8 простих кроків, щоб покращити ваші рекомендації YouTube Music

| | 0 Comments| 6:08 PM
Categories:

Ви користувач YouTube Music і хочете отримати кращі музичні рекомендації? Ці прості поради та підказки можуть налаштувати алгоритм YouTube Music, щоб пропонувати музику, яка більше відповідає вашим смакам.

1. Керуйте своєю історією YouTube Music

Ваші музичні смаки можуть змінюватися з часом, тому важливо регулярно переглядати та видаляти музику зі своєї історії. Це дозволить YouTube Music знати, що ви не хочете отримувати рекомендації на основі певних пісень.

Для цього перейдіть у свій профіль YouTube Music, виберіть «Історія» та видаліть пісні, натиснувши три вертикальні крапки та прокрутивши вниз до «Видалити з історії».

  Виправити YouTube Picture in Picture не працює

2. Керуйте своєю історією YouTube

Музика, яку ви слухаєте у своєму обліковому записі YouTube, також впливає на вашу історію YouTube Music. Щоб керувати своєю історією YouTube, відкрийте YouTube, натисніть «Історія» на вкладці ліворуч і виберіть «Керувати всією історією». Звідси видаліть музику, яка не має впливати на ваші рекомендації.

3. Призупиніть історію переглядів

Ваша мама використовувала ваш обліковий запис, щоб годинами слухати Bon Jovi? Завжди краще призупиняти історію YouTube Music, коли ви або хтось інший слухаєте те, що ви не хочете, щоб це вплинуло на ваші рекомендації.

Перейдіть у свій профіль YouTube Music, натисніть «Налаштування», потім «Конфіденційність» і ввімкніть «Призупинити історію переглядів».

4. Зберігайте пісні у своїй бібліотеці та створюйте списки відтворення

Якщо ви хочете, щоб YouTube Music пропонував кращі рекомендації, алгоритм має знати, які конкретні пісні, виконавці та альбоми вам подобаються. Для цього вам потрібно зберегти музичний вміст, який вам подобається, у своїй бібліотеці або створити різні списки відтворення.

  Як виправити помилку ідентифікатора відтворення YouTube «Сталася помилка».

Якщо ви слухаєте певний альбом або пісню, яка вам подобається, натисніть три вертикальні крапки поруч і виберіть «Зберегти в бібліотеці» або «Зберегти в списку відтворення». Ви можете керувати своїми списками відтворення в лівій частині YouTube Music, а також переглядати свою бібліотеку, яка включає всю вподобану музику, виконавців і збережені пісні.

5. Завжди пісні «великий палець вгору» або «великий палець вниз».

Однією з найкращих функцій YouTube Music є те, що ви можете оцінювати все, що слухаєте. Щоб покращити музичні рекомендації, під час відтворення пісні клацніть значок «не подобається» або «не подобається» біля назви.

Більше того, якщо ви перейдете до своєї історії YouTube Music, ви можете перегорнути або знизити все, що ви раніше слухали звідти.

6. Звертайте увагу на те, кого ви слухаєте та на кого підписуєтесь на YouTube

Оскільки облікові записи YouTube Music і YouTube по суті пов’язані, вам потрібно пам’ятати про те, що ви слухаєте та на що підписалися на YouTube, особливо якщо вам потрібні кращі рекомендації.

  Як запобігти перепою на YouTube за допомогою функції «Зробити перерву».

Отже, якщо ви фанат певного виконавця, гурту чи групи, обов’язково перейдіть на їхню сторінку YouTube і підпишіться на їхній канал. Крім того, ви також можете оцінити кожну пісню, яка вам подобається.

7. Виберіть інших виконавців, які вам подобаються

Під час першої реєстрації в YouTube Music вам буде запропоновано вибрати п’ять виконавців, які вам подобаються. Але чи знаєте ви, що пізніше можете додати інших виконавців, які вам сподобаються?

Для цього натисніть свій профіль YouTube Music, а потім виберіть Налаштування. Далі натисніть «Рекомендації», а потім виберіть «Вибрати виконавців, які вам подобаються». Тут ви можете вибрати як мінімум, так і стільки додаткових виконавців зі списку параметрів.

8. Проводьте більше часу на YouTube Music

Покращити музичні рекомендації в YouTube Music так само просто, як використовувати музичний сервіс якомога більше. Малоймовірно, що ви отримаєте хороші пропозиції, якщо не будете докладати зусиль для регулярного використання служби.

Наприклад, якщо ви одночасно слухаєте Spotify і YouTube Music, дайте Spotify перерву та деякий час зосередьтеся на використанні лише YouTube Music. Ви навіть можете перенести всі свої списки відтворення зі Spotify на YouTube Music.