9 генеративних інструментів штучного інтелекту для покращення вашого робочого життя

Очищення останньої партії спаму в папці “Вхідні” або створення подій у календарі може бути виснажливим. За допомогою правильних інструментів підвищення продуктивності штучного інтелекту ви можете залишити ці клопоти позаду та звільнити додатковий час у свій день. Ось деякі з найкращих інструментів ШІ для роботи.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

1 Розкладіть свій день із Reclaim.ai

Reclaim.ai це розумний календар, який автоматично коригує ваш розклад на основі завдань, проектів і подій у вашому списку справ. Якщо вам потрібно влаштувати трохи навчання між кількома заняттями, не турбуйтеся: Reclaim.ai знайде ідеальний час і запланує час, коли ви також зможете насолодитися обідом. Якщо ви не задоволені розкладом, створеним ШІ, ви можете вручну змінити порядок завдань.

Ви повинні розглянути можливість використання Reclaim.ai, якщо вам важко розпланувати свій день навколо зустрічей, зустрічей та інших важливих для часу завдань. Якщо у вас передбачений або лінійний робочий день, ви можете виявити, що програма зі списком справ зі штучним інтелектом більш корисна для керування вашими напруженими робочими днями.

Зареєструватися: Reclaim.ai (безкоштовно з преміум-планами від 8 до 12 доларів на місяць; додаток для браузера)

2 Ефективно робіть нотатки за допомогою NotebookLM

БлокнотLM дозволяє легко збирати вашу інформацію, незалежно від того, чи це приблизні нотатки зустрічі чи PowerPoints. Цей інструмент штучного інтелекту може досліджувати, узагальнювати та навіть відповідати на запитання щодо матеріалу, який ви додаєте до свого особистого блокнота.

  Що таке HTC S-OFF?

NotebookLM ідеально підходить, якщо вам потрібно керувати особистим коротким довідником, але не вистачає часу, щоб редагувати або підтримувати свої нотатки. Створити блокнот так само просто, як додати джерела (як-от Документи Google, звичайний текст або PDF-файли) і ввести кілька інтелектуальних підказок ШІ.

Зареєструватися: БлокнотLM (безкоштовно; додаток для браузера)

3 Розшифруйте зустрічі команди за допомогою Krisp.ai

Зібрати ці надокучливі нотатки зустрічі для вашого нового блокнота зі штучним інтелектом легше за допомогою автоматичного інструменту транскрипції, як-от Krisp.ai. Ви можете транскрибувати зустрічі в Zoom, Team, Google Meet та інших програмах, не додаючи до зустрічі «ботів» ШІ.

За допомогою Krisp.ai ви також можете насолоджуватися неймовірним шумозаглушенням на основі штучного інтелекту. Krisp.ai здатний з легкістю видаляти шумні клавіатури, гучні голоси та тявкання собак із фону. Це гарантує, що поганий мікрофон або гучна обстановка не заважатимуть вам говорити чітко, чітко та професійно.

зареєструватися: Krisp.ai (безкоштовно з преміум-планом за 8 доларів на місяць; додаток для браузера)

4 Проведіть поглиблене дослідження за допомогою Perplexity.ai

Вам можуть знадобитися нотатки, якщо ви переглядаєте презентацію, але якщо ви створюєте власну презентацію чи пропозицію, вам може допомогти потужний дослідницький помічник ШІ. Perplexity.ai є ідеальним варіантом, оскільки він ідеально поєднує зручність таких інструментів, як ChatGPT, із точними цитованими відповідями.

Perplexity.ai не підходить як окремий дослідницький інструмент, але він може стати цінним активом у вашому наборі інструментів, якщо вам потрібно оптимізувати процес дослідження.

Зареєструватися: Perplexity.ai (безкоштовно з преміум-планом за 20 доларів на місяць; додаток для браузера)

5 Створюйте зручні для читання резюме за допомогою PDF.ai

Незалежно від того, продовжуєте ви дослідження чи наздоганяєте нову велику документацію, ви побачите, що легкі для читання підсумки, створені PDF.ai однаково корисні. Окрім потужної здатності згортати довгі документи, PDF.ai також дозволяє миттєво витягувати джерела з документа та може відповідати на запитання щодо вмісту PDF-файлу.

