8 SOCKS5 проксі для кращої продуктивності

Проксі-сервери SOCKS5 є хорошим варіантом, якщо ви хочете переглядати веб-сторінки з кращою безпекою та продуктивністю, залишаючись анонімними.

Під час використання Інтернету існує багато ризиків для безпеки та конфіденційності даних. Крім того, можливо, вам доведеться зіткнутися з деякими обмеженнями.

Уявіть, що ви хочете відвідати сайт з діловими цілями або просто відпочити, подивившись нове шоу, яке рекомендував ваш друг, але ви просто не можете отримати до нього доступ.

Причиною може бути геообмеження.

Але що, якщо ви налаштовані отримати доступ до цього сайту?

Можна використовувати проксі-сервер, як-от проксі-сервер SOCKS5, із додатковим захистом і конфіденційністю.

У цій статті я розповім про те, що таке проксі та SOCKS5 і наскільки вони можуть бути корисними для вас як фізичної особи чи компанії.

Що таке проксі?

Проксі-сервер або проксі-сервер — це серверна програма, яка діє як посередник або шлюз між користувачами та Інтернетом.

Отже, коли ви шукаєте щось в Інтернеті з увімкненим проксі на вашому комп’ютері, цей запит спочатку надходить до проксі-сервера. Цей сервер оцінить запит, а потім зробить запит до веб-сторінки призначення від вашого імені. Коли веб-сторінка схвалить запит і надішле необхідну інформацію, вона спочатку надійде на проксі-сервер, а потім до вас як користувача.

Це означає, що ваш запит не переходить прямо на веб-сторінку, яку ви намагаєтеся відвідати. Натомість проксі-сервер робить це за вас, щоб ваша особистість, наприклад ваша IP-адреса, залишалася прихованою. У результаті цільовий веб-сайт не може визначити вашу фактичну IP-адресу або заблокувати її, і ви отримаєте доступ до всієї мережі.

Таким чином ви можете отримати доступ до будь-якого веб-сайту з будь-якого місця та захистити свою безпеку та конфіденційність під час перебування на ньому.

Окремі особи та власники використовують проксі-сервери з усього світу для багатьох цілей, наприклад:

  • Доступ до вмісту обмежено з певного географічного розташування
  • Веб-збирання
  • Захист інтернет-діяльності співробітників від хакерів
  • Зберігання особистої інформації під час перегляду веб-сторінок

І більше.

Проксі проти VPN

Багато хто плутає проксі з VPN, вважаючи, що це одне і те ж. Але насправді це не так.

Однак вони можуть виглядати схожими, оскільки вони обидва використовуються для приховування особи користувача, який запитує веб-сторінку для отримання інформації. Обидва вони направляють запити, а також відповіді через зовнішній сервер, забезпечуючи конфіденційність і безпеку. Таким чином, ви можете отримати доступ до будь-якого вмісту, який хочете, залишаючись анонімним.

Однак існують певні відмінності, тому важливо розуміти проксі та VPN. VPN шифрують ваше з’єднання, що забезпечує кращий захист від хакерів. Але проксі цього не роблять, хоча вони пропонують певний рівень безпеки.

Крім того, існують різні типи проксі, такі як прямий проксі, прозорий проксі, анонімний проксі, ротаційний проксі, спотворюючий проксі, проксі центру обробки даних, домашній проксі, зворотний проксі, публічний проксі, приватний проксі, проксі Socks тощо.

Давайте обговоримо SOCKS5 докладніше.

Що таке проксі SOCKS5?

Socket Secure (SOCKS) — це мережевий протокол, наприклад HTTP/S, TCP тощо, який використовується для полегшення з’єднань між серверами. Він використовує проксі-сервер для маршрутизації пакетів даних між користувачем, який запитує інформацію, та цільовим сервером. Цей тип проксі-сервера є проксі-сервером SOCKS, який може маршрутизувати будь-який вид трафіку, створеного будь-якою програмою чи протоколом.

SOCKS має дві версії – SOCKS5 і SOCKS4. SOCKS5 підтримує різні методи автентифікації та UDP-проксі, тоді як SOCKS4 ні.

Проксі-сервери SOCKS5 більш безпечні, оскільки пропонують повні TCP-з’єднання та використовують протокол SSH і механізми автентифікації. Таким чином, кожен пакет даних під час передачі перевіряється, і лише безпечні проходять, щоб забезпечити підвищену безпеку та конфіденційність.

  Виправити помилку, що не обробляється в CoD Black Ops 2

Як працює проксі SOCKS5?

