8 способів покращити соціальні сигнали та їх вплив на SEO

Вам важко розвиватися на платформах соціальних мереж, але результатів немає? Ми допоможемо вам і пропонуємо найкращі способи прискорити ваше зростання.

У сучасну епоху інформації та технологій увесь світ працює на платформах соціальних мереж. У мережі з’явилося все: від читання газет до відвідування лекцій у аудиторії, від медичних консультацій до бронювання квитків.

Соціальні медіа-платформи, такі як Facebook, Instagram і Twitter, допомогли людям знайти нові шляхи та можливості для розвитку кар’єри та бізнесу. Це навіть полегшило людям продемонструвати свої таланти, представити свої погляди, поділитися ідеями та заробити гроші. Але цього недостатньо, якщо хтось хоче підтримувати свою кар’єру через такі соціальні медіа-платформи.

Інтернет працює за спеціальними алгоритмами, тому потрібно регулярно бути в Інтернеті зі своїм вмістом, щоб скористатися перевагами соціальних мереж. Люди навіть відвідують курси управління соціальними медіа, щоб покращити це.

Існують величезні фактори, які прямо чи опосередковано впливають на рейтинги в Google. Однак видимість у соціальних мережах можна збільшити за допомогою збільшення соціальних сигналів. Перш ніж розпочати тему про те, як його покращити, давайте дізнаємося, що це за соціальні сигнали, як вони можуть впливати на ріст особистості та чому це вважається фактором ранжирування.

Пізніше, після вивчення всіх цих тем, ми глибше заглибимося в способи, за допомогою яких ми можемо імпровізувати соціальні сигнали для SEO.

Як уподобання, поширення та перегляди сприяють зростанню вмісту?

Хочете збільшити число своїх шанувальників у соціальних мережах за допомогою справжніх підписників? Цікаво, як залучити зацікавлених глядачів? Отже, ось відповідь. Кількість лайків, поширень і переглядів може вплинути на ваш розвиток у соціальних мережах. Давайте подивимось як.

Вам потрібно зібрати більше аудиторії, щоб досягти успіху в маркетингу. Чим більше людей ви охопите своїм вмістом, тим популярнішим буде ваш вміст. Однак є кілька способів, за допомогою яких ви можете підвищити рівень своєї популярності. Нові медіа можуть значно підвищити рівень успіху. Однак, витративши кілька годин на ваш вміст і залишаючись залученим, ви можете збільшити ваше охоплення.

Крім того, максимізація глядачів, оцінок “подобається” та поширення може привести ваш вміст до великої аудиторії. Більше охоплення завжди краще для зростання вашого вмісту в соціальних мережах.

Наприклад, якщо користувач часто лайкає ваш вміст, більш імовірно, що користувачеві запропонують ваш вміст у своїй стрічці. Подібним чином, більше поширення та переглядів також впливає на велику аудиторію.

Що таке соціальні сигнали?

Соціальні сигнали – це просто реакції людей на онлайн-контент, що поширюється на платформах соціальних мереж. Це лайки, дизлайки, перегляди, поширення, коментарі, твіти та ретвіти. Чим більше таких записаних відповідей, тим популярнішим і мейнстрімовим є контент. Тому потрібно залишатися помітним в Інтернеті, щоб отримати більше таких реакцій.

  Як з’єднати два комплекти AirPods з одним iPhone

Більше того, з точки зору SEO, соціальні сигнали – це сигнали, які імпровізують пошукові системи та знайомлять людину з ідентичністю, популярністю та надійністю свого профілю чи публікації. Однак для різних платформ існують різноманітні показники, які можна назвати соціальними сигналами.

Як соціальні сигнали впливають на SEO?

Соціальні сигнали вказують на те, якою мірою певний контент, розміщений в Інтернеті, досяг цільової аудиторії. Наприклад, людина розміщує відео в Instagram, де ділиться важливою інформацією про хворобу Covid-19.

Кількість лайків і переглядів відео вказуватиме на його актуальність і важливість. Чим більше думок і вподобань, тим помітнішим буде вміст у топі пошукових запитів в Інтернеті, оскільки це вказує на високу якість вмісту.

