати персоналізовані коментарі до однієї клітинки або діапазону клітинок, інструмент також використовує @mentions, щоб сповіщати користувачів про ці коментарі.

Функція Audit trail відстежує, хто редагував документ, коли його оновлено та які зміни було внесено. Його функція автоматичного збереження гарантує, що будь-які внесені редагування або зміни зберігаються автоматично.

Крім того, інструмент зберігає історію версій електронної таблиці, щоб за потреби можна було повернутися до старішої копії.

Головні особливості:

 • Співпраця в режимі реального часу через функції групового чату та коментарів.
 • Ви можете вирішити, хто матиме доступ до вашого аркуша та рівень контролю над ним.
 • Інструмент пропонує такі вбудовані блоки, як спадні меню, прапорці та засоби вибору дати, які допоможуть вам створити настроювану програму.
 • Він має помічника на основі ШІ для автоматизації обробки та аналізу даних.
 • Аркуш Zoho сумісний для роботи з основними електронними таблицями, такими як Google Таблиці та Excel.

Нескінченність

Безсумнівно, Airtable допоможе ефективно організувати вашу роботу, але Нескінченність пропонує додаткові функції для розширеного керування роботою.

Цей інструмент є чудовою альтернативою Airtable, пропонуючи єдину платформу для організації всіх ваших проектів, зберігання всього та спільної роботи з вашою командою.

Легко перемикайтеся між різними видами таблиць, календарів, форм, діаграм, стовпців і списків на одному екрані.

Головні особливості:

 • Упорядкуйте свої дані, розділивши папки на підпапки.
 • Автоматизуйте повторювані завдання та робочі процеси на основі тригерів, умов і дій.
 • Його вікно огляду показує всі завдання, незавершені роботи, проекти та архіви, що виконуються.
 • Пропонує понад 50 шаблонів для різних галузей, включаючи маркетинг, проекти, продажі та продукти.
 • Запрошення членів команди, коментування, встановлення дозволів для ролей і відстеження журналів активності – це кілька функцій інструмента для співпраці в реальному часі.

Висновок

Airtable — це проста платформа з низьким кодом для створення програм нового покоління. Незважаючи на те, що Airtable багато в чому унікальний, ви знайдете різні інструменти, які дешевші та складніші, ніж Airtable.

Отже, коли Airtable не працює, ви не впевнені щодо ціни або хочете більше функцій, яких Airtable не пропонує, ви можете вибрати одну з наведених вище альтернатив відповідно до ваших потреб.

Ви також можете перевірити ці найкращі платформи з низьким або нульовим кодом, щоб створити чудові програми.