8 чудових інструментів для створення скріншотів для макету веб-переглядача

| | 0 Comments| 11:07 AM
Categories:

Інструменти знімків екрана допомагають імітувати реальну поведінку веб-переглядача, щоб побачити, що бачать кінцеві користувачі, і вирішити проблеми, якщо такі є.

У наш час величезної універсальності (програмне та апаратне забезпечення) сумісність є життєво важливою річчю, яку потрібно забезпечити. Це допоможе вам переконатися, що ваша аудиторія отримує правильне повідомлення у стилі, який ви спочатку передбачали.

І хоча кожен продукт перевіряється на місці перед запуском, часто важко мати справді випадкову та достатньо велику вибірку.

Ось тут і з’являються ці інструменти для створення скріншотів, якими користуються деякі великі імена в галузі, зокрема Google, Amazon, Samsung, Microsoft тощо.

Що таке інструменти для знімків екрана?

Інструменти створення скріншотів дозволяють візуалізувати ваш веб-сайт у різних роздільних здатностях із багатьох місць за допомогою різних браузерів (і версій). Хоча всі ці інструменти можуть бути не настільки потужними, загальна мета — перевірити (кожен розділ) веб-сайту, як він виглядатиме для кінцевого користувача.

Крім того, можна розгорнути інструменти знімків екрана, щоб перевірити час завантаження сторінки, рендеринг регіональної реклами, переспрямування, забезпечити відповідність тощо.

Отже, якщо ви тут шукаєте ідеальний інструмент для свого випадку використання, у нас є кілька хороших, якими можна поділитися.

Залишайтеся на зв’язку!

Скрілі

Чудовий інструмент для перетворення ваших нудних скріншотів на макет, Screely на 100% безкоштовний у використанні. Ним користуються понад 145 000 людей, включаючи співробітників Amazon, Shopify і Google. Ви можете розпочати, завантаживши свій знімок екрана, після чого ви зможете:

  • Виберіть між різними макетами вікон
  • Змініть і налаштуйте фон
  • Завантажте скріншот у форматах PNG, SVG або JPG
  Вступ до Dual Track Agile для менеджерів із продуктів

Вони постійно розгортають нові та захоплюючі функції, тож варто ними скористатися. Вони навіть мають розширення для Google Chrome і Sketch, щоб зробити роботу ще простішою.

Перевірка знімків екрана techukraine.net

Якщо ви націлюєтеся на кілька аудиторій або на всесвітню аудиторію, вам потрібно звернути увагу на те, чи правильно завантажується ваш веб-сайт у всіх місцях. Може бути багато випадків, коли ваш веб-сайт нормально завантажується в одній країні, але має проблеми в іншій, тому доцільно переконатися, що все правильно.

За допомогою techukraine.net Screenshot Checker ви можете легко перевірити, чи ваш веб-сайт правильно відображається в кожному регіоні. Все, що вам потрібно зробити, це вставити URL-адресу та дозволити інструменту повернути результати з різних регіонів.

Після цього ви можете завантажити знімки екрана або навіть визначити, чи є проблеми із завантаженням у певному регіоні.

Thum.io

Робіть знімки екрана менш ніж за секунду за допомогою Thum.io. Це надшвидкий і надійний інструмент для скріншотів, який може обробляти скріншоти простим і розширеним способом. Під «розширеним» я маю на увазі те, що він дозволяє вибирати ширину та пікселі відповідно до ваших уподобань.

Ви можете почати безкоштовно.

Географічний знімок екрана

Завдяки можливості перевірити ваш веб-сайт у понад 200 місцях, Geo Screenshot є ще одним чудовим варіантом, який має кількох задоволених клієнтів у іменах Samsung, WebMD та Microsoft. Ви можете попрощатися з проксі-серверами та VPN, оскільки цей інструмент дозволяє вам бути всюди з будь-якого місця.

  Як покращити якість і пропускну здатність камери Nest

Ви вводите свою URL-адресу один раз, і БУМ, тепер ви знаєте, як ваш веб-сайт відображається в різних місцях.

Машина для скріншотів

За допомогою Screenshot Machine ви можете миттєво створювати знімки екрана та навіть перетворювати веб-сторінку на PDF-документ. Перш ніж ввести URL-адресу, ви отримаєте можливість вибрати різні пристрої, як-от планшети, телефони чи настільні комп’ютери, що є чудовою функцією, оскільки вподобання у кожного різні.

Крім того, ви також можете створити довгий знімок екрана на всю сторінку. Окрім цього, ви також можете створити знімок свого веб-сайту. Ви можете використовувати цей інструмент безкоштовно для 100 скріншотів на місяць.

GeoPeeker

Як уже натякає назва, GeoPeeker дозволяє «зазирнути» в те, як ваш веб-сайт виглядає в різних місцях. Безкоштовна версія дозволяє зазирнути в 6 різних місць, а преміум-версія додає 6.

З деякими розширеними параметрами ви також можете:

  • Перевірте, чи ваш веб-сайт не працює
  • Визначте час ping з різних місць
  • Налаштуйте затримку візуалізації, роздільну здатність і параметри агента користувача

Преміум-плани починаються від 9 доларів США на місяць.

Pikwy

Pikwy дозволяє вам краще контролювати вихідні знімки екрана. Ви можете мати точну ширину та висоту, щоб створити вирізаний знімок екрана.

  Як відключити перевірку версії для розширень Gnome

Крім того, Pikwy може рендерити в багатьох роздільних здатностях і різних рівнях масштабування, а також може масштабувати вивід за бажанням.

Чого можна пропустити, так це простого прапорця, щоб зробити знімок екрана на всю сторінку. Хоча є повнорозмірний перемикач, він працює на висоту, залишаючи ширину на вибір користувача.

Таким чином, Pikwy найкраще підходить для досвідчених користувачів, і наявність API знімків екрана це підтверджує.

Скріншот.rocks

Screenshot.rocks — це набагато простіший інструмент для створення скріншотів верхньої частини екрана для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв.

Після того, як ви заповните повну веб-адресу (наприклад, https://techukraine.net.com) і клацнете «Перейти», щоб отримати знімки екрана, ви можете пограти з його перемикачами, які імітують реальний браузер Safari.

Наприклад, ви можете видалити рядок URL-адреси, елементи керування вікнами та кнопки навігації або застосувати кілька додаткових естетичних ефектів.

Нарешті, можна завантажити знімок екрана у форматі PNG, JPEG і SVG або скопіювати його в буфер обміну для вставлення в інше місце.

Заключні примітки

Інструменти створення скріншотів створено для перевірки передбачуваної взаємодії з користувачем. Однак, якщо ви хочете піти далі і далі, API знімків екрана — це те, до чого варто звернутися.

І щоб допомогти вам у цьому, ми підготували список найкращих API знімків екрана для вашого бізнесу.