Зрештою, пошукові системи роблять усе можливе, щоб надати своїм користувачам якісний вміст, який відповідає реакції користувачів. Ось чому соціальні сигнали є важливими для SEO. Вони допомагають генерувати трафік певного вмісту, сигналізуючи веб-алгоритму про створення результатів.

Отже, соціальні сигнали мають опосередкований вплив на продуктивність SEO. Хоча дослідження та експерименти все ще тривають, щоб виявити точний вплив, вони ще не виявлені.

Фактори ранжирування соціальних сигналів для Google

Щоразу, коли у нас виникає запитання або ми хочемо отримати інформацію про щось, ми миттєво шукаємо це в Google. Google намагається надати своїм користувачам найрелевантніші та найцінніші відповіді за допомогою різноманітних посилань і веб-сайтів. Такі веб-сайти впорядковані за найбільш відвідуваними.

За словами Google, ці веб-сайти пропонують користувачам якісну інформацію. Ці веб-сайти отримали хороший трафік завдяки минулим записаним відповідям глядачів, які ми називаємо соціальними сигналами. Таким чином, соціальні сигнали відіграють ключову роль у рейтингу Google і SEO.

Крім того, для Google кожен вміст в Інтернеті є цінним, але найбільше він цінує вміст, який отримав найбільшу кількість відгуків. Однак Google офіційно не оголошує соціальні сигнали фактором рейтингу, оскільки багато факторів безпосередньо впливають на рейтинг Google.

До них належать зворотні посилання, мета пошуку, якість вмісту, свіжість і багато іншого. Але ми не можемо відкинути той факт, що більша соціальна активність призводить до більшої видимості соціальних публікацій.

Приділення трохи часу може позитивно вплинути на ваше SEO та рейтинг у Google. Не забудьте зосередитися на видимості та впізнаваності бренду під час публікації. Це може допомогти вам у вашій подорожі в соціальних мережах.

Оскільки тепер ми краще розуміємо соціальні сигнали та їхнє значення для SEO, давайте обговоримо, як ми можемо покращити соціальні сигнали для SEO. Крім взаємодії в соціальних мережах, це те, що ви можете робити щоразу, коли публікуєте публікацію.

Пов’яжіть веб-сайт із профілями в соціальних мережах

Пов’язування веб-сайту з вашими профілями в соціальних мережах – це простий, але важливий спосіб збільшити веб-трафік і покращити SEO. Ваш профіль отримує більше шансів на перегляд, якщо ви посилаєте веб-сайт у своєму профілі. Крім того, додавання посилань у профілі покращує взаємодію з користувачем. Посилання на сайти у ваших профілях у соціальних мережах безпосередньо знайомить глядачів із вашою веб-сторінкою.

  Що таке критичні сповіщення на iPhone та iPad і як їх увімкнути?

Крім того, Google також прагне пов’язати веб-сайти з обліковими записами в соціальних мережах. Посилання на веб-сайти може покращити вашу взаємодію з користувачем. Однак заміна веб-сайтів на платформу соціальних мереж може збільшити охоплення вашого вмісту. Крім того, це полегшить людям читання вашого іншого вмісту. Таким чином, зв’язування робить процес обміну простішим і зручнішим.

Оптимізуйте профілі в соціальних мережах

Ваш профіль у соціальних мережах має бути таким, щоб відповідати швидким вимогам пошукових систем. Ось що таке оптимізація. Наприклад, якщо у вас є веб-сторінка або публікація в блозі, використання відповідних ключових слів може зробити вашу публікацію більш помітною в пошуковій системі для людини, яка її шукає.

Подібним чином профілі в соціальних мережах мають бути достатніми, щоб надавати всю пов’язану інформацію, яку хочуть користувачі.

Крім того, точні ключові слова можуть допомогти Google легко зрозуміти зв’язок між вашим веб-сайтом і ключовими словами. Оптимізований профіль у соціальних мережах позитивно залучить трафік, збільшить кількість передплатників електронної пошти та підвищить продажі, тоді як неоптимізований профіль у соціальних мережах не зможе.

Однак вам потрібно залучити більше аудиторії, щоб не перешкоджати розвитку вашого бізнесу. Ця цільова аудиторія зрештою стане щиро зацікавленими клієнтами.

