8 Premium Резюме для створення потужного професійного резюме

Резюме та CV є одними з найважливіших і найважливіших частин вашого процесу співбесіди, які можуть зробити або порушити вашу кандидатуру.

Технології не тільки проклали шлях до непереборних можливостей, але й підвищили рівень конкуренції серед кандидатів, які претендують на роботу.

Ви не можете отримати роботу своєї мрії за допомогою методів минулої епохи. Недостатньо просто перерахувати ваші досягнення та навички в пунктах. На додаток до технічної експертизи вам потрібне потужне резюме, щоб увійти в роботу. З цього моменту все залежить від вас, ваших навичок спілкування та того, наскільки добре ви можете продавати себе.

Безкоштовні резюме проти. Преміум-платні послуги резюме

Безкоштовні резюме — чудовий спосіб почати пошук роботи, але вони також можуть бути обмеженнями. Навіть якщо ви користуєтеся безкоштовною службою резюме, вам, швидше за все, доведеться витратити деякий час на налаштування, щоб воно відповідало вашим потребам. У них часто відсутні такі ключові елементи, як супровідні листи чи основні моменти резюме. І деякі з них можуть навіть не мати правильного формату для вашої галузі.

Преміальна оплачувана служба резюме подбає про це за вас. Вони подбають про форматування, шрифт, макет і дизайн, щоб ваше резюме не тільки виглядало професійно, але й виділялося серед усіх інших кандидатів.

Ви можете бути впевнені, що робота буде добре написана та відредагована. Ви також матимете можливість отримати експертний відгук щодо свого резюме, перш ніж воно буде оприлюднено.

Які речі має мати потужне професійне резюме?

Потужне професійне резюме – це те, яке відповідає потребам вашого майбутнього роботодавця. Воно має бути чітким, лаконічним і легким для читання. Він також має містити конкретні навички та досягнення, які можуть допомогти роботодавцям побачити, наскільки ви підходите для роботи. Потужне професійне резюме також підкреслює ваші унікальні переваги продажу.

Ви можете зробити це, перерахувавши будь-які досягнення чи керівні посади, які ви займали, а також будь-які унікальні навички чи досвід, які ви можете мати. Ви також можете говорити про будь-які нагороди чи відзнаки, які ви отримали за свою роботу. Переконайтеся, що ваше резюме адаптовано до роботи, на яку ви претендуєте.

Чого варто очікувати від преміум-конструктора резюме?

У преміум-конструкторі резюме є маса чудових функцій. Для початку більшість конструкторів пропонують необмежені можливості налаштування та можливість створити своє резюме з нуля. Вони також дозволяють легко ділитися своїм резюме в соціальних мережах, не турбуючись про проблеми з форматуванням.

  • Налаштування: це дозволяє вам налаштувати своє резюме за допомогою кольорів, шрифтів і розділів.
  • Співпраця: Ви можете співпрацювати з іншими над одним проектом.
  • Націлювання на аудиторію: орієнтуйтеся на певну аудиторію та оптимізуйте її для різних навичок.
  • Персоналізація: персоналізуйте своє резюме, пов’язавши його з іншою інформацією (наприклад, профіль LinkedIn).
  Як приховати повідомлення на iPhone

Давайте тепер розглянемо деякі з найкращих конструкторів резюме, які допоможуть вам отримати пропозицію про роботу мрії.

Resume.io

Resume.io пропонує ряд професійних шаблонів, перевірених на практиці, які відповідають певним правилам. Ці правила були розроблені після ретельного опитування, і вважається, що це те, що шукають роботодавці. Платформа Resume.io створена для створення потужних резюме та супровідних листів за лічені хвилини.

Деякі з преміум-функцій, які пропонує платформа, це Easy Edit Online, додавання попередньо написаних фраз, автоматична перевірка орфографії та незалежність від платформи при експорті.

Платформа пропонує кілька шаблонів резюме, з яких ви можете вибрати. Ці шаблони розроблено з урахуванням вимог різних типів ролей, доступних на ринку. Усі шаблони легко налаштовуються, тож ви можете створити свіжий дизайн, який виділятиметься серед інших.

