9 додатків для KYC і підтвердження особи для безперебійної реєстрації

Перевірка клієнта, клієнта та компанії є стандартним процесом управління ризиками перед веденням бізнесу з будь-якою другою стороною. Завдяки оцифровці особистої та бізнес-ідентичності більшість етапів підтвердження KYC доступні онлайн.

Законодавчі вимоги, як-от дотримання закону про боротьбу з відмиванням грошей (AML), політики управління корпоративними ризиками тощо, вимагають використання функції «Знай свого клієнта» (KYC) у фінансових установах. Кілька років тому фінансові установи залучали третіх осіб для перевірки KYC.

Але це вже не в тренді. Зараз компанії використовують передові онлайн-інструменти, платформи та програми для більшості етапів KYC. Це забезпечує швидку адаптацію клієнта. Нижче знайдіть деякі інструменти та програми, популярні для підтвердження особи та KYC.

Вузькі місця онлайн-реєстрації клієнтів

Підтвердження особи

Перевірка особи клієнта онлайн є найбільшою проблемою для фінансової галузі. Крадіжка особистих даних, видавання себе за іншу особу та спуфінг дуже ймовірні в Інтернеті. Банки та інвестиційні компанії повинні уникати такого шахрайства, але все одно реєструвати клієнтів онлайн.

Проблеми з підключенням до самообслуговування

Он-лайн адаптація клієнтів вимагає значного внеску від клієнта. Отже, значний відсоток клієнтів відмовляється від процесу перевірки через технічні складнощі.

Проблеми з інтерфейсом користувача

Продуманий і легкий дизайн інтерфейсу користувача все ще є проблемою для багатьох фінансових установ. Незважаючи на те, що ці підприємства досягають успіху в примноженні грошей, їм бракує технологічного бачення.

Відсутність інфраструктури

За винятком міст рівня 1, Інтернет все ще є проблемою для багатьох сільських і напівміських місцевостей. Онлайн KYC і підтвердження особи вимагають швидкого Інтернету для обміну відео, аудіо та документами. Крім того, вузьким місцем є доступ до комп’ютерів, смартфонів, планшетів тощо.

Перевірка фінансових документів

Менше оцифрування пошуку та автентифікації фінансових документів все ще є проблемою. Перевірити всі документи онлайн для кожного клієнта неможливо. Деяким клієнтам може знадобитися особиста перевірка.

Вартість підтримки клієнтів

Підприємствам може знадобитися найняти додатковий персонал служби підтримки для клієнтів, які навчаються онлайн.

Що ускладнює перевірку особи та онлайн-контроль KYC?

Подібно до онлайн-реєстрації, KYC онлайн також є складним завданням. Підприємці часто стикаються з такими проблемами:

 • Часті помилки підключення, коли клієнт надсилає різні деталі за допомогою веб-програми або мобільної програми. Це змушує користувачів починати спочатку, і вони легко втрачають інтерес.
 • Інфраструктура ІТ-технологій, як-от інтеграція програм, API, державні бази даних тощо, може час від часу не синхронізуватися.
 • Виявлення шахрайських дій стає складним, коли банки та фінансові установи намагаються перевірити все онлайн.
 • Процес KYC може застрягти через проблеми зі сторонніми особами, і вирішення цих випадків може бути важким завданням для компаній.
 • Легко обдурити сторонні агентства перевірки особи, які працюють у цій галузі.
 • Клієнт повинен володіти комп’ютерною грамотністю середнього рівня, щоб самостійно виконати всі етапи KYC.
 • Нарешті, KYC онлайн є дорогим процесом.
 • Тепер ви знаєте вузькі місця, з якими може зіткнутися ваш бізнес під час онлайн-реєстрації, підтвердження особи та KYC. Однак ви можете подолати ці проблеми, використовуючи будь-який із наведених нижче онлайн-інструментів:

  Перевірка

  Ви хочете контролювати весь процес верифікації клієнтів вашої компанії? Validation – це програма для перевірки ідентифікації, яка дозволяє робити це та багато іншого. Це не лише допомагає вам перевірити нових клієнтів, але й зменшує ризики, належним чином керуючи відповідністю щодо KYC.

