8 способів виправити непрацюючі DM в Instagram

Categories:

Незалежно від того, визнаємо ми це чи ні, багато хто з нас використовує Instagram протягом більшої частини нашого дня. Від прокручування останніх Instagram Reels під час повторення до обміну повідомленнями з друзями, це програма, до якої ми приклеєні. Однак, як і всі програми, Instagram може зіткнутися з кількома проблемами, помилками та помилками. Поширена помилка серед користувачів полягає в тому, що в них не працює функція DM в Instagram. Це робить повідомлення Instagram DM непридатними для використання, оскільки ви не можете надсилати, отримувати або переглядати повідомлення. Якщо у вас не працює DM в Instagram, є кілька способів вирішити проблему. Я склав список виправлень, які ви можете застосувати, щоб ваші DM в Instagram знову почали працювати. Тож без зайвих слів, давайте зануримося!

Виправте, що DM в Instagram не працюють (2023)

Чому DM в Instagram не працюють?

Якщо ваші DM в Instagram не працюють, це може бути з різних причин. Але точна причина може бути будь-якою та залежить від збірки вашого додатка Instagram, вашого провайдера, статусу сервера Insta тощо. Найпоширеніші причини, через які Instagram DM не працює:

  • Збій сервера: іноді найпоширенішою причиною того, що DM в Instagram не працюють, є збої на сервері або збій. Це може спричинити проблеми не лише з вашими повідомленнями, але навіть із публікаціями, роликами та загальним використанням.
  • Проблеми з Інтернетом. Якщо у вас є Інтернет-провайдер, який раніше мав проблеми з підключенням, можливо, ви страждаєте від поганого підключення до Інтернету або нерівного покриття. Це вплине не лише на ваше використання Instagram, але й на загальне використання Інтернету, що є небажаним. Крім того, такі служби VPN, як Express VPN, також можуть заважати вашому інтернет-з’єднанню та спричиняти проблеми з використанням Instagram.
  • Стара версія Instagram: як і всі інші програми, Instagram періодично отримує багато оновлень для забезпечення стабільності та продуктивності. Якщо ви пропустили занадто багато оновлень, це може бути проблема, яку було вирішено, але ви пропустили її.

Це лише деякі з можливих причин, чому ви не отримуєте DM в Instagram, і список не є вичерпним. Залежно від проблеми, це може бути те чи інше. Тим не менш, продовжуйте читати, оскільки ми говоримо про виправлення для DM Instagram, які не працюють на вашому пристрої Android або iOS.

Найкращі способи виправити непрацюючі DM в Instagram

1. Перевірте підключення до Інтернету

Це може здатися дурною помилкою, але це досить поширена помилка. Щоб ваші DM в Instagram працювали, додаток має бути підключено до Інтернету. Якщо ви виявите, що ваші повідомлення надсилаються, але не надходять або навпаки, це може бути через несправність з’єднання. Щоб швидко перевірити, чи ваш додаток підключено до Інтернету, можна скористатися іншими частинами Instagram.

  Як відповісти на повідомлення в Instagram

Якщо у вас немає активного підключення до Інтернету, Instagram видасть повідомлення про відсутність підключення до Інтернету. Це ваша підказка, як увімкнути Wi-Fi або мобільні дані, щоб програма та її функції працювали належним чином. Тепер проблему з непрацюючими DM в Instagram слід виправити.

2. Перевірте збій в Instagram

Говорячи про з’єднання, завжди є ймовірність того, що самі сервери Instagram можуть не працювати. Це може бути через несправність, завантаження сервера або повний збій. На щастя, легко перевірити, чи Instagram не працює для вас і для всіх. Просто відвідайте Instagram Down Detector і помічати, чи стикаються користувачі з проблемами чи ні. Ви помітите сплеск на графіку збоїв на сторінці Down Detector, якщо користувачі опублікували звіти про збої.