Шаблон супровідного листа, запропонований Resume.io, неодноразово підтверджувався як один із найефективніших супровідних листів, який завойовує роботодавців і рекрутерів у всьому світі. На веб-сайті є понад 27 професійно розроблених шаблонів супровідних листів, які можна легко завантажити у форматі Word або PDF.

Ваша професійна історія буде в правильних руках щодо Resume.io. Платформа пропонує найбільш зручні, професійні та ефективні супровідні листи та конструктори резюме в Інтернеті.

Моє ідеальне резюме

My Perfect Resume — ще одна з найбільш зручних платформ для створення резюме. Понад 43 мільйони резюме було завантажено з платформи та використано для пошуку роботи мрії. My Perfect Resume відповідає своїй назві, пропонуючи професійні та настроювані шаблони, які задовольняють потреби шукачів роботи з усіх галузей світу.

Інші преміум-функції, які пропонує платформа, — це майстерно складені фрази, завантаження популярних форматів, оптимізація резюме та налаштування резюме відповідно до вимог роботи. У магазині платформи є ряд шаблонів резюме, класифікованих на сучасні, професійні та креативні.

Складання резюме – одна з найскладніших робіт на планеті. Ви повинні художньо сказати багато про себе якомога меншим вмістом. Моє ідеальне резюме розуміє вимоги та вагу відповідальності, пов’язані зі створенням резюме. У такому вигляді веб-сайт демонструє понад 1000 перевірених резюме як приклад і орієнтир для вас.

Цільовий профіль цих резюме включає вчителя, дипломовану медсестру, бухгалтера, представника служби підтримки клієнтів, бухгалтера, генерального менеджера, персонального тренера, інженера-програміста, бухгалтера, адміністративного помічника, продавця та багато іншого. Ви також можете створити супровідний лист на Perfect Resume Platform, який доповнить ваше резюме та виділить вас в очах рекрутерів.

Resumonk

Resumonk — один із найбільш мінімалістичних веб-сайтів для створення резюме в Інтернеті. Платформа дозволяє створити красиве та професійне резюме за лічені хвилини. Тепер ви можете справити чудове перше враження за допомогою їхніх сучасних шаблонів резюме. Лише за три прості кроки ви підготуєте своє резюме для співбесіди на роботу мрії, на яку чекали все життя.

Серед багатьох задоволених клієнтів платформи Емілі Сашар, нині історик мистецтва та педагог у районі Нью-Йорка, каже, що було дуже зручно створювати резюме на платформі. Вона є шанувальником можливості платформи створювати резюме безпосередньо зі свого профілю LinkedIn.

  Як побачити, де покемони нерестяться поруч з вами в режимі реального часу

На відміну від інших платформ, Resumonk не зупиняється на шаблонах; його команди обслуговування клієнтів також надають швидкі підказки щодо налаштування та вдосконалення. Перелік якостей, які відрізняють платформу від інших веб-сайтів, — це її функції конфіденційності даних, прозорого ціноутворення, простого та легкого у використанні програмного забезпечення, інтерактивного конструктора супровідних листів та багато іншого, ніж може запропонувати веб-сайт і команда, що стоїть за ним.

Відновити збірку

Відновити збірку пропонує вражаючі резюме та простий онлайн-конструктор для їх створення. Професійні готові резюме миттєво створюються за допомогою найсучаснішої доступної технології для створення резюме.

На веб-сайті є окремі відділення для професійного резюме, резюме початкового рівня та резюме студента, і всі вони можуть бути створені в 3 простих кроки: виберіть свій шаблон, заповніть свої дані та завантажте результат. Ви можете вибрати з 20+ індивідуальних шаблонів, наданих платформою.

Легке створення платформи допомогло сотням тисяч студентів, тих, хто шукає роботу початкового рівня, і професіоналів отримати роботу своєї мрії. Попередній перегляд у режимі реального часу та попередньо написані приклади резюме, схвалені відділом кадрів, допомагають кандидатам зрозуміти, чого роботодавці шукають у своїх резюме.

Резюме

The Резюме платформа є однією з найповніших, вичерпних і однією з небагатьох, де ви отримаєте те, що шукаєте. Веб-сайт пропонує найновіші, актуальні шаблони резюме, які на багато років випереджають своїх аналогів. І все це можна створити за допомогою безкоштовного конструктора та професійних шаблонів.