    Що означає «AFAIK» і як ви його використовуєте?

  Найкраще в цій платформі те, що ви отримуєте все під єдиною парасолькою. Крім того, ви можете почати використовувати його відразу без будь-яких очікувань і технічної інтеграції. Перевірка — це PCI-сертифіковане рішення KYC, яке допомагає запобігти шахрайству, безпечно збирати файли та перевіряти особу.

  Він має інтуїтивно зрозумілий і швидкий процес перегляду, а також низьку кількість повідомлень KYC, що полегшує роботу користувача. Ця платформа також гарантує, що ви спілкуєтеся зі справжнім власником облікового запису.

  Крім того, це дозволяє вам випереджати повернення платежів, щоб ви могли захистити коефіцієнт повернення платежів і підтвердити особу, яка здійснила транзакцію.

  Перевірити

  Veriff — це рішення для перевірки ідентифікації на основі штучного інтелекту, яке організації можуть використовувати для зміцнення довіри за допомогою спрощеної перевірки ідентифікації.

  З його допомогою ви можете миттєво перетворювати людей на цінних клієнтів, водночас відповідаючи вимогам KYC. Ця програма також забезпечує прозорість цифрових транзакцій і, таким чином, забезпечує безпеку для клієнтів і бізнесу.

  Veriff може похвалитися передовими технологіями та командою експертів, які гарантують, що ваш цифровий простір доступний лише для надійних людей. Основні послуги, які пропонує ця програма:

  • Рішення для підтвердження особи
  • Програмне забезпечення для перевірки ідентифікатора
  • Підтвердження адреси
  • Екран AML
  • Біометрична аутентифікація
  • Допоміжне захоплення зображення

  Ця платформа настільки проста у використанні, що користувачі повинні виконати менше кроків, щоб завершити перевірку з першої спроби. Розробники можуть інтегрувати його зі своїми програмами за допомогою API або розгорнути за допомогою мобільних і веб-пакетів SDK. Для вашої зручності він охоплює понад десять тисяч державних посвідчень, і їх кількість постійно зростає.

  Джуміо

  Jumio — це платформа нового покоління KYX, яка виводить онлайн-довіру на новий рівень. Він пропонує комплексне рішення для перевірки клієнта, яке можна виконати онлайн. Компанії отримують правильне поєднання засобів контролю та гарантій від цієї програми, необхідної для запобігання фінансовим злочинам і шахрайству з особистими даними.

  Він автоматизує процес швидкої та точної перевірки особи, щоб більше клієнтів могли приєднатися за короткий період. Ви можете знати своїх клієнтів з усього світу завдяки підтримці 5000 типів ідентифікаторів у 200 країнах і територіях.

  Крім того, Jumio використовує біометричний підхід для автентифікації клієнтів, який перевищує поточні галузеві стандарти. Він використовує мільйони доменних точок даних для більш розумної та швидшої ідентифікації в Інтернеті.

  Зручна для користувача перевірка особистості в цьому додатку знижує рівень залишень і зупиняє шахраїв на самому початку. Крім того, він визначає підозрілу активність і повідомляє про неї за допомогою скринінгу, моніторингу та керування на основі штучного інтелекту.

  Онфідо

  Компанії, які шукають додаток, який забезпечить інклюзивні та безпечні стосунки з клієнтами, повинні вибрати Onfido. Він черпає свою силу від штучного інтелекту, щоб запропонувати вам повне рішення для підтвердження особи.

  За допомогою цієї платформи ви можете швидко залучати нових клієнтів, зменшувати витрати на залучення клієнтів, виявляти фінансові шахрайства та виконувати різні глобальні вимоги відповідності, такі як KYC і AML. Він автоматизує процес адаптації користувачів онлайн і запобігає шахрайству без шкоди для зростання клієнтів.