Проксі-сервер SOCKS5 встановлює TCP-з’єднання з іншими серверами за брандмауером від імені користувача. Потім він обмінюється пакетами даних між фактичним сервером і користувачем, діючи як проміжний шлях між ними, щоб жодна особиста інформація не була видима на цільовій веб-сторінці.

У моделі OSI SOCKS знаходиться на рівні 5, тобто між TCP/UDP на четвертому рівні та SSL на рівні 7. Таким чином, він може обробляти різні запити, включаючи HTTPS, HTTP, SMTP, FTP і POP3. Він також підтримує різні методи автентифікації, такі як:

  • Нульова автентифікація: не вимагає автентифікації під час підключення до проксі-сервера
  • Автентифікація GSS-API: користувач і цільовий сервер використовують методи автентифікації на рівні ОС для перевірки особи.
  • Автентифікація за іменем користувача та паролем: вам потрібно ввести облікові дані для входу, щоб підтвердити свою особу та встановити безпечне з’єднання з проксі-сервером

Таким чином, проксі-сервер SOCKS5 не дозволить зловмисникам виконувати сканування за допомогою таких інструментів, як Nmap, на основі напіввідкритого з’єднання, оскільки він працює на рівні 5. Ось чому SOCKS5 використовується для безпечного перегляду веб-сторінок, надсилання електронних листів, передачі файлів і однорангового зв’язку. – спільний доступ.

Чому варто використовувати проксі-сервери SOCKS5?

Ось причини, чому використання SOCKS5 є вигідним як для окремих осіб, так і для компаній:

  • Краща продуктивність: SOCKS5 не переписує пакети, на відміну від інших проксі. Натомість він передає веб-трафік між системами. Отже, це включає менше помилок і призводить до кращої продуктивності.
  • Вищий рівень безпеки: забезпечує кращу безпеку, ніж інші проксі-сервери, оскільки підтримує різні методи автентифікації для підтвердження особи.
  • Конфіденційність: окрім безпеки, краще приховувати свою особисту інформацію чи ідентифікаційні дані пристрою, щоб зберегти вашу анонімність під час користування Інтернетом.

Отже, якщо ви шукаєте найкращі проксі-сервери SOCKS5, ось кілька чудових варіантів.

Яскраві дані

Отримайте найбезпечніші проксі з Яскраві дані і зменшити ризик впливу. Це один із найбезпечніших проксі-серверів у світі, який дозволяє легко збирати дані з будь-якого геолокації без блокування чи обмежень.

Bright Data відома своїми надійними проксі-серверами з найвищим успіхом у галузі – 99,5%. За допомогою експертів ви можете адаптувати продукти відповідно до потреб свого бізнесу. Крім того, якщо вам потрібно щось конкретне, Bright Data може створити це для вас.

Зареєструйтеся та скористайтеся БЕЗКОШТОВНОЮ пробною версією, не сплачуючи жодної суми, що повторюється.

Oxylabs

Отримайте надійні та преміальні проксі з Oxylabs які ідеально підходять для завдань із інтенсивним трафіком. Ви зможете вибрати з понад 2 мільйонів IP-адрес із 188 країн. Проксі-сервери SOCKS5 із надійних ресурсів пропонують продуктивність і швидкість, що відповідають потребам вашого бізнесу.

Проксі-сервер SOCKS5 від Oxylabs дозволяє вашому бізнесу відстежувати порушення авторських прав із незаконних джерел і гарантує, що потокове передавання вашого вмісту є безпечним і законним. Це полегшує підключення UDP, щоб ви могли задовольнити всі свої бізнес-потреби з безпекою.

Якщо вашому бізнесу потрібне з’єднання UDP для інтенсивного трафіку або більш універсального збору даних, тоді проксі-сервер SOCKS5 від Oxylabs — це рішення. Це значно полегшує сканування інтенсивного трафіку, включаючи живі дзвінки, потокове відео тощо.

Скористайтеся простим запитом cURL і отримайте свій список проксі-серверів, щоб почати копіювання. З Oxylabs вам не доведеться турбуватися про мертві проксі-сервери. Натомість він дає доступ до нових. Його легка та швидка інтеграція допоможе вам отримати доступ до всіх джерел через з’єднання UDP для виконання більшості завдань зі збору інформації.

Крім того, ви можете керувати своїм обліковим записом на одній інформаційній панелі та переглядати детальну статистику використання проксі-сервера. Крім того, ви можете додати свої IP-адреси в білий список. Oxylabs гарантує відсутність проблем під час пошуку в Інтернеті необхідних даних.

