8 функцій Pixel Watch, про які не варто забувати

| | 0 Comments| 12:59 AM
Categories:

У вас є новий Pixel Watch або Pixel Watch 2? Розумні годинники Wear OS від Google містять багато цінних функцій, про які ви могли не знати. Тут ми розкриємо їх, щоб допомогти вам отримати максимум від Pixel Watch.

1. Налаштування екрана тренування

Якщо ви хочете відстежувати свої тренування, вам слід спочатку налаштувати екран тренування годинника. Таким чином ви можете відображати важливу статистику вгорі, а решту переміщувати вниз або ховати. Ви можете мати персоналізований екран тренування для кожної діяльності.

Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб налаштувати екран тренування:

 • Відкрийте програму Fitbit Exercise на Pixel Watch 2.
 • Виберіть заняття, екран тренування якого ви хочете налаштувати.
 • Торкніться значка налаштувань, розташованого ліворуч від кнопки запуску або відтворення.
 • Виберіть Статистика, що відображається, у меню Налаштувати.
 • Ви отримуєте чотири слоти, які можна переставляти відповідно до важливості. Щоб змінити дані, які відображаються в слоті, торкніться його та виберіть одну з багатьох доступних опцій.
 • Налаштування екрана тренування — єдина функція в цьому списку, яка обмежена Pixel Watch 2; в оригінальній моделі цього немає.

  2. Синхронізуйте нічний режим із телефоном Pixel

  Ви налаштували нічний режим на своєму телефоні Android? Якщо так, вам потрібно, щоб ваш Pixel Watch синхронізувався з ним і гарантував, що ваш сон не заважатиме. Так само ви можете синхронізувати режим «Не турбувати» між телефоном і годинником, щоб вас не відволікали вхідні сповіщення під час зустрічі.

  Це можна налаштувати в супутньому додатку Pixel Watch. Просто перейдіть до розділу «Сповіщення» та переконайтеся, що параметр «Синхронізація між годинником і телефоном» увімкнено.

  Зауважте: якщо ви сполучили свій Pixel Watch із телефоном, що не є Pixel (наприклад, пристроєм Samsung), ви не зможете синхронізувати нічний режим між двома пристроями.

    Що таке соціальна інженерія і чому ви повинні хвилюватися?

  3. Екстрений SOS для допомоги

  Якщо ви ще цього не зробили, перше, що вам слід зробити після підключення Pixel Watch до телефону, це налаштувати екстрений виклик. Ця функція дозволяє швидко зв’язатися з екстреними службами під час ситуації, яка загрожує життю. Ви можете викликати екстрений SOS, натиснувши заводну головку п’ять разів.

  Щоб налаштувати екстрений виклик на Pixel Watch, виконайте наведені нижче дії.

 • Проведіть пальцем вниз по екрану Pixel Watch 2, щоб відкрити панель швидких налаштувань. Торкніться значка «Налаштування» тут.
 • Прокрутіть вниз і виберіть Безпека та надзвичайні ситуації.
 • Прокрутіть униз і натисніть «Екстрений SOS» у розділі «Функції».
 • Увімкніть перемикач Екстрений жест.
 • У цьому ж меню ви можете прокрутити вниз і вибрати екстрений контакт або служби екстреної допомоги, а також увімкнути або вимкнути будильник зворотного відліку.
 • Поверніться до меню екстреного виклику. Перейдіть униз і торкніться Служби екстреного визначення місцезнаходження.
 • Увімкніть перемикач Використовувати екстрену службу визначення місцезнаходження.
 • У цьому ж меню «Безпека та надзвичайні ситуації» ви також можете ввімкнути функцію виявлення падіння та доступ до інформації про надзвичайні ситуації на годиннику Pixel. Також варто витратити час, щоб налаштувати функції безпеки та екстрені функції на телефоні Pixel.

  4. Скріншоти без проблем

  Зробити знімки екрана на деяких годинниках Wear OS непросто, оскільки для цього потрібно використовувати супутню програму на телефоні. На щастя, це не стосується Pixel Watch або Pixel Watch 2.

  Вам потрібно лише одночасно натиснути бічну кнопку та заводну головку, щоб зробити знімок екрана. На сполученому телефоні з’явиться підказка про знімок екрана, який можна торкнутися, щоб поділитися зображенням.

  Зауважте: якщо ви не вживете відповідних дій зі сповіщенням, ваш пристрій не збереже знімок екрана. Це суттєве обмеження, оскільки воно не дозволяє робити кілька знімків екрана один за одним.

