8 програм для настільного видавництва для створення чудових маркетингових матеріалів

Categories:

З цим найкращим програмним забезпеченням для настільних видавництв тепер можливо створювати приголомшливі маркетингові матеріали за малий бюджет.

Desktop Publishing (DTP) використовує спеціалізоване програмне забезпечення для розробки високоякісного дизайну та компонування візуального вмісту для цифрових медіа. Це програмне забезпечення дозволяє людям створювати документи, поєднуючи текст, зображення, діаграми та інші візуальні елементи. Наприклад, книги, журнали та інші друковані чи електронні матеріали.

Desktop Publishing спростив публікацію для тих, хто хоче розробляти свої маркетингові макети, не наймаючи професійного дизайнера. Крім того, програмне забезпечення для настільних видавництв дозволяє нам створювати недорогі високоякісні документи власними силами.

Що таке програмне забезпечення для настільних публікацій?

За допомогою програмного забезпечення DTP люди можуть безперешкодно налаштовувати зображення, тексти та різні візуальні елементи відповідно до своїх уподобань і антипатій. Це програмне забезпечення використовується для налаштування нового візуального вмісту для цифрових медіа.

Однак поліграфічна та видавнича промисловість зазвичай використовує цей процес для створення привабливих дизайнів. Тим не менш, сьогодні компанії, організації та окремі особи використовують цю техніку, щоб зробити свої документи професійними.

На додаток до цього, це програмне забезпечення є зручним у кишені. Ці програми пропонують різноманітні функції, зокрема розширені макети та інструменти проектування, які можна експортувати в різні формати.

Однак ці програми в основному використовують графічні дизайнери та спеціалісти з маркетингу. Таке програмне забезпечення правильно вирівнює текст і зображення відповідно до вподобань користувача. Користувачі можуть використовувати готові шаблони або створювати сторінки з нуля за допомогою доступних інструментів.

Як програмне забезпечення для настільних публікацій допомагає людині?

Тепер, коли ми дізналися про це програмне забезпечення, виникає питання, як це програмне забезпечення для настільних видавництв допомагає людям. Важливо налаштувати документальні фільми професійного вигляду, щоб зробити їх легкими для читання та привабливими.

Користувачі можуть швидко створити надзвичайний та ексклюзивний дизайн, який представлятиме їхню творчість. Найкраща частина полягає в тому, що це економічно ефективно та гнучко.

Проте програмне забезпечення для настільних видавництв може допомогти людям створювати ефективні високоякісні матеріали для різних цілей. Давайте перевіримо, як це може вам допомогти.

 • Для бізнесу – це програмне забезпечення дозволяє компаніям налаштовувати ексклюзивні професійно виглядаючі маркетингові матеріали для залучення клієнтів. Це може прискорити зростання вашого бізнесу.
 • Для освітніх цілей – ці програми можуть допомогти вчителям розробити навчальний посібник і навчальні матеріали, які включають плакати, плани уроків, кореневі карти тощо.
 • Для некомерційних організацій. Програмне забезпечення для настільних видавництв дозволяє некомерційним організаціям за лічені секунди створювати інформаційні та ознайомчі матеріали для своїх клієнтів.

Однак, крім професійного використання, користувачі можуть використовувати це програмне забезпечення для особистого використання та створювати привабливі матеріали, такі як запрошення, вітальні листівки, альбоми тощо.

Чому і коли слід використовувати програмне забезпечення для настільних видавців?

Причини використання програмного забезпечення для настільних видавництв можуть відрізнятися від людини до людини залежно від їх використання. Тут ми висвітлюємо кілька причин, щоб пояснити, чому і коли слід використовувати це програмне забезпечення.

 • Для документів професійної якості – користувачі можуть оформляти свої документи за допомогою розширених інструментів і функцій, доступних у програмному забезпеченні, щоб персоналізувати свої документи високої якості.
 • Для економії часу – за допомогою його функцій користувачі можуть економити час, автоматизуючи повторювані завдання.
 • Для економії ваших грошей – це програмне забезпечення може бути найкращою альтернативою для аутсорсингу проектів. Це програмне забезпечення зменшує потребу в професійних дизайнерах.
  Використовуйте рецепти для створення випадкових паролів, які вам не потрібно буде запам’ятовувати [Paid]

На додаток до всіх цих функцій, найкращою рисою програмного забезпечення для настільних видавців є його гнучкість. Завдяки цій функції користувачі можуть контролювати процес проектування та вдосконалювати свої проекти, доки не почуватимуться задоволеними.

Однак компанії використовують це програмне забезпечення для настільних видавництв для привабливих оголошень, рекламних щитів, візитних карток або для налаштування документів і медіа-файлів. Тут ми зібрали найкраще програмне забезпечення для настільних видавців, підкресливши їхні унікальні функції, плюси та мінуси. Отже, не зволікаючи, вирушаймо в цю подорож.

Adobe InDesign

Adobe InDesign є однією з найпоширеніших програм, які використовують маркетологи, видавці та дизайнери. Однак Adobe InDesign чудово підходить для складних і довгих документів, щоб зробити їх професійними. Крім того, це програмне забезпечення для настільної видавничої системи найвідоміше завдяки вбудованим у нього неперевершеним функціям.

