8 POS на вибір для вашого ресторану/бістро

Системи торгових точок (POS) мають вирішальне значення для ресторанів і кафе. Вони відповідають за прийом платежів, прискорення процесу замовлення та доставку ретельного обліку продажів.

Ресторанний бізнес має багато проблем через швидку трансформацію галузі та постійні зміни споживчих вимог. Вони повинні пришвидшити розвиток, щоб відповідати очікуванням споживачів, одночасно керуючи всіма операціями правильно.

Ви можете переконатися, що ваш ресторан працює ефективно та приносить прибуток, ведучи точний інвентар, відстежуючи продуктивність співробітників і забезпечуючи відмінне обслуговування клієнтів. Однак самостійно відстежувати всі ці дані може бути складно; це те, де POS системи є перевагою.

Чому POS-системи важливі для ресторанів і закладів харчування?

Більшість ресторанів і закусочних мають систему торгових точок (POS) для швидкого виставлення рахунків та інших операцій управління.

Комплексна система торгових точок (POS) робить кожну процедуру простішою, швидшою та керованою.

Для ресторанів і кафе, де клієнти їдять, необхідні системи торгових точок (POS). Інтегрована система керування щоденними транзакціями та даними клієнтів забезпечується системою POS, яка складається з комбінації апаратного та програмного забезпечення.

Завдяки цим технологіям клієнти можуть швидко й правильно платити, одночасно спрощуючи процес замовлення. Завдяки POS-системам ресторани можуть відстежувати запаси, контролювати продажі та вивчати дані споживачів.

Оператори ресторанів можуть автоматизувати процес оформлення замовлення та оптимізувати свою роботу за допомогою POS-систем, надаючи гостям можливість швидше та продуктивніше харчуватися. У довгостроковій перспективі POS-системи можуть заощадити час і гроші ресторанів і підвищити ефективність.

Власники ресторанів отримують бездоганний досвід завдяки цим рішенням, які також допомагають ефективно керувати діяльністю підприємств.

POS-система також дозволяє ресторанам відстежувати інформацію про клієнта та його вподобання, що полегшує налаштування замовлень і забезпечує краще обслуговування клієнтів. Технологічний прогрес зробив POS-системи більш складними та навіть здатними пропонувати розуміння поведінки споживачів.

На які особливості варто звернути увагу власнику ресторану при виборі POS-системи?

Продавці торгових точок (POS) представлені в широкому асортименті, кожен із унікальним продуктом, орієнтованим на інший сегмент ринку, від величезних ресторанів до невеликих кафе. Залежно від вимог вашого ресторану POS-системи можуть бути хмарними або гібридними.

Незважаючи на те, що POS-системи включають широкий спектр можливостей, є кілька, зокрема, які можуть допомогти власникам ресторанів швидко й ефективно досягати своїх бізнес-цілей, наприклад:

Комплексна звітність

Повнофункціональне програмне забезпечення POS повинно надавати розширені звіти для аналізу ефективності бізнесу. Це дозволяє власникам або керівництву відстежувати продажі, кредити, запаси, запаси, найпопулярніші товари тощо, допомагаючи їм приймати кращі рішення.

Дисконтні програми

POS-програмне забезпечення повинно мати можливість відстежувати та використовувати бали лояльності, зберігати інформацію про клієнтів і застосовувати знижки до рахунків-фактур. Програми знижок і ініціативи лояльності — це перевірені способи залучення нових клієнтів, збільшення продажів і розширення аудиторії.

Відстеження запасів

Для того, щоб ресторани та кафе, де можна пообідати, розширювалися та отримували прибуток, управління витратами на їжу має вирішальне значення. POS-система повинна відображати щоденну тенденцію споживання та мати можливість відстежувати запаси. Ця інформація допомагає керівництву та власнику зменшити кількість відходів і гарантувати наявність лише необхідних запасів.

Автоматичний аналіз даних

Аналіз даних повинен виконуватися автоматично за допомогою програмного забезпечення POS, яке повинно мати можливість аналізувати знижки на продукти харчування, програми лояльності та інші програми заохочення, а також відповідну поведінку споживачів. Використовуючи цю інформацію, ресторани та інші заклади харчування можуть планувати свої плани, покращувати взаємодію з клієнтами та підвищувати прибутки.

  Як налаштувати підпис електронної пошти, мобільний та персональний комп’ютер

Ділова інформація

POS-система повинна створювати звіти, які відображають продажі, запаси, замовлення, продажі та інші показники, щоб дозволити власникам та іншому управлінському персоналу вирішити, які додаткові дії вони повинні вжити, щоб вести свій бізнес прибутково.

Можливість розширення інформаційної панелі, безпечні транзакції та контроль помилок є додатковими функціями, які можуть бути корисними.

Хочете вивести свій ресторанний бізнес на новий рівень? Вам потрібна система торгових точок (POS)! Тут ми досліджуємо список найпопулярніших систем POS (POS).

Площа

Система Square POS дає ресторану універсальний спосіб обробляти продажі, запаси та клієнтів.

Завдяки Square for Restaurants компанії можуть отримати доступ до різноманітних рішень, які роблять роботу ресторану простішою та ефективнішою, від інтегрованих технологій до систем торгових точок. Ресторан також може відстежувати замовлення клієнтів і розробляти програми лояльності завдяки платформі керування клієнтами Squareup.

Завдяки бездоганній взаємодії з клієнтами Square for Restaurants дозволяє ресторанам взяти під контроль свій бренд і збільшити дохід.

Існує багато варіантів, які відповідають вимогам кожного закладу. Веб-сайт надає власникам ресторанів, які хочуть зробити найкращий вибір для свого бізнесу, корисну інформацію та вказівки на додаток до обладнання для точки продажу та варіантів мобільних платежів.

Окрім програмного забезпечення для керування запасами, меню та іншими даними клієнтів, інтегроване апаратне та програмне рішення також включає апаратне забезпечення, таке як реєстратор, iPad та різні платіжні гаджети.

Головні функції

 • Управління меню та таблицею
 • Авто чайові
 • Налаштування плану поверху
 • Синхронізація на кількох пристроях

Веб-сайт також містить цінні навчальні та відеоролики, щоб допомогти власникам ресторанів навчитися користуватися своєю новою системою торгових точок. Ціна складається з трьох варіантів: від безкоштовного базового плану до преміум-варіанту для компаній із великим часом виконання.

Гофругал

Gofrugal — це ідеальна система торгових точок (POS), якщо у вас є жвавий ресторан і вам потрібно щось сучасне та ефективне. Багато функцій цієї популярної POS-системи допоможуть вам організувати роботу, заощадити час і підвищити точність.

Такий підхід може розширити можливості вашого персоналу та полегшити ефективне обслуговування споживачів.

Це дозволяє ресторанам підвищити продуктивність, оптимізувати роботу та забезпечити задоволення клієнтів. Програмне забезпечення можна використовувати кількома способами для підвищення продажів, контролю запасів і отримання платежів.

Крім того, програмне забезпечення містить чудові функції звітності, які дають менеджерам комплексне уявлення про роботу ресторану та дозволяють їм вживати важливих заходів для збільшення прибутку та зменшення відходів.

Головні функції

 • Обробка квитків на замовлення кухні
 • Кухонна дисплейна система
 • Керування меню та рецептами
 • Управління таблицею

Навігація проста завдяки чіткому макету, а докладні звіти надають знання, необхідні для прийняття розумних рішень. Крім того, це надає керівництву повний огляд у режимі реального часу всієї діяльності ресторану, дозволяючи їм покращити робочий процес і належним чином реагувати.

SlickPOS

Slick Solutions Inc. створила та володіла SlickPOS, веб-системою торгових точок та управління запасами. Він призначений для допомоги ресторанам і закладам роздрібної торгівлі в управлінні продажами, запасами та клієнтами.

Його зручний інтерфейс і кілька функцій дозволяють компаніям відстежувати продажі, контролювати запаси та спілкуватися зі споживачами. Крім того, він надає потужні можливості звітування, які допомагають фірмам бачити тенденції та вибирати найкращий курс дій.

  Виправте помилку SIM-карти Samsung Galaxy Note 5

Понад 2000 ресторанів і закладів громадського харчування довіряють програмному забезпеченню, яке можна використовувати на різних платформах, включаючи веб-браузери, Android, Apple і комп’ютери. Поєднати платформу зі службами онлайн-доставки, такими як Zomato, Swiggy та Uber Eats, дуже просто.

Головні функції

 • Заява на посаду капітана або офіціанта.
 • Автоматизація маркетингу та лояльність.
 • Інтеграція платежів.
 • Підтримує франшизи та кілька торгових точок.

SlickPOS — це надійне програмне забезпечення з регулярними оновленнями, щоб підприємства могли користуватися найновішими функціями. Програмне забезпечення можна завантажити та використовувати протягом 14 днів безкоштовно. Після цього можна придбати місячні або річні плани.

Shopify

У сучасному цифровому світі Shopify пропонує низку варіантів апаратного забезпечення торгових точок для підприємств будь-якого розміру та галузі. Це повна лінійка продуктів, які можна використовувати для відстеження запасів, обробки платежів і керування взаємодією з клієнтами. До нього входять планшети, термінали та пристрої для торгових точок.

Це всеохоплююче рішення для аналізу даних, управління запасами та торгових точок. Ця система складається з iPad, касового ящика, чекового принтера та сканера штрих-кодів. Усі ці компоненти керуються через єдиний інтерфейс і підключаються через iPad.

Малі підприємства зможуть створювати унікальні умови для своїх клієнтів і матимуть можливість швидко та безпечно обробляти платежі за допомогою апаратного забезпечення POS Shopify.

Головні функції

 • Повністю інтегроване обладнання
 • Легкі каси
 • Мінімальні тарифи по картці
 • Безпечна платформа для захисту платіжних даних

Крім того, він пропонує компаніям платформу для використання Apple Pay, Google Pay та інших важливих кредитних і дебетових карток. Апаратне забезпечення POS від Shopify створене таким чином, щоб бути простим, надійним та інтуїтивно зрозумілим, що робить його ідеальним варіантом для ресторану будь-якого розміру.

Restora

Restora POS пропонує рішення для ресторанного бізнесу та систему торгових точок. Це всеохоплююча система управління рестораном, яка обслуговує операції з управління продуктами харчування. В інструменті, який допомагає керувати вашим рестораном за допомогою бізнес-аналітики, ви отримаєте кожен окремий функціональний елемент.

Надійна ресторанна технологія, включена в Restora POS, підтримує багато закладів громадського харчування, включаючи кафе, ресторани швидкого харчування, хмарні кухні, бари та пивоварні, ресторани з повним набором послуг і численні франчайзі.

Він надає графічну інтерактивну інформаційну панель для порівняння продажів, витрат та інших змінних. Він надає огляд поточного стану діяльності вашої компанії. Якщо проблема все ж виникне, їхня команда готова допомогти цілодобово.

Підтримуються численні безпечні платіжні шлюзи, зокрема Cash, Paytm, Stripe, Paypal, SSL Commerz і Raorzpay.

Головні функції

 • Система бронювання столика.
 • Безконтактна оплата та QR сканер.
 • Кілька способів оплати та доставки
 • Облік і управління персоналом

На додаток до системи онлайн-замовлень, Restora POS також має інвентаризацію, HR та заробітну плату, CRM, ланцюжок поставок, звітність та аналітику, серед інших функцій.

Lightspeedhq

Lightspeedhq — це передовий і повністю інтегрований ресторан, що працює з POS-терміналом. Це неймовірна платформа для власників ресторанів. Він пропонує повний набір функцій та інструментів, які дозволяють власникам ресторанів ефективніше та ефективніше керувати своїм бізнесом.

Це комплексна система торгових точок для ресторанів, кав’ярень і барів. Це комплексне рішення для керування запасами, відстеження замовлень, обробки платежів, створення рекламних кампаній тощо.

  Як оновити Google Chrome

Платформа допомагає власникам ресторанів керувати своїми фінансами, співробітниками та клієнтами в одному місці. Це також дозволяє власникам ресторанів відстежувати замовлення клієнтів, створювати профілі клієнтів і аналізувати дані для прийняття кращих рішень.

Автоматизація нудних завдань, таких як керування запасами та планування співробітників, звільняє дорогоцінний час для власників ресторанів, щоб зосередитися на найважливішому: своїх клієнтах.

Завдяки вбудованим можливостям звітності власники ресторанів можуть відстежувати свої ключові показники ефективності, включаючи продажі та кількість персоналу, у режимі реального часу, дозволяючи їм швидко приймати обґрунтовані рішення.

Головні функції

 • Відстежуйте продуктивність співробітників за допомогою звітів про продуктивність персоналу
 • Можливість персоналізувати меню та інвентар для максимізації прибутку та зменшення харчових відходів
 • Легко підраховувати запаси, щоб отримати інформацію про покупки, витрати або продаж
 • Гнучка оплата готівкою, карткою та мобільним

Ця хмарна POS-система дозволяє ресторанам залишатися на висоті свого бізнесу, не турбуючись про спеціальне обладнання чи обслуговування. Платформа доступна в чотирьох версіях на основі ряду функцій.

Конюшина

Clover ідеально підходить для ресторанів будь-якого розміру завдяки зручному інтерфейсу, надійній аналітиці та можливостям звітності, а також унікальним апаратним рішенням. Оскільки їхні системи є хмарними, будь-хто, хто має підключення до Інтернету, може отримати до них доступ.

Завдяки гнучкості Clover у взаємодії з рішеннями сторонніх розробників підприємства можуть налаштувати систему відповідно до своїх унікальних вимог. Кожен ресторан може використовувати резолюції Clover, які варіюються від програм лояльності клієнтів до управління запасами.

Головні функції

 • Дізнавайтеся про тенденції продажів і конкуренції
 • Ефективніше керуйте співробітниками
 • Вміє картографувати столики та замовлення гостей
 • Послуга завжди ввімкнена, навіть якщо немає Інтернету

Їхні системи мають різноманітні функції, призначені для підвищення продуктивності та покращення роботи ресторану. Вони надають різні послуги, включаючи інтегровану обробку платежів, управління запасами та програми лояльності клієнтів. Існує три версії POS: Starter, Standard і Advanced.

Пляма на

Завдяки всім можливостям, необхідним для ресторану чи кафе для максимізації пропускної спроможності, збільшення доходу та задоволення клієнтів, Spoton пропонує наскрізний, настроюваний POS. Керуючи регулярними відвідуваннями за допомогою маркетингових електронних листів, одноразових пропозицій, бонусів лояльності та інших функцій, POS полегшує маркетинг.

За допомогою Spoton POS ресторани можуть розширити зону обслуговування за допомогою підключення Wi-Fi і 4G LTE, керувати більшою кількістю столиків, передавати замовлення на кухню та бар у режимі реального часу та приймати платежі за столиком за допомогою EMV, Apple Pay, Android Pay тощо.

Ця система створює повні звіти, включаючи звіти про продажі та робочу силу за годинами, асортимент продукції, продажі персоналу та транзакції.

Легко взаємодіє зі сторонніми інструментами управління та операційними засобами, включаючи бухгалтерське програмне забезпечення Quickbooks, програму доставки їжі DoorDashDrive, програмне забезпечення для управління запасами QSRonline та багато іншого.

Головні функції

 • 90+ інтерактивних звітів
 • Автоматичне SMS-підтвердження та цифрове бронювання
 • Адміністрування співробітників
 • Широкомасштабна звітність

Щоб задовольнити постійно мінливі потреби своїх клієнтів, Spoton пропонує пряме замовлення через свій веб-сайт, бізнес-профіль Google і QR-код за столом для легкого замовлення та оплати.

Заключні слова

Прочитавши допис, ви повинні зрозуміти, як системи POS оптимізують роботу ресторанів та інших закладів харчування. Навіть якщо є багато різних варіантів, усі мають кілька основних характеристик, тому вибір найкращого повністю залежить від вимог конкретного ресторанного бізнесу.