    Як перемістити об'єкти в Photoshop у певне положення

  5. Рідні резервні копії в хмарі

  Періодичне резервне копіювання даних на Pixel Watch значно полегшить відновлення під час перемикання пристроїв або в разі нещасної події, яка потребує скидання.

  Wear OS 4 і пізніші версії містять власну опцію резервного копіювання в хмарі, що значно полегшує резервне копіювання Pixel Watch:

 • Відкрийте додаток-супутник Pixel Watch на підключеному телефоні.
 • Перейдіть до Система > Резервне копіювання та відновлення.
 • Увімкніть резервне копіювання Google One тут.
 • Ви також можете ввімкнути хмарне резервне копіювання безпосередньо зі свого Pixel Watch, перейшовши в Налаштування > Система > Резервне копіювання.

  Ваш годинник автоматично повертатиметься до пов’язаного облікового запису Google, коли він буде заряджений і підключений до Wi-Fi. Ви можете знайти деталі останньої резервної копії на тій же сторінці налаштувань.

  6. Дзеркало Google Maps Directions

  Хочете використовувати Pixel Watch для навігації за допомогою Карт Google? Використання програми Google Maps на вашому телефоні для отримання маршрутів не відображатиме автоматично інструкції на годиннику. Вам потрібно ввімкнути дзеркальне відображення вручну, виконавши такі дії:

 • Відкрийте програму Google Maps на Pixel Watch.
 • Прокрутіть вниз і виберіть Налаштування.
 • У меню, що відкриється, торкніться «Дзеркалювання».
 • Увімкніть віддзеркалення навігації для автомобілю, ходьби та їзди на велосипеді.
 • Наступного разу, коли ви використовуєте Карти Google для навігації до місця на своєму телефоні, програма Карти на Pixel Watch відобразить інструкції.

  7. Зручна плитка Google Assistant

  Ви часто використовуєте Google Assistant, щоб керувати своїми розумними домашніми пристроями або встановлювати будильник? Використовуйте плитку Google Assistant, щоб додати ярлик до часто використовуваних голосових команд для швидкого доступу. Таким чином, ви можете просто торкнутися ярлика на плитці, щоб запустити дію замість того, щоб щоразу викликати Google Assistant.

  Ви можете мати лише одну плитку Асистента з двома діями швидкого доступу, що може здатися обмеженим, особливо якщо ви сильно покладаєтеся на голосового помічника.

    Як приховати елементи інтерфейсу користувача Firefox і налаштування в диспетчері параметрів і доповнень

  Щоб отримати доступ до плитки Google Assistant, проведіть пальцем ліворуч або праворуч по циферблату та перейдіть між усіма доступними плитками. Якщо ви його не бачите, натисніть і утримуйте екран і додайте плитку Помічника.

  Варто зазначити, що Google Assistant покладається на ваш телефон для обробки команди, тому дія не буде запущена миттєво, коли ви натискаєте ярлик на плитці.

  Якщо ви гуляєте небезпечним районом або подорожуєте наодинці та хвилюєтеся за свою безпеку, ви можете скористатися функцією перевірки безпеки на своєму Pixel Watch, щоб бути спокійним.

  Щоб скористатися цим, вам потрібно встановити таймер реєстрації, після закінчення якого ви повинні підтвердити, що все гаразд. Якщо ви не надасте підтвердження, ваше місцезнаходження буде автоматично передано вказаним вами екстреним контактам.

  Починаючи перевірку безпеки, ви можете вибрати, чи будете ви гуляти самі, збираєтеся на пробіжку, у похід чи на транспорті. Після цього ви можете встановити час і вирішити, чи бажаєте ви повідомити про це свої екстрені контакти. Подібним чином, коли ви підтвердите свою безпеку до кінця таймера, ви можете повідомити своїм контактам для їх підтвердження.

  Ви можете встановити та налаштувати перевірку безпеки в меню «Налаштування» > «Безпека та надзвичайні ситуації» > «Перевірка безпеки».​ Майте на увазі, що для належної роботи функції «Перевірка безпеки» потрібен екстрений доступ. Налаштуйте останній на своєму Pixel Watch, перейшовши в Налаштування > Безпека та надзвичайні ситуації > Надсилання в екстрених випадках.

  Такі функції безпеки роблять Pixel Watch одним із найкращих годинників Wear OS. ​​​​Оскільки Pixel Watch містить так багато зручних функцій, можливо, ви не знаєте про них усі, що може завадити вам використовувати весь потенціал свого носимого пристрою. Тепер, коли ви знаєте про всі менш відомі функції, ви можете використати деякі з них з користю та отримати свої гроші.