techukraine.net Windows 8 способів виправити режим великого зображення, який не працює або виходить з ладу в Steam для Windows

8 способів виправити режим великого зображення, який не працює або виходить з ладу в Steam для Windows

| | 0 Comments| 10:29 PM
Categories:

Режим Big Picture у Steam у Windows покращує ваші ігрові враження, надаючи консольний інтерфейс, яким легко керувати за допомогою контролера. Однак, якщо режим Big Picture у Steam перестає працювати або часто виходить з ладу на вашому комп’ютері з Windows, можливо, вам цікаво, що робити.

Не хвилюйтеся, вам не потрібно використовувати Steam у стандартному режимі. Ось кілька порад, як запустити режим Big Picture у Steam у Windows.

1. Закрийте Steam і запустіть його від імені адміністратора

Це може здатися занадто простим, але тимчасові збої в додатку часто можуть призвести до збою або припинення роботи режиму Big Picture у Steam у Windows. Тому доцільно припинити всі процеси Steam і знову відкрити програму.

Натисніть Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань. На вкладці «Процеси» клацніть правою кнопкою миші на Steam і виберіть опцію «Завершити завдання».

  Виправте зависання Forza Horizon 5 у Windows 10

Клацніть правою кнопкою миші ярлик програми Steam і виберіть Запуск від імені адміністратора. Після цього спробуйте знову використати режим Big Picture.

2. Змініть EXE-файл Steam

Інша річ, яку ви можете зробити, це відкрити Steam безпосередньо в режимі Big Picture. Кілька користувачів у спільноті Steam повідомили про вирішення проблеми за допомогою цього трюку.

Щоб відкрити Steam безпосередньо в режимі великого зображення, клацніть правою кнопкою миші ярлик програми та виберіть «Властивості». У полі Ціль введіть «-tenfoot» до кінця цього шляху без лапок. Потім натисніть «Застосувати» та натисніть «ОК».

Двічі клацніть ярлик Steam, щоб відкрити його в режимі «Велике зображення», і перевірте, чи проблема не зникла.

3. Відключіть зовнішні пристрої

Іноді зовнішні пристрої, підключені до вашого комп’ютера, наприклад несправний або неправильно налаштований ігровий контролер, можуть заважати роботі Steam і спричиняти проблеми. Щоб перевірити цю можливість, тимчасово від’єднайте будь-які зовнішні пристрої та перевірте, чи це вирішить проблему.

4. Очистіть кеш Steam

Перебільшення чи пошкодження кеш-файлів також може призвести до неправильної роботи програми Steam у Windows. У цьому випадку певні функції, як-от режим Big Picture, можуть не працювати належним чином. Ви можете спробувати очистити кеш програми Steam, щоб побачити, чи це відновить нормальну роботу. Ось кроки для того ж.

  Виправити помилку Directx League of Legends у Windows 10
 • Натисніть Win + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».
 • Введіть C:\Program Files (x86)\Steam у текстовому полі та натисніть Enter.
 • Виберіть папку appcache і натисніть значок кошика вгорі, щоб видалити її.
 • 5. Оновіть драйвери графіки

  Ще одна причина, чому режим Big Picture може не працювати або виходити з ладу під час завантаження, полягає в тому, що графічні драйвери на вашому ПК застаріли або мають помилки. Якщо це так, оновлення графічних драйверів має допомогти.

  6. Залиште бета-версію Steam

  Ви використовуєте бета-версію клієнта Steam? Якщо так, у вас можуть виникнути проблеми зі Steam, оскільки бета-версії програми не завжди надійні. Вам слід розглянути можливість переходу на стабільну версію Steam, щоб уникнути таких проблем.

  Щоб відмовитися від бета-версії Steam:

 • Відкрийте клієнт Steam на своєму ПК.
 • Виберіть Steam > Налаштування.
 • На вкладці «Інтерфейс» скористайтеся спадним меню поруч із «Участь клієнта в бета-версії», щоб вибрати «Бета-версію не вибрано».
 • Натисніть «Перезапустити зараз», щоб підтвердити.
 •   Як створити індивідуальний план живлення в Windows 10

  Зачекайте, поки Steam застосує необхідні оновлення, і перейдіть на стандартну версію. Після цього ви зможете використовувати режим Big Picture у Steam.

  7. Скинути конфігурації Steam

  Скидання налаштувань конфігурації Steam є ефективним способом вирішення різних проблем з ним. Якщо ця конкретна проблема спричинена неправильно налаштованими налаштуваннями Steam, скидання їх має допомогти. Ось кроки:

 • Закрийте клієнт Steam за допомогою диспетчера завдань.
 • Натисніть Win + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».
 • Введіть steam://flushconfig у полі та натисніть Enter.
 • Натисніть OK для підтвердження.
 • 8. Видаліть і повторно встановіть Steam

  Нарешті, якщо нічого не допомагає, ви можете повністю видалити Steam і перевстановити його. Зверніться до нашого посібника про різні способи видалення програмного забезпечення в Windows і скористайтеся потрібним способом видалення Steam. Після цього знову завантажте та встановіть програму Steam.

  Знову почніть використовувати режим Big Picture у Steam

  Якщо ви використовуєте контролер під час гри на комп’ютері, режим Big Picture у Steam може принести багато зручності. Сподіваємось, одна чи кілька з наведених вище порад допомогли вирішити проблеми з режимом Big Picture у Steam у Windows, і ви почуваєтеся спокійно.