8 способів перегляду профілів Tinder без облікового запису

Tinder — це популярна платформа онлайн-знайомств, якою користуються мільйони людей. Є багато щасливих історій кохання, які стали реальністю завдяки Tinder і його дуже ефективним алгоритмам для підбору потенційних профілів. Однак багато людей хочуть використовувати Tinder без створення облікового запису з різних причин. Хоча користувачі можуть запускати пошук у Tinder без реєстрації в Google, але вони не можуть переглядати профілі Tinder, попередньо не зареєструвавшись. Tinder вимагає від користувачів входу з основною інформацією, що робить майже неможливим перегляд Tinder без реєстрації. Однак ви завжди можете спробувати використовувати Tinder анонімно. У цьому посібнику ми обговоримо, чому ви не можете переглядати профілі Tinder без облікового запису та як використовувати Tinder анонімно, не повідомляючи іншим вашу справжню особу.

Як переглядати профілі Tinder без облікового запису

Tinder — одна з найпопулярніших платформ онлайн-знайомств. Tinder у всьому світі використовується мільйонами людей для знайомства зі своїми потенційними супутниками життя. Додаток популярний серед людей різного віку, які шукають свою кращу половинку в Інтернеті. Tinder допоміг революціонізувати досвід онлайн-знайомств, зробивши його зручним і доступним для знайомства з людьми, які можуть мати подібні інтереси, як і ваші.

Існує два ефективних способи перегляду профілів Tinder без облікового запису, як зазначено нижче.

Спосіб 1: створіть пошук Google

Якщо ви знаєте ім’я користувача, якого хочете шукати в Tinder. Ви можете шукати їх за допомогою пошуку Google.

1. Відкрийте Google Chrome із меню «Пуск».

2. Знайдіть URL-адресу tinder.com/@username в адресному рядку.

Примітка. Тут змініть ім’я користувача на ім’я користувача.

3. Якщо ви ввели правильне ім’я користувача, ви можете переглянути його профіль.

Це один із найефективніших способів запустити пошук у Tinder без реєстрації облікового запису Tinder і переглянути профілі Tinder без попередньої реєстрації.

Спосіб 2. Використовуйте інструменти сторонніх розробників

Ви також можете використовувати різні програми та інструменти сторонніх розробників, щоб переглядати Tinder без реєстрації, щоб переглядати профілі Tinder без облікового запису. В Інтернеті є багато безкоштовних інструментів, які допоможуть вам знайти потрібний профіль із відповідною інформацією.

  Можливості, навички та навчальні ресурси

Чи можете ви використовувати Tinder без облікового запису?

Щоб користуватися послугами Tinder, користувачі повинні зареєструватися за допомогою Facebook, Gmail або номера телефону. Тому ви не можете використовувати Tinder без попереднього створення облікового запису. Однак, якщо ви хочете знайти певний профіль у Tinder, є способи використовувати Tinder анонімно, не повідомляючи людям вашу справжню особу.

Як анонімно використовувати Tinder

Оскільки ви не можете переглядати профілі Tinder без облікового запису, існує кілька способів анонімного використання Tinder без розголошення вашої справжньої особи. Ви можете використовувати Tinder як анонім, створивши підроблений обліковий запис або змінивши налаштування Tinder. У наступному посібнику будуть розглянуті переваги та різні методи анонімного використання Tinder.

Чому ви повинні використовувати Tinder анонімно?

Використання Tinder як анонімного користувача може мати кілька переваг. Це допоможе вам приховати свою особу, і ви зможете шукати профілі, не залишаючись поза увагою тощо. У наступному списку згадуються усі можливі причини, чому вам слід використовувати Tinder анонімно.

  • Якщо ви турбуєтеся про свою конфіденційність і не хочете, щоб інші дізналися, що ви використовуєте платформу онлайн-знайомств, анонімність у Tinder допоможе вам захистити вашу справжню особу.
  • Іноді люди хочуть перевірити, чи не зраджує їм партнер. Спроба запустити пошук у Tinder без реєстрації або анонімності в Tinder може допомогти вам шпигувати за вашим партнером, не повідомляючи його про це.
  • Деякі люди хочуть переглядати Tinder, не реєструючись, щоб перевірити Tinder, перш ніж зареєструватися в ньому. Тому анонімний перегляд профілів Tinder без попередньої реєстрації допоможе вам визначитися з додатком на зразок Tinder.
  • Часто люди використовують анонімні акаунти, щоб обдурити своїх партнерів.
  • Використання анонімного облікового запису також може допомогти вам знайти людину, яку ви вже знаєте.

Як анонімно переглядати профілі Tinder

Тепер, коли ми зрозуміли, як працює Tinder і чому вам слід намагатися залишатися анонімним у своєму профілі, оскільки ви не можете переглядати профілі Tinder без облікового запису. Тепер розглянемо можливі методи створення анонімного облікового запису.

Спосіб 1: Використовуйте підроблений профіль

Один із найпростіших і найефективніших способів стати анонімним у Tinder — створити підроблений обліковий запис. Ви можете створити окремий обліковий запис, використовуючи інше ім’я, зображення та іншу подібну інформацію. Це дозволить вам досліджувати Tinder, не повідомляючи іншим людям вашу справжню особу.

Спосіб 2: Використовуйте резервну електронну пошту

Якщо ви не хочете використовувати свою основну електронну адресу для створення облікового запису в Tinder, ви можете використовувати додаткову електронну адресу. Цей електронний лист може бути створений за допомогою підробленої інформації. Цей метод допоможе уникнути відстеження електронної пошти від Tinder. Це ефективний спосіб анонімного використання Tinder, коли ви не можете переглядати профілі Tinder без облікового запису.

