9 надійних платформ електронної комерції для малих і великих онлайн-магазинів

Вибраний вами хостинг-провайдер електронної комерції є суттєвим фактором у визначенні вашого клієнтського досвіду та успіху бізнесу.

Якщо ви вирішили відкрити свій онлайн-магазин, багато речей потребують вашої уваги – вибір назви на основі вашої бізнес-ідеї, ресурси для зберігання ваших продуктів або послуг, інвестиції, створення вашого магазину тощо.

І коли ви думаєте про створення свого інтернет-магазину, вам потрібен надійний хостинг.

Хоча ви можете самостійно розміщувати, це потребуватиме технічних знань, регулярного керування та ресурсів. Але якщо ви використовуєте послугу хостингу, вони впораються з усім, щоб ви могли зосередитися на розширенні свого бізнесу.

Отже, давайте розберемося дещо про хостинг електронної комерції та як його вибрати.

Що таке хостинг електронної комерції?

Платформи електронної комерції – це програмне забезпечення, яке допоможе вам створити онлайн-магазин, наприклад WooCommerce, Magento, Wix тощо.

А хостинг електронної комерції – це комплексна послуга веб-хостингу, яку компанія пропонує іншим підприємствам, які хочуть створити онлайн-магазин для продажу своїх продуктів і послуг. Веб-хостинг електронної комерції корисний для підприємств будь-якого розміру, від малих до великих. Він має багато можливостей, які допоможуть вам легко створювати, запускати та керувати своїм магазином.

Щоб допомогти вам створити свій онлайн-магазин, хостинг-провайдер електронної комерції запропонує такі можливості, як:

 • Платформа/програмне забезпечення електронної комерції (конструктор магазинів)
 • Веб-сервер для зберігання файлів вашого інтернет-магазину, дизайну веб-сайтів, каталогів
 • Новітні технології для забезпечення високої продуктивності, безпеки та відповідності
 • Шаблони для створення онлайн-каталогів
 • Настроювані візки для покупок
 • Функції для прийняття та обробки замовлень на продаж
 • Системи обробки платежів, такі як PayPal або кредитні/дебетові картки
 • Інструменти для управління та відстеження запасів
 • Аналітика, звітність тощо

Веб-хостинг електронної комерції в основному буває двох типів:

 • Розміщені: розміщені послуги позбавлять вас від турбот щодо підтримки продуктивності, безпеки, оновлень та інших аспектів вашого онлайн-магазину. Ви орендуєте місце у хостинг-провайдера, який про все подбає. Він може бути різних типів – спільний, виділений, хмарний тощо.
 • Самостійний хостинг: ви використовуєте платформу з відкритим вихідним кодом і власний серверний простір для роботи свого сайту. Ви також можете орендувати свій сервер у хостинг-провайдера. Це залишить вам усі послуги з технічного обслуговування та стане складним, якщо у вас немає технічних знань. Він підходить для великих підприємств із власною технічною групою.

Як це працює?

Якщо ви хочете відкрити інтернет-магазин, ви можете зв’язатися з постачальником веб-хостингу для електронної комерції, щоб придбати простір для хостингу або орендувати веб-простір на його сервері. Ви можете вибрати загальний або виділений сервер залежно від потреб вашого бізнесу та бюджету та сплачувати щомісячну або щорічну плату.

Після придбання послуги хостингова компанія електронної комерції керуватиме технічними параметрами вашого інтернет-магазину. Вони налаштують все, щоб допомогти вам швидко розпочати роботу та відразу розпочати розробку сайту. Вони також подбають про оновлення програмного забезпечення, коли вони доступні, щоб заощадити ваш час і клопоти, гарантуючи, що всі технології та функції вашого сайту актуальні. Ви можете поновити його до закінчення терміну дії плану, щоб ваш сайт працював.

Як вибрати правильну платформу хостингу електронної комерції?