Якщо проблеми з серверами Instagram все-таки виникають, вам нічого не залишається робити, окрім чекати та набратися терпіння. На щастя, такі гіганти соціальних медіа, як материнська компанія Instagram Meta, швидко вирішують проблеми зі своїми серверами, щоб уникнути простоїв. Після відновлення серверів спробуйте скористатися функцією Instagram DM, і вона має працювати нормально.

3. Оновіть свій Instagram

Раніше ми згадували, що існує ймовірність того, що ви використовуєте стару збірку Instagram, що спричиняє збій і припинення роботи DM. Це може бути у випадку тих, хто вимкнув автоматичні оновлення та відмовляється оновлювати програму самостійно. Крім того, те саме відбувається, якщо ви використовуєте бета-версію програми.

Хоча після певної старої збірки Instagram може перестати працювати, навіть одна старіша версія може становити серйозну загрозу для вашого телефону. Окрім помилок, які можуть виникати, можуть бути виправлення безпеки, яких у вас немає. З цих та інших причин я рекомендую якомога швидше оновити свій Instagram до останньої версії. Ви можете зробити це, відвідавши Google Play Store або iOS App Store відповідно та оновивши програму. Крім того, ви можете завантажити останню версію Instagram для Android і iOS за наведеними тут посиланнями.

4. Вийдіть і увійдіть знову

Це метод, який спрацював для деяких користувачів, коли їхні DM в Instagram не працювали. Отже, що вам потрібно зробити далі, це вийти та знову увійти в Instagram. Однак повністю закрийте програму (видаліть її з панелі багатозадачності) і перезапустіть її, перш ніж знову входити. Ми швидко покажемо вам, як вийти з системи на iOS, але кроки залишаються незмінними для Android. Ось як вийти з Instagram:

1. Відкривши програму Instagram, торкніться піктограми «Профіль» унизу праворуч.

2. Торкніться меню гамбургерів у верхньому правому куті, а потім торкніться Налаштування.

  Як переглянути статус «Востаннє побачене» в Instagram

3. Прокрутіть до кінця екран налаштувань і натисніть Вийти (ім’я користувача). І це все. Просто закрийте програму один раз, а потім увійдіть знову. Після цього ваші DM в Instagram повинні почати працювати як зазвичай.

5. Очистіть кеш Instagram

Як і інші програми, Instagram зберігає невелику кількість даних про використання ваших програм у вигляді кешу на вашому пристрої. Він накопичується в пам’яті вашого телефону та містить такі дані, як налаштування програми та медіа-кеш. Однак, як і всі типи кешу програм, кеш Instagram може бути пошкоджений через помилку. Це може призвести до неправильної роботи DM в Instagram.

Незалежно від того, користуєтеся ви Instagram деякий час чи щойно завантажили програму, вона збереже певний кеш на пристрої. Тепер легко очистити кеш Instagram на телефоні Android та iOS. Залежно від вашої платформи виконайте наведені нижче дії.

Очистити кеш Instagram на Android

1. Відкрийте програму «Налаштування» та прокрутіть униз до розділу «Програми».

2. Торкніться «Керування програмами» та знайдіть тут Instagram.

Примітка. Дії для доступу до списку програм у налаштуваннях можуть дещо відрізнятися на вашому телефоні, залежно від оформлення Android, яке ви використовуєте. Для цього посібника ми використовуємо OxygenOS 13 на OnePlus 10R.

3. На сторінці інформації про програму натисніть на Пам’ять.

4. Потім натисніть «Очистити дані» та «Очистити кеш», щоб видалити всі дані, пов’язані з Instagram, які зберігаються на вашому пристрої. Можливо, вам знадобиться підтвердити дію в спливаючих вікнах, які з’являються на екрані.

І готово! Залежно від вашої версії Android і оформлення, кроки можуть дещо відрізнятися, але здебільшого залишаться незмінними. Тож очистіть кеш Instagram, і DM мають почати працювати зараз.

Очистити кеш Instagram на iOS:

На жаль, немає способу очистити кеш програми Instagram на iOS. Вам потрібно буде видалити саму програму, щоб усі її дані було стерто з вашого пристрою. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Спочатку відкрийте програму «Налаштування» та прокрутіть униз, щоб отримати доступ до розділу «Загальні». Потім натисніть «Зберігання iPhone».

2. Тепер прокрутіть вниз і знайдіть Instagram або знайдіть програму за допомогою лупи вгорі праворуч.

4. Торкніться Instagram, щоб відкрити сторінку інформації про програму. Далі натисніть «Видалити програму» та торкніться повідомлення про підтвердження, яке з’явиться.

Тепер Instagram видалено з вашого iPhone. Тепер ви можете встановити програму та знову ввійти в систему. Тепер проблему з Instagram DM має бути вирішено, і ви можете почати обмінюватися повідомленнями з друзями та підписниками.

6. Видаліть і повторно встановіть додаток

Якщо очищення кешу Instagram не спрацювало, оновіть інсталяцію. Це не лише видалить будь-який залишковий кеш, але й видалить програму та всі можливі пошкоджені дані. Видалити програму просто, і ви можете легко встановити її назад із Google Play Store на Android або iOS App Store.

  Як видалити оновлення в Instagram

Ми показали вам кроки для видалення програми з iOS у методі вище, але це досить довго. Тож дозвольте мені пройти через короткі кроки. На Android та iOS натисніть і утримуйте піктограму Instagram і виберіть «Видалити» у спливаючому вікні, яке з’явиться. Після цього ви можете встановити програму назад, і все готово. Це має допомогти користувачам, у яких Instagram DM не працює.

7. Використовуйте Instagram Web

Хоча використання Instagram на комп’ютері не дасть вам такого досвіду, я б сказав, що це краще, ніж ваші повідомлення в Instagram взагалі не працюють. Бувають випадки, коли навіть без збою або помилки офіційний клієнт Instagram може спричинити проблеми. У такі часи краще використовувати Instagram Web на комп’ютері, доки проблему не буде вирішено. Ви навіть можете використовувати веб-програму Instagram, щоб завантажувати фотографії та переглядати історії.

На щастя, вам не потрібно окремо завантажувати або встановлювати, щоб використовувати Instagram на своєму ПК. Просто перейдіть на веб-сайт Instagram і увійдіть, використовуючи свої облікові дані. Потім ви можете використовувати веб-клієнт, щоб легко надсилати та отримувати повідомлення Instagram DM.

8. Зверніться в службу підтримки Instagram

Зазвичай все, що потрібно зробити, це виконати наведені вище кроки та запустити роботу своїх DM в Instagram. Однак, якщо наведені вище виправлення не спрацювали для вас, це шлях. Хоча це останній можливий варіант, зв’язавшись із службою підтримки Instagram, ви отримаєте рішення, яке вам потрібно, щоб ваші DM знову працювали. Якщо ви хочете піти цим шляхом, Instagram спростив зв’язок зі своєю командою підтримки.

Перебуваючи на екрані DM, струсіть телефон, і ви побачите екран повідомлення про помилку. Тут натисніть кнопку «Повідомити про проблему» та дотримуйтеся процесу, щоб описати свою проблему. Не турбуйтеся про медіа-вкладення, оскільки Instagram автоматично додаватиме скріншоти проблеми. Однак, якщо ви хочете вирішити проблему, перш ніж повідомляти про неї, зверніться до служби підтримки Instagram (відвідати) і перегляньте їхні ресурси.

Найкращі рішення, якщо ви не отримуєте DM від Instagram

Ми сподіваємося, що наведені вище методи допоможуть відновити роботу ваших повідомлень в Instagram. Одне рішення може не працювати для всіх, тому обов’язково прогляньте список, і ви побачите результати. Отже, яке рішення допомогло вам вирішити проблему DM в Instagram? Дайте нам знати в коментарях нижче. І поки ви тут, не забудьте перевірити, як можна уникнути тіньової заборони в Instagram і як використовувати хронологічну стрічку Instagram.