    Як увімкнути звуковий сигнал при запуску на вашому новому Mac

  Ця наскрізна платформа перевірки особи постачається з Verification Suite, що містить комплексну бібліотеку глобальних служб перевірки. Крім усього цього, розробники можуть інтегрувати всю платформу за допомогою єдиного API Onfido або переглянути документацію для розробників для швидкого ознайомлення.

  Він використовує пасивні сигнали захисту від шахрайства для виявлення шахрайства без запровадження тертя. Студія гнучкої оркестровки цієї платформи включає перевірку документів і біометричних даних, надійні джерела даних і сигнали виявлення шахрайства в керований робочий процес.

  Персона

  Незалежно від того, чи йдеться про знання ваших студентів, торговців, клієнтів, водіїв, фрілансерів чи інструкторів, Persona тут, щоб допомогти вам. Це дозволяє створити ідеальний досвід підтвердження особи, який можна налаштувати відповідно до ваших вимог.

  Цієї єдиної платформи достатньо для створення всіх будівельних блоків, включаючи створення потоку користувачів і автоматизацію прийняття рішень, з повним контролем. Використовуйте його для будь-якої з наступних галузей:

  • KYB
  • Відповідність
  • Крипто
  • FinTech
  • Ринок

  Завдяки Persona ви отримуєте тисячі сигналів пасивного шахрайства та джерел даних, які допомагають гарантувати ризикованих осіб під час виконання KYC/AML.

  iDenfy

  iDenfy — це універсальна платформа, на якій ви можете виконувати перевірку особи, дотримуватись нормативних вимог і запобігати шахрайству. Підприємства можуть використовувати його для підтвердження ідентифікації, дотримуючись важливих правил і директив для вимог KYC і AML.

  Ця програма використовує службу біометричного розпізнавання на основі штучного інтелекту для перевірки ідентифікатора клієнта. Оскільки їхня команда перевіряє процес, ви можете бути впевнені в якісній перевірці особи. Крім того, це запобігає шахрайським обліковим записам і зменшує витрати клієнтів на адаптацію.

  ID.me

  Використовуючи ID.me, компанії можуть отримати комплексні та готові до розгортання рішення для ідентифікаційної перевірки. Це також дозволяє вибрати план, який підходить для вашого бізнесу та толерантності до ризику.

  Ця програма безпечно перевіряє особу за лічені хвилини за допомогою віддаленої фізичної перевірки ідентифікатора, даних мобільної мережі, виявлення шахрайства та перевірки відповідності. Крім того, ID.me дозволяє виконувати віртуальну особисту перевірку під час відеоконференцій.

  Блокпас

  Blockpass виділяється з-поміж інших записів у нашому списку, оскільки він є піонером у перевірці ідентифікації Blockchain. Це дозволяє компаніям виконувати перевірки відповідності в мережі без необхідності зберігати дані. Ця програма, орієнтована на конфіденційність, пропонує готові рішення та підтримує доставку результатів через API або блокчейн.

  Організації DeFi та Crypto, які бажають зменшити ризик AML у Blockchain, повинні вибрати це рішення, оскільки воно забезпечує перевірку користувачів у мережі, але не зберігає дані клієнтів. Таким чином, клієнти можуть бути впевнені, що їхня особиста інформація не буде зловживана.

  Lightico

  Lightico — це надійна програма для миттєвої перевірки KYC і безперебійної перевірки посвідчення особи по всьому світу. Тепер швидко позбавте шахраїв доступу до вашої системи, не завдаючи жодних незручностей вашим цінним клієнтам. Він забезпечує повну безпеку вашого процесу без шкоди для клієнтського досвіду.

  За допомогою цієї програми ви можете збільшити час перевірки до 80%. Оскільки Lightico може виконувати такі завдання, як eSign, перевірка ідентифікатора та додавання супровідних документів, ваш бізнес стане ефективнішим, оскільки ваші агенти зможуть зосередитися на більш нагальних завданнях.