Найкращий веб-хостинг для електронної комерції спростить для вас усе: від створення сайту до керування ним і керування ним. Він запропонує вам можливості, які допоможуть вам продавати більше та досягати більшого успіху.

Незважаючи на те, що сьогодні доступно багато хостинг-провайдерів електронної комерції, вибір надійного провайдера має вирішальне значення. Отже, враховуйте ці моменти, перш ніж вибрати один.

Бюджет

Бюджет є важливим вирішальним фактором при виборі хостингу електронної комерції. Ви можете знайти доступні, помірні та дорогі плани, але ви повинні подумати, чи ціна підійде вашому бізнесу. Вартість стає ще більш очевидною, якщо ви новачок або малий бізнес. Отже, порівняйте різних хостинг-провайдерів і знайдіть найкращий варіант.

Масштабованість

Платформа хостингу електронної комерції, яку ви виберете, має забезпечувати високу масштабованість, щоб забезпечити масштабування вашого бізнесу відповідно до вимог. Це допоможе вам задовольнити зростаючі потреби клієнтів і веб-трафік. Інакше ви можете розчарувати своїх клієнтів, якщо ваш магазин не буде масштабуватися з часом.

Продуктивність

Ваш магазин має демонструвати неймовірну швидкість, поки користувачі переглядають ваші продукти або купують їх, оскільки повільні веб-сайти відганяють користувачів. Тому переконайтеся, що ви отримуєте технології оптимізації продуктивності та хороші можливості SEO, щоб усе функціонувало добре, а клієнти отримували задоволення від покупок на вашому сайті.

Особливості та потреби

Шукайте функції, які ви отримаєте від постачальника послуг відповідно до ваших потреб. Якщо ви хочете продавати матеріальні та нематеріальні продукти, платформа повинна підтримувати обидва. Ви також повинні отримати основні функції, такі як кошики для покупок, аналітика, відстеження та керування запасами, кілька платіжних процесорів, безліч плагінів, тем і шаблонів, інтеграції тощо.

  Я заплатив 42 долари за те, щоб Apple встановила захисний екран, і я навіть не божевільний

Ось деякі з найкращих хостингових платформ електронної комерції, які ви можете порівняти та вибрати.

A2 Хостинг

Отримайте неймовірно швидкий хостинг електронної комерції для свого онлайн-магазину A2 Хостинг і надавати послуги по всьому світу 24×7. Це допоможе вам забезпечити безперебійний досвід для розширення вашої клієнтської бази. Ви отримуєте всі необхідні ресурси, щоб відкрити свій інтернет-магазин і збільшити конверсію.

A2 Hosting пропонує на 40% більшу продуктивність із найновішими процесорами, може обробляти інтенсивний трафік і допомагає покращити SEO вашого сайту. Він наголошує на всіх необхідних факторах – швидкості, продуктивності, надійності тощо. Ви отримаєте у 20 разів швидшу швидкість завантаження сторінок, щоб ваші клієнти отримували задоволення від використання вашого онлайн-магазину.

Для забезпечення продуктивності A2 Hosting використовує на своєму сервері надшвидкий SSD і втричі швидший накопичувач NVMe. A2 Hosting також пропонує Турбо-сервери з функцією Турбо-кешування для зберігання повного вмісту HTML у пам’яті та забезпечення максимальної продуктивності. Крім того, ви можете розгортати відомі платформи електронної комерції, такі як WooCommerce, osCommerce, PrestaShop, OpenCart, Magento, WordPress тощо.

A2 Hosting розміщує свою інфраструктуру в різних центрах обробки даних по всьому світу, і ви маєте можливість вибрати найближче місце розташування для кращої швидкості завантаження сторінки та 99% часу безвідмовної роботи. Якщо ви обираєте керовані плани, ви отримаєте повні оновлення та виправлення для обслуговування, щоб ви могли розслабитися та зосередитися на своєму магазині.

