9 безкоштовних сертифікаційних курсів, щоб стати цифровим маркетологом [2022]

Цифрова присутність стала найважливішим фактором для сучасного бізнесу. Інтернет-маркетинг зростає, а також попит на кваліфікованих цифрових маркетологів.

Інтернет-маркетинг відкрив величезні можливості для підприємців і шукачів роботи. Цифровий маркетинг приходить на зміну звичайним маркетинговим практикам і став наступною великою справою в Інтернеті. Однак нехай термінологія не вводить вас в оману, оскільки це не ракетна наука. Люди з будь-якою освітою можуть зробити успішну кар’єру в цифровому маркетингу.

Певні платформи пропонують сертифікаційні курси для любителів цифрового маркетингу, і ви можете почати навчання на цих платформах.

Google Digital Unlocked

Google є найпопулярнішою пошуковою системою у світі, і більшість споживачів і компаній покладаються на цю платформу лише для того, щоб вивести свій бізнес в Інтернет. Щоб сприяти розвитку цифрового маркетингу та підвищити обізнаність серед людей, цей постачальник послуг пошукової системи запустив свою онлайн-навчальну платформу Google Digital Unlocked.

Ця платформа призначена для тих, хто хоче зробити кар’єру в цифровому маркетингу, а також для підприємців, які планують вивести свій бізнес в Інтернет. Google Digital Unlocked пропонує понад 125 курсів, розроблених відомими університетами з усього світу.

Однак ключовою привабливістю цієї платформи є 40-годинна програма сертифікації, яку пропонує Google. У цій програмі є 26 модулів, і кожен модуль стосується критичних аспектів цифрового маркетингу. Після перегляду відеоуроків учні повинні будуть скласти підсумковий тест. Після завершення тесту студенти отримають сертифікат від Google.

Що ж, у світі цифрового маркетингу вміння відіграє найважливішу роль. Проте програма сертифікації дозволяє шукачам роботи оновити своє резюме, щоб отримати високооплачувану роботу.

Основи програми цифрового маркетингу дадуть студентам знати про різні технічні аспекти цифрового маркетингу. Без фундаментальних знань новачкові дуже важко підібрати потрібні інструменти та програми для виконання поставленого завдання. Однак цей курс ознайомить студентів з різними аспектами онлайн-маркетингу.

Google Digital Unlocked також пропонує різні типи курсів, щоб ознайомити своїх студентів з новими концепціями у світі інтернет-маркетингу. Якщо ви хочете розпочати онлайн-маркетинг, ця платформа може безкоштовно надати вам ідеальне рішення.

Академія HubSpot

HubSpot здобув величезну популярність завдяки своєму високофункціональному програмному забезпеченню цифрового маркетингу. Це програмне забезпечення дозволяє відстежувати ваші маркетингові кампанії. Крім того, ця платформа пропонує інші сервіси на основі програмного забезпечення для підвищення продуктивності підприємств будь-якого розміру.

Але HubSpot також відомий своєю онлайн-академією, яка допомогла мільйонам маркетологів розвиватися. Існують сотні онлайн-курсів, які допоможуть вам дізнатися про онлайн-бізнес та інші важливі аспекти, пов’язані з бізнесом.

  Найдорожчі компанії світу

Багато курсів розроблено для початківців. Після завершення відеоуроків вам доведеться здати онлайн-тест. Тест складатиметься з MCQ, і студенти отримають 60 хвилин, щоб відповісти на всі запитання. Щоб отримати сертифікат від HubSpot, студенти повинні набрати не менше 50%.

Пропонується кілька курсів, але найпопулярнішим є курс вхідного маркетингу. Цей курс розглядає основи онлайн-маркетингу та основні аспекти, пов’язані з ним. Студенти отримають більш глибокі знання про онлайн-маркетинг після проходження модуля курсу.

Проте студенти, які хочуть знати більше про онлайн-бізнес, можуть приєднатися до інших програм, таких як вхідні продажі, контент-маркетинг, електронна комерція, управління CRM тощо.