  Як керувати даними, які LinkedIn збирає про вас

Oxylabs робить вашу роботу зі скребка приємною, надаючи вам свободу необмеженої кількості цілей. Його проксі-сервери SOCKS5 є одними з найнадійніших і стабільних на ринку з високим часом безвідмовної роботи 99,9%. Таким чином, ви можете масштабувати свій бізнес як ніколи раніше за допомогою проксі-серверів Oxylabs SOCKS5.

Проксі-Продавець

Купуйте приватні проксі-сервери SOCKS5 за допомогою Proxy-Seller для потреб вашого бізнесу, як-от сканування для SEO, соціальних мереж, онлайн-ігор, інтернет-серфінгу тощо. Ви отримаєте швидкість 1 Гбіт/с під час сканування через Інтернет для збору даних.

Ви можете вибрати проксі з 900 підмереж і понад 350 мереж, таких як Кіпр, Індонезія, Росія, Австрія, Австралія, Японія, Німеччина, США, Франція, Італія, Литва, Болгарія, Індія та багато інших. Proxy-Seller гарантує безвідмовну роботу 99% і замінить проксі під час непередбачених обставин.

Спеціальні проксі-сервери Proxy-Seller ідеально підходять для просування в соціальних мережах, розміщення реклами на таких платформах, як CraigsList, sneakers cop, для реєстрації, кількох облікових записів, пошукових систем, масової публікації та інших цілей. Він ніколи не сповільниться і запропонує вам найефективніші проксі SOCKS5.

З преміальними проксі Proxy-Seller ви отримаєте допомогу експерта, багатофункціональну панель керування користувачами, регулярні рекламні заходи, комбіновані знижки, повний доступ до даних, 350 мереж із 900 підмережами та багато іншого.

Виберіть IPv4 або IPv6, свою країну, термін оренди та введіть потрібну кількість проксі-серверів. Отримайте ціну відповідно до свого вибору та почніть використовувати проксі SOCKS5 для свого бізнесу.

Smartproxy

Залиште позаду обмеження та отримуйте доступ до конкурентоспроможних бізнес-даних з будь-якої точки світу за допомогою проксі-сервера SOCKS5 від Smartproxy. Це дозволить масштабувати вашу діяльність і ніколи не заблокує вас на жодному сайті.

Smartproxy пропонує кілька безкоштовних інструментів, які вдосконалюють ваші проксі-сервери, включаючи браузер x, розширення Chrome, надбудову браузера Firefox, генератор адрес тощо. Вам більше не потрібно боротися між кількома профілями; ви отримуєте унікальний відбиток пальця та легко користуєтеся будь-яким браузером без клопоту.

Це рішення просте у використанні, налаштуванні, надійне та надійне. Ви можете генерувати користувача: миттєво передавати списки для ваших закріплених сеансів. Крім того, ви отримаєте такі переваги, як повна анонімність, швидкість, глобальне покриття, ротація проксі та експертна підтримка. Це дозволить вам мати 100% контроль над проксі.

Smartproxy доступний у різних місцях по всьому світу, включаючи Німеччину, Великобританію, Японію, Канаду, Індію та Сполучені Штати, тож ви можете обійти будь-які блокування веб-сайтів і геообмеження.

Забудьте про обмеження IP-адреси та ніколи не йдіть на компроміс із особистими даними та безпекою. Smartproxy допоможе вам швидко розширити свій бізнес, надавши стільки IP-адрес, скільки забажаєте. Це дозволяє вам керувати своїм обліковим записом, аналізувати пошукову оптимізацію, масштабувати свій маркетинг, вільно збирати інформацію про конкурентів тощо.

Отримайте найкращий стартовий набір для свого бізнесу з документацією Smartproxy і публічним API.

PrivateProxy

Якщо ви шукаєте безпечний проксі-сервер SOCKS5, ви можете розглянути можливість його придбання PrivateProxy. Це допоможе вам швидко отримати доступ до будь-яких веб-сайтів у будь-якій точці земної кулі без заборони чи обмежень, а також виконати ваші місії синтаксичного аналізу та онлайн-збирання.

Обходьте інтернет-фільтри та інші мережеві обмеження, розблокуйте геообмежений вміст, налаштовуйте віддалені з’єднання та виконуйте численні місії збирання даних – усе з одного місця. Проксі-сервери SOCKS5 від PrivateProxy — найкращий варіант, якщо вам потрібна додаткова безпека та швидша відповідь,

Більше того, проксі-сервери SOCKS5 від PrivateProxy пропонують статичні та статичні проксі-сервери центрів обробки даних для необмежених з’єднань, необмеженої пропускної здатності, кількох розташувань, швидшої реакції тощо. Вибравши приватний проксі-сервер SOCKS5, ви можете легко вибрати з пулу проксі-серверів.

  Horizonate — це інструмент керування завданнями, орієнтованим на дату, для невеликих команд

Надайте БЕЗКОШТОВНУ пробну версію PrivateProxy і отримайте 100% чисті проксі-сервери для різних випадків використання, таких як роботи, дослідження, маркетинг у соціальних мережах, збирання даних, перевірка реклами тощо.

ProxySocks5

Купуйте якісні проксі SOCKS5 за допомогою ProxySocks5 з різних варіантів, таких як статичні IP-проксі, які містять домашні SOCKS5, виділені SOCKS5, спільні SOCKS5, ShadowSocks, приватні ShadowSocks тощо.

Унікальна інфраструктура ProxySocks5 доступна 24/7 і забезпечує безвідмовну роботу 99%. Ви можете вибрати будь-який продукт і почати збирати дані про інтенсивний трафік по всьому світу. Він оптимізований для кращої продуктивності та швидкості мережі 1 Гбіт/с.

Доступно кілька способів оплати, тож ви можете миттєво придбати проксі-сервери відповідно до потреб свого бізнесу. ProxySocks5 пропонує високозахищені проксі-сервери SOCKS5 без обмеження пропускної здатності. Таким чином, ви можете використовувати проксі-сервери якомога більше без будь-яких турбот чи турбот.

Крім того, ProxySocks5 пропонує вам щомісячне оновлення IP-адреси, де ви можете видалити свій старий проксі-сервер SOCK5 з облікового запису та додати новий проксі-сервер без будь-якого втручання. Щоб використовувати проксі-сервер SOCKS5 у своєму браузері, додайте свою IP-адресу на правій бічній панелі продукту.

ProxySocks надає просту у користуванні та інтуїтивно зрозумілу інформаційну панель, тож вам не важко виконувати завдання. Це допоможе вам легко керувати всім, від збору даних до отримання детальної статистики в одному місці.

Отримайте понад 300 серверів у понад 100 містах за допомогою цього рішення. Отже, придбайте ваші преміальні та повні анонімні проксі SOCKS5 зараз.

ProxyGuys

Отримайте мобільні проксі преміум-класу США 5G ProxyGuys для 50 різних міст. Ви отримаєте необмежену пропускну здатність та IP-адреси, зміну місцезнаходження тощо, окрім преміум-функцій, які можуть відповідати потребам вашого бізнесу.

ProxyGuys використовує виділені модеми 5G від AT&T і Verizon Wireless, щоб запропонувати справжні IP-адреси найвищого рівня безпеки з найвищою швидкістю проксі. Це забезпечує 100% безвідмовну роботу, надійну швидкість, високу якість і послідовність.

Разом із протоколом проксі-сервера SOCKS5 він також підтримує L2TP з PSK VPN, який працює з будь-якою операційною системою, інструментом або ботом. Це також гарантує, що ви ніколи не зіткнетеся з вірусами, які можуть заразити або зламати ваші комп’ютери.

Limeproxies

Проксі SOCKS5 Limeproxies побудовані з перевіреною в боях унікальною інфраструктурою, яка ретельно контролюється. Ви отримаєте понад 1 мільйон IP-адрес проксі-сервера центру обробки даних, нульове виконання завдань із інтенсивним трафіком, понад 2 мільйони IP-адрес із понад 80 країн і час безвідмовної роботи 99,99%.

За допомогою проксі-сервера SOCKS5 ви можете полегшити підключення UDP. Він працює для сканування інтенсивного трафіку, наприклад живих дзвінків, потокового відео тощо. Якщо вам потрібен інтенсивний трафік і більш універсальний збір даних із ідеальним з’єднанням UDP, тоді проксі-сервери SOCKS5 для вас.

Ви отримаєте універсальну зручну інформаційну панель послуг, неперевершену швидкість проксі-сервера, високопродуктивні показники та багато іншого з обраним вами проксі-сервером SOCKS5.

Висновок

Безпека та конфіденційність є важливими під час користування Інтернетом. Використовуючи згаданий вище проксі-сервер SOCKS5, ви можете вільно переглядати веб-сторінки з кращою безпекою, конфіденційністю та продуктивністю. Таким чином, ви можете легко виконувати свої завдання, будь то сканування веб-сторінок або перегляд улюбленого шоу, без обмежень.