8 чудових проектів, які Apple вбила, як її електромобіль

Швидкі посилання

Apple Car — один із найвідоміших проектів, який Apple не вдалося завершити, але далеко не єдиний. Тут ми зробимо подорож у пам’ять і переглянемо скасовані проекти Apple та інші продукти, які не вийшли на ринок.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

1 AirPower

91Tech/Wikimedia Commons

AirPower — це, мабуть, найбільший анонсований продукт Apple, який ніколи не потрапляв на полиці магазинів. У вересні 2017 року Apple спочатку чітко заявила про свої наміри випустити єдиний у своєму роді килимок для бездротової зарядки, який дозволить користувачам одночасно заряджати iPhone, Apple Watch і AirPods, але шлях до випуску був важким.

Apple зіткнулася з проблемами, відповідаючи своїм апаратним стандартам, як повідомляє TechCrunchі компанія офіційно скасувала продукт у 2019 році після численних затримок.

Хоча AirPower не вдалося вийти на ринок, ви все ще можете купити бездротові зарядні пристрої три в одному для цих пристроїв на Amazon. І якщо ви зацікавлені в заряджанні без кабелю, ви можете перевірити деякі з найкращих зарядних пристроїв MagSafe для вашого iPhone.

2 PenLite

Марчін Вічарі/Wikimedia Commons

Лінія iPad є однією з найбільших історій успіху Apple, але компанія експериментувала з планшетами задовго до того, як випустила один. PenLite є першим прикладом того, що мало статися незабаром, оскільки Apple створила прототипи цього продукту в 1992 році.

Планшет мав сенсорний екран, яким можна було керувати за допомогою олівця, дещо схожий на iPad і Apple Pencil. У порівнянні з ранніми iPad, PenLite мав масивні рамки навколо екрана. Розмір екрану був дев’ять дюймів, але він мав би відтінки сірого, на відміну від iPad.

  Як створити крипто-гаманець і взяти під контроль свій цифровий капітал

Apple скасувала PenLite у 1993 році, але пізніше того ж року вона випустила сенсорні екрани через проект Apple Newton, який з тріском провалився.

3 Сором’язлива табличка

Іншим раннім прикладом бажання Apple створювати планшети високого класу був Bashful, концептуалізацію якого компанія почала приблизно за десять років до PenLite і наступного проекту Newton. Ця концепція 1983 року була розроблена Frog Design, але, як повідомляє Engadget та інших публікаціях дизайн планшета з’явився лише в 2010 році.

Провідний зібрав декілька зображень того, як мав би виглядати планшет. Порівняно з сучасними iPad, планшет Bashful більше нагадував би комп’ютер, а також був набагато товщим. Сором’язливий отримав свою назву від персонажа Білосніжки, і Apple використовувала дизайн Білосніжки, який також оживив Frog Design, на комп’ютерах, випущених між 1984 і 1990 роками.

Хоча планшет так і не побачив світ, він допомагає нам зрозуміти, як Apple з часом розробила концепцію iPad.

4 Інтерактивна телевізійна приставка Apple

Staecker/Wikimedia Commons

Можна заперечити, що телевізійні проекти Apple не такі відомі, як MacBook, iPad, iPhone або Apple Watch. Але компанія вже деякий час бере участь у цій сфері, і Apple Interactive Television Box (AITB) є одним із прикладів цього.

Apple почала тестувати AITB у 1990-х роках і експериментувала як на ринках Європи, так і США. Компанія також працювала з бельгійською комунікаційною компанією Proximus (тоді відомою як Belgacom), разом з Verizon (тоді відомою як Bell Atlantic) та іншими глобальними комунікаційними компаніями, щоб концептуалізувати та створити коробку.

Якби він був випущений, користувачі мали б доступ до широкого доступу до телешоу після підключення боксу до телевізора. Проект було розформовано, незважаючи на те, що в 1994 та 1995 роках його розповсюдили в окремих домогосподарствах у США та Європі.

