9 блокувальників веб-сайтів для індивідуальної та командної продуктивності

| | 0 Comments| 11:59 AM
Categories:

Вам не вистачає рівня продуктивності, якого ви шукали, коли починаєте працювати на своєму ПК? Вам потрібен блокувальник сайтів! У цій статті знайдіть кілька справді популярних для себе та вашої команди.

Цифрова трансформація має підвищити продуктивність на робочому місці. Натомість він зменшив обсяг виконаної роботи завдяки миттєвому доступу до величезної кількості вмісту.

Можливо, ви помітили, що починаєте працювати на комп’ютері, починаючи працювати на комп’ютері. Найчастіше це відбувається, коли ви підключені до Інтернету.

Але ви також не можете завершити свою роботу без Інтернету. Отже, розумна робоча сила або їхні роботодавці використовують будь-який із наведених нижче блокувальників веб-сайтів, щоб не витрачати робочий час на серфінг в Інтернеті.

Сучасна робоча сила схильна до відволікань

Відволікання на робочому місці є найбільш критичним витоком для будь-якого бізнесу. Ви або ваша проектна команда можете витратити багато робочих годин на безглузді пошуки в Інтернеті. Є багато опитувань на робочих місцях, які показують, що цифрова робоча сила дає дуже мало результатів протягом 8-годинного робочого дня.

Подивіться наступну статистику про відволікання на робочому місці від відомих світових аналітичних центрів:

 • Відповідно до звіту Voucher Cloud про продуктивність робочого місця, офісні працівники Великобританії продуктивно працюють лише 2 години 23 хвилини. Решту часу вони серфять в Інтернеті або гортають пости в соціальних мережах.
 • Звіт Statista за 2020 рік показує, що соціальні медіа (61,6%), смартфони (53,7%), перегляд (42,1%), ігри (30,4%), ЗМІ (24,3%) та інтернет-магазини (16%) є лідерами. найважливіші відволікання під час роботи вдома для американського висококваліфікованого працівника.
 • Університет Каліфорнії в Ірвайні повідомив, що вам потрібно 23 хвилини 15 секунд, щоб повністю зосередитися на роботі після відволікання. Це означає, що якщо ви подивіться 10-хвилинне відео про кота під час роботи, ви втрачаєте 33 хвилини 15 секунд.

Є багато інших дослідницьких робіт і бізнес-опитувань, які свідчать про те, що тисячолітня робоча сила сильно страждає від факторів, які відволікають на роботі. Деякі відволікання, як-от непродуктивні ділові зустрічі, термінові прохання від колеги, скупчення команди, перерви тощо, можуть бути вам не під силу.

Але ви можете зупинити велику частину витоку робочого часу, контролюючи звичку перегляду Інтернету під час роботи. Все, що вам потрібно зробити, це скористатися програмою блокування веб-сайтів на комп’ютері, на якому ви працюєте.

Якщо ви власник бізнесу, ви також можете отримати велику користь від таких програм для блокування веб-сторінок. Ви можете встановити це на комп’ютерах своїх співробітників, щоб заборонити їм відвідувати веб-сторінки, не пов’язані з роботою.

Ось деякі з популярних програм для блокування веб-сайтів, які можна використовувати, щоб залишатися продуктивними в робочий час:

Блокувальники веб-сайтів Freedom

Розширений аналіз аудиторії та маркетингові дослідження дозволили розробникам веб-сайтів і творцям вмісту підключити вас до своїх онлайн-порталів. Facebook, LinkedIn, Twitter і т. д. створені для того, щоб змусити вас прокручувати їхні веб-сайти нескінченно.

Але це шкодить вашій щоденній продуктивності. Не потрібно панікувати! Ви можете уникнути всіх цих відволікань, якщо почнете користуватися додатком Freedom, одним із провідних блокувальників веб-сайтів.

