8 функцій, які роблять Microsoft Edge найкращим ігровим браузером

Ключові висновки

  • Режим ефективності покращує ігрову продуктивність, зменшуючи використання ресурсів Edge, але ступінь прискорення змінюється.
  • Clarity Boost покращує графіку в іграх Xbox Cloud Gaming, відповідаючи масштабу DPI вашого вікна Edge.
  • Домашня сторінка Edge Gaming поєднує прямі трансляції, результати кіберспорту, основні моменти ігор і можливості Microsoft Rewards.

Microsoft Edge постійно розвивається, і тепер він змінює ігровий досвід для користувачів у всьому світі.

Завдяки таким функціям, як Efficiency Mode, Clarity Boost та іншим функціям, орієнтованим на геймерів, Edge повільно, але впевнено стає найкращим ігровим браузером і обов’язковим для всіх, хто хоче покращити свої враження від ігор і веб-перегляду.

1. Режим ефективності

Режим ефективності Edge допомагає збільшити час автономної роботи ноутбуків користувачів, але він також має ігрові програми. Якщо його ввімкнено, він покращує продуктивність комп’ютерних ігор на пристроях з Windows 10 і 11, зменшуючи ресурси, які Edge використовує під час гри. Коли ви закінчите грати, Microsoft Edge вимкне режим ефективності, дозволяючи вам продовжувати перегляд на повній потужності.

Це досягається шляхом перерозподілу ресурсів Edge між вкладками, зменшуючи загальне споживання ресурсів вкладкою, особливо якщо вона не приносить жодної цінності для роботи користувача під час роботи у фоновому режимі. У деяких випадках він навіть переводить вкладки в сплячий режим.

На жаль, неможливо передбачити, наскільки помітним буде це підвищення продуктивності. Результати відрізняються залежно від критеріїв, пов’язаних із програмним і апаратним забезпеченням, включаючи пристрій, який ви використовуєте, інші програми, що працюють у фоновому режимі, кількість вкладок, які ви відкрили в Edge тощо.

Режим ефективності ввімкнено за замовчуванням у Edge, але його можна вимкнути, перейшовши до налаштувань, ввівши ефективність і вимкнувши перемикач.

2. Microsoft Edge Clarity Boost

Більшість геймерів знайомі з Xbox Cloud Gaming, хмарною ігровою службою, яка є частиною Xbox і розповсюджується Microsoft Gaming.

Ще одна функція Microsoft Edge, яка сподобається шанувальникам Xbox Cloud Gaming, — Clarity Boost. Він доступний лише в Microsoft Edge і допомагає покращити графіку ваших ігор Xbox Cloud Gaming, роблячи візуальні ефекти вашого відеопотоку та ігрову графіку більш чіткими. Для цього він відповідає масштабу DPI (точок на дюйм) вашого поточного вікна Edge, подібно до режиму RGX Opera GX.

Найкраща перевага Clarity Boost полягає в тому, що він працює з будь-якою грою, у яку ви граєте на комп’ютері, включно з іграми, встановленими через вашу підписку Game Pass Ultimate.

На відміну від режиму ефективності, Clarity Boost не є функцією, яка ввімкнена за замовчуванням у Microsoft Edge. Увімкнути або вимкнути Clarity Boost просто, але спочатку потрібно запустити гру, використовуючи свій обліковий запис Xbox, щоб отримати до неї доступ.

3. Отримайте спеціальну домашню сторінку для ігор

Коли геймери не грають у свої улюблені ігри, вони, швидше за все, дивляться трансляції, досліджують нові стратегії або перевіряють останні новини та майбутні випуски — і домашня сторінка Edge Gaming поєднує в собі все це.

  • Дивіться прямі трансляції від ваших улюблених творців контенту.
  • Дізнайтеся результати онлайн-рахунків турнірів з кіберспорту
  • Зареєструйтесь на кіберспортивні турніри.
  • Читайте про популярні ігри.

Крім того, ця домашня сторінка є чудовим способом заробити деякі Microsoft Rewards. Усе, що вам потрібно зробити, це увійти у свій обліковий запис Xbox і виконати щоденні завдання, щоб отримати ексклюзивні бонуси. Ви також можете підключити домашню сторінку Gaming до свого облікового запису Xbox, щоб керувати Microsoft Rewards, переглядати історію ігор або керувати бібліотекою Xbox Cloud Gaming.

4. Ігрові теми Microsoft Edge

Ігрове обладнання та програмне забезпечення завжди відрізняються від своїх неігрових аналогів. За допомогою ігрових тем Microsoft Edge ви можете перетворити свій браузер на візуальний досвід, який сподобається будь-якому гравцю.

У бібліотеці тем Edge доступна велика кількість ігрових тем: від тих, що демонструють вашу любов до Minecraft, до тем, які підкреслюють велич таких ігор, як The Elder Scrolls V: Skyrim або Sea of ​​Thieves.

Іноді хочеться відпочити від ігор AAA та відпочити за чимось більш невимушеним, і меню «Ігри» Microsoft Edge підходить для цього.

Коротше кажучи, це бібліотека ігор, до якої ви отримуєте доступ із бічної панелі Edge, і вона повна безкоштовних ігор, таких як Microsoft Solitaire, Microsoft Bubble та ігор від сторонніх видавців. Крім того, незважаючи на те, що ці ігри є розважальними, вони не призначені для того, щоб відволікати вас від перегляду. Ось чому вони за замовчуванням відкриваються на бічній панелі замість того, щоб займати весь екран, тож ви можете грати під час перегляду, і, що найголовніше, немає жодних завантажень.

6. Microsoft Edge Surf

Усі знають гру «Динозавр» від Google Chrome. Однак мало хто знає, що Microsoft Edge також має вбудовану браузерну гру Microsoft Edge Surf.

Ви граєте за серфера, катаєтесь на хвилях, відвідуєте острови та уникаєте могутнього Кракена. У ньому є кілька ігрових режимів, зокрема нескінченний режим, режим випробувань на час або режим Zig Zag, які можуть бути веселими.

Це чудова гра, у яку можна грати на Microsoft Edge, поки немає Інтернету, настільки, що ви можете продовжувати грати в неї навіть після того, як вона знову під’єднається.

Більшість геймерів знайомі з Twitch і Discord. Однак перемикання між вкладками Edge і вікнами Twitch або Discord може бути головним болем. На щастя, універсальна бічна панель Edge залишила це в минулому, оскільки ви можете отримати прямий доступ до популярних ігрових сайтів і сервісів, дозволяючи вам переглядати улюблені потоки та відповідати своїм товаришам по гільдії, не порушуючи загальний процес перегляду.

Ігри з фоновою музикою є звичайною практикою, і більшість геймерів зазвичай мають відкрите вікно Spotify або вкладку YouTube під час гри. Microsoft Edge спрощує процес, дозволяючи користувачам інтегрувати популярні сервіси потокового передавання музики на бічну панель, зокрема Spotify, SoundCloud, Apple Music тощо.

Microsoft Edge — найкращий вибір для геймерів завдяки інтеграції ігрових сервісів і зосередженості на ефективності використання ресурсів. Крім того, його дизайн, орієнтований на користувача, і багато варіантів налаштування ще більше зміцнюють його позицію як одного з найкращих ігрових браузерів, аж до такої міри, що тепер він гідно змагається з іншим надзвичайно добре оціненим ігровим браузером, Opera GX.