  Як знайти номер телефону Google Voice

Хоча Apple не повністю випустила AITB, проект проклав шлях для Apple TV — потокового пристрою, тобто. Якщо вас бентежать ці назви продуктів, варто дізнатися різницю між Apple TV, Apple TV+ і програмою Apple TV.

5 Чарівний зарядний пристрій

Хоча AirPower був одним із найяскравіших прикладів експериментів Apple із бездротовою зарядкою перед впровадженням MagSafe на iPhone, він, можливо, не єдиний. У листопаді 2022 року деякі користувачі опублікували в X (раніше Twitter) фотографію того, що було схоже на невипущений зарядний пристрій для пристроїв Apple.

Зарядний пристрій на цих зображеннях має платформу, яку можна підняти The Verge, здається, цей зарядний пристрій може живити лише iPhone. Це не зрівняється з деякими чудовими зарядними станціями 3-в-1 для пристроїв Apple, тому ми не здивовані, що вони не надійшли в масове виробництво.

6 Комп’ютер Джонатан

Apple зробила революцію в комп’ютерному ландшафті; Однією з причин, чому це стало можливим, є те, що компанія експериментувала з кількома прототипами протягом багатьох років. Комп’ютер Джонатан – один із них Історії Apple висвітлив це детально.

Ідея комп’ютера Jonathan полягала в тому, що ви можете постійно оновлювати операційні системи свого комп’ютера різними способами. Комп’ютер сам по собі є прекрасним, але ми не впевнені, чи спрацювали б запропоновані функції в практичному сенсі.

Apple вирішила не рухатися вперед з проектом з кількох причин, при цьому прибутковість була важливим фактором. Однак компанія включила деякі проекти в майбутні проекти, тому це не було марною тратою часу.

7 Копленд

Copland був, мабуть, найвідомішим програмним проектом Apple, який ніколи не випускався. Компанія почала працювати над концепцією після того, як у неї виникли проблеми з масштабуванням Mac OS.

  Я використовував розумний динамік Cortana протягом усіх вихідних. Ось чому це не вдалося

Гершвін зрештою замінив би Копленда, якби все пішло за планом. Copland також мав стати шлюзом для нових унікальних функцій, таких як багатозадачність.

Окрім масштабування, Apple також мала проблеми з конкуренцією з Microsoft Windows у той час. Як повідомляє Культ Macбагато людей відчували, що розрив між Windows 95 і Mac OS System 7 не такий великий, як у попередніх версіях програмного забезпечення.

Незважаючи на більш ніж рік значних тестувань, Copland так і не побачив світ, оскільки Apple відмовилася від нього разом із проектом Gershwin у 1996 році. Натомість компанія випустила Mac OS 8 у 1997 році та перейшла до більш масштабованого рішення з Mac OS X у 1997 році. 2001 рік.

8 Яблучний паладин

Джим Абелс/Flickr

Apple експериментувала з пристроями «все-в-одному» задовго до того, як представила оригінальний iMac у 1998 році. Apple Paladin був одним із них, і прототип був орієнтований переважно на бізнес, а не на споживачів.

Paladin показав комп’ютер і факс як частину того самого пристрою, на додаток до телефону. Якби його випустили, працівники могли б організувати все з того самого місця — це було б особливо корисно для працівників ресепшн.

Незважаючи на свої обіцянки, Паладин офіційно так і не вийшов на ринок. Ми вважаємо, що об’єднання трьох систем в одну стало серйозною проблемою для Apple.

Усі ці проекти підкреслюють важливість невдач, якщо ви хочете досягти успіху, і вони також демонструють інноваційний характер Apple. Багато залишених запусків і концепцій, таких як планшети Apple, проклали шлях до майбутніх випусків. Тож навіть якщо вони ніколи не виходили на ринок, вони все одно є основною частиною історії компанії.