Це дає змогу планувати зосереджений робочий час для себе та вашої команди наперед на тиждень. Використовуйте функцію «Вибрати сайти та програми», щоб додати онлайн-контент і портали, які відволікають увагу на роботі чи в домашньому офісі. Після того, як ви визначите свій розклад, насолоджуйтеся свободою від відволікань цілий тиждень.

  Як надіслати запрошення на подію, які автоматично налаштовуються для часових поясів

Відомі установи та компанії, такі як MIT, Гарвардський університет, Apple, Microsoft і Google, використовують Freedom для підвищення продуктивності студентів і співробітників.

BlockSite

Doomscrolling справді шкідливий для вашого особистого та професійного життя. Ви втрачаєте час, переглядаючи статті та відео, але не отримуєте нічого відчутного в кінці. Ви можете припинити таку діяльність, щоб підвищити продуктивність на роботі або якісно провести час із родиною, використовуючи програму блокування веб-сайтів BlockSite.

Це не просто чорно-біла програма для блокування веб-сайтів. Він пропонує набір професійних інструментів і інструментів для підвищення продуктивності, які дійсно допоможуть вам стати високопродуктивним співробітником у вашій організації. Його ключові функції:

 • Блокуйте веб-сайти та програми на необмежений період
 • Ви можете обмежити необмежену кількість URL-адрес і програм
 • Режим концентрації на помірний час для високопродуктивної роботи
 • Плануйте блокування веб-сайтів і додатків заздалегідь
 • Аналітика даних про ваші звички веб-перегляду для покращення цифрового добробуту
 • Запобігайте видаленню співробітниками або підлеглими
 • Блокувати за ключовими словами, категоріями тощо.

Додаток безкоштовний для всіх. Вам просто потрібно встановити розширення для браузера Chrome, Safari або Mozilla.

Холодна Туреччина

Cold Turkey забезпечує найсуворіший рівень блокування веб-сайтів, який тільки можна придумати. Він покаже вам чорно-білу сторінку, яка повідомляє, що веб-сайт заблоковано в робочий час. Це ще не все! На екрані також буде показано мотиваційну цитату, яка змусить вас повернутися до роботи. Особливості програми:

 • Доменне блокування веб-сторінок
 • Блокування певної URL-адреси
 • Обмежте вміст і результати пошуку на основі певних ключових слів
 • Заблокуйте весь доступ до www у своєму Інтернеті
 • Блокуйте програми Windows 10, комп’ютерні файли та папки

Випускається в двох варіантах. Одна з них – це безкоштовна версія з обмеженими функціями, такими як базове блокування веб-сайтів, додавання деяких винятків, блокування URL-адрес на основі часу та аналіз даних.

Однак, якщо ви плануєте серйозно підвищити продуктивність, уникаючи цифрових відволікаючих факторів, ви повинні вибрати пожиттєву покупку. Ви можете купити скільки завгодно платних копій для своєї команди, якщо ви власник бізнесу.

FocusMe

FocusMe допомагає вам підвищити готовність до зосередженої роботи, блокуючи всі типи цифрових відволікань. Це не просто групове блокування всіх веб-сайтів і програм. Це дозволяє вам створити певні часові проміжки, щоб відпочити від роботи, перевірити скриньку вхідних повідомлень на кілька хвилин тощо.

Його основні функції блокувальників веб-сайтів:

 • Блокуйте соціальні мережі, веб-програми обміну повідомленнями, сайти електронної пошти тощо.
 • За потреби обмежте веб-браузери на робочій станції
 • Заблокувати весь інтернет
 • Обмежте використання програми Windows 10
 • Заохочує вас робити регулярні перерви, щоб відновити свої думки

Наразі програма пропонує лише 14-денну безкоштовну пробну версію. Якщо ви хочете підвищити продуктивність за допомогою FocusMe, вам потрібно придбати місячну або річну ліцензію.

RescueTime

RescueTime – це програма для керування часом, яка дає вам можливість контролювати свій час. Він дає змогу встановити особисту щоденну ціль для зосередженої роботи та відстежує ваші успіхи в досягненні цієї мети, відстежуючи ваш комп’ютер.

