8 підсумків статей, щоб скоротити час читання

Шукаєте преміум-якісний, добре спланований, продуманий і добре досліджений вміст для наукових статей, веб-сайтів, блогів і технічних журналів? Вам потрібен надійний узагальнювач статей.

Науковці, автори творчого контенту, творці технічного контенту та дослідники онлайн-контенту узагальнювали статті протягом багатьох років. Таке резюме допомагає автору перейняти основне повідомлення статті та провести мозковий штурм для створення справжнього вмісту.

У цій статті ми познайомимо вас з деякими з найкращих і найпопулярніших авторів резюме статей, які є комерційною таємницею успішних творців контенту.

Що таке підсумовувач статей?

Створювач резюме статті – це онлайновий або окремий інструмент, який допомагає виділити основну ідею статті. Таким чином, замість того, щоб переглядати весь несуттєвий текст, ви можете просто прочитати короткий виклад статті, щоб дізнатися, яке повідомлення хотів передати автор.

Інструмент не повинен просто пропускати деякий текст із вмісту. Він має охопити автентичні та суттєві супровідні деталі та основну концепцію статті. Потім він повинен представити це вам у зручному для читання форматі.

Ідея такого інструменту полягає в тому, щоб стиснути оригінальний текст, переварити базове повідомлення та представити короткий виклад у читабельній формі, щоб кожен міг зрозуміти його. Це допомагає читачеві вдосконалити свої навички читання або отримати натхнення для створення справжнього вмісту.

Випадки використання підсумків статей

#1. Підприємства малого, середнього та корпоративного рівня здебільшого використовують інструменти створення резюме для моніторингу публічних ЗМІ.

#2. Власники веб-сайтів і блогів взаємодіють зі своїми підписниками та покровителями, надсилаючи невеликі інформаційні бюлетені, які, по суті, є підсумками статей.

#3. Ви можете використовувати це, щоб узагальнити вміст ваших конкурентів і створити оригінальний вміст для покращення пошукової оптимізації вашого блогу чи веб-сайту (SEO).

#4. Юридичний сектор використовує цей інструмент для узагальнення юридичних контрактів із сотень сторінок у невеликі чіткі схеми або абзаци.

Переваги інструмента підсумовування статей

#1. Інструмент створення підсумків статей створює якісні підсумки за лічені секунди. Таким чином, замість того, щоб витрачати час на підсумовування статті вручну, ви можете скористатися інструментом резюме вмісту та приділяти більше часу основним справам.

#2. Якщо вам потрібно представити свою наукову чи творчу статтю перед аудиторією, ви можете скористатися рефератом статей, щоб окреслити зміст. Потім ви можете використовувати інструменти онлайн-презентації для створення приголомшливих слайд-шоу.

  Як додати події Календаря Google на Карти Google

#3. Автори креативного та технічного контенту, які працюють над проектами веб-сайтів і блогів, отримують переваги від інструментів зведення статей на основі ШІ, уникаючи плагіату.

#4. Викладачі та наставники можуть допомогти учням читати та вчитися швидше, надаючи багаті підсумки статей.

#5. Інструменти для створення резюме статей допомагають вам автоматизувати ручні завдання в письменницькій галузі та зробити ваш бізнес високоефективним, оптимізованим і продуктивним.

Тепер давайте розглянемо деякі інструменти підсумовування статей, корисні для компаній і самостійних авторів:

QuillBot

QuillBot це платформа для негайного зведення документів, статей або паперів до основних моментів. Використовуючи штучний інтелект і обробку природної мови, інструмент може легко знайти ключову інформацію в статті, зберігаючи оригінальний контекст.

Тут користувачі можуть отримати два типи підсумків:

 • Режим абзацу: тут ви отримуєте унікальне резюме в абзаці. Ви також можете керувати його довжиною за допомогою повзунка підсумкової довжини.
 • Режим ключових речень: у цьому режимі інструмент надає маркований список найважливіших речень. За допомогою повзунка довжини підсумку можна змінити кількість маркерів у підсумку.

Окрім вставлення тексту, ви можете завантажити файл зі свого комп’ютера або перетягнути його в поле.

TLDR Це

Інформаційне перевантаження є серйозною проблемою, яка негативно впливає на показники продуктивності наукових авторів, авторів творчого контенту або творців технічного контенту. Не витрачайте час на читання всієї довідкової статті. Замість цього можна використовувати TLDR Це щоб перетворити статті на легкий для сприйняття та стислий текст, який можна зрозуміти за хвилину або дві.

Інструмент має такі основні функції:

 • Ключові речення або основне резюме
 • Розширені підсумки, створені ШІ
 • Перефразований зміст
 • Читання та запис без реклами та без відволікань
 • Відкриття ключових слів
 • Розширення для браузера

Інструмент підсумовування статей досить простий і дуже зручний для користувача. По-перше, ви можете просто вставити посилання на статтю в інструмент і отримати миттєвий підсумок, коли стаття буде доступна в Інтернеті. По-друге, якщо статті немає в Інтернеті або щось ви ввели у своїй системі, ви можете вставити її в поле «Вставити текст статті» та створювати підсумки високої якості.

