techukraine.net techukraine.net 8 Інтернет-джерел, щоб знайти та розпочати виклик щастя

8 Інтернет-джерел, щоб знайти та розпочати виклик щастя

| | 0 Comments| 1:39 AM
Categories:

Щастя є запорукою повноцінного життя. Однак негативні почуття іноді можуть поглинати людей, через що їм важко зосередитися на щасті.

Вам потрібне щастя у вашому житті? Якщо так, то завдання щастя може бути тим, що вам потрібно, щоб принести вам задоволення, радість і позитивні настрої! Спробуйте один або скільки завгодно, ці онлайн-завдання та курси щастя допоможуть вам стати щасливішою людиною лише за кілька днів.

1. Дещо простий

30-денний виклик щастя від Somewhat Simple може тривати цілий місяць, але це чудовий спосіб знайти щастя, просто зробивши щось маленьке. Завдання полягає в тому, щоб ви щодня протягом 30 днів виконували одну дію чи завдання, щоб зробити вас щасливими.

Декілька щоденних дій включають випадкові вчинки доброти, приготування улюбленої страви та приготування частування для друга. Все, що вам потрібно зробити, щоб почати, це додати своє ім’я та адресу електронної пошти, і ви отримаєте календар щастя для завантаження та друку.

Окрім 30-денного конкурсу на щастя, на сайті Somewhat Simple є маса іншого цікавого вмісту, який може зробити вас щасливими, як-от поради щодо прибирання, здорові рецепти, які можна приготувати вдома, і веселі сімейні проекти.

2. Любов+Шлюб

Для того, щоб взяти участь, потрібно майже не працювати 30-денний конкурс на щастя від кохання та шлюбу. Завантажте та роздрукуйте календар, а потім покладіть його в холодильник або на стіл, щоб вам було приємніше працювати вдома. Коли ви виконуєте щоденні завдання, ви можете відмічати їх у календарі.

  Виправте помилку BitTorrent, до якої процес не може отримати доступ

Крім того, Love+Marriage рекомендує вести щоденник подяки та читати позитивні мантри разом із щоденними справами, пов’язаними з щастям. Подібно до веб-сайту Somewhat Simple, Love+Marriage пропонує набагато більше вмісту разом із їхнім 30-денним викликом щастя.

Деякі з них включають смачні рецепти та поради щодо виховання дітей, а також інші завдання, як-от Різдвяні заощадження і а Виклик заощаджень на 6-місячну відпустку.

3. Happiness.com

Якщо ви хочете взяти участь у конкурсі на щастя, але не думаєте, що можете взяти участь у ньому на всі 30 днів, можливо, 21-денний конкурс на щастя краще підходить для вас. Викладали Джоел і Наталі Рівера, Happiness.com пропонує а 21-денний виклик щастя це більше курс, ніж виклик.

Зручно поділений на п’ять основних розділів, які охоплюють такі теми, як любов до себе, сміх і прощення, це завдання є простим, легким для розуміння та займає не більше 10 хвилин на день. Загалом, найкраща частина цього конкурсу щастя полягає в тому, що він абсолютно безкоштовний.

4. Акція На щастя

Коротко і солодко – саме те, як описати Онлайн-коучингова програма 10 днів щастя надає сайт «Дія за щастя». Курс починається зі вступного відео від вашого тренера з цифрового щастя, Ебі.

Щодня Ебі перебирає один із 10 ключів, які можуть зробити ваше життя щасливішим. Дарування, вправи, емоції, сенс і прийняття – це п’ять прикладів із 10 ключів до щасливішого життя. Звідти ви отримаєте нову дію, пов’язану з цим ключем, і все, що вам потрібно зробити, це записати свою відповідь.

Хочете безкоштовно приєднатися до програми «10 днів щастя»? Просто додайте свою особисту інформацію, країну та електронну адресу, і все готово.

  Як заблокувати презентацію PowerPoint від редагування

5. Аменський університет

Останнім часом ви почуваєтеся пригніченими, негативно налаштованими та відчуваєте брак енергії? 30-денний виклик щастя від доктора Амена може бути курсом для вас. Курс може підвищити ваше щастя за 30 днів під керівництвом психіатра та лікаря Даніеля Амена та його дружини Тани Амен, яка є медсестрою нейрохірургічного відділу інтенсивної терапії.

Кілька предметів, включених до навчальної програми курсу, це 7 секретів щастя, інструменти подолання негативу та стратегії зміцнення стосунків.

Єдина відмінність між курсом доктора Амена та іншими варіантами полягає в тому, що цей курс не безкоштовний. Його ціна становить 49 доларів США, і навіть якщо вам доведеться заплатити, воно того варте, якщо ви хочете скористатися перевагами 30-річного досвіду доктора Амена.

6. Життя та стиль у котеджі

Для тих, хто хоче зробити виклик щастя якомога легшим і легким, є 30-денний виклик щастя можна знайти на сайті Cottage Living and Style. Завдання щастя доступне у вигляді безкоштовного PDF-файлу для завантаження та роздрукування, і все, що вам потрібно під рукою, це кілька основних речей, як-от спортивне взуття та одяг.

Завдання змушуватимуть вас виконувати дії, як-от прогулятися на вулиці, подрімати та використовувати додаток для медитації, щоб допомогти вам зупинитися на мить. Якщо ви хочете трохи змінити ситуацію, ви можете міняти завдання між днями, за умови, що ви виконуєте одну дію кожного дня.

7. Удеми

Udemy добре відомий тим, що має величезний вибір онлайн-курсів, щоб навчити вас майже всьому. Є курси, на яких можна навчити чого завгодно: від ділових навичок і офісної продуктивності до психічного здоров’я й танців, а також кілька курсів, присвячених щастю.

  10 найкращих програм для керування класом для вчителів у 2023 році

Кілька обов’язкових курсів щастя Повний курс щастя і Сертифікація тренера по щастю. Повний курс щастя веде Т. Джей Вокер і охоплює такі аспекти, як 7 сфер життєвого щастя та встановлення цілей.

З іншого боку, акредитований сертифікаційний курс Happiness Life Coach розроблено Наталі та Джоелем Рівера та містить загалом 40 лекцій. Крім того, ви також можете отримати чудові безкоштовні курси від Udemy.

8. Щасливіший

21-денний виклик Happier Курс складається з одного модуля на тиждень, кожен тиждень присвячений чомусь іншому. Курс викладає Наталія Коган, підприємець, автор, експерт із питань щастя та засновник Happier.

Перший тиждень присвячений емоційному здоров’ю, другий – стосункам, а третій – щастю на роботі. Як і багато інших доступних завдань на щастя, цей є абсолютно безкоштовним після створення облікового запису.

Загалом курс містить 21 навчальний відеоролик і резюме у форматі PDF, регулярні нагадування електронною поштою, надихаючі цитати та довічний доступ. Крім того, на веб-сайті Happier ви також можете знайти програми лідерства та книги, такі як The Awesome Human Project.

Підвищте свій рівень щастя всього за кілька днів

Щастя важливе не лише тому, що воно змушує вас почуватися добре розумом і тілом. Щастя важливе, оскільки воно може підвищити ваше задоволення від життя, змінити негативні думки та зміцнити ваші стосунки.

Якщо вам важко знайти щастя у повсякденному житті, вам може знадобитися невелика допомога. Отже, як отримати щастя і позитив всього за пару днів? Обов’язково спробуйте ці джерела в Інтернеті, щоб знайти найкращі виклики, курси та програми щастя.