9 альтернатив мікроблогів Twitter, до яких можна приєднатися сьогодні

Categories:

Шукаєте альтернативу Twitter?🙃 Ви у правильному місці!

на жаль! Twitter був таким масовим хітом.

Але після того, як нове керівництво прийшло до керма, люди шукали новий дім, у якому вони могли б вести мікроблоги таким же чином.

І хоч ще не все так, давайте перевіримо щось заздалегідь, не чекаючи повного відключення (Твіттера).

Мастодонт

Можливо, це перший, про який ви могли почути. Mastodon, у двох словах, — це Twitter у незліченній кількості різних частин (серверів), які можуть взаємодіяти.

Щоб розпочати, вам потрібно приєднатися до сервера або створити його, якщо вас ніхто не пускає. Існує багато серверів, деякі з яких дозволяють реєстрацію, а інші затверджують учасників вручну.

Можна шукати сервери за регіоном або темою, яка їх цікавить, щоб подати заявку. Зареєструвавшись, ви можете стежити за іншими серверами та людьми, а потім це здебільшого схоже на Twitter.

CounterSocial

Перше враження буде – це ДИВНО! І воно є.

CounterSocial представляє більшу частину своєї анатомії в колонках, які можна прокручувати окремо.

У вас є телевізійний простір унизу ліворуч, спільний доступ до файлів у нижньому правому куті, а сповіщення, оновлення спільноти та люди, за якими ви стежите, займають центр.

Більшість CounterSocial безкоштовні, але ви можете оновити до Pro для додаткової майстерності.

CounterSocial також містить CounterRealms, простори віртуальної реальності, створені його учасниками. Ви можете перевірити наявні або створити свій, щоб приєднатися з гарнітурою VR або без неї. CounterRealms схожі на Metaverse і корисні для віддалених зустрічей і заходів спільноти.

  Як переглянути власні лайки в Twitter

Загалом, CounterSocial має свою привабливість, хоча він представляє мікроблоги дещо інакше.

GETTR

GETTR — схожий на Twitter. Приєднатися можна безкоштовно, і ви можете почати навіть без електронної пошти чи номера телефону.

Інтерфейс чистий, і ви вже знаєте, чого очікувати від Twitter.

Проте GETTR також має функцію прямої трансляції (наразі в бета-версії), яка допоможе творцям вмісту зробити набагато більше, ніж мікроблог.

Загалом GETTR здається ідеальною альтернативою Twitter із додатковими функціями та інтерфейсом, до якого ми вже звикли.

Ку

Koo — ще один двійник Twitter.

Інтерфейс знайомий, але цього разу з жовтими акцентами. Ви отримуєте пропозиції щодо видатних особистостей і популярних хештегів залежно від вашого регіону.

Кілька цікавих функцій включають багатомовний інтерфейс, карусель із зображеннями профілю тощо.

Загалом, це ще одна гідна заміна Twitter, яку ви також можете мати на своїй місцевій мові.

Плурк

Plurk може здатися найдивнішою альтернативою Twitter у цьому списку, але, тим не менш, у нього є свої шанувальники. Часові шкали йдуть горизонтально, і ви отримуєте карму за свою діяльність.

Ви заводите друзів, можете підписуватися та публікувати (Plurk), щоб інші реагували. Ваші часові шкали складаються з ваших Plurks і тих, за якими ви стежите або з якими ви дружите.

Дивлячись осторонь, я відчував, що Plurk — це Twitter, але з фоном аніме.

Уми

Minds — чудове місце для творців, які бажають монетизувати через цю платформу мікроблогів із відкритим кодом (і багато іншого).

Це нагорода для вас жетонами РОЗУМ (ERC-20) за створення популярного контенту. Згодом ви можете давати чайові іншим творцям вмісту або просувати разом із ними свій власний вміст.

  Як зробити обліковий запис Twitter приватним

Однак реальний потенціал заробітку полягає в місячній підписці – Minds Pro. Це дозволяє вам отримувати запити SUPERMIND на токени MIND або невелику плату (мінімум 10 доларів США), яку сплачують ваші шанувальники.

За допомогою Minds Pro ви також можете створити свій веб-сайт із власним доменом.

Крім того, існує Mind+, сервіс потокового передавання від спільноти, за допомогою якого користувачі можуть розблокувати преміум-контент від своїх улюблених творців контенту.

Зокрема, Minds Pro включає Minds+, і обидва вони перевіряють ваш канал, вимикають рекламу, дають значок тощо, щоб підтвердити авторитет.

Загалом, Minds — це більше, ніж Twitter (і деякі з YouTube), і він має гідні стратегії монетизації для творців контенту.

Діаспора

Джерело: Діаспора

Diaspora дуже схожа на Mastodon і альтернативу Twitter, де ви розміщуєте власні сервери (pods) або приєднуєтеся до інших.

Це починається з вибору пакета на основі кількості користувачів і часу безвідмовної роботи або місцезнаходження. Згодом ви можете створити профіль із зображенням своєї справжньої особи чи псевдоніма, щоб зв’язуватися з іншими.

Подібно до Mastodon, не всі стручки відкриті для нових учасників.

Цікава функція дозволяє інтегрувати соціальні медіа з обліковими записами Twitter, Tumblr і WordPress (більше буде). Це з’єднає вас із вашою мережею, навіть якщо вони не в Diaspora.

Tribel

Tribel виглядає як суміш Twitter і Facebook із великою кількістю пробілів.

Мені сподобався інтерфейс і розділи, що поділяють оновлення від друзів, людей, за якими я стежу, останній вміст Tribel і популярні дописи.

Крім того, ви можете налаштувати свій канал, вибравши певні категорії, виключивши ті, які вам не подобаються, або з однієї, яку ви хочете дослідити.

  Яка різниця між блокуванням Twitter і вимкненням звуку?

Більше лайків дозволить вам отримати значок зіркового співавтора, якщо ви перевершите 90% творців Tribel. Крім того, 5% найкращих співавторів будуть золотими зірками, тоді як решта (6-10%) залишатимуться зі значком учасника срібної зірки.

Нарешті, Tribel для людей, які хочуть відпочити від Twitter і Facebook і бажають чогось середнього між ними.

Співгост

Наразі Cohost просить нових учасників кілька днів очікування, щоб приєднатися або оплатити підписку для миттєвої активації з додатковими функціями, як-от більший ліміт завантаження, більше аватарів тощо.

Ви можете ділитися, лайкати та підписуватися, але не можете коментувати чи публікувати до підтвердження.

Я вважаю інтерфейс хорошим, але не таким гладким, як хотілося б усім, хто прийшов із Twitter.

Ще одна річ відсутня – це вкладка для пошуку популярного вмісту, оскільки стрічка новин стосується лише людей, на яких ви підписалися.

Тим не менш, це унікально, і на ранніх етапах користувачі можуть багато скаржитися.

Ви знайшли альтернативу Twitter?

Попит на альтернативи Twitter зростатиме, доки ми не знайдемо явного переможця.

Для мене GETTR, Koo та Tribel були хорошими. Mastodon і Diaspora також є чудовими варіантами для приватних спільнот. Нарешті, ви повинні спробувати Minds для монетизації.

У будь-якому випадку, я буду шукати, щоб додати більше до цього списку. Побачимося пізніше!

PS: це просто не Twitter; більшість із нас має багато соціальних облікових записів, якими непросто керувати окремо. Однак ви можете поглянути на цей список інструментів керування соціальними медіа, щоб зробити важку роботу за вас.