9 варіантів безкоштовного зберігання файлів у хмарі для особистого та бізнес-користування

| | 0 Comments| 7:22 AM
Categories:

Зберігати важливі дані в кількох місцях — найрозумніше рішення, оскільки ви ніколи не знаєте, коли ваші дані можуть бути стерті з найдивніших причин.

Насправді, ви ніколи не можете повністю покладатися на жорсткий диск свого комп’ютера, тому що незалежно від того, наскільки прогресують технології, ми завжди будемо схильні до вірусів та інших неприємних атак хакерів, які можуть викрасти вашу інформацію, перш ніж ви навіть порахуєте до 3 .

Ось чому вам слід розглянути можливість зберігання ваших даних у захищених хмарних платформах зберігання. Він має багато переваг, деякі з яких:

 • Легкий доступ з будь-якого місця та в будь-який час
 • Можливість відновлення та відновлення втрачених даних
 • Повністю захищений і зашифрований сервіс
 • Зручно миттєво ділитися даними з членами команди, друзями та родиною
 • Легко створюйте резервні копії та відновлюйте дані в одну мить.

Неважко знайти найкращі хмарні платформи для зберігання даних. Насправді це те, що я збираюся показати вам сьогодні в цій статті. Вони абсолютно безкоштовні та на 100% безпечні, на які ви можете покластися.

Давайте прямо в це.

Internxt

Ви намагаєтеся раз і назавжди звільнитися від Big Tech? Internxt – це хмарний сервіс із відкритим вихідним кодом, який зосередився на конфіденційності та безпеці.

Розроблений для захисту прав користувачів на конфіденційність, Internxt наскрізно шифрує все, що ви вирішите поділитися або зберегти в хмарі. Internxt заснований на блокчейні та децентралізований, тобто сервіс працює у великій одноранговій мережі, а не в центральній базі даних серверів. Усе це створює неймовірно безпечну службу, яка дає вам повний контроль над файлами, фотографіями та особистою інформацією.

Internxt — це сучасна та етична альтернатива багатьом подібним послугам, які пропонують жадібні даних технологічні гіганти. Жодного доступу першої чи третьої сторони! З Internxt ви можете бути впевнені, що єдиний у вас є доступ до ваших файлів.

Хмарний сервіс Web3 від Internxt доступний, зручний і надзвичайно простий у використанні. Спробуйте 10 ГБ повнофункціонального сховища безкоштовно. Або підписуйтеся на місяць, щоб отримати більше пам’яті від 1,05 доларів США за 20 ГБ, 4,75 доларів США за 200 ГБ або 10,50 доларів США за цінні 2 ТБ.

Бажання компанії відстоювати цифрові права, зручні функції синхронізації/резервного копіювання, можливість обмежити спільний доступ до посилань, надійна політика орієнтації на користувача та надійна технологія шифрування роблять Internxt найкращим додатком для тих, хто турбується про свою конфіденційність в Інтернеті.

  Як об’єднати документи Word

pCloud

Шукаєте просте та безпечне хмарне сховище для ваших документів?

Спробуйте pCloud, щоб безкоштовно отримати 10 ГБ пам’яті.

pCloud підтримує всі пристрої для зберігання файлів, щоб ви могли отримати доступ до своїх документів з Інтернету, телефону чи ноутбука, коли вони вам потрібні. Ви можете співпрацювати з іншими учасниками, щоб надсилати й отримувати файли та швидко вносити будь-які потрібні зміни. Крім того, pCloud Crypto допомагає зберігати ваші файли конфіденційними завдяки надійній безпеці.

Тепер ви можете керувати своїми файлами будь-де та будь-коли. Знайдіть свою папку чи файл, які ви хочете переглянути, і відфільтруйте їх за форматом. Якщо ви хочете отримати доступ до видалених файлів, ви можете перейти до опції кошика, щоб знайти файли та відновити їх, якщо хочете.

pCloud дозволяє завантажувати будь-який файл будь-якого розміру, і ви можете запросити користувачів pCloud переглядати ваші папки та керувати файлами. Поділіться посиланням на файл з іншими користувачами та надайте їм доступ до редагування та коментарів. Крім того, pCloud пропонує шифрування SSL/TLS і зберігає ваші файли щонайменше на трьох серверах. Він має багато плагінів, які полегшують вашу роботу.

Залежно від ваших потреб у сховищі, ви можете вибрати будь-який план від 175 доларів США за 500 ГБ пам’яті.

Синхронізувати

Ще одна чудова хмарна платформа зберігання, Sync, має наскрізне шифрування, щоб зберегти ваші дані в безпеці. Як випливає з назви, він автоматично синхронізує ваші дані між різними пристроями та операційними системами, зокрема macOS, Windows, IOS та Android.

Ви можете ділитися файлами будь-якого типу за допомогою цієї платформи та навіть запросити кількох користувачів об’єднатися та працювати над одними даними. Він має захист паролем, сповіщення та функції дозволу, тож ви завжди контролюєте те, що відбувається у вашому обліковому записі під час співпраці.

Ви отримуєте 5 ГБ безкоштовно під час реєстрації та можете оновити його в будь-який момент часу.

Dropbox

Ви можете зберігати, створювати резервні копії та безпечно ділитися своїми даними з Dropbox. Швидше за все, ви вже чули про цю дивовижну платформу хмарного сховища, оскільки вона широко використовується людьми в усьому світі.

Ви можете отримати доступ до своїх даних із кількох пристроїв, де це з настільного додатка, мобільного додатка чи просто з вашого браузера. Це все синхронізовано для вашої зручності, особливо коли ви в дорозі.

