9 додатків для iPad, сумісних із Apple Pencil [2023]

Categories:

Носити друковані книги чи щоденники на роботу чи в коледж завжди було трохи незручно, особливо якщо ви не любитель носити важкі вантажі на спині.

Однак завдяки технологічному прогресу ми тепер можемо робити нотатки на своїх цифрових пристроях. Це зручно, доступно та більш інтерактивно, і найкраще те, що всі ваші нотатки зберігаються в одному місці.

Ви можете робити нотатки за допомогою програми для створення нотаток на своєму iPad і підключити його до Apple Pencil, щоб отримати відчуття письма справжньою ручкою.

Є багато доступних програм, які ви можете встановити, але в цій публікації ми розглянемо лише найкращі, які нітрохи не розчарують.

Як робити нотатки стало легше на iPad з Apple Pencil?

Одним із найкращих і найбільш широко використовуваних засобів для нотаток є, безсумнівно, наш власний iPad. Вважається, що це найкращий вибір серед студентів, а також працюючих професіоналів.

Крім того, інтеграція Apple Pencil просто покращує ваш досвід роботи на наступному рівні.

Читайте також: Як заряджати Apple Pencil і Apple Pencil 2nd Gen

Стилус забезпечує точність на рівні пікселів і плавно ковзає по поверхні iPad — від малювання до нотаток. Це дає надзвичайно природний і текучий результат, який ви навряд чи побачите в інших продуктах. Він найкращим чином оцифровує рукописні нотатки.

Хоча програми для нотаток за умовчанням може бути достатньо для багатьох людей, якщо вам потрібно більше, ніж те, що пропонує вбудована програма для створення нотаток, ось програми, які вам потрібно перевірити.

Давайте продовжимо список.

Microsoft OneNote

Microsoft OneNote має все необхідне, щоб вважатися однією з найкращих програм для створення нотаток. Ця програма може записувати ваші нотатки чи ескізи та впорядковувати їх відповідно до робочого процесу.

  Як виконати скидання Harmony Hub

Він оснащений багатьма чудовими функціями, які дозволяють створювати контрольні списки, синхронізувати дані з вашим обліковим записом MS Office, використовувати захищені паролем нотатки та багато іншого. Усе це допоможе вам не відставати від справ і розкладу.

Корпорація Майкрософт приділяє значну увагу конфіденційності, тому вам ніколи не доведеться хвилюватися про те, що вашими даними можуть маніпулювати. Ви можете завантажити його з App Store.

Знатність

У Notability так багато чого подобається, тому це важко виправдати кількома словами. Він високо оцінений серед користувачів, і як тільки ви ним скористаєтеся, ви зрозумієте чому.

Це дозволяє легко робити нотатки та коментувати. Ось деякі з багатьох функцій цієї програми:

 • Запис і відтворення аудіо
 • Створення мультимедійних нотаток
 • Діліться ідеями в режимі презентації
 • Знайдіть і поділіться натхненням
 • Пишіть від руки та малюйте природно

Він має додаткові інструменти форматування та сумісний із кількома форматами та стилями пера. Ви можете завантажити програму з App Store.

Потік

Програма Flow із потужними можливостями допоможе вам робити нотатки, малювати, а також креслити за допомогою Apple Pencil.

Однією з їхніх видатних особливостей останнім часом є можливість робити сповільнену зйомку для будь-якого документа, який ви створили. Ви також можете експортувати наявні зображення з попередньо встановленими параметрами в Instagram і Facebook, щоб стильно похизуватися своїм прогресом. Програму можна завантажити з App Store.

Flow постачається з кількома фоновими оформленнями та варіантами кольорів, щоб ваш ескіз і нотатки були такими ж красивими, як і ваша візуалізація.

Примітки Письменник

Notes Writer — це інструмент, який тут, щоб революціонізувати спосіб записування нотаток.

