8 способів виправити Для активації iPhone потрібне оновлення

Оновлення є невід’ємною частиною смартфона. Оновлення не тільки оновлює операційну систему вашого телефону, але й покращує систему безпеки разом із запровадженням нових функцій, які роблять користування смартфоном досить простим. Користувачі iPhone регулярно отримують оновлення iOS, однак іноді ці оновлення приходять із помилкою, яка зупиняє використання iPhone. Якщо ви маєте справу з такою ж проблемою, тоді ви прийшли в потрібне місце, щоб отримати відповіді. Ми підготували для вас наш корисний посібник, який розповість вам про виправлення для оновлення, необхідного для активації проблеми iPhone. Отже, давайте почнемо з того, що дізнаємося, чому не вдається активувати iPhone, потрібне оновлення, і способи її вирішення.

Способи виправлення Для активації iPhone потрібне оновлення

Не одна, а багато причин, через які не вдається активувати iPhone після оновлення. Давайте коротко обговоримо їх у пунктах, зазначених нижче:

  • Неправильно вставлена ​​SIM-карта або SIM-карта не підтримується iPhone
  • Нестабільність мережі або коли iPhone не може підключитися до мережі
  • Неможливість активації через перевантаження або зайнятість мережі
  • Блокування активації не вимкнено
  • Проблема з підключенням пристрою до Інтернету
  • Не вдалося перевірити iPhone через iTunes
  • Пристрій заблоковано старим користувачем

Для користувачів, які шукають способи вирішення проблеми «Не вдається активувати iPhone 100», у нас є ідеальні прості та ефективні рішення, тому почнемо з них:

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань і вони відрізняються від виробника до виробника, тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Наступні дії були виконані на iPhone 13.

Спосіб 1. Відвідайте сторінку стану Apple

Перше, що ви можете зробити, щоб вирішити проблему з неможливістю активації iPhone, потрібне оновлення, це перевірити офіційну сторінку статусу Apple, щоб дізнатися, чи сервери Apple стоять за проблемою. Якщо сервери не працюють, це може бути причиною неможливості активації iPhone. Якщо це так, зачекайте, поки сервер стане менш завантаженим.

  Як налаштувати колірну схему в Microsoft Office

Спосіб 2: повторно вставте SIM-карту

Якщо згаданий вище метод перевірки серверів не спрацював для вас, тоді ще один простий спосіб вирішити проблему – повторно вставити SIM-карту в iPhone. Ваша SIM-карта може бути неправильно вставлена ​​в слот, тому почніть із правильного розміщення її за допомогою таких кроків:

1. Знайдіть лоток для SIM-карти на вашому iPhone і вставте шпильку в отвір, щоб відкрити лоток.

2. Вийміть SIM-карту з лотка.

3. Тепер знову вставте SIM-карту належним чином і відсуньте лоток усередині телефону.

4. Далі увімкніть свій iPhone, щоб перевірити, чи вирішено помилку «Не вдається активувати iPhone 100».

Спосіб 3. Перезапустіть iPhone

Наступний спосіб, який слід застосувати, якщо ви все ще не можете активувати iPhone 100, це перезавантажити iPhone. Це можна зробити різними способами залежно від режиму вашого iPhone. Цей крок зазвичай використовується у випадках, коли є незначний збій, помилки або конфлікти в iPhone. Отже, спробуйте виконати наведені нижче дії, щоб перезавантажити iPhone:

1. Утримуйте кнопки живлення та збільшення/зменшення гучності вашого iPhone.

2. Потім посуньте, щоб вимкнути iPhone.

3. Вимкнувши iPhone, увімкніть його знову, натиснувши кнопку живлення на iPhone.

Якщо у вас інший режим iPhone, ви можете перевірити, як примусово перезапустити iPhone на офіційному веб-сайті Apple.

Спосіб 4: Усунення несправностей мережевого підключення

Ще один спосіб переконатися, що ви не зіткнулися з неможливістю активації iPhone, це перевірити підключення до мережі. Якщо ваша мережа блокує ваш iPhone від роботи на кількох портах, ви можете зіткнутися з цією проблемою.

1. Відкрийте налаштування на вашому iPhone.

2. Торкніться Wi-Fi.

3. Потім торкніться нового підключення в розділі МЕРЕЖІ.

4. Підключення до нового та надійного з’єднання допомагає відновити активність iPhone і допомагає усунути помилку «Неможливо активувати iPhone: потрібне оновлення».

  Як видалити програми та сторінки з головного екрана вашого iPhone

Спосіб 5: перевірте, заблоковано чи ні iPhone

Якщо спроба наведених вище методів не допомогла вам жодним чином, і ви все ще боретеся з неможливістю активувати iPhone, потрібне оновлення, можливо, ваш iPhone заблоковано. Перевірити це важливо, оскільки якщо ви нещодавно купили свій iPhone у когось, то ймовірність того, що блокування активації увімкнено, досить висока. Щоб переконатися, що це не так, перегляньте наш посібник «Як дізнатися, чи мій телефон розблоковано».

Спосіб 6. Активуйте iPhone через iTunes

Якщо ви все ще не можете активувати свій iPhone за допомогою методів, наведених вище, настав час спробувати повторно активувати свій iPhone через iTunes і вирішити проблему, потрібне оновлення для активації iPhone. Навіть якщо у вас немає SIM-карти, ви можете активувати свій iPhone за допомогою iTunes.

Примітка. Переконайтеся, що на комп’ютері встановлено оновлену версію iTunes.

1. Підключіть iPhone до ПК.

2. Запустіть iTunes і знайдіть свій iPhone.

3. Як тільки iTunes виявить ваш iPhone, він почне активацію.

4. Якщо ні, натисніть опцію «Активувати свій iPhone» у лівій частині інтерфейсу iTunes.

5. Увійдіть за допомогою свого Apple ID і пароля, щоб завершити процес активації.

Спосіб 7: Використовуйте режим відновлення

Використання режиму відновлення на вашому iPhone є ще одним способом, який може допомогти вам з оновленням, потрібним для активації помилки iPhone. Режим відновлення виключає будь-яку можливість, яка може спричинити проблему на вашому iPhone.

Примітка: створіть резервну копію даних iPhone перед виконанням наведених нижче кроків і використовуйте останню версію iTunes.

1. Підключіть iPhone до ПК/ноутбука.

2. Відкрийте програму iTunes у системі.

3. Коли iTunes виявить ваш iPhone, перезавантажте пристрій.

4. Перейдіть у режим відновлення, виберіть опцію «Оновити» та дотримуйтеся вказівок на екрані.

  Що таке DLC у відеоіграх?

Дізнатися більше про те, як перевести iPhone у режим відновлення, можна на офіційному веб-сайті Apple.

Спосіб 8. Зверніться до служби підтримки Apple

Якщо режим відновлення не допоміг вам у вирішенні проблеми з оновленням, потрібним для активації iPhone, вам слід звернутися за допомогою до офіційних осіб. У такому випадку команда підтримки Apple дуже допомагає легко зрозуміти вашу проблему та вирішити її професійно.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу оновити свій iPhone, щоб активувати його?

Відповідь Ви можете оновити свій iPhone, щоб активувати його, підключивши його до iTunes. Коли iTunes виявить ваш пристрій, він запропонує встановити оновлення.

Q2. Скільки часу зазвичай займає активація iPhone?

Відповідь Зазвичай активація iPhone займає близько 2-3 хвилин. Якщо це займе більше часу, можливо, вам доведеться звернутися до Apple Care.

Q3. Чому активація iPhone так довго триває?

Відповідь Якщо ваш iPhone довго активується, це може бути через несправну SIM-карту. У такому випадку вам пропонується змінити SIM-карту або отримати нову від оператора.

Q4. Чому я постійно бачу помилку, потрібне оновлення для активації вашого iPhone?

Відповідь Помилка «Потрібне оновлення для активації iPhone» пояснюється багатьма причинами, зокрема слабким інтернет-з’єднанням, збоєм iTunes, який не виявляє iPhone, неправильно розміщеною SIM-картою, недоступним сервером через трафік і якщо iPhone заблоковано попереднім користувачем.

Q5. Чи можна примусово активувати iPhone?

Відповідь Так, ви можете примусово активувати свій iPhone, вимкнувши його вручну, як описано в методі 3 вище.

***

Ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам усіма можливими способами у виправленні оновлення, необхідного для активації проблеми iPhone. Якщо так, то повідомте нам, який із методів був найбільш інформативним. Якщо у вас є запитання чи цінні пропозиції, щоб поділитися з нами, залиште їх у розділі коментарів нижче.