Дані, які ви вирішили зберігати на цій платформі, завжди захищені. Навіть якщо ви з якоїсь причини втратите доступ до свого пристрою, ви можете просто скористатися функцією «дистанційного стирання», щоб очистити всі свої дані з облікового запису, щоб ніхто їх не пропустив.

  10 найкращих криптовалютних платформ для купівлі біткойнів у Німеччині

Ви можете почати з 2 ГБ безкоштовно, а потім перейти на один із платних планів, починаючи лише з 9,99 доларів США на місяць, щоб розблокувати всі дивовижні функції.

Диск Google

Усе, що виходить із Google, обов’язково буде чудовим, і це не відрізняється від інших Диск Google. Це зручна платформа для особистого та бізнес-користування, і ви можете масштабувати її відповідно до ваших вимог.

Ви можете зберігати, ділитися та співпрацювати щодо своїх даних. Насправді це дозволяє інтегрувати його з іншими програмами Google, такими як Таблиці, Презентації та Документи, щоб вам не довелося переходити з наявних інструментів. Крім того, окрім програм Google, ви можете інтегрувати його зі сторонніми інструментами, такими як Slack, Adobe, DocuSign і Salesforce.

Це значно полегшує роботу з членами вашої команди, оскільки все доступне з одного місця.

Диск Google можна використовувати на багатьох пристроях і операційних системах. Це дає вам величезні 15 ГБ абсолютно безкоштовно.

Для комерційного використання, якщо ви не проти витратити кілька доларів, вам варто перевірити Google Workspace.

OneDrive

Ви можете зробити багато з безкоштовною версією OneDrive, як-от резервне копіювання, зберігання та обмін даними, а також співпраця з вашою командою. Однак оновлення до преміум-версій відкриє більше унікальних функцій, головна з яких матиме доступ до таких програм Microsoft, як Word, Excel і PowerPoint, які знаходяться на платформі.

Якщо ви зараз не бажаєте оновлюватись, ви все ще можете користуватися деякими дивовижними функціями OneDrive, як-от особисте сховище для зберігання ваших конфіденційних даних і сканування документів, щоб переконатися, що все чисто.

Ви можете отримати доступ до своїх даних з різних пристроїв у будь-який час і будь-де. Безкоштовний тарифний план надає вам 5 ГБ простору для використання.

Коробка

Кому довіряють деякі з найвідоміших організацій світу, Коробка підтримує розширені засоби контролю безпеки, інтелектуальне виявлення загроз і повне керування інформацією для ваших даних. Це дає вам спрощений робочий процес, за допомогою якого ви можете автоматизувати повторювані завдання та заощадити багато вашого дорогоцінного часу, щоб зосередитися на більш важливих речах.

Ви можете об’єднати членів своєї команди для безперебійної співпраці та обмінюватися файлами та нотатками. Ця платформа чудово підходить для швидкого виконання роботи, особливо якщо ви дуже зайнята людина.

Box можна інтегрувати з більш ніж 1500 ваших улюблених інструментів сторонніх розробників і надає вам безкоштовні 10 ГБ пам’яті для початку.

  8 найкращих відеоігор про Бетмена

Zoho Docs

Ви можете ділитися всіма типами файлів Zoho Docs і поділіться ними з друзями, родиною та членами команди. Ви отримуєте 5 ГБ, щоб почати, і це дозволяє синхронізувати файли з Windows, macOS і Ubuntu Linux без будь-яких збоїв.

Це дозволяє вам упорядковувати дані за різними категоріями, а також використовує елементи керування адміністратора, щоб налаштувати всю систему відповідно до ваших вимог. Усі ваші дані зашифровані на багатьох рівнях, і не виникає питань, коли платформа використовує SOC 2 Type II та ISO 27001 для своєї безпеки.

Ви можете взяти Zoho Docs із собою в дорогу за допомогою їхніх програм для Android та IOS.

iCloud

Якщо ви користуєтеся продуктами Apple, тоді iCloud це дійсно все, що вам потрібно. Він синхронізується на кількох пристроях і дозволяє легко шукати, переглядати та ділитися своїми даними, незалежно від того, наскільки вони старі чи нові.

Дуже привабливою функцією є те, як iCloud автоматично завантажує ваші фотографії високої роздільної здатності на платформу та зберігає їх полегшену версію на вашому пристрої, щоб заощадити вашу пропускну здатність. Ви можете завантажити оригінальний файл коли завгодно.

Ви можете впорядковувати свої файли за папками, назвами чи навіть кольорами, щоб ваші дані залишалися легко доступними й не переплуталися з тисячами інших. Ось деякі інші основні функції iCloud, про які варто згадати:

 • Діліться папками з ким завгодно (навіть користувачами не Apple) і встановлюйте для них дозволи.
 • Автоматичне резервне копіювання
 • Автоматичне оновлення на всіх пристроях, коли ви вносите зміни
 • Використовуйте електронні таблиці, нотатки, документи та презентації для ефективної співпраці
 • Безпроблемний перехід на новий пристрій із збереженням усіх ваших даних і налаштувань
 • Безпека двофакторної автентифікації

Для початку ця хмарна платформа безкоштовна. Ви отримуєте 5 ГБ для використання, після чого платні звичайні пакети починаються від 0,99 доларів США на місяць.

Висновок

Ось таблиця порівняння квоти пам’яті, наданої кожною з платформ, щоб полегшити вам вибір:

PlatformStorage у БЕЗКОШТОВНОМу PlanInternxt10 GBpCloud10 GBDropbox2 GBGoogle Drive15 GBOne Drive5 GBBox10 GBZoho Docs5 GBSync5 GBiCloud5 GB

Незалежно від того, чи є ваша ціль для особистого чи комерційного використання, наведені вище безкоштовні платформи хмарного зберігання точно відповідатимуть вашим вимогам і водночас збережуть ваші дані в безпеці.