8 способів виправити «Вашу IP-адресу було заборонено» у 2023 році

Categories:

Заборони IP-адрес не є чимось новим, і ось кілька методів, як їх уникнути.

Незалежно від того, робили ви щось підозріле чи ні, ви можете або могли вже зіткнутися з забороною IP.

Насправді заборона IP-адреси є зручною функцією багатьох продуктів цифрової безпеки. Наприклад, ви можете використовувати Cloudflare для IP-банування цілих країн, і веб-майстри часто роблять це.

Але якщо все це звучить дивно, ви повинні спочатку знати, що таке IP-адреса. Це схожі на реальні адреси. Однак IP-адреси призначені для цифрового ландшафту, відомого як Інтернет.

Кожен пристрій, підключений до Інтернету, має IP-адресу, яку він використовує для «розмови» з іншими пристроями.

Отже, коли ваш комп’ютер намагається під’єднатися до мого веб-сайту, який містить список заборонених IP-адрес, включаючи вашу, ви бачите попередження, схоже на «Вашу IP-адресу заборонено» або «Доступ заборонено» тощо.

Крім того, ви також можете побачити такі попередження, якщо ваш інтернет-провайдер забанив певний ресурс, який ви намагаєтеся відвідати.

Чому мій IP заборонений?

Існує кілька причин, окрім того, що веб-майстер невинно забороняє IP-адреси або ваш Інтернет-провайдер діє відповідно до вказівок місцевої влади (або тиску).

Зловживання

Кожен веб-ресурс, який ми використовуємо, має конкретні терміни, на які більшість із нас ніколи не звертає уваги. У більшості випадків це звичайна поведінка користувача, яка не перевіряється жодним сканером.

Однак це стає проблемою, коли користувач намагається використати або практикує зловмисні наміри.

Наприклад, користувач зазвичай отримує заборону на IP-адресу, якщо намагається отримати неавторизований доступ до консолі адміністратора будь-якого веб-сайту.

Крім того, ви можете створити більше облікових записів користувачів з тією самою IP-адресою, ніж це дозволено політикою добросовісного використання веб-сайту.

Це лише кілька прикладів, і їх може бути незліченна кількість інших, де ви могли відхилитися від нормальної поведінки користувача, що призвело до таких заборон.

Хакі та спільна IP-адреса

У деяких випадках зловмисник може використовувати вашу IP-адресу для незаконної діяльності. Це може бути результатом злому, і у вас може бути активне зловмисне програмне забезпечення, яке виконує всю брудну роботу на вашому пристрої.

Тут ваш комп’ютер може надсилати спам або щось інше на основі розміщеного зловмисного програмного забезпечення. Ці дії виділяють вашу IP-адресу на іншому кінці, що призводить до блокування IP-адреси.

  Ще кілька порад щодо Mac OS X, які можна спробувати на цих вихідних

Крім того, більшість користувачів мають спільні IP-адреси, надані провайдерами, і нас також можуть забанити через дії когось іншого.

Цільова аудиторія та безпека

Інтернет-магазин піци, який обслуговує Нью-Йорк, не має жодних причин допускати людей з Пакистану чи інших країн. Кожен інтернет-користувач з’їдає певні ресурси, і якщо немає рентабельності для власника веб-сайту, пускати таку аудиторію фінансово невигідно.

Крім того, кілька країн відомі кібератаками на веб-сайти в їхніх країнах-конкурентах.

Отже, це допомагає веб-майстрам оптимізувати споживання ресурсів і захистити свої проекти від атак.

Тепер, коли ми знаємо кілька причин заборони ІВ, давайте поговоримо про способи їх вирішення.

Боротьба з заборонами IP

Незважаючи на те, що заборону IP легко впровадити, вона не є надійною. Є кілька способів їх обійти, про що йдеться нижче.

Проксі

Веб-проксі допомагає підробити вашу IP-адресу. Як правило, це процес, який виконується кількома клацаннями, щоб транслювати зовсім іншу ідентичність решті Інтернету.