    Як зв’язатися зі службою підтримки Microsoft Office 365

  Процес онлайн-підтвердження ідентифікатора

  Віртуальний KYC і автентифікація персональних даних включають значно просунутіше програмне забезпечення, апаратне забезпечення та криптографічні процеси. Ось загальне уявлення про процес:

 • Фінансова установа розробляє веб-або мобільний додаток, який може записувати відео, зображення, документи, відбитки пальців, аудіозаписи, малюнки на сенсорному екрані тощо.
 • Тепер компанія зв’яже свою програму з багатьма API-інтерфейсами сервера документів для автентифікації водійських прав клієнтів, посвідчень особи з фотографією, паспортів, свідоцтв про народження, реєстраційних карток виборців, грін-карт, SSN, кредитних балів тощо.
 • Іноді експерти з безпеки та програмне забезпечення для розпізнавання обличчя працюють на задній частині для перевірки клієнтів.
 • Коли все вищевказане налаштовано, клієнти просто входять у веб-додаток або мобільний додаток і завантажують такі дані, як зображення обличчя, відео, водійські права, підпис тощо, і інструмент автоматично перевіряє введені дані.
 • Важливим процесом є виконання викликів API для автентифікації клієнтських документів із веб-сайту відповідного органу видачі.
 • Компоненти онлайн KYC

  Онлайн KYC складається з двох основних компонентів. Це робочий процес KYC та вміст перевірки ідентифікатора.

  Вміст перевірки особи

  • Уряд або інше посвідчення особи, видане компетентним органом
  • Дані розпізнавання обличчя клієнта
  • Відео обличчя клієнта, документів, околиць, приміщення тощо.
  • Свідоцтво про народження для вікових служб
  • Відбиток пальця
  • Цифрові та фізичні підписи

  Робочий процес KYC

  • Програма ідентифікації клієнта або робочий процес CIP, який перевіряє дані, надані клієнтом, за допомогою відповідних баз даних.
  • Customer Due Diligence або CDD вимірює фінансові ризики, пов’язані з клієнтом, шляхом аналізу фінансових операцій і кредитних звітів.
  • Постійний моніторинг облікового запису клієнта для оновлення факторів ризику шляхом фіксації цифрового сліду фінансових операцій.

  Як онлайн-додатки KYC допомагають бізнесу?

  Запобігайте шахрайству з ідентифікаційною інформацією

  KYC і підтвердження особи є обов’язковими для фінансового бізнесу. Інакше установи можуть понести великі збитки. Віртуальні програми KYC пропонують розширені процеси KYC, які допомагають компаніям автентифікувати та перевіряти своїх клієнтів.

  Запобігайте шахрайству щодо віку

  Вік має вирішальне значення в таких секторах, як страхування, інвестиції, пенсійне забезпечення, соціальні послуги тощо. Онлайн-додатки KYC можуть без особливих зусиль перевіряти вікові групи клієнтів, тому вашій компанії не потрібно мати справу з шахрайством.

  Економте час і гроші

  Ви заощаджуєте гроші та час, підписавшись на інструменти онлайн-підтвердження особи та KYC.

  Зосередьтеся на основному бізнесі

  Коли у вас є вільний час від непотрібних справ, ви можете більше зосередитися на бізнес-маркетингу, продажах, зростанні доходу тощо.

  Інтегруйте всі бізнес-програми

  Повторно використовуйте дані клієнтів у CRM, формах, на веб-сайтах, у програмах тощо та уникайте ручного введення даних.

  Задоволення клієнтів і зручність

  Ваші клієнти можуть виконати всі формальності, не виходячи з дому.

  Заключні думки

  Повний KYC є обов’язковим, перш ніж компанії зможуть позичати, позичати або депонувати гроші. KYC та верифікація особи однаково важливі для установи та її клієнтів. Однак це не повинно перешкоджати зростанню вашого банку чи фінансової компанії. Виберіть будь-який із наведених вище інструментів, щоб обробити KYC і автоматизувати весь процес реєстрації клієнта.

  Вас також можуть зацікавити рішення для чату в додатках, які допоможуть вашим новим клієнтам під час підтвердження особи або KYC онлайн.