Інтуїтивно зрозумілий конструктор резюме від Resume адаптовано відповідно до ваших вимог. Шаблони, запропоновані резюме, розділені на основі освіти, навичок, досвіду та особистості кандидатів. Жодна інша платформа (ті, про які ми знаємо) не має такого інноваційного роздвоєння щодо шаблонів резюме.

Платформа також пропонує перевірені та перевірені зразки резюме від професійних експертів із такими назвами посад, як бухгалтер, інженер-механік, розробник JAVA, дизайнер, менеджер із продуктів, цифровий маркетинг, консультант з маркетингу, розробник переднього плану, інженер-будівельник та багато інших. Особливості, які виділяють Resume серед аналогів, це увага до деталей, а також безкоштовна платформа, яка пропонує шаблони на основі даних.

Resume Builder Pro

Resume Builder Pro має бути вашим пунктом призначення, якщо ви не впевнені, що написати у своєму резюме. Платформа підготувала тексти, які ви можете використати у своєму резюме та закінчити з ними за лічені хвилини. Платформа допоможе вам підібрати правильний макет на основі кількох запитань. Важливо підібрати відповідний шаблон, оскільки це перший і найважливіший крок на шляху до роботи мрії.

Робота з Resume Builder Pro включає легке написання резюме, попередньо написані фрази резюме, поради рекрутера в режимі реального часу та різноманітні дизайни. Люди віддають перевагу Resume Builder Pro, тому що він має схвалені шаблони, надає необмежену кількість рецензій, зберігає дані в безпеці, автоматично генерує резюме та пропонує високоякісні PDF-файли, не витрачаючи жодних зусиль на створення резюме.

  Antivirus Plus 2018 зі знижкою 58% (діє 6 грудня)

Резі А.І

Резі є однією з небагатьох платформ, які використовують штучний інтелект для створення резюме. Користувачі Rezi, які зараз процвітають у компанії своєї мрії, особливо вражені його багатим на функції мінімальним досвідом. Їхній підхід до пріоритету контенту над дизайном привернув увагу професіоналів і роботодавців у всьому світі.

За допомогою авторів Rezi AI ви можете найкращим чином представити свої досягнення, навички та все, чим хочете поділитися. На наш подив, Rezi AI writer в основному надає настільки релевантний вміст, що ви були б шоковані тим, наскільки добре інструмент знає про вас і ваш профіль.

Для інших платформ буде досить складним завданням наздогнати Rezi щодо вибірки резюме. Rezi AI пропонує 313 готових до використання безкоштовних шаблонів резюме та супровідних листів для різних посад.

Rezi AI чудово включає штучний інтелект, щоб користувачам було зручно складати свої резюме, оскільки платформа розуміє цінність роботи вашої мрії. Націлювання за ключовими словами ATS миттєво підвищує шанси бути обраними для співбесіди за допомогою цільових ключових слів, визначених платформою ШІ. Аналіз вмісту в режимі реального часу визначає поширені помилки вмісту та надає вашому резюме вишуканість, на яку воно заслуговує. І на довершення до всього, платформа пропонує оцінку Rezi, яка оцінює, наскільки добре ваше резюме виділяється за розробленими ними 23 критеріями.

Герой роботи

Герой роботи дозволяє створити своє професійне резюме за лічені хвилини. Дизайни шаблонів платформи Job Hero поділяються на чотири категорії: простий, сучасний, професійний і креативний.

Job Hero пропонує професійні дизайни шаблонів, які економлять ваш час і можуть бути створені, навіть якщо у вас немає досвіду написання. Резюме, створене за допомогою Job Hero, сумісно з ATS (Applicant Tracking System). Це означає, що його можна читати та сканувати програмним забезпеченням для найму та завантажувати у форматі PDF, JPEG та SVG.

Висновок

Чудова співбесіда без потужного резюме схожа на чудову презентацію без візуальних матеріалів; це забуто. Тож, щоб залишатися в грі за наймання на роботу вашої мрії, вам потрібне чітке, чітке резюме, яке підтверджує та підтверджує кожне твердження, яке ви зробили під час співбесіди.

Платформи, якими ми поділилися вище, є одними з найкращих у світі преміальних конструкторів резюме, які допоможуть вам створити ваше наступне потужне резюме. Залишається лише одне питання: що заважає вам отримати роботу мрії?