Ось кілька згаданих способів, за допомогою яких ви можете оптимізувати свій профіль у соціальних мережах:

  • Уточніть назву бренду – це допоможе привернути увагу користувача та підтримувати його зацікавленість у вашому вмісті.
  • Завантажте якісне зображення профілю – пам’ятайте, що ваш профіль має представляти назву вашого бренду. Не залишайте зображення порожнім, щоб людям було легше довіряти вам.
  • Використовуйте правильні хештеги – це дозволить користувачам легше шукати вас. Ці пов’язані з брендом хештеги сортують ваш вміст за категоріями.

Регулярно публікуйте в соціальних мережах

Соціальні медіа — це все про контент. Чим частіше ви додаєте вміст, тим більше він буде визнаний користувачами Інтернету. Але опублікувати нічого не виходить. Ваш вміст, швидше за все, отримає лайки та коментарі, якщо він цікавий для користувачів мережі, а ваш профіль стане більш помітним, якщо ви регулярно публікуєте вміст.

Публікуйте релевантний вміст

Незважаючи на те, що в Інтернеті повно вмісту, щоб отримати хороший рейтинг SEO для свого вмісту, вам потрібно мати фактичний вміст. Він має бути однаково привабливим і повинен надавати користувачам відповідну інформацію. Публікація сміття та вмісту, який не цікавить користувачів, буде пропущено.

  Як автоматично сортувати фотографії за допомогою смарт-альбомів на Mac

Ваш контент має бути достатньо привабливим, щоб залучити велику кількість глядачів. Релевантний контент підвищує його автентичність, що також визнають пошукові системи.

Додайте кнопки соціальних мереж

Якщо ви хочете, щоб ваш вміст бачили й багато людей також ділилися ним в Інтернеті, зробіть це зручним для користувачів. Ви можете зробити це, просто додавши кнопки публікації в соціальних мережах для свого вмісту. Ваш вміст матиме більше шансів поділитися, якщо ви надасте таку можливість.

Наприклад, більшість платформ соціальних медіа, таких як Facebook, Instagram і Youtube, пропонують творцям вмісту можливість ділитися своїми публікаціями, а інші глядачі також можуть ділитися ними далі.

Використання тегів схеми

Щоб отримати хороший рейтинг SEO для вашого вмісту, використовуйте відкриті графіки та теги схем, щоб зробити його більш помітним. Це більше потрібно, якщо ви публікуєте свій вміст на таких платформах, як Instagram, Facebook і Twitter.

Додавання тегів допомагає вашому вмісту отримати більше глядачів, що в кінцевому підсумку покращує рейтинг SEO. Відсутність міток і відкритих графіків знижує ймовірність того, що ваш вміст буде клацаний і привертає менше уваги користувачів.

Будьте активними в соціальних мережах

Час від часу публікувати свій вміст, а потім не робити цього протягом кількох днів, це не добре для SEO. Ви повинні часто публікувати свій вміст на платформах соціальних мереж, скажімо, раз на два дні, щоб його було видно в Інтернеті. Окрім цього, ви повинні активно реагувати на те, що інші публікують в Інтернеті. Ви також можете відповідати на дописи інших людей.

Додайте відповідну біографію автора

Якщо ви пишете публікацію в блозі для автора, було б чудовою ідеєю також згадати важливі деталі про автора або навіть позначити його профіль пізніше в публікації блогу. Це підвищує цінність вашої публікації в блозі та підвищує її надійність. Завдяки цьому люди дізнаються не лише про автора, але й про автора публікації. Пошукові системи сприймають такі публікації як автентифікований вміст, тим самим покращуючи SEO.

Висновок

Коротше кажучи, хороший контент – це те, чого шукають усі. Кожен творець контенту зобов’язаний надавати людям гідну інформацію. Чим цінніші дані, тим більшою буде перевага. Точні дані допоможуть вашому вмісту підтримувати високий рейтинг в Інтернеті. Інтернет – це океан контенту.

Пам’ятайте про наведені вище пункти, якщо хочете, щоб ваш профіль або публікація в блозі була видимою. Ці вищезазначені моменти допоможуть вашому вмісту підтримувати високий рейтинг у результатах пошукової системи, тим самим покращуючи SEO. Добре продуманий допис у блозі збирає велику кількість глядачів та їхніх відповідей.

Ви можете ознайомитися з найкращими інструментами та шаблонами календарів у соціальних мережах.