Google Skillshop

Роль цифрового маркетолога полягає не лише в розміщенні реклами на платформах соціальних мереж. Професійним цифровим маркетологам також необхідно враховувати потенційну аудиторію, яка присутня у веб-переглядачі. Щоб оцінити сайт, ви повинні мати глибокі знання про дослідження ключових слів і платне просування в Google.

Компанія Google розробила інноваційну онлайн-платформу навчання, яка відома як Google Skillshop. Тут ви зможете отримати доступ до різних типів програм, які були спеціально розроблені для початківців. На цій платформі доступні п’ять типів програм сертифікаційних курсів.

Ці курси нададуть базові знання про різні типи рекламних програм Google AdSense. Різні типи продуктів і послуг вимагають різних рекламних стратегій, і без глибоких знань про цю тему студенти не зможуть знайти правильний план просування потрібного продукту потрібній аудиторії.

Середня тривалість курсу в цій програмі становить близько 4 годин. Студентам дозволяється завершувати курси зі своєю швидкістю. Однак після завершення курсу вам доведеться здати тест. Якщо ви склали тест, вам буде надано сертифікат від Google Skillshop.

edX

edX — це одна з найбільших освітніх онлайн-платформ, заснована в США в 2012 році. З моменту створення вона обслуговує світову студентську спільноту, надаючи високоякісну університетську освіту. Основним принципом цієї організації є зробити освіту доступною для всіх, і вони почали зосереджуватися на процесі розвитку навичок студентів. Пріоритетом цієї платформи електронної освіти завжди було відмова від традиційної системи освіти та зосередження на високому попиті на навичках серед студентів.

Більшість курсів запроваджено різними університетами світового рівня, щоб допомогти світовій студентській спільноті отримати легкий доступ до освіти світового рівня. Однак усі курси, доступні на цій платформі, не безкоштовні.

Для початківців цифрових маркетологів безкоштовний курс маркетингу може бути корисним. Цей безкоштовний курс маркетингу допоможе студентам отримати фундаментальне уявлення про маркетинг і попит сучасних організацій. Два всесвітньо відомих університети, MIT (Массачусетський технологічний інститут) і Гарвардський університет підтримали заснування цієї платформи онлайн-навчання, і викладачі цих університетів запустили більшість курсів.

  Як швидше вводити електронні листи в Gmail

Студентам необхідно зареєструватися на курси, а онлайн-заняття починаються в заздалегідь запланований час. Це також означає, що студенти повинні дотримуватися фіксованого розкладу, щоб завершити курс. Наприкінці курсу студенти також повинні скласти підсумковий тест, щоб отримати сертифікат.

Курс сертифікації з цифрового маркетингу на edX призначений для студентів просунутого рівня, які вже мають базові знання.

LinkedIn

LinkedIn — популярна соціальна мережа для працюючих професіоналів і власників бізнесу. Однак зростаюча кількість активних учасників цієї соціальної медіа-платформи перетворила її також на маркетингову платформу.

LinkedIn став привабливим маркетинговим каналом соціальних медіа для цифрових маркетологів завдяки своєму глобальному охопленню та органічному трафіку. Однак LinkedIn також запустив свою навчальну платформу під назвою LinkedIn learning. Ця навчальна онлайн-платформа пропонує свої курси на основі місячної підписки, і користувачі повинні платити за підписку, щоб отримати доступ до різноманітних продуктів, які пропонує ця платформа соціальних мереж.

Однак для нових користувачів перший місяць абсолютно безкоштовний. Якщо ви зможете пройти весь курс протягом цього пробного періоду, ви отримаєте сертифікат, не витрачаючи жодних грошей.

Для членів спільноти пропонується понад 15 000 курсів. Студенти також можуть відвідувати обширні курси, щоб отримати спеціалізацію в маркетинговій стратегії різних платформ соціальних мереж, які пропонують відомі експерти галузі.

Якщо знання є вашим головним пріоритетом і ви хочете дізнатися їх від експертів галузі, тоді навчання LinkedIn має бути у вашому списку пріоритетів.