Почніть свій онлайн-магазин зараз із планом Turbo від 8,99 доларів США на місяць протягом 3 років і отримайте 1 веб-сайт WordPress, 50 ГБ пам’яті NVMe, безкоштовний сертифікат SSL, оптимізовану безпеку, просте розміщення тощо.

Cloudways

Дозволити Cloudways‘ керований хостинг, щоб подбати про ваш сайт разом із його оновленнями та обслуговуванням, а ви зосередитесь на розвитку свого бізнесу електронної комерції. Cloudways пропонує масштабовану, швидку та безпечну платформу, щоб покращити ваше зростання за допомогою найновіших функцій і технологій, а також допоможе вам забезпечити найкращу взаємодію з користувачем.

Виберіть із 5 постачальників IaaS, щоб розгорнути свій сервер за лічені хвилини, що допоможе ефективніше створити та розмістити ваші веб-сайти електронної комерції. Ви можете використовувати середовище клонування/постановки, щоб перевірити IP-адреси білого списку, нові функції та запустити програми одним клацанням миші. Миттєво встановіть частоту резервного копіювання та встановіть безкоштовний сертифікат SSL для свого сайту. Ви також можете налаштувати такі характеристики, як оперативна пам’ять, процесор, пропускна здатність і пам’ять, на зручній у користуванні інформаційній панелі.

Для першокласного досвіду Cloudways пропонує хостинг на базі SSD, вбудовані кеш-пам’яті, оптимізований стек, готові сервери PHP 7.3, Cloudways CDN, підтримку HTTP/2, виділені брандмауери, сервери автоматичного відновлення, автоматичне резервне копіювання, 2-факторну автентифікацію, вертикальне масштабування, кілька версій PHP і багато іншого.

Ви отримаєте доступ до серверів через SFTP і SSH, а також можливість розподілити завдання між командами в різних областях і надати їм доступ до їхньої роботи. Один член команди може бути частиною кількох команд, легко розподіляючи проекти між групами за менший час.

Cloudways забезпечує прозорі та гнучкі ціни для вашого бізнесу. Почніть свій онлайн-магазин із 10 доларів США на місяць із 1 ГБ оперативної пам’яті, 1 ядерним процесором, 25 ГБ пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності. Ви також отримуєте безкоштовну пробну версію, щоб відчути продуктивність.

Хостинг Scala

Надайте своїм веб-сайтам електронної комерції те, на що вони заслуговують: безпеку, надійність і швидше завантаження сторінок із Хостинг Scala. Ви отримаєте найкращу в галузі швидкість і продуктивність, безкоштовну міграцію без зусиль, безкоштовні сертифікати SSL для ваших веб-сайтів і гарантію безвідмовної роботи на 99,9%.

Scala Hosting виконує автоматичне резервне копіювання, щоб ваш веб-сайт і інформація були в безпеці. Відновлюйте дані в будь-який час одним натисканням миші та скористайтеся перевагами SShield Cyber ​​Security, який блокує близько 99,98% веб-атак і відстежує ваші веб-сайти електронної комерції цілодобово та без вихідних у режимі реального часу.

Якщо у вас уже є веб-сайт, ви можете перенести скільки завгодно веб-сайтів за допомогою спеціалістів з міграції. Щоб перейти, потрібно виконати лише три кроки:

 • Надайте дані для входу на старий сервер
 • Нехай фахівець з міграції перевірить, чи працює він на новому сервері, і
 • Змініть сервери імен.

Крім того, Scala Hosting налаштовує сервери WooCommerce, щоб ви отримували всі потрібні ресурси. Ваш веб-сайт WooCommerce також перевірятиметься на зловмисне програмне забезпечення, щоб видалити небажане сміття. Крім того, він виконує автоматичні оновлення до останньої версії, не сповільнюючи веб-сайт. Отримайте безкоштовні переваги, як-от безкоштовний керований сервіс, CDN, домен, SEO-аналіз, інструменти SEO, сертифікат SSL тощо.

  Виправте помилку SIM-карти Samsung Galaxy Note 5

Отримайте веб-сайт WooCommerce зараз за 3,95 дол. США на місяць із 20 ГБ пам’яті SSD, спільним середовищем, необмеженою кількістю електронних листів, необмеженою кількістю баз даних, необмеженою пропускною здатністю та багатьом іншим. Scala Hosting поверне всю вашу суму протягом 30 днів після придбання сервера, якщо він вам не сподобається в будь-якому випадку.

Кінста

Підвищте свій SEO, досвід користувача, дохід і рентабельність інвестицій за допомогою Хостинг WooCommerce від Kinsta і скористайтеся перевагами надшвидкого завантаження. Kinsta виступає, щоб надати швидші сервери, щоб ви могли посміхнутися своїм швидшим веб-сайтом і кращими коефіцієнтами конверсії.

Kinsta побудовано на найкращих машинах C2 і мережі преміум-рівня Google Cloud Platform. Вибирайте з 29 центрів обробки даних по всьому світу, щоб зменшити затримку та збільшити швидкість завантаження сторінок. Це допомагає вам зосередитися на вашому онлайн-магазині, знаючи, що його кешування в надійних руках.

Швидке кешування Kinsta на рівні сервера завжди забезпечує кращу функціональність вашого веб-сайту WooCommerce, окрім мого облікового запису, оформлення замовлення та кошика – вони виключаються з кешування. Скористайтеся перевагами його безкоштовних високопродуктивних рішень CDN із підтримкою HTTP/3 на базі Cloudflare. Крім того, Kinsta APM дозволяє визначити проблему продуктивності вашого сайту за допомогою інструменту моніторингу продуктивності.

Отримайте повне бачення того, як виклики AJAX і запити MySQL сповільнюють роботу онлайн-магазину. Ви також можете визначити проблему у своєму платіжному шлюзі та знайти, які надбудови не працюють належним чином. Ви отримуєте захист корпоративного рівня від DDoS і брандмауер для запобігання зловмисному трафіку. Крім того, усі ваші дані захищені завдяки щоденному резервному копіюванню та відновленню.

Ціна починається від 35 доларів США на місяць, при цьому ви отримуєте ліміт у 25 000 відвідувань, 10 ГБ дискового простору, безкоштовну проміжну роботу, безкоштовну міграцію, безкоштовний CDN, безкоштовний SSL тощо. Ви також отримуєте 30-денну гарантію повернення грошей.

Hostinger

Хостинг електронної комерції Hostinger рішення надають усі необхідні ресурси, щоб допомогти вам легко та швидко створити онлайн-магазин. Почніть налаштовувати свої сервери без будь-яких знань програмування та легко створюйте свій веб-сайт.

Окрім WooCommerce, Hostinger надає платформу PrestaShop для вашого інтернет-магазину. Це гнучкий візок, який фокусується на основних функціях, які вам потрібні під час проектування. Крім того, Hostinger пропонує потужну панель керування та гарантію безвідмовної роботи на 99,9%.

Hostinger постійно вдосконалює серверні технології, щоб підвищити рівень задоволеності клієнтів вашим онлайн-магазином. Миттєво отримуйте професійну підтримку, коли вам це потрібно, разом із надшвидким накопичувачем SSD, пропускною здатністю, базами даних MySQL, щоденним резервним копіюванням тощо.

Розпочніть свій веб-сайт сьогодні за низькою ціною 1,39 дол. США на місяць і отримайте один веб-сайт, безкоштовну реєстрацію домену, безкоштовний сертифікат SSL, один обліковий запис електронної пошти, доступ до веб-пошти, керування DNS, парковані домени, облікові записи FTP, inode тощо. Hostinger поверне вам загальну суму протягом 30 днів після покупки, якщо ви виявите, що послуга не відповідає вимогам.

Bluehost

Відкрийте свій онлайн-магазин сьогодні за допомогою Bluehost, який допоможе вам легко створити веб-сайт електронної комерції та просувати його. Ви можете швидко почати продавати в інтернет-магазині за допомогою інструментів WooCommerce. Bluehost пропонує повністю настроюваний онлайн-магазин, безпечні платіжні шлюзи та безкоштовну реєстрацію домену, а також безкоштовний SSL.

Ви можете налаштувати ідеальний магазин для кращої взаємодії з клієнтами за допомогою плагінів, експертного керівництва, безпеки та інструментів. Bluehost підтримує новачків, від створення онлайн-магазину до використання кожного плагіна та додавання продуктів. Ви отримуєте WooCommerce на основі WordPress – чудову платформу для вашого інтернет-магазину з надзвичайно простою конфігурацією.

Ви можете вибрати із сотень безкоштовних дизайнів вітрин і почати налаштовувати за допомогою відповідних інструментів. Легко додавайте продукти, відстежуйте запаси та контролюйте варіанти оплати, щоб дати своїм клієнтам свободу вибору бажаного варіанту.

Крім того, ви можете створювати коди купонів скільки завгодно для просування та збільшення продажів. Відстежуйте все, починаючи від запасів і закінчуючи ефективністю, за допомогою інформаційної панелі Bluehost і захищайте своїх відвідувачів та їхню інформацію за допомогою виділеної IP-адреси та безкоштовного сертифіката SSL.

Зробіть свій веб-сайт саме таким, яким ви хочете, за допомогою таких функцій Bluehost, як кілька рівнів кешування, статистика сайту, моніторинг сайту, невимірювана пропускна здатність, конфіденційність домену та багато іншого. Ви отримаєте такі модулі електронної комерції, як виставлення рахунків, платежі, доставка, магазин, оформлення замовлення, маркетинг, безпека, керування магазином тощо.

Отримайте всі основні ресурси, щоб відкрити свій магазин за 15,95 доларів США на місяць протягом 36 місяців, і отримайте необмежену кількість продуктів, маркетинг електронною поштою, безкоштовне встановлення jetpack, аналітику відвідуваності веб-сайту тощо. Отримайте офіс 365 безкоштовно на 30 днів.

GoDaddy

Отримайте повнофункціональний та налаштований онлайн-магазин із Хостинг WooCommerce від GoDaddy розширення. Ви знайдете понад 50 000 плагінів і 10 000 тем для більшої гнучкості. Він також пропонує понад 75 преміум-розширень для налаштування вашого онлайн-магазину відповідно до потреб вашого бізнесу, таких як тарифи доставки, членство, Google Analytics, додаткові компоненти продуктів тощо.

  Як налаштувати щогодинні повторювані нагадування на iPhone та iPad

Дотримуйтеся простих кроків і виходьте в Інтернет за лічені хвилини, де встановлено WordPress, і магазин WooCommerce готовий. WooCommerce створено з REST API для інтеграції та масштабування практично з будь-яким сервісом. Крім того, ви отримаєте SEO-оптимізатор, першокласний захист, щоденне резервне копіювання та домен.

Продавайте все, що завгодно, від фізичних продуктів до завантажень, підписок і послуг. Ви також отримуєте проміжне середовище для тестування одним клацанням миші, необмежену кількість списків продуктів, безкоштовну ділову електронну пошту протягом одного року, CDN для швидшого завантаження сторінки, щоденне сканування зловмисного програмного забезпечення, відновлення злому, необмежену кількість відвідувачів і необмежену пам’ять.

Почніть налаштовувати свій магазин за 20,99 доларів США на місяць і продавайте свій продукт, як ніколи раніше.

Shopify

Продавайте, відправляйте та обробляйте платежі в будь-якій точці світу за допомогою платформи електронної комерції Shopify. Це допоможе вам створити фантастичний веб-сайт із потужними інструментами для пошуку клієнтів, збільшення продажів і виконання повсякденних завдань. Ви можете перетворити свій роздрібний магазин на онлайн-торговельний центр, де клієнти зможуть побачити ваш продукт, його ціну, прочитати характеристики та переваги та купити за доступним кодом купона (якщо такий є).

Перенесіть свій попередній інтернет-магазин на Shopify без жодних зусиль за допомогою експерта та поділіться своєю онлайн-платформою в соціальних мережах, щоб залучити більше клієнтів. Ви також знайдете інструменти, які допоможуть створювати, виконувати та аналізувати цифрові маркетингові кампанії. Крім того, копайте глибше за допомогою статистичних даних, щоб знати, чого вам не вистачає, за допомогою зручної інформаційної панелі та керуйте доставкою, замовленнями та платежами незалежно від того, де ви знаходитесь.

Shopify інтегрується з більш ніж 6000 програмами, щоб додати функціональність і більше можливостей для вашого онлайн-бізнесу. Ви можете найняти експерта Shopify і дозволити йому подбати про все: від створення магазину до оптимізації його SEO. Ознайомтеся з усіма функціями, послугами та інструментами, які вам знадобляться, щоб відкрити свій онлайн-магазин, запустити його та розвиватися за допомогою Shopify.

Якщо ви новачок на ринку, ви можете почати з низької ціни в 29 доларів США на місяць за необмежену кількість продуктів, канали збуту, до 4 місць інвентаризації, створення замовлення вручну, безкоштовний сертифікат SSL, відновлення покинутого кошика тощо. Почніть безкоштовну пробну версію сьогодні, щоб відчути продуктивність і швидкість.

Nexcess

Nexcess пропонує найпростіший і найшвидший спосіб створити свій інтернет-магазин за допомогою WordPress. Він забезпечує найнадійніший механізм електронної комерції для вашого онлайн-магазину та дозволяє вам красиво оформити його без будь-якого професійного дизайнера, який використовує різні плагіни та теми. Отримайте преміальний хостинг, оптимізовані плагіни та майстер StoreBuilder без будь-якого рядка коду; ви знайдете тут все легко.

Nexcess моніторить кожен веб-сайт 24/7, тому безпеку не буде порушено. Це робить WooCommerce кращим місцем для вас із тисячами тем, стисненням зображень, CDN, тестуванням продуктивності за вимогою, оптимізованими для мобільних пристроїв каталогами продуктів, автоматичним масштабуванням, адаптивним дизайном, спеціальними полями, варіантами продукту та багатьом іншим.

Nexcess підтримуватиме ваш сайт і автоматично оновлюватиме останню версію ваших плагінів. І хороша новина – жодної комісії за трафік і транзакції. Ви також отримаєте вбудовані розширені інструменти продажів, повністю керований хостинг WordPress, гарний магазин і прості в управлінні веб-сайти.

Почніть створювати свій онлайн-магазин із 13,30 доларів США на місяць і отримайте 30 ГБ пам’яті, 500 годин на годину, до 1 магазину тощо. Отримайте такі переваги, як 30-денне резервне копіювання, проміжне середовище та необмежену кількість облікових записів електронної пошти в кожному плані. Не задоволені сервісом? Скасуйте підписку протягом 30 днів і отримайте повне відшкодування.

Висновок

Продавати через інтернет вигідно. А щоб створити надійний магазин, необхідна надійна платформа хостингу електронної комерції. Він повинен надавати корисні функції та технології для забезпечення його продуктивності, безпеки та відповідності. Тому виберіть із наведеного вище списку відповідну платформу для розміщення електронної комерції, щоб створити свій онлайн-магазин і розвиватися далі.

Проблеми з доставкою? Ось найкращі API доставки для вашого бізнесу, щоб заощадити час і гроші.