8 чудових тем Mate для завантаження

Тематика класичного робочого столу може бути складною. Здебільшого тому, що користувачі асоціюють робочий стіл Mate зі старою технологією, і в результаті не знають, що він все ще може виглядати досить добре. Реальність така, що хоча робочий стіл Mate заснований на старому коді Gnome 2.X, насправді він досить сучасний. Mate нещодавно перейшов на GTK3 і тепер підтримує сучасні теми робочого столу GTK3 і застарілі теми GTK2. Досить сказати, що зробити цей робочий стіл добре виглядати не так важко. У цьому списку ми поговоримо про деякі сучасні (і класичні) теми Mate, які користувачі можуть встановити на своїх настільних комп’ютерах. Ми поговоримо про технологію, яка стоїть за кожною темою, навіщо її встановлювати та багато іншого!

Phlat

Phlat це темна плоска тема, створена для використання з робочими середовищами GTK2. Творець цієї теми використовує її в Debian, зокрема, але вона працює на всіх різних типах операційних систем, якщо вона використовується з Mate або XFCE. Якщо ви шукаєте стильну, стильну темну тему з невеликою кількістю кольору, вам варто спробувати Phlat. Ви не будете розчаровані!

Темна тема

Темна тема — це елегантна темна тема старої школи для робочого середовища Gnome 2. Очевидно, оскільки Gnome 2 більше не використовується, Mate буде достатньо. Темна тема чудово виглядає на Mate, особливо якщо врахувати, що Mate є продовженням Gnome 2. Вона видає дуже класичну атмосферу.

Коли ви встановите Темну тему, ви отримаєте 2 чудові теми GTK2, але це ще не все! Розробник теми також включив 3 різні типи тем віконного менеджера, 2 набори значків, 3 теми курсору та багато, багато іншого.

дуга

Однією з найкращих і найбільш універсальних тем для Linux є дуга тема. Це тому, що це один з єдиних тематичних проектів з індивідуальною темою буквально для кожного сучасного середовища робочого столу Linux (включаючи Mate).

Тема Arc — це стильна плоска тема з трьома різними стилями. Ці стилі включають: глобальну темну тему, світлу тему та змішану світлу/темну тему. Щоб встановити цю тему у вашу операційну систему, вам потрібно буде скомпілювати її з джерела на сторінці розробника.

Процес установки неймовірно простий. Крім того, розробник Arc перераховує корисні інструкції, тому отримати їх дуже легко.

Живі кольори

Хочете додати кольору до робочого столу Mate? З Живі кольори ти можеш! Це сучасна тема GTK, яка обіцяє бути яскравою та барвистою. Навіть краще, він працює на більшості сучасних настільних середовищ на основі GTK і поставляється з величезними 13 різними типами кольорів. Якщо ви хочете додати трохи кольору до робочого столу Mate, не шукайте далі!

Матеріал Солодкий

Якщо ви одержимі зовнішнім виглядом Material Design від Google і хочете, щоб у вашому середовищі Mate настільного комп’ютера в Linux був такий самий вигляд, Material Sweet — це тема, яку ви повинні спробувати. The Матеріал Солодкий Тема – це барвистий варіант GTK2 на популярній мові дизайну матеріалів Google. Швидко перетворите весь свій робочий стіл у щось із Android, завантаживши цю тему сьогодні.

Атмосфера й сяйво рівних кольорів

Класичні теми Ubuntu Ambiance і Radiance повертаються з поворотом. Поворот – це тема під назвою Ambiance & Radiance Flat colors. За допомогою цієї теми користувачі можуть використовувати традиційні класичні теми Ubuntu, які всім знайомі, і зробити їх сучасними. Але перетворення цих тем – це ще не все. Користувачі також можуть вибрати з 13 різних кольорів! Кольори включають: чирок, синій, фіолетовий, червоний, салатово-зелений, золотий, помаранчевий, мандариновий, рожевий тощо!

Ambiance & Radiance Flat Colours підтримують усі сучасні середовища робочого столу, які підтримують набір інструментів GTK2.

ОС Chrome

Чи хотіли ви коли-небудь зробити свій робочий стіл Linux схожим на Chrome OS? З ОС Chrome Тема GTK, ви можете. Якщо його встановити, ваша панель буде виглядати приблизно так само, як і в ОС Chrome.

Тема перетворює традиційний список вікон на більш сучасний вигляд, схожий на налаштування «лише значки», схоже на ОС Chrome. Він також розбиває Mate Panel на «дві панелі» майже так само, як це робить Chrome OS.

Тема не ідеальна, і тут, і там виникають деякі проблеми. Якщо ви хочете перетворити свій нудний робочий стіл Mate у щось, що дуже нагадує ОС Chrome від Google, це спосіб зробити це!

ColorBit

ColorBit це красива, класична, барвиста тема, побудована на основі чіткого вигляду та механізму pixbuf. Він створений для роботи з середовищем робочого столу Mate і XFCE, а також іншими середовищами робочого столу, які підтримують GTK2.

Висновок

Незважаючи на його вік, настільний комп’ютер Mate є надійним. Він має класичне оформлення, і в результаті дуже легко тематизувати. Саме через це багато хто використовує робочий стіл і створює для нього теми — тільки не так, як інші настільні комп’ютери. Сподіваємося, що більше людей усвідомлять, що робочий стіл Mate все ще може виглядати добре, ми побачимо ще більше чудових тем для Mate!