Коли ви починаєте фокус-сеанс, він блокує всі великі відволікання та пропонує звіт про вашу продуктивність. Таким чином, ви можете зрозуміти, як ви витрачаєте свій час, щоб покращити свою продуктивність і баланс між роботою та особистим життям. Використовуючи цей інструмент, користувачі також можуть дізнатися про елементи відволікання та про те, як вони впливають на їхню концентрацію.

  Виправте помилку BitTorrent, до якої процес не може отримати доступ

Фокус для macOS

Focus — спеціальна програма для блокування веб-сайтів для користувачів Mac. Навіть якщо у вас є нездорова залежність від відволікаючих веб-сайтів, таких як Facebook, Snapchat або Instagram, ця програма дозволяє блокувати їх, щоб відновити вашу продуктивність.

Він працює в усіх основних веб-браузерах Mac, таких як Chrome, Safari та Firefox, оскільки ви можете легко встановити час фокусування, щоб робоче середовище не відволікалося.

Незалежно від того, чи хочете ви заблокувати весь веб-сайт чи лише домашню сторінку, скористайтеся цією програмою. Крім того, його функція дозволених сайтів дозволяє блокувати весь Інтернет, за винятком деяких корисних веб-сайтів. Ви також можете використовувати його для блокування додатків та ігор, таких як Fortnite, тоді як його режим блокування забезпечує виконання розкладів і таймерів.

AppBlock

У наш час мобільні телефони самі стали найбільшою причиною відволікання. AppBlock — ефективний додаток для користувачів Android та iOS. Він не тільки блокує відволікаючі та трудомісткі програми та веб-сайти, але й допомагає вам стати уважнішими, скорочуючи час використання екрана.

Користувачі можуть вибрати кілька додатків на своїх телефонах і заблокувати їх відразу в один клік. Якщо сповіщення відволікають вас, ви також можете заблокувати їх. Серед інших корисних функцій:

 • Створення правил блокування на основі часу та місця
 • Статистика використання телефону Android
 • Батьківський контроль
 • Строгий режим, щоб ви не могли змінювати правила

Простий блокувальник

Вам важко зосередитися на роботі, але ви не бажаєте мучитись із встановленням важкого програмного забезпечення? Simple Blocker — це легке розширення для браузера, яке можна встановити в Google Chrome, щоб блокувати веб-сайти, які відволікають або дратують.

Хоча це розширення було розроблено для студентів, кожен, хто бореться з відволіканням, може отримати від нього користь. Ви можете заблокувати веб-сайт або його субдомен на певний час за допомогою функції таймера сну.

Він поставляється з мінімальним інтерфейсом, який кожен може використовувати для блокування необмеженої кількості веб-сайтів. Крім того, також можна заблокувати інтерфейс випадковим паролем, який не дозволить вам зняти блокування на веб-сайтах до закінчення робочого часу.

BrowseControl

Компанії, які шукають надійну програму для блокування веб-сайтів, повинні вибрати BrowseControl. Він пропонує підприємствам повний контроль над використанням додатків і веб-переглядом у вашій організації.

Ви можете використовувати цей інструмент, щоб блокувати відволікаючі веб-сайти, щоб підвищити продуктивність команди. Для забезпечення безпеки також можна блокувати веб-сайти з високим ризиком. За допомогою клієнтського агента можна відстежувати список заблокованих веб-сайтів і програм і блокувати їх на всіх пристроях.

Крім того, компанії можуть за кілька кліків заблокувати сотні веб-сайтів, категорично заборонивши доступ до них. Якщо ваша компанія має справу з конфіденційними даними, ви можете запобігти витоку та крадіжці даних, заблокувавши несанкціоновані програми та хмарне сховище.

Тепер, коли ви знайшли кілька надійних інструментів блокування веб-сайтів, читайте далі, щоб дізнатися більше про програмне забезпечення для блокування веб-сайтів та його функціонування.

  10 найкращих рішень для зарядки електромобілів для бізнесу у 2022 році

Що таке блокувальники веб-сайтів?

Блокувальники веб-сайтів – це комп’ютерні та мобільні програми, які не дозволяють вам відвідувати веб-сайти, отримувати доступ до певного вмісту та переглядати небажані матеріали.

Більшість підприємств використовують ці програми, щоб створити огороджене садове середовище для офісного Інтернету. Таким чином, співробітники можуть отримати доступ лише до корпоративних порталів, дозволених бізнес-додатків і веб-CRM онлайн.

Деякі роботодавці також зробили обов’язковим використання додатків для блокування веб-сайтів для працівників, які працюють вдома.

Сучасні програми для блокування веб-сайтів є найнадійнішими, ніж старі. Зараз ці програми можуть заборонити вам використовувати програми обміну миттєвими повідомленнями, використовувати будь-яку настільну програму для розваг, фільтрувати вміст за ключовими словами, блокувати відео за типом і ключовими словами тощо.

Батьки також використовують такі блокувальники веб-сайтів, щоб запобігти своїм дітям доступ до шкідливого вмісту в Інтернеті. Діти не можуть використовувати жодну кредитну чи дебетову картку для покупок, якщо ви захистите домашній Інтернет за допомогою інструменту блокування веб-сайтів.

Як працюють блокувальники веб-сайтів?

Блокувальники веб-сайтів поміщають URL-адреси веб-сайтів, ключові слова та жанри вмісту в список блокувань вашого комп’ютерного брандмауера. Іноді ці програми можуть поміщати вищевказані елементи в список заблокованих веб-браузерів. Таким чином, коли ви намагаєтесь отримати доступ до будь-якої URL-адреси, вмісту чи ключового слова зі списку заблокованих, ви отримуєте помилку.

Технічно кажучи, існує п’ять основних методів блокування веб-сайтів в Інтернеті чи інтранеті. Знайдіть їх у списку нижче:

 • Блокування веб-порталу на основі URL-адреси
 • Блокування на основі IP та веб-протоколів
 • Блокування на основі платформи переважно для пошукових систем
 • Глибоке блокування на основі перевірки пакетів
 • Блокування на основі системи доменних імен (DNS).

Спеціалісти з доступу до веб-сайтів можуть використовувати наведені вище методи блокування веб-сторінок на таких рівнях:

 • На національному рівні, коли уряд або місцевий суд блокують доступ до певного онлайн-контенту
 • На рівні провайдера, коли вони вирішують заблокувати піратський вміст
 • На рівні локальної мережі переважно в офісних будівлях, кафе, готелях, будинках тощо.
 • На рівні кінцевої точки, коли хтось встановлює на свій комп’ютер або смартфон програму для блокування веб-сайтів.

Надійні та преміум-блокувальники веб-сайтів також мають обліковий запис адміністратора для контролю програми на рівні роботодавця. Іноді ІТ-адміністратор може здійснювати віддалений доступ до програми для активації та деактивації служб.

Крім того, деякі програми постачаються з автоматичним таймером із календарним розкладом. Співробітники та роботодавці здебільшого використовують такі блокувальники веб-сайтів із плануванням у сценаріях WFH.

Висновок

Наразі ви знайшли остаточний список блокувальників веб-сайтів, які можна використовувати у своєму домашньому офісі чи на робочому місці, щоб запобігти відволіканню. Ви можете використовувати будь-яке з перерахованого вище, поєднуючи функції інструмента з функціями, які потребує ваш бізнес.

Незалежно від інструменту, який ви використовуєте, ефективність залежить від вашого бажання дотримуватися обмежень. Якщо ви пом’якшите блокування з будь-якої іншої причини, ніж бізнес, ваша ціль і завдання можуть залишитися недосягнутими.

Отже, щоразу, коли починається ваша робоча година, натисніть кнопку блокування та тримайте її до кінця робочого дня.

Ви також можете ознайомитися з деякими розширеннями Chrome, щоб зосередитися на роботі та усунути відволікання.