Проксі-сервер направляє трафік через себе та діє як посередник між вами та іншими. Отже, ваша веб-діяльність відома за IP-адресою проксі-сервера, а не за вашою фактичною IP-адресою та місцезнаходженням.

Найпростіший спосіб використання проксі – через розширення браузера. Існують безкоштовні проксі-сервери, відомі як публічні проксі-сервери, якими зазвичай можна користуватися безкоштовно з обмеженням даних. Однак більшість безкоштовних проксі становлять загрозу конфіденційності, тому ми наполегливо рекомендуємо не використовувати їх.

Одним із проксі-сервісів, який ми рекомендуємо, є Lime Proxy. Вони мають кілька серверів, розташованих у Європі, Америці та Азії. Крім того, ви можете скористатися їхньою безкоштовною триденною пробною версією, щоб перевірити, чи відповідають вони вашим вимогам.

VPN

Ви можете розглядати VPN як приватні версії проксі. Однак VPN не тільки підробляє ваше геолокацію, але й шифрує передачу даних. Ще одна істотна відмінність полягає в тому, що проксі-сервер охоплює лише програму (наприклад, браузер); однак VPN піклується про весь пристрій.

Це означає, що VPN охоплює браузери, встановлені програми та всі вихідні запити.

Крім того, більшість VPN мають такі зручні функції, як розділене тунелювання, за допомогою якого ви можете дозволити певним програмам вийти з тунелю шифрування.

Існує багато додаткових аспектів, які роблять VPN улюбленими дослідниками безпеки. Тим не менш, ви можете зіткнутися з обмеженням швидкості завдяки шифруванню, яке стає більш вираженим у неякісних VPN.

Однак це не стосується щось на зразок NordVPN.

Щоб використовувати VPN, потрібно завантажити його програму та підключитися до бажаного сервера VPN лише одним перемикачем. Крім того, є більш хитрі способи використання VPN з наданими файлами конфігурації; однак це залежить від операційної системи.

  Як створити потік з нуля

За темою: Проксі проти VPN: у чому різниця?

Tor

Tor — це безкоштовний спосіб анонімності з відкритим кодом. Це проект, який підтримується спільнотою і здійснюється волонтерами, які діють як ретранслятори по всьому світу. Кожен запит, який ви надсилаєте, передається від трьох ретрансляторів перед тим, як приземлитися в призначене місце призначення.

Це робиться за допомогою спеціального браузера, відомого як браузер Tor. Наразі це доступно для Windows, MacOS, Linux і Android. Єдиним недоліком може бути швидкість і кілька веб-сайтів, які взагалі блокують трафік Tor.

Примітно, що Tor дуже схожий на використання проксі, і використання цього браузера не захищає операційну систему. Натомість анонімність обмежена самим браузером Tor.

Промивання DNS

Система доменних імен, також відома як телефонна книга Інтернету, допомагає зіставляти доменні імена (techukraine.net.com) з машинозчитуваними IP-адресами (145.42.79.57).

Для цього процесу наші машини зв’язуються з DNS-сервером, який допомагає веб-сайту завантажуватися в браузері. Однак це відбувається лише вперше, і пристрій зберігає періодично оновлювані локальні копії записів DNS, щоб зменшити затримку.

Але зміна джерела може призвести до попереджень про заборону доступу через застарілі записи DNS. І для цього нам потрібно вручну очистити DNS.

Хмарний комп’ютер

Відразу кажучи, це дороге рішення цієї простої проблеми. Незважаючи на це, ви можете підписатися на хмарні обчислення, які пропонують зовсім іншу машину для віддаленого використання.

Простіше кажучи, хмарний ПК — це комп’ютер із усіма стандартними ресурсами (ЦП, оперативна пам’ять, жорсткий диск тощо). І вам потрібне лише підключення до Інтернету та додатковий пристрій (ПК, смартфон, планшет тощо), щоб використовувати комп’ютер, який знаходиться в іншому місці.

У Shells це починається лише з 5 доларів на місяць. Як правило, це вдосконалений продукт, основним завданням якого є зменшення витрат на інфраструктуру для стартапів.

Однак вам ніхто не забороняє використовувати їх особисто.

Браузер із засобом виявлення

GoLogin — це рішення преміум-класу, яке безпосередньо не пов’язане із забороною IP-адреси, а загалом із анонімністю в Інтернеті.

Зокрема, GoLogin призначений для керування кількома профілями з одного веб-браузера. Ці профілі зберігаються в хмарі, і ви можете грати з різними параметрами, щоб отримати анонімні відбитки пальців браузера для надійної конфіденційності в Інтернеті.

Що стосується IP-банів, потрібно інтегрувати проксі в GoLogin. Ви можете використовувати загальнодоступні проксі-сервери або купувати преміум-сервери безпосередньо з панелі інструментів.

  Отримайте інструкції на екрані, щоб створити кращу фотографію

Отже, хоча ви можете розраховувати на GoLogin, щоб боротися із заборонами, цей браузер насамперед націлений на 360-градусний приватний перегляд. Це робиться шляхом рандомізації відбитків пальців браузера, які переважно використовуються для цільової реклами.

Зверніться до адміністратора

Якщо у вас до цього часу нічого не вийшло і ви впевнені, що не зловживаєте сервісом, зверніться до адміністратора сайту.

Це може бути складно, оскільки ви не можете відвідати веб-сайт. Тож я пропоную шукати будь-які профілі веб-сайту в соціальних мережах, які можуть посилатися на когось із командувачів.

Тут ви можете пояснити свою проблему, і вони можуть розглянути можливість впустити вас.

Видалення з чорних списків

Це бази даних IP-адрес, заборонених за необґрунтовану поведінку. І, як уже було сказано, причиною може бути злом або хтось має спільну з вами IP-адресу.

Ви можете перевірити, знайшовши свою IP-адресу в whatismyipaddress і ввівши її в будь-який засіб перевірки чорного списку.

Крім того, ви також побачите назву чорного списку, наприклад:

Я спробував це з випадковою китайською IP-адресою, і вона була вказана в Spamhaus ZEN. Тепер, якщо власник цієї IP-адреси хоче, щоб це було очищено, він повинен шукати в чорному списку Google, щоб знайти відповідний веб-сайт. Далі слід шукати процедуру видалення.

Крім того, можна зв’язатися з ними, якщо процес видалення не існує, щоб продовжити.

Однак це дуже нудне рішення, яке не завжди працює. Найпростіший спосіб — просто отримати нову IP-адресу від свого провайдера, якщо ви використовуєте виділений.

Для спільної IP-адреси більшість провайдерів періодично змінюють це. Крім того, вимкніть свій WiFi-роутер на ніч, і, швидше за все, наступного ранку у вас буде інший. Це пояснюється тим, що більшість провайдерів використовують протокол DHCP для призначення IP-адреси. Отже, якщо ви просто вийдете з мережі та прийдете знову, швидше за все, ви отримаєте іншу IP-адресу.

Тим не менш, терміни відновлення IP можуть відрізнятися. Наприклад, деякі користувачі Comcast повідомили, що роками мали ту саму IP-адресу, пережили відключення електроенергії тощо. Отже, якщо очікування не працює, спробуйте інші рішення, перелічені вище.

Розблокуйте свій IP!

У звичайних умовах заборона IP не страшна. Ви можете просто почекати їх, підписатися на VPN/проксі або отримати хмарний комп’ютер. Крім того, зв’язатися з адміністратором веб-сайту або видалити себе з чорного списку завжди можна.

Однак це також може статися зі шкідливим програмним забезпеченням на вашому комп’ютері, яке активно атакує інших. У такому випадку використання хорошого антивірусу допоможе вирішити проблему.

PS: Ось кілька програм безпеки для вашого ПК з Windows, які можна перетворити на Fort Knox.