  Виправте помилку Google Play Store під час перевірки оновлень

PDF.ai дозволяє вам задавати лише 500 запитань про один документ на місяць безкоштовно, але його плани за доступною ціною варті того, якщо вам потрібно переглянути довгі документи.

Зареєструватися: PDF.ai (безкоштовно з преміум-планами від 10 до 30 доларів на місяць; додаток для браузера)

6 Створюйте неймовірні презентації за допомогою Slidesgo

Важко освоїти такі програми, як PowerPoint, і досягти справді професійних результатів, але з такими інструментами ШІ для роботи, як Slidesgo, немає необхідності обмежувати свої презентації вашими навичками Office Suite. Slidesgo дозволяє створювати презентації за допомогою штучного інтелекту, адаптуючи різні шаблони до ваших потреб презентації.

Кожен шаблон презентації містить різноманітні графічні зображення та піктограми, тож зробити вашу презентацію цілісною. Потужність ШІ інструменту означає, що він може налаштувати ваші презентації та зробити їх майстерними за лічені секунди.

Зареєструватися: Slidesgo (безкоштовно з преміум-планами від 3 до 6 доларів на місяць; додаток для браузера)

7 Покращуйте спілкування за допомогою GrammarlyGO

У той час як інструменти для написання штучного інтелекту для роботи можуть не мати певної складності, GrammarlyGO дозволяє бездоганно поєднувати написане людиною з редагуванням за допомогою ШІ. Окрім допомоги з мозковим штурмом і перефразуванням, GrammarlyGO пропонує індивідуальні пропозиції, які допоможуть вам підняти свій текст до бажаного голосу та тону.

У GrammarlyGO є кілька рівнів преміум-підписки, але всі користувачі Grammarly отримують 100 безкоштовних підказок GrammarlyGO щомісяця. Цього більш ніж достатньо, щоб удосконалити свої електронні листи та покращити спілкування без жодних витрат.

  Як надати спільний доступ до кількох екранів у Microsoft Teams

Зареєструватися: GrammarlyGO (безкоштовно з преміум-планами від 12 до 15 доларів на місяць; додаток для браузера)

8 Розробляйте ідеї та отримуйте відгуки за допомогою ChatGPT

Ви не можете створити ідеальний набір інструментів для підвищення продуктивності ШІ без такого «майстра на всі руки». ChatGPT. Ця універсальна модель штучного інтелекту здатна впоратися майже з будь-яким текстовим завданням, але її найкраще використовувати для розробки концепції. Щоб ефективно використовувати ChatGPT, вам потрібно довіряти йому, щоб уявляти, вдосконалювати та критикувати вашу роботу.

Коли ви поєднуєте пропозиції ChatGPT із власним судженням, ви можете піднести рукопис, електронний лист або будь-яку іншу роботу, яку тільки можна уявити, до шедевру. Для початку все, що вам потрібно, це безкоштовний обліковий запис і кілька креативних підказок ChatGPT.

Зареєструватися: ChatGPT (безкоштовно з преміум-планами від 20 до 25 доларів США на місяць; додаток для браузера)

9 Підтримуйте свою електронну пошту в чистоті за допомогою Spark Mail

І останнє, але не менш важливе місце серед найкращих інструментів підвищення продуктивності ШІ Spark Mail. Цей потужний інструмент керування електронною поштою дає змогу завчасно фільтрувати, які електронні листи надходять до вашої папки “Вхідні”. Ви можете переглядати та змінювати параметри доставки для кожного відправника, а якщо вам набридло отримувати листи від певного відправника, ви можете повністю заблокувати їх.

Spark Mail також пропонує такі функції, як пріоритетне фільтрування електронної пошти, групування електронних листів за відправником і можливість ігнорувати ланцюжки електронних листів, які ви більше не хочете отримувати. Йому не вистачає витонченості рішень на основі штучного інтелекту, як-от Sanebox, але ви можете безкоштовно керувати своєю електронною поштою з мінімальними проблемами, використовуючи Spark Mail проактивно.

Зареєструватися: Spark Mail (безкоштовно з преміум-планом за 8 доларів на місяць; програма для комп’ютера)

Жоден інструмент штучного інтелекту не є достатньо потужним, щоб виконати будь-яке завдання, але оптимізувати свій робочий процес шляхом створення правильного набору інструментів штучного інтелекту – це простий подвиг. Зрештою, найкращими інструментами штучного інтелекту для підвищення продуктивності будуть ті, які ви зможете максимально використати.