Особливо популярний серед викладачів, письменників, студентів і лікарів, цей додаток переважно використовується для:

 • Робіть нотатки
 • Виділіть PDF-файли
 • Підписуйте PDF-файли, документи та інші документи
 • Зберігайте нотатки, анотації та нагадування

Notes Writer можна завантажити з App Store, він може автоматично зберігати ваш прогрес, а також дає вам можливість сканувати та читати нотатки з іншого носія, якщо вам це захочеться.

  Пояснення протоколів комп’ютерної мережі, основні типи

Небо

Якщо ви хочете використовувати безпроблемну програму для створення нотаток для свого iPad, дайте шанс Nebo. Це зробить ваш досвід гладким, як масло, особливо з Apple Pencil.

Окрім багатьох функцій, деякі з них дійсно привернули мою увагу:

 • Можливість імпорту існуючих документів
 • Вільно створюйте на полотні довільної форми, що дозволяє писати та додавати фігури до ваших нотаток
 • Додайте математику та діаграми на своє полотно

Ви також можете використовувати функцію ласо, щоб вибирати, копіювати, переміщувати та видаляти текст або перетворювати його на рукописний текст. Програму можна завантажити з App Store.

Передостанній

Не дивлячись на назву, Penultimate — це програма, яка дає вам бездоганний досвід нотаток за допомогою Apple Pencil. Штрихи пера, надані цією програмою, виходять справді вражаючими як чорним, так і синім чорнилом.

Є також різні стилі паперу, які ви можете вибрати, або ви можете імпортувати спеціальний папір на свій смак.

Ви можете підключити Penultimate до свого облікового запису Evernote, щоб зберігати, упорядковувати та ділитися нотатками на всіх своїх пристроях. Його можна безкоштовно встановити та використовувати, його можна завантажити з App Store.

Ведмідь

Сумісність і потужність — це дві головні переваги Bear, дивовижної програми для нотаток із симпатичним інтерфейсом.

Ви можете використовувати олівець Apple, щоб елегантно писати, малювати та створювати нові речі на дошці. Він також поставляється з різними інструментами для письма, які дозволяють вільно писати та грати.

Найкраща частина цієї програми полягає в тому, що ви можете використовувати Apple Watch, щоб диктувати та додавати до останніх нотаток. Він також дозволяє експортувати документи в різні формати, включаючи PDF, HTML, MD і EPUB. Програму можна завантажити з App Store.

GoodNotes 5

Якщо ви хочете звільнитися від звичайних інструментів для нотаток і перейти до чогось крутішого, то GoodNotes 5 – це те, що вам потрібно спробувати. Ви можете легко створювати, редагувати, малювати та писати нотатки на дошці, змінювати її колір та стирати, якщо потрібно. Програму можна завантажити з App Store.

  9 найкращих інструментів реагування на інциденти безпеки для малих і корпоративних компаній

Крім того, ви можете додавати наклейки, GIF-файли, зображення, таблиці, діаграми та інші елементи, щоб збагатити свої нотатки. Якщо ви шукаєте щось конкретне, ви можете скористатися їхніми попередньо встановленими шаблонами, як-от контрольні списки, планувальники справ, нотні документи, документи з правилами та багато іншого.

Поморгайте

Простий, але неймовірно потужний, ви можете використовувати Whink для будь-яких потреб у нотатках і коментуваннях PDF.

Він дає змогу швидко вводити текст або писати рукописні нотатки за допомогою Apple Pencil. Це зберігає весь вигляд і відчуття написаного дуже природним.

Можливість робити нотатки під час запису, малювати геометричні фігури та легка організація є одними з багатьох інших функцій Whink.

Ця програма доступна різними мовами, зокрема англійською, японською та китайською, і її можна завантажити з App Store.

Заключні слова

Якщо у вас є iPad разом із Apple Pencil, то наведені вище програми чудово підійдуть, якщо ви хочете перейти від фізичного нотатування до цифрового.

Усі вони допомагають вам залишатися організованими та без особливих зусиль дозволити вашим творчим силам текти на цифровому носії, щоб ви могли повністю зосередитися на написанні своїх думок.

Далі перегляньте найкращий стилус (альтернативи Apple Pencil) для iPad.