Крім того, багаті набори інструментів макета з іншими творчими хмарними програмами, такими як Photoshop та Illustrator, роблять дизайн гнучким і доступним. Незалежно від того, чи хочете ви розробити цифрові брошури чи корпоративні плакати, це програмне забезпечення для настільного видавництва стане ідеальним макетом для будь-якої творчості.

Ви можете використовувати InDesign, щоб пришвидшити процес перегляду брендбуку вашої компанії, спростивши обмін активами, додавання відгуків і співпрацю з зацікавленими сторонами.

Крім того, його основні функції включають векторну графіку та інтерактивні медіа з технологією автоматичної зміни розміру та кількома орієнтаціями. Користувачі можуть виводити дані в різних доступних формах, включаючи PDF та ePUB.

Його характеристики включають наступне:

 • Ціна: 20,99 доларів США/місяць
 • Підтримувана система: Windows і Mac

Користувачі можуть отримати доступ до безкоштовної пробної версії, яка діє протягом 7 днів, щоб отримати досвід. Коротше кажучи, у настільному видавничому програмному забезпеченні Adobe InDesign користувачі можуть отримати все, що їм потрібно, куди б їх не завела уява.

QuarkXPress

QuarkXPress був випущений у 1987 році, і це вибір номер один для перекладачів, які працюють над кількома проектами одночасно, надаючи їм багато можливостей. Quark дозволяє користувачам інтегруватися з Microsoft Excel і XML, щоб спростити експорт і імпорт даних. Сьогодні Quark також підтримує електронні книги та веб-сторінки.

Це програмне забезпечення для настільного видавництва дозволяє користувачам мати більше контролю та приймати рішення.

Основні особливості Quark включають його здатність створювати веб-сторінки та програми для Android разом із вражаючими елементами керування OpenType та імпортом файлів з InDesign.

Його характеристики включають наступне:

 • Ціна: $474.00
 • Підтримувана система: Windows і Mac

Як і Adobe InDesign, користувачі Quark можуть мати безкоштовну пробну версію до 7 днів. Коротше кажучи, Quark — це проста у використанні програма для початківців, яка підтримує 37 мов. Крім того, він пропонує широкий спектр вражаючих функцій, щоб надати користувачам медіа та графіку високої якості.

  Погодинний і двотижневий прогноз для кількох міст

SmartDraw

Програмне забезпечення для настільних публікацій SmartDraw розроблено з урахуванням вимог початківців. Розширені інструменти, функції та автоматизація дозволяють користувачам самостійно проектувати, використовуючи свої думки.

Однак програмне забезпечення SmartDraw працює на будь-якій операційній системі з підключенням до Інтернету. Крім того, разом із кресленням ви можете спланувати й організувати будь-який проект, який хочете створити.

Крім того, його потужні інструменти настільного видавництва дозволяють виділити програмне забезпечення серед інших настільних видавничих програм. Це програмне забезпечення для настільного видавництва інтегровано з Jira, Trello, Confluence, Outlook тощо для оптимізації роботи.

Його характеристики включають наступне:

 • Ціна: 9,95 дол. США на місяць для одного користувача та 5,95 дол. США на місяць для кількох користувачів
 • Підтримувана система: Windows і Mac OS
 • Безкоштовна пробна версія: 7 днів

Його інтелектуальний механізм форматування та високоякісні професійні результати можуть покращити ваш процес публікації на комп’ютері. Користувачі можуть безперешкодно ділитися файлами за допомогою таких програм для обміну, як Dropbox, Box, Google Drive та багатьох інших.

Affinity Publisher 2

Affinity Publisher 2 — альтернатива Adobe із доступною ціною та великою різноманітністю унікальних шаблонів. Це програмне забезпечення для настільних видавництв розроблено для забезпечення доступності для роботи з різними типами файлів і документів. Крім того, це програмне забезпечення добре інтегрується з програмами Affinity.

Крім того, Affinity Publisher 2 містить розширені інструменти типографіки та широкий спектр можливостей налаштування, щоб користувачі могли легко налаштовувати свій візуальний вміст. Таким чином, завдяки нижчим тарифам, це доступно для малого бізнесу. Це програмне забезпечення підійде вам, якщо ви користувач-любитель і хочете почати свою подорож. Тим не менш, це повнофункціональна програма.

Його специфікація включає наступне:

 • Ціна: $54,99/місяць
 • Підтримувана система: Windows і Mac

Affinity Publisher 2 пропонує безкоштовну пробну версію протягом 90 днів разом із цими чудовими функціями. Коротше кажучи, це один із найкращих варіантів, який ви можете зробити, що дозволяє користувачам створювати ексклюзивні дизайни за допомогою доступних функцій.

Marq

Отже, наступне програмне забезпечення для настільних видавництв — це Marq, раніше Lucidpress, яким користувачі можуть користуватися без жодних грошових витрат. Таким чином, це безкоштовне програмне забезпечення для настільних публікацій, випущене в 2013 році.

Однак налаштовувати приголомшливