8 інструментів кластеризації ключових слів для організації та покращення вашої стратегії SEO

Categories:

Бути в курсі маркетингових кампаній SEO складно. І тут у гру вступають інструменти кластеризації ключових слів.

Інструменти кластеризації ключових слів — це програми, які впорядковують ключові слова в тематичні категорії. Це передбачає групування ключових слів зі схожими намірами, щоб ви могли використовувати їх на своєму веб-сайті для кращого рейтингу в пошукових системах.

Існує кілька різних типів інструментів кластеризації ключових слів, тому важливо вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам. Деякі інструменти дозволяють кластеризувати за країною, регіоном, темою чи іншими критеріями.

Перш ніж ми розпочнемо наш список інструментів кластеризації ключових слів, важливо спочатку зрозуміти кластеризацію ключових слів.

Що таке кластеризація ключових слів?

Кластеризація ключових слів – це термін SEO, який стосується групування ключових слів з однаковою метою пошуку. Це передова практика SEO; однак більшість оптимістів пропускають це. Групування ключових слів навіть допомагає приймати кращі рішення щодо SEO.

Розглянемо поширений сценарій, коли маркетологам і редакторам важко розбити вміст на підтеми. За допомогою групування ключових слів стає легше використовувати кілька ключових слів в тому самому вмісті, а не створювати кілька частин вмісту. Просто це означає, що вам не потрібно створювати окремі статті для ключових слів, які відповідають вашим основним ключовим словам.

Кластеризація ключових слів дозволяє маркетологам, авторам контенту та веб-розробникам ефективно організовувати, націлювати та оптимізувати вміст для оптимізації пошукових систем. Завдяки кластеризації пов’язаних ключових слів маркетологи можуть створювати більш структуровані та ефективні кампанії, націлені на потрібну аудиторію.

При правильному виконанні групування ключових слів має потенціал для ранжування ключових слів низької складності без написання різних статей. Замість того, щоб оптимізувати свою цільову сторінку для одного ключового слова, ви можете почати ранжувати за довгими варіантами свого ключового слова та значно збільшити відвідуваність веб-сайту.

Важливість інструментів кластеризації ключових слів для SEO

Кінцевою метою SEO є максимізація можливостей зворотних посилань, і інструменти кластеризації ключових слів можуть допомогти вам у цьому.

Ви не тільки зможете краще спрямувати свої зусилля, але й побачите покращення трафіку та коефіцієнтів конверсії. Щоб розвивати свій бізнес в Інтернеті, ви повинні включити кластеризацію ключових слів у свою стратегію SEO.

Однак це аналітична робота. Вам потрібно буде добре провести час, досліджуючи ключові слова, об’єднуючи їх у групи та розміщуючи на аркушах Excel.

Щоразу, коли ви виконуєте цей процес вручну, ви, ймовірно, припуститеся помилок і будете перевантажені. Ви можете поєднувати слова з різною метою пошуку та невідповідними тематичними темами, що призведе до неправильного групування. Навіть за мінімальних помилок упорядкування тисяч ключових слів вручну може зайняти кілька днів.

  Змішана реальність, пояснена за 5 хвилин або менше

Інструменти кластеризації ключових слів створені для виконання всіх цих завдань без помилок і швидше, ніж люди.

Переваги використання інструментів кластеризації ключових слів

Підводячи підсумок, ось кілька причин, чому інструменти кластеризації ключових слів важливі для SEO:

✅ Автоматизація: інструменти кластеризації ключових слів автоматизують процес дослідження ключових слів. Таким чином ви заощадите години ручної роботи та зможете навіть делегувати завдання стажерам SEO.

✅ Цілеспрямоване SEO: інструменти кластеризації ключових слів гарантують створення цілеспрямованого та релевантного вмісту, створення посилань та інші дії, пов’язані з SEO.

✅ Релевантність: інструменти допомагають визначити відповідні ключові слова для створюваного вмісту та забезпечують стратегічну ясність для їх групування.

✅ Економія часу: групування ключових слів вручну забирає багато часу та неефективно, коли вам потрібно зрозуміти наміри користувача в масштабі.

✅ Усуньте помилки: групування ключових слів вручну може призвести до помилок. Відсутність мети пошуку, плутанина ключових слів і незнання синонімів є одними з поширених причин неправильного групування.

✅ Необмежена підтримка ключових слів: більшість інструментів кластеризації ключових слів підтримують 5000-1000 ключових слів у безкоштовній версії. З мінімальною платою за підписку ви можете масштабувати кількість до 10 000 ключових слів.

І багато інших причин чітко підтверджують важливість інструментів кластеризації ключових слів для SEO. Настав час дослідити деякі з найпоширеніших інструментів кластеризації ключових слів, доступних на ринку.

Давайте розпочнемо.

KeywordInsights.AI

KeywordInsights.ai — це платформа контент-маркетингу, яка використовує штучний інтелект (AI) для дослідження ключових слів, створення коротких записів щодо контенту та кластеризації ключових слів для кращих результатів SEO.

Платформа має інструмент виявлення ключових слів, у якому вам просто потрібно додати ключове слово. Потім інструмент пошуку ключових слів миттєво генерує сотні схожих термінів. Ви можете використовувати ці ключові слова в інструменті кластеризації ключових слів і використовувати їх усі як цільові ключові слова на одній сторінці.

Інструмент кластеризації ключових слів позбавляє від труднощів пошуку та групування подібних слів для ранжирування. Платформа використовує сторінки результатів пошуку в реальному часі для створення групи ключових слів. Їх легко ранжувати, вони мають низький обсяг і низьку складність. І тому його можна використовувати для створення єдиного вмісту замість створення окремих сторінок.

NeuralText

NeuralText — це онлайн-платформа для планування вмісту, яка пропонує інструменти для автоматизації завдань контент-маркетингу, таких як виявлення ключових слів, SEO-аналіз вашого веб-сайту та навіть генерування тексту за допомогою штучного інтелекту.

За допомогою платформи NeuralText ви можете завершити дослідження ключових слів, знайшовши пропозиції ключових слів з довгим хвостом. Отримавши результати, ви можете швидко згрупувати всі пропозиції за допомогою інструмента кластеризації ключових слів.

Інструмент NeuralText Clustering Tool легко інтегрується з такими популярними інструментами, як SEMRush і Ahrefs. Ви можете легко імпортувати звіти про ключові слова з цих платформ і завантажити їх у цей інструмент. Після того, як ви вкажете країну та мову, ви отримаєте кластери ключових слів на основі географічного рейтингу SERP.

  Як отримати зображення за текстом у PowerPoint

SerpStat

SerpStat — це широко популярна платформа керування пошуковою системою для таких функцій, як аналіз зворотних посилань, дослідження ключових слів, відстеження рейтингу ключових слів SEO, аналіз конкурентів і аудит сайтів.

Як і багато інших функцій SEO, він пропонує інструмент кластеризації ключових слів, який автоматично групує до 50 000 ключових слів відповідно до схожості пошукової видачі. SerpStat простий у використанні, оскільки він просить вас додати необхідні параметри для групування. Після цього він повертає список створених кластерів і список ключових слів, включених до кожного кластера.

Ви можете порівняти кількість ключових слів і перевірити силу їх взаємозв’язку, зіставивши URL-адреси в 30 найпопулярніших результатах пошуку. Ви навіть можете додавати, видаляти та переміщувати ключові слова в інші кластери та експортувати їх відповідно до ваших вимог для подальшої обробки.

Thruuu

Thruuu — це безкоштовний інструмент пошукової оптимізації, який допомагає маркетологам із контент-маркетингу виконувати копірайтинг після аналізу сторінок результатів пошуку Google. У певний момент він дає вам змогу переглянути 100 найпопулярніших сторінок звичайних результатів пошуку Google, включно з даними SEO на сторінці.

За допомогою цих даних ви можете отримати уявлення з результатів рейтингу та створити кращі описи вмісту. Використовуючи функцію тематичних кластерів Thruuu, ви можете групувати семантичні ключові слова в масштабі.

Так само, як і інші інструменти кластеризації ключових слів, Thruuu також починає створювати групи ключових слів після того, як ви завантажите CSV-файл ключового слова. Він автоматично групує ключові слова на основі мети пошуку, і ви можете використовувати цю статистику, щоб оптимізувати процес планування вмісту.

Верхній козирок

Topvisor — це популярний інструмент SEO та PPC для виконання стандартних практик SEO, таких як дослідження ключових слів, перевірка рейтингу в результатах пошуку та аналіз ефективності веб-сайтів на основі різних параметрів рейтингу.

Використовуючи інструмент кластеризації Topvisor, ви можете надсилати автоматичні запити до пошукових систем на основі введених вами ключових слів. Він зіставляє веб-сторінки з результатів пошуку з кожним ключовим словом у топ-10 результатів пошуку. Відповідно до кількості відповідних URL-адрес у застосованій пошуковій системі, він порівнює це ключове слово з іншими ключовими словами з топ-10.

Якщо пошукова система повертає схожі веб-сторінки за різними ключовими словами та для них багато збігів, ключові слова будуть об’єднані разом.

Рейтинг SE

SE Ranking — це універсальна платформа SEO, яка надає безліч інструментів, пов’язаних із SEO, для відстеження ключових слів, зворотних посилань, аудиту SEO, моніторингу та звітування про ефективність веб-сайту на сторінках результатів пошуку.

Платформа також має функцію групування ключових слів, яка точно групує всі схожі ключові слова, щоб ви могли спланувати кращу архітектуру SEO для свого веб-сайту.

  Хто такий Джек Дорсі?

Використовуючи групувальник ключових слів SE Ranking, ви зможете розширити свою семантику та визначити синоніми, а також тісно пов’язані терміни. Ви можете використовувати ці ідентифіковані ключові слова у своїх тегах заголовка та опису, щоб покращити пошукову оптимізацію та отримати вищий рейтинг у результатах пошуку.

Keywi.io

KeyWI — це маркетингова платформа контенту на основі штучного інтелекту, яка допомагає маркетологам легко створювати SEO-доступний контент і перевіряти його ефективність. Завдяки алгоритму дослідження штучного інтелекту цей інструмент усуває потребу в довготривалому дослідженні ключових слів і аналізі конкурентів.

Однією з особливостей KeyWI є інструмент кластеризації тем, який групує ключові слова, схожі на пошукові системи. Це заощаджує вам багато часу, який маркетологи зазвичай витрачають на аркуші Excel. Для групування ключових слів KeyWI використовує математичні методи науки про дані, такі як обробка природної мови.

Ви можете почати, розмістивши свої ключові слова в KeyWI у форматі файлу CSV разом із їхніми обсягами пошуку. KeyWI використовуватиме ці ключові слова та збиратиме дані пошукових систем для кожного з них. Нарешті, KeyWI згрупує ключові слова на основі знайдених зв’язків між усіма ключовими словами, щоб ви могли краще розподілити їх для ранжування сторінок веб-сайту.

Ключові кластери

KeyClusters — це спеціальне програмне забезпечення для групування ключових слів, яке використовує дані SERP у реальному часі для створення тематичних кластерів ключових слів. Ви можете використовувати ці кластери на цільових сторінках і знайти способи їх взаємозв’язку для кращого рейтингу в пошукових системах.

Користуватися інструментом KeyClusters просто. Ви можете почати із завантаження CSV-файлу ключових слів із популярних інструментів добору ключових слів, як-от Ahrefs, SEMRush або спеціальних файлів. Платформа запускатиме ваші ключові слова в пошукових системах, таких як Google, і аналізуватиме 10 найпопулярніших сторінок рейтингу. Після завершення він групує ключові слова, які мають три або більше спільних сторінок.

І через кілька хвилин ви матимете файл Excel із усіма ключовими словами, згрупованими в тематичні групи формату. Хороша частина полягає в тому, що ви можете використовувати скільки завгодно ключових слів, оскільки він може ефективно обробляти велику кількість ключових слів і надавати результати в режимі реального часу, не блокуючи запити.

Заключні слова

Тепер, коли ви знаєте деякі з відомих інструментів кластеризації ключових слів, ви можете мати деяку плутанину щодо того, який із них використовувати.

Якщо ви починаєте оптимізувати свій старий вміст і хочете поекспериментувати з групуванням ключових слів, спершу скористайтеся безкоштовними інструментами. Це допоможе вам отримати коротке уявлення про процес і кроки, які можуть знадобитися, щоб почати користуватися платними інструментами.

Ця стратегія SEO покращить видимість вашого веб-сайту та допоможе вам підвищити рейтинг у результатах пошуку.

Далі ознайомтеся з найкращими інструментами SEO для відстеження рейтингу та керування ключовими словами.