Smmry

Smmry це ще один популярний інструмент підсумовування статей на основі штучного інтелекту, який користувачі можуть використовувати як є або вставляти на веб-сайт чи програму через API. Ви можете користуватися хмарним інструментом безкоштовно скільки завгодно. Можна також безкоштовно використовувати його API для до 100 запитів на день.

  Як змінити мову для Chrome Translate

Він має зручний інтерфейс користувача (UI), і ви можете отримати доступ до різних налаштувань, щоб налаштувати процес генерації підсумків відповідно до ваших вимог. Крім того, ви також можете обмежити резюме певною довжиною речення. Припустімо, вам потрібен короткий виклад статті з 10 речень для вашого вмісту. Ви можете змінити обмеження речень із 7 до 10.

Науковість

Оскільки щороку публікуються тисячі нових досліджень, нелегко йти в ногу з найсучаснішими дослідженнями. використання Науковість щоб з’ясувати, які папери є вирішальними для вашої роботи.

Інструмент підсумовування генерує підсумкову картку будь-якого звіту, документа чи статті у форматі Word або PDF. Ви також можете налаштувати цю платформу для отримання таблиць, малюнків і зображень із дослідницьких робіт.

Це послуга на основі підписки, але ви можете отримати 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб перевірити її ефективність. Деякі з його партнерів — Cactus, Flowcite, Sage Publishing і Citationsy.

Узагальнювач

За допомогою Узагальнювач ви можете скоротити текст, зберігаючи всі основні моменти. Цей узагальнювач абзаців на основі штучного інтелекту забезпечує точність і здатний зберігати вихідний контекст під час узагальнення.

Коли ви вводите вміст у поле введення, воно показує кількість слів. Таким чином, ви завжди можете перевірити кількість слів оригінального та короткого вмісту. Користувачі можуть завантажити або вставити текст і визначити довжину резюме. Підтримувані мови: англійська, іспанська, французька, індонезійська, португальська та голландська.

Платформа також пропонує можливість включити маркери в резюме. Натисніть кнопку «Показати маркери», щоб отримати схему, де речення розділені точками. Крім того, вибравши функцію «Найкращий рядок», ви можете переконатися, що резюме містить найкращий рядок вмісту.

AppZaza

Ви шукаєте інструмент, який заощадить ваш час, підсумовуючи довгі статті? Йти за AppZazaузагальнювач статей, який дає змогу швидко сприймати ідеї, коли вам потрібно переглянути багато ресурсів за короткий час.

Незалежно від того, чи займаєтеся ви довідковими дослідженнями з будь-якої теми чи намагаєтесь знайти тезу на певну тему, ця платформа буде для вас дуже корисною.

  Як налаштувати колірну схему в Microsoft Office

Цей інструмент не тільки безкоштовний; він має можливість обробляти вихідний текст на високій швидкості. Його інтерфейс також простий у використанні; навіть новачкам це не складеться. Ви можете легко скопіювати резюме та використати його в іншому місці.

Paraphraser.io

Paraphraser.io це онлайн-інструмент, який узагальнює текст до певної короткої довжини. Перетворення великої статті на основні моменти дає вам змогу вирішити, чи хочете ви прочитати книгу, статтю чи наукову роботу.

Інструмент використовує концепцію абстрактного резюмування та НЛП для створення резюме, яке містить основні ідеї. Ви можете завантажити файл документа зі свого комп’ютера або вставити вміст у поле джерела. Крім того, він безкоштовний у використанні та має простий інтерфейс користувача.

Окрім англійської та французької, він дозволяє підсумовувати вміст, написаний німецькою, іспанською, голландською, португальською, індонезійською та турецькою мовами. Залежно від ваших потреб, ви можете завантажити резюме у форматі doc або скопіювати все резюме в один клік.

Інструмент підведення підсумків дає змогу підсумовувати будь-який текстовий вміст для освітніх чи офіційних цілей. Ви можете вибрати цю платформу, оскільки вона не змінює значення оригінального вмісту навіть після узагальнення.

 • Цей інструмент абсолютно безкоштовний у використанні та забезпечує миттєвий доступ до всіх преміум-функцій. Це дозволяє виконувати необмежену кількість підсумків тексту в один клік.
 • Інструмент підсумовування використовує технологію AI для створення точного огляду тексту. Ви можете вибрати довжину резюме порівняно з довжиною вихідного тексту.
 • Підтримка кількох мов робить його зручним інструментом для дослідників і блогерів. Інструмент може узагальнювати вміст, написаний англійською, іспанською, італійською, німецькою, індонезійською, португальською, турецькою та шведською мовами.
 • Тут ви отримуєте різні варіанти завантаження вихідного вмісту. Ви можете безпосередньо вставити або завантажити його зі своєї системи, Диска Google і Dropbox.

Заключні слова

Наразі ви ознайомилися з деякими розширеними інструментами для підсумовування статей. Ви можете використовувати той інструмент, який привернув вашу увагу функціями, зручністю та доступністю інструменту.

Творці резюме статей не тільки допомагають вам зрозуміти суть чужих статей. Вони також допомагають узагальнити ваш власний вміст і представити його для схвалення видавця, редактора, клієнта веб-сайту або наукової спільноти.

Окрім хорошого редактора резюме статті, ви також можете використовувати інструмент перефразування. Ось кілька популярних інструментів перефразування для покращення якості вмісту.