  15 чудових команд терміналу Mac OS X, яких ви могли не знати

Спосіб 3: використовуйте Tinder в режимі анонімного перегляду

Додаток tinder використовує місцезнаходження вашого телефону, щоб знайти для вас потенційні збіги. Однак, якщо ви використовуєте Tinder з анонімного вікна веб-браузера для запуску пошуку Tinder без реєстрації, Tinder не отримає ваше точне місцезнаходження та покаже вам збіги, які, ймовірно, знаходяться далеко від вас. Цей метод може допомогти вам уникнути того, щоб люди у вашому районі переглядали профілі Tinder без необхідності переглядати Tinder без реєстрації. Дотримуйтесь нашого посібника, щоб використовувати режим анонімного перегляду на Android.

Спосіб 4: Використовуйте службу VPN

Подібно до попереднього методу VPN допоможе вам приховати ваше місцезнаходження та змінить вашу IP-адресу. Це також дозволить вам побачити профіль з іншого міста чи країни. Ви також можете використовувати VPN, щоб досліджувати певну країну чи місто через Tinder, щоб знайти певний профіль у цьому конкретному місті. Прочитайте нашу статтю про 9 найкращих безкоштовних безлімітних VPN для Android. Однак для доступу до профілів вам потрібно буде мати активний обліковий запис Tinder, оскільки ви не можете переглядати профілі Tinder без облікового запису.

Спосіб 5: приховайте Tinder від програм, підключених до Facebook

Якщо ви ввійшли в Tinder за допомогою свого Facebook, ваші друзі Facebook можуть бачити, що ви використовуєте додаток для знайомств. Однак цього можна уникнути, змінивши налаштування конфіденційності на Facebook.

1. Відкрийте свій обліковий запис Facebook.

2. Перейдіть до «Налаштування та конфіденційність» і прокрутіть вниз, щоб вибрати опцію «Програми та веб-сайти».

3. Серед усіх підключених програм знайдіть Tinder.

4. Знайдіть «Видимість програми» та встановіть для неї значення «Тільки я».

Спосіб 6: Змініть налаштування виявлення в Tinder

Якщо ви хочете й надалі використовувати програму Tinder, а також хочете, щоб інші не могли бачити ваш профіль. Ви можете зробити це, змінивши налаштування Tinder. Це ефективний спосіб приховати свій профіль, оскільки ніхто не може переглядати профілі Tinder без облікового запису.

Примітка. Телефони Android не мають однакових параметрів налаштувань, і вони відрізняються від виробника до виробника, отже, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Зазначені дії були виконані на телефоні Moto G60.

1. Відкрийте Tinder у меню телефону.

2. Перейдіть до опції Профіль.

3. Тепер натисніть Налаштування.

4. Прокрутіть вниз і знайдіть опцію «Показати мене в Tinder» і вимкніть перемикач.

Зміна налаштувань виявлення допоможе вам, якщо ви не можете запустити пошук у Tinder, попередньо не зареєструвавши обліковий запис.

  10 найкращих оригінальних стендап-комедій Netflix (червень 2020 р.)

Спосіб 7. Використовуйте Tinder у веб-браузері

Ви також можете використовувати Tinder, не встановлюючи додаток на своєму пристрої Android. Використовуйте VPN і увійдіть Tinder у режимі анонімного перегляду у веб-браузері та перегляньте профілі Tinder.

Спосіб 8: Анонімний пошук за допомогою Tinder Plus

Tinder Plus надає вам широкий спектр можливостей для створення більш ефективних знайомств. Крім того, підписавшись на Tinder Plus ви можете контролювати, хто бачить ваш профіль на платформі, замість того, щоб переглядати профілі Tinder без необхідності переглядати Tinder без реєстрації. Однак для використання цього методу вам доведеться придбати підписку на Tinder Plus.

1. Відкрийте програму Tinder.

2. Торкніться меню профілю та виберіть опцію ОТРИМАТИ TINDER PLUS.

3. Виберіть план відповідно до своїх уподобань і натисніть ПРОДОВЖУЙТЕ купити Tinder Plus.

Після активації Tinder Plus перейдіть до налаштувань, знайдіть і ввімкніть опцію «Контролювати, хто вас бачить» і торкніться її.

Цей спосіб покаже ваш профіль лише тим користувачам, чиї профілі вам сподобалися.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому я не можу шукати профілі Tinder без облікового запису?

Відповідь Tinder вимагає від своїх користувачів реєструватися за допомогою електронної пошти або номера телефону, щоб користуватися його послугами. Тому ви не можете шукати профілі в Tinder без активного облікового запису.

Q2. Чи потрібно платити за Tinder?

Відповідь Tinder є безкоштовним і може використовуватися будь-ким, хто має обліковий запис. Однак Tinder Gold і Tinder Plus є послугами на основі передплати, до яких можна отримати доступ, сплативши необхідні платежі.

Q3. Як налаштувати Tinder?

Відповідь Ви можете налаштувати обліковий запис Tinder за допомогою електронної пошти або активного номера телефону. Tinder також дозволяє користувачам реєструватися зі своїх облікових записів Facebook.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли зрозуміти, чому ви не можете переглядати профілі Tinder без облікового запису та як користуватися Tinder анонімно. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, повідомте нас у розділі коментарів.