План Facebook

Соціальні медіа набули величезної популярності завдяки зростанню бази користувачів, і цей аспект платформ соціальних медіа також став привабливим майданчиком для цифрових маркетологів.

Якщо ви хочете побудувати успішний онлайн-бізнес або зробити стійку кар’єру в цифровому маркетингу, тоді вам потрібно знати правильну стратегію просування цільового продукту чи послуги на платформах соціальних мереж. Facebook Blueprint — це онлайн-академія для маркетологів, і люди з різним освітнім середовищем можуть дізнатися про маркетинг на цій платформі.

Існує понад 150 курсів, до яких можна приєднатися, і кожен курс розроблено відповідно до конкретної групи студентів. І початківці, і маркетологи просунутого рівня можуть знайти корисні курси, до яких можна приєднатися. Однак ця платформа розробила курси, щоб надати детальне уявлення про процес онлайн-маркетингу, особливо багатоканальний маркетинговий підхід, який став дуже популярним.

  Використовуйте сторінку нової вкладки як інформаційну панель для служб керування завданнями

Різні курси були розроблені відповідно до потреб різних типів онлайн-бізнесу, і викладачі також надали докладні стратегії, щоб задовольнити потреби підприємств усіх форм і розмірів. Сертифікаційний курс, який пропонує Facebook blueprint, надасть вам глибокі знання про маркетинг у соціальних мережах.

Академія Google Analytics

Бути маркетологом не завжди означає проводити успішні кампанії. Деякі кампанії можуть не дати бажаних результатів, і це трапляється і з експертами. Хороший цифровий маркетолог також повинен володіти критично важливими аналітичними здібностями, що робить його достатньо здатним стежити за аналітикою KPI своїх кампаній і приймати рішення на основі даних.

Перш ніж записатися на цей сертифікаційний курс, ви повинні знати, що цей курс призначений для тих людей, які вже мають базові знання про цифровий маркетинг.

Академія Google Analytics не тільки надає знання про аналітику Google, але й допомагає покращити ваші загальні аналітичні навички. Доступні міні-курси для кількох каналів соціальних мереж, які також допоможуть вам проаналізувати ефективність ваших маркетингових кампаній на різних платформах.

Після проходження фінального тесту ви отримаєте сертифікат Академії google analytics. Цей поглиблений сертифікаційний курс із аналітики Google допоможе вам покращити свої маркетингові навички та отримати високооплачувану професійну посаду.

Еллісон

Основне бачення цієї організації полягає в забезпеченні високоякісної освіти для студентів безкоштовно.

Є дев’ять різних освітніх категорій, і на Allison доступно понад 500 активних курсів. Факультети відомих університетів з усього світу створили свої курси на цій платформі.

Студенти можуть безкоштовно записатися на сертифікаційні курси від початкового до просунутого рівня на цій платформі. Однак, щоб підтримати благородну справу цієї некомерційної організації, студенти також можуть підписатися на програму преміум-курсу, де студенти можуть отримати доступ до всіх своїх дипломних програм.

Інститут електронного маркетингу

eMarketing Institute не лише пропонує високоякісні сертифікаційні курси для своїх студентів, але також створив багато корисних інструментів для маркетолога.

Студенти можуть вивчати матеріал курсу та навчальні відео у власному темпі. Однак, щоб отримати сертифікат, студенти повинні з’явитися на онлайн-тестування. Цей тест складається з 50 MCQ, і студенти повинні відповісти на запитання протягом 60 хвилин. Щоб отримати сертифікат, студенти повинні набрати не менше 50%.

Висновок

Немає сумніву, що Інтернет-маркетинг є майбутнім попитом бізнесу, і якщо ви рано засвоїли Інтернет-маркетинг, це дасть величезний поштовх вашій кар’єрі. Перераховані вище сертифікаційні курси не лише підготують вас до майбутнього ринку, але й випередять ваших конкурентів.

Якщо ви хочете підняти свою кар’єру на наступний рівень, ви також можете розглянути можливість отримання вищої освіти з цифрового маркетингу.