8 способів виправити помилку поганого з’єднання в Clubhouse

Clubhouse — це програма соціальної мережі, де ви можете починати або слухати розмови. Ви можете зберігати розмови приватними або транслювати їх іншим людям. Це унікальна платформа соціальних мереж. Однак останнім часом багато користувачів стикаються з помилкою поганого з’єднання в додатку Clubhouse. Якщо ви зіткнулися з такою ж помилкою SSL у програмі Clubhouse, не хвилюйтеся! Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який навчить вас, як вирішити проблему поганого з’єднання програми Clubhouse на вашому пристрої. Отже, продовжуйте читати!

Способи виправлення помилки поганого з’єднання в програмі Clubhouse

Перш ніж виконувати методи усунення несправностей, щоб виправити погане з’єднання, спробуйте знайти сильнішу проблему сигналу на вашому пристрої, вам потрібно переконатися, що сервери додатків запущені та працюють. Відвідайте Clubhouse Twitter сторінку, щоб перевірити, чи є проблеми з сервером чи ні. Якщо на сервері стався збій, ви можете нічого не робити, окрім чекати, доки сервери знову підключаться до мережі.

Але якщо проблем із сервером немає, виконайте ці методи, щоб виправити помилку SSL у програмі Clubhouse на своєму смартфоні.

Примітка. Оскільки телефони Android не мають однакових налаштувань і ці налаштування відрізняються для кожної марки, описані нижче дії можуть дещо відрізнятися від вашого пристрою. Ми показали наступні кроки зі смартфона Honor Play.

Спосіб 1: Перезавантажте пристрій

Перезапуск смартфона є найважливішим і основним варіантом вирішення проблеми поганого з’єднання програми Clubhouse на вашому смартфоні. Ось наш посібник із перезавантаження або перезавантаження телефону Android.

Спосіб 2: Вимкніть VPN або проксі-сервер

Виконайте наведені кроки, щоб вимкнути VPN на своєму смартфоні.

1. Запустіть налаштування пристрою та торкніться параметра Бездротовий зв’язок і мережі.

2. Потім торкніться опції VPN.

3. Тепер виберіть підключену VPN і торкніться опції ВІД’ЄДНАТИ, щоб вимкнути VPN.

Спосіб 3: повторно увійдіть до Clubhouse

Погане з’єднання, спроба знайти сильніший сигнал, помилка може вплинути на дані користувача в програмі Clubhouse. Отже, вам потрібно буде ще раз увійти в програму, щоб вирішити будь-які помилки, пов’язані з вашим обліковим записом користувача. Нижче ми перерахували кроки, щоб вийти з програми Clubhouse і знову ввійти в програму, щоб виправити помилку поганого з’єднання в Clubhouse.

1. Відкрийте програму Clubhouse.

2. Торкніться меню Профіль.

3. Тут виберіть значок шестірні, щоб відкрити налаштування.

4. Тепер натисніть опцію Вийти, щоб вийти з програми Clubhouse.

5. Нарешті знову увійдіть у свій обліковий запис.

Спосіб 4. Усунення несправностей підключення до Інтернету

Неправильна конфігурація Інтернету також може спричинити помилку SSL у програмі Clubhouse. Отже, щоб вирішити цю проблему, вам потрібно переконатися, що у вас є стабільне підключення до мережі. На підключення до Інтернету може впливати багато факторів. На щастя, ми вже надали ідеальний посібник, який допоможе вам налагодити підключення до мережі. Наш найкращий посібник із усунення несправностей смартфона Android допоможе вам, де ви можете скористатися методом усунення несправностей підключення до мережі.

Зображення OpenClipart-Vectors з Pixabay

Спосіб 5: Змініть DNS-сервер

Якщо ваш DNS-сервер створює помилку SSL у програмі Clubhouse, вам потрібно змінити адресу сервера на своєму пристрої. Часто налаштування приватного DNS може виправити цю помилку поганого з’єднання в Clubhouse наступним чином:

Примітка. Ми показали кроки для пристрою Oneplus.

1. Запустіть налаштування смартфона.

2. Перейдіть до налаштувань Wi-Fi & Network.

3. Виберіть приватні налаштування DNS у списку, як показано.

4. Тут виберіть ім’я хоста постачальника приватних DNS, введіть під ним dns.google і натисніть опцію «Зберегти».

Спосіб 6: Дозвольте мережевий доступ до Clubhouse

У вашому смартфоні може бути функція для вимкнення доступу до мережі для певної програми. Якщо ви випадково вимкнули мережевий доступ до програми Clubhouse, вам потрібно його ввімкнути. Дозвіл доступу до мережі може виправити помилку SSL у програмі Clubhouse. Нижче наведено кроки, щоб дозволити мережевий доступ програмі Clubhouse, щоб виправити помилку поганого з’єднання в програмі Clubhouse.

1. Відкрийте програму Налаштування на своєму пристрої Android.

2. Натисніть на налаштування програм.

3. Тут перейдіть до списку програм, встановлених на вашому пристрої.

4. Відкрийте інформацію про додаток Clubhouse.

5. Торкніться опції Використання даних.

6. Тепер дозвольте програмі доступ до мережі.

Спосіб 7: Переінсталюйте Clubhouse

Якщо ви все ще стикаєтесь із поганим з’єднанням, спробуйте знайти сильнішу помилку сигналу в додатку Clubhouse, тоді ви можете перевстановити додаток. Це може вирішити проблему поганого з’єднання програми Clubhouse на вашому пристрої.

1. Відкрийте Google Play Store на своєму смартфоні.

2. Торкніться піктограми профілю.

3. Потім виберіть Керувати програмами та пристроєм.

4. Перейдіть на вкладку «Керування», поставте прапорець біля програми Clubhouse і торкніться піктограми кошика вгорі.

5. Тут виберіть кнопку «Видалити» та зачекайте, доки програму Clubhouse буде видалено.

6. Потім виконайте пошук Клубний будинок додаток

7. Нарешті, торкніться опції «Встановити», щоб повторно інсталювати програму Clubhouse.

Спосіб 8: Зверніться до служби підтримки Clubhouse

Нарешті, якщо жоден із наведених вище методів не виправляє помилку поганого з’єднання в Clubhouse, спробуйте зв’язатися з командою підтримки Clubhouse. Ти можеш Надіслати запит до служби підтримки, щоб пояснити вашу проблему.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому в додатку Clubhouse виникає помилка поганого з’єднання?

Відповідь Якщо у вас повільне та нестабільне з’єднання з мережею, ви можете зіткнутися з цією помилкою під час завантаження аудіо в програму Clubhouse.

Q2. Чому додаток Clubhouse не працює на Wi-Fi?

Відповідь Ви можете вимкнути з’єднання VPN, якщо ви використовуєте будь-яке, або переключитися на мобільні дані та перевірити, чи працює програма Clubhouse чи ні.

Q3. Чому я не можу приєднатися до кімнати на Clubhouse?

Відповідь Сервери кімнати можуть не дозволяти додатковим користувачам приєднуватися, оскільки користувачі кімнати можуть прослуховувати програму Clubhouse.

Q4. Як оновити додаток Clubhouse?

Відповідь Ви можете зайти в магазин Google Play на пристрої Android і знайти програму Clubhouse. Якщо доступне оновлення, торкніться опції «Оновити», щоб установити останню версію програми.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник допоміг вам виправити помилку поганого підключення в Clubhouse. Повідомте нам, яке з рішень допомогло вам вирішити проблему поганого з’єднання в програмі Clubhouse. Якщо у вас є запитання та пропозиції, ви можете поділитися ними в розділі коментарів нижче.