9 комплексних платформ для залучення студентів, які пропонують навчання на світовому рівні

| | 0 Comments| 4:44 PM
Categories:

Кожен педагог зосереджується на залученні учнів і вважає це кінцевою метою викладання. Під час традиційного навчання утримати увагу учня було ще легко. Чи те саме відбувається в онлайн-навчанні? Ну не дуже.

Коли все рухалося до онлайн-навчання, у студентів також почало бракувати уваги. Значно знизилася активність кожного учня у навчальній діяльності.

Простіше кажучи, залученість студента – це бажання та цікавість студента брати участь у навчальному процесі. Оскільки все в Інтернеті, студентів часто бачать за виконанням інших завдань, навіть коли тривають лекції. Це негативно вплинуло на освіту.

Щоб викладачам було легко, а студентам було цікаво, існують різні платформи для залучення студентів. Вчителі використовують численні стратегії залучення учнів, щоб утримувати учнів. Перш ніж рухатися вперед, давайте дізнаємося більше про платформи для залучення студентів.

Що таке платформа для залучення студентів?

Платформи для залучення студентів – це найкращий спосіб зафіксувати індивідуальний внесок кожного студента. Щоразу, коли студент взаємодіє, дані зберігаються в уніфікованих профілях. Це допомагає створити індивідуальний досвід для кожного учня. Факультет також може генерувати цілісну інформацію для кожного студента, щоб відстежувати його успішність.

Якщо ви намагаєтеся краще зрозуміти своїх студентів, ви можете отримати ідеальне уявлення за допомогою цих платформ. Дані розподіляються між різними точками дотику, такими як відвідуваність, інтерактивні заходи, щоденні подання тощо. За допомогою цих даних ви можете отримати цінну інформацію для кожного студента.

Важливість взаємодії в класі під час пандемії

З пандемією, яка охопила світ, освіта сильно постраждала. Студенти стикаються з багатьма труднощами в онлайн-навчанні. Вони не в змозі впоратися з моделями та способами навчання. Вплив є чітко видно про успішність і результати учнів.

Це причина, чому взаємодія в класі стала надзвичайно важливою. Очне навчання є дуже ефективним, і вчитель може оцінити рівень навчання та залученості студентів. З онлайн-навчанням справа йде не так.

Викладачі та навчальні заклади випробовують багато способів активної участі в класі, і платформи для залучення студентів є найуспішнішими.

Стратегії залучення в класі

Пов’яжіть навчання зі сценаріями реального світу

Кожен учень кілька разів отримує одне й те саме запитання: «Чи буду я колись цим користуватися?» Коли ви зможете відповісти на це запитання, ваш клас зможе зрозуміти його краще. Навчання може бути цікавим і зрозумілим, якщо вчителі пов’язують його з реальними ситуаціями. Використання прикладів із реального життя завжди цікавить студентів.

Знайдіть спільні інтереси.

Замість того щоб будувати інтерес з нуля, краще з’ясувати спільні інтереси студентів. Ви можете використовувати цей інтерес у своєму навчальному процесі, щоб залучити всіх. Найкращий приклад — навести кілька прикладів або розрахунків, пов’язаних з іграми. Зазвичай більшість студентів захоплюються іграми. Ви можете використовувати це як приклад для ефективного спілкування зі студентами.

Це допоможе вам взаємодіяти з ними, будуючи міцніші стосунки зі студентами. Ваш клас чекатиме на ваші лекції та заходи.

Заохочуйте студентів регулярно ділитися прогресом.

Коли обмін ідеями перед класом стане нормальним явищем для кожного студента, ви побачите значне покращення взаємодії в класі. Обмін звичайними роботами зробить учнів відповідальними, і вони також зможуть почути когось, крім своїх учителів.

Якщо ви помітили, що учні бояться сцени, ви навіть можете включити групову роботу для кращих результатів. Студентам можна запропонувати групову роботу зі створення презентацій, де кожен учасник представлятиме одну частину. Це покращить їхні зв’язки, а також їхні навички.

Розподіліть завдання контрольними точками

Це класична методика як для студентів, так і для працівників будь-якої компанії. Якщо ви з самого початку навантажуєте учнів усіма завданнями, то вони, швидше за все, заплутаються або втратять інтерес. Ось чому важливо розбивати більші завдання на менші, які можна виконати.

  Знайдіть усі служби, пов’язані з вашим обліковим записом Google

Учні сприймуть це як гонку з самими собою, коли будуть контрольні точки. Вони намагатимуться виконати всі завдання одне за іншим, щоб дійти до фінішу. Завдяки чітким інструкціям на різних етапах учні менш ймовірно зіб’ються з курсу.

Заохочуйте дружні змагання

Ви можете використовувати різні ігри на уроці або навіть використовувати гейміфіковані навчальні програми, щоб залучити учнів до дружніх змагань. Є багато онлайн-платформ, таких як Kahoot, де ви можете перевірити своїх учнів у класі та серед студентів з усього світу.

Це платформа, де студенти дізнаються про товариські змагання. Це також допоможе їм зрозуміти, де вони стоять перед іншими. Це одна з класичних заходів для залучення в класі, оскільки вона працює досить добре.

Оновити традиційні методи онлайн-уроків

Історичні факти та цифри не зміняться, але ви можете використовувати інший підхід до їхнього зображення. Замість того, щоб кожен раз використовувати одні й ті самі PDF-файли для пояснення розділів, краще використати деякі інновації. Наприклад, ви можете записати відео з поясненнями певних складних тем, щоб учні могли його легко зрозуміти.

Інститути можуть створювати інфографіку для довгих історій, щоб вони легко запам’ятовувалися студентам на кожному кроці. Розробіть цікаві презентації з різними анімаціями, щоб привернути увагу учнів. Якщо є щось важливе, що ви хочете, щоб учні запам’ятали, ви можете створити плакат, щоб привернути їх увагу.

Окрім цього, є багато інших стратегій залучення до навчання в класі, які ви можете використовувати як окремий педагог, так і як установа. Наступного разу, коли ви подумаєте про те, як виглядає залучення учнів у класі, ви зможете отримати відповідь на це питання за допомогою цих стратегій.

Це все про те, як можна покращити взаємодію, навіть на онлайн-класах. Тепер давайте перейдемо до деяких інструментів, які допоможуть вам зробити те саме ефективно.

Блукет

Блукет це ігрова платформа для цікавинок і оглядів, яка дозволяє вчителям розміщувати ігри для своїх класів. Учитель може вибрати набір запитань і вибрати унікальний режим гри. Пізніше Blooket згенерує код. Студенти можуть використовувати цей код, щоб приєднатися до цієї вікторини на своїх пристроях. Оскільки для вчителів є велика різноманітність ігор, це стане чудовою активністю для учнів.

Учнів мотивують брати участь і добре працювати через винагороду за правильні відповіді. Викладання може бути легким за допомогою потужного Set Builder Blooket. Імпортувати набір запитань для вчителів досить легко. Крім того, вчителі можуть навіть використовувати чудовий набір запитань, створений іншими користувачами зі сторінки Discover.

Весь процес розміщення вікторини досить простий. Потрібно вибрати набір запитань, після чого вибрати режим гри. Коли учні приєднуються та відповідають на запитання, вчитель аналізує результати на основі виконання кожного окремого завдання. Blooket — чудова платформа для залучення студентів.

Присутність

Якщо ваш навчальний заклад надає своїм студентам можливості навчання світового рівня, тоді Присутність є ідеальним вибором. Presence має інтуїтивно зрозумілий і красивий інтерфейс. Залучення учнів стає досить простим для вчителів за допомогою цього чудового інструменту. Тут програмне забезпечення займається складною частиною управління, а закладам потрібно лише зосередитися на залученні студентів за допомогою цього інструменту.

  Як запобігти автоматичному оновленню до Firefox 57

Весь процес навчання спрощується завдяки розширеному управлінню. Участь кожного студента можна відстежити за допомогою смарт-пристроїв і карток. Окрім цього, налаштовані звіти дозволяють досить легко визначити тенденції та поведінку кожного студента.

Присутність дає змогу навчатися світового класу завдяки наявності в кампусі.

Ора

Ора це ще одна платформа, яка об’єднує дані та дії. Щодня учні спілкуються з різними людьми, від вчителів до батьків. Зараз існують різні чинники, які впливають на розвиток учня, але непросто відстежити це зростання на основі багатьох вхідних даних. Ось де Ора вступає в гру.

Orah збирає дані з багатьох джерел і надає цілісне уявлення про прогрес учнів. Завдяки такому погляду вчителям і батькам легко придумати способи, які можуть найкращим чином допомогти дитині. Він також створює унікальний профіль для кожного студента, щоб дані були єдиними та впорядкованими.

Ці дані дають цінну інформацію про поведінку студентів і допомагають співробітникам приймати правильні рішення. Orah дозволяє створити персоналізований досвід і оцінити розвиток кожного учня за допомогою його дій і вкладів.

Неарпод

Неарпод є універсальним рішенням для потреб залучення студентів. Він надає різноманітні інтерактивні інструменти та ресурси, які полегшують навчання. Це єдина платформа з кількома способами навчання, включаючи інтерактивні слайди, інтерактивні відео, гейміфікацію та інші види залучення.

Незалежно від того, чи відбувається навчання онлайн, офлайн чи гібридно, ви можете очікувати, що залучення збільшиться завдяки цій платформі. Крім того, Nearpod пов’язано з багатьма інструментами, які ви вже використовуєте. За допомогою цих ресурсів навіть установам стає досить легко використовувати цей інструмент.

Nearpod також надає інформацію про кожного студента в реальному часі на основі взаємодії студентів. Взаємодія може відбуватися в уроках, відео та навіть навчанні в іграх. Результати досить чіткі щодо прогресу кожного студента з цією єдиною платформою.

Google Classroom

Google Classroom це універсальний інструмент для керування кількома класними кімнатами в одному місці. Найкраще в цій платформі те, що вона досить проста у використанні, і будь-який нетехнічний факультет також може дуже легко звикнути до неї. Кожен учитель може підготувати та запланувати завдання та завдання для учнів у кількох класах.

Оскільки все пов’язано з Google, доступність і безпека не будуть проблемою. У календарі є списки справ для учнів, а також сторінки для перегляду вчителями, щоб усім було легко дотримуватися розкладу. Учні навіть можуть надіслати фотографію домашнього завдання безпосередньо вчителям.

Навчання у вас під рукою з Google Classroom. Google Classroom сумісний з веб-версією та програмами. Крім того, студенти також можуть дуже легко отримати доступ до всіх навчальних матеріалів. Це також правильний інструмент для співпраці, оскільки студенти працюють над одним документом. За потреби викладачі можуть навіть розпочати інтерактивну сесію віч-на-віч за допомогою вбудованої опції Google Meet.

гойдалка

гойдалка створює потужну петлю навчання між учнями, родинами та вчителями. У всьому цьому циклі учні використовують вбудовані інструменти Seesaw, щоб зафіксувати все, що вони знають. Вчителі отримують ці відомості з інформаційної панелі кожного учня, щоб зрозуміти прогрес кожного учня та дізнатися, як вони можуть викладати краще. Наприкінці циклу знаходяться сім’ї, які дивляться на навчання своєї дитини, а також можуть співпрацювати зі школами, щоб побачити, як вони можуть покращитися.

Гойдалки зображують різні мультимодальні інструменти, такі як відео, колажі, малювання та записи та багато іншого. Учні можуть використовувати ці інструменти так, як їм найкраще підходить. Крім того, у Seesaw також є багато заходів для взаємодії з класом, які кожен учитель може вибрати на основі предмета, ключових слів і рівня оцінки.

  Як виправити помилку сайту Netflix (нам не вдалося обробити ваш запит)

Ще одна відмінна риса Seesaw полягає в тому, що він доступний на всіх пристроях, включаючи Android, iOS, Amazon Kindle і Chrome Web Store.

ClassDojo

ClassDojo це ще одна чудова платформа, яка з’єднує вчителів зі студентами та їхніми сім’ями. Це дуже допомагає у створенні спільнот у класі. У набір інструментів ClassDojo є багато цінних інструментів. Крім того, студенти можуть створювати власні цифрові портфоліо, додаючи фотографії та відео своїх робіт.

Відмінною рисою ClassDojo є те, що він сумісний з усіма пристроями. Цей інструмент абсолютно безкоштовний для вчителів. Якщо є оголошення, вчителі можуть поділитися ними безпосередньо з учнями та їхніми батьками через цю платформу. Якщо вчитель хоче довести до відома батьків поведінку учня, він може навіть надіслати йому приватне повідомлення за допомогою цього інструменту.

Кожне повідомлення можна перекласти понад 30 мовами безпосередньо через цю платформу. Це ідеальний інструмент для підвищення залученості студентів.

Kahoot

Студенти люблять здорову конкуренцію з однокласниками. Ніщо не може бути кращим для підвищення залученості студентів, ніж вікторини та вікторини. Kahoot це ідеальна платформа для проведення вікторин на будь-яку тему та будь-якою мовою. Це досить відоме ім’я, коли справа стосується проведення вікторин. Є багато змагань, які використовують цю платформу для проведення попередніх раундів змагань.

Провести живу гру на Kahoot досить легко. Щоб провести гру на будь-яку тему і вибрати будь-яку мову, потрібно всього лише кілька хвилин. Ви можете провести гру на великому екрані або навіть надати коди Kahoot у реальному часі всім гравцям для приєднання зі своїх віддалених пристроїв. Коли учні введуть PIN-код, вони зможуть взяти участь у вікторині.

Kahoot — досить інтуїтивно зрозуміла платформа для залучення студентів із можливістю організовувати дрібниці навколо різних тем. Крім того, ви навіть можете дозволити своїй дитині приєднатися до загальнодоступних онлайн-ігор, щоб перевірити свої знання. Коли іспит закінчується, вчитель може побачити, як виконав кожен учень, і працювати відповідно.

Нагадати

Нагадати це чудова платформа, яка була розроблена з урахуванням студентів, викладачів і сімей. Найкраще в Remind полягає в тому, що існує двосторонній зв’язок між вихователями та батьками для підтримки належної освіти та розвитку кожного учня. Ще одна перевага Remind полягає в тому, що ним досить легко користуватися та знайомитися.

Нагадування допомагає підняти освіту на наступний рівень, а не обмежувати її лише класами. Якщо є важливе оголошення, вчителі можуть використовувати Remind, щоб передати його учням і батькам. Навіть ресурси легко доступні для студентів через цю платформу.

Remind — це ідеальне місце, щоб зробити навчання ефективнішим і простішим для вчителів і учнів.

Висновок

Залученість учнів дуже важлива, щоб бачити, як вони ростуть і прогресують у класі. Онлайн-класи зазнали удару, коли справа дійшла до залучення студентів. Саме тут установи та викладачі вирішили використовувати платформи для залучення студентів і використовувати різні стратегії залучення студентів, щоб полегшити роботу.

Виберіть найкращі платформи для залучення студентів для вашого закладу зі списку вище.

Вас також може зацікавити програмне забезпечення для управління школою.

пов’язані:

8 найкращих платформ для створення та видачі цифрових сертифікатів для винагород студентів і співробітників.