9 корисних функцій Netflix, які ви могли пропустити

| | 0 Comments| 10:16 AM
Categories:

Незалежно від того, чи ви новачок у Netflix, чи затятий користувач, є менш відомі, але дуже корисні функції Netflix, якими ви можете скористатися, щоб отримати максимальну віддачу від перегляду.

1. Знайдіть фільми та телешоу з вашими улюбленими акторами

Чи знаєте ви, що на Netflix можна шукати щось для перегляду не лише за назвою чи жанром, але й за актором? Це так само просто, як ввести ім’я актора в пошуковий рядок і чекати результатів.

Але є інший спосіб зробити це. Якщо ви щойно переглянули «Загублене місто» з Сандрою Буллок у головній ролі, наприклад, і хочете знайти та переглянути інші її фільми, просто натисніть «Більше інформації» та знайдіть її ім’я в розділі «Актори». Важливо зауважити, що ви можете торкнутися імені актора та шукати таким чином, лише якщо ви використовуєте Netflix на своєму мобільному пристрої або в браузері.

Після вибору або пошуку імені актора ви зможете переглянути повний список усіх телевізійних шоу та фільмів, у яких він брав участь, доступних на Netflix.

2. Використовуйте секретні коди Netflix, щоб виявити приховані дорогоцінні камені

Netflix наповнений чудовим контентом, як-от нові оригінальні фільми, класичні телевізійні шоу, документальні фільми, які отримали визнання критиків, і багато іншого. Але якщо ви обмежилися переглядом лише того, що знаходите на своїй домашній сторінці Netflix, тоді ви неправильно користуєтеся потоковою службою.

Існують сотні секретних кодів, які допоможуть вам виявити прихований вміст Netflix. Кожен код пов’язаний із певним жанром, починаючи від комедій і підліткових драм і закінчуючи надприродними серіалами та ЛГБТ-телешоу.

  6 простих способів зробити знімок екрана на Mac як професіонал

Єдиним недоліком цих секретних кодів є те, що ви не можете використовувати їх на смарт-телевізорі чи мобільному пристрої, ви можете використовувати їх лише під час перегляду Netflix у своєму браузері. Вам просто потрібно знати, як ввести секретні коди Netflix, щоб отримати доступ до цих категорій.

3. Завантажте вміст для перегляду офлайн

Не завжди можливо мати активне підключення до Інтернету. Можливо, ви подорожуєте або ваш Wi-Fi не працює. У будь-якому випадку є хороші новини — ви все ще можете дивитися свої улюблені фільми та шоу Netflix офлайн.

Все, що вам потрібно зробити, це завантажити те, що ви хочете дивитися для перегляду в режимі офлайн. Виберіть серіал або фільм, торкніться його та натисніть «Завантажити». Для телевізійних шоу з кількома серіями ви можете вибрати, чи хочете ви завантажити лише одну окрему серію чи весь сезон.

Торкніться «Налаштування програми», щоб налаштувати параметри завантаження, наприклад якість відео, місце завантаження та розумні завантаження. Майте на увазі, що завантажувати вміст можна лише за допомогою пристрою, на якому встановлено програму Netflix.

4. Надішліть запит на конкретне шоу чи фільм, які ви хотіли б побачити на Netflix

Хоча Netflix має великий вибір серіалів і фільмів, що робити, якщо те, що ви хочете переглянути, недоступне? Не хвилюйтеся, є спосіб повідомити Netflix про певний вміст, який ви хочете переглянути, і це так само просто, як надіслати запит.

Щоб надіслати запит на назву, перейдіть на сторінку довідки на своєму мобільному телефоні або в браузері та прокрутіть униз, доки не побачите пункт «Запит на назву» або «Запит на телешоу чи фільми».

Звідти ви можете ввести три пропозиції назви та надіслати свій запит. Запит на назву також є чудовим прикладом того, що робити, якщо Netflix скасовує ваше улюблене шоу.

Майте на увазі, що те, що ви запитуєте щось, не означає, що наступного дня воно буде негайно додано на платформу Netflix. Коли і чи буде він колись доданий, все залежить від того, наскільки високий попит.

  Як відкрити файли ASPX

5. Очистіть історію переглядів, щоб скинути алгоритм Netflix

Незалежно від того, чи хочете ви, щоб ваш партнер знав, що ви дивилися «Острів кохання», чи хочете скинути свої рекомендації, очистіть історію переглядів Netflix — це можливість, про яку ви, ймовірно, навіть не підозрювали. Крім того, це неймовірно легко зробити.

Видалення всієї вашої історії переглядів або видалення однієї назви може творити чудеса, якщо вам набридло отримувати рекомендації щодо серіалів і фільмів, які вам більше не потрібні. Це може бути тому, що ваші смаки змінилися, і ви не хочете, щоб список старих шоу заповнював вашу стрічку.

Очистити безлад для нового скидання легко, перейдіть до облікового запису, виберіть свій профіль, торкніться Перегляд активності та очистіть одну назву або всю історію.

6. Оцінюйте те, що ви дивитеся, щоб покращити свої рекомендації

Подібно до вашої історії переглядів, Netflix використовує ваші оцінки, щоб рекомендувати певні серіали та фільми, які можуть вас зацікавити. Крім того, це працює для типу вмісту, який вас не цікавить, а також для того, чого ви хочете повністю уникнути.

Отже, якщо ви хочете отримати кращі пропозиції, вам потрібно повідомити про це алгоритм Netflix. Це означає, що вам потрібно виробити звичку натискати кнопку «не подобається» або «не подобається» на тому, що ви дивитеся. Крім того, є навіть подвійна кнопка «Подобається», яка дозволяє Netflix знати, що вам справді подобається те, що ви дивитеся.

Найприємніше те, що ця система рейтингу доступна на всіх пристроях, включаючи смарт-телевізор, браузер і мобільний пристрій.

7. Налаштуйте свої субтитри відповідно до ваших вражень від перегляду

Швидше за все, ви добре знаєте, що Netflix пропонує субтитри, доступні різними мовами. Однак чи знаєте ви, що ви можете повністю налаштувати субтитри на Netflix відповідно до ваших вражень від перегляду?

  11 найкращих Java IDE та онлайн-компіляторів для продуктивної розробки

Знайти цю функцію може бути трохи складніше, але ось як змінити вигляд субтитрів Netflix. Перейдіть до облікового запису, виберіть свій профіль і прокрутіть вниз, доки не знайдете Вигляд субтитрів. На цій сторінці ви можете змінити візуальний вигляд субтитрів, зокрема шрифт, колір шрифту, розмір тексту, колір фону та тіні.

Хоча налаштування субтитрів на Netflix може бути не найцікавішою функцією, це зручний варіант, якщо вам потрібно зробити субтитри легшими для читання на основі ваших особистих вимог.

8. Видаліть заголовки з розділу «Продовжити перегляд».

Якщо у вашому розділі «Продовжити перегляд» на Netflix повно шоу, які ви більше не дивитеся, або фільмів, які ви покинули наполовину, ось як позбутися їх у програмі Netflix на телевізорі чи веб-переглядачі.

Прокрутіть униз до списку «Продовжити перегляд», виберіть заголовок, який потрібно видалити, і виберіть символ X, щоб видалити його з рядка «Продовжити перегляд».

Крім того, якщо ви використовуєте програму Netflix на своєму смартфоні, прокрутіть униз вкладку «Головна», щоб знайти «Продовжити перегляд» або подивіться в розділі «Мій Netflix». Звідти це так само просто, як знайти заголовок, торкнутися трьох вертикальних крапок і вибрати Видалити з рядка.

9. Скинути перегляд прогресу серії

Незалежно від того, чи хочете ви переглянути телесеріал з першого сезону або перезапустити епізод, скинути прогрес перегляду досить просто. По суті, ви можете виконати ті самі дії, що й для очищення історії переглядів Netflix. Відкрийте Netflix у своєму веб-браузері, перейдіть до облікового запису, знайдіть свій профіль і прокрутіть униз до розділу «Активність перегляду».

На цій сторінці ви зможете побачити кожну серію кожного серіалу, який ви дивилися. Торкніться символу кола з лінією через нього, і ви зможете скинути цей конкретний епізод, або Netflix дасть вам можливість скинути всю серію.

Повністю скористайтеся перевагами всіх функцій, які пропонує Netflix

Сервіс потокового передавання Netflix справді має все: від хітових телевізійних шоу та найкращих голлівудських фільмів до веселих ігор і навіть тренувань від Nike Training Club. Проте, окрім усього чудового вмісту, Netflix пропонує менш відомі функції, на які ви, напевно, поглянули, навіть не замислюючись.

Навіть якщо ви користуєтеся Netflix щодня протягом багатьох років, можливо, ви не стикалися з цими прихованими функціями. Крім того, деякі з цих функцій, як-от рейтинги та секретні коди, можуть вивести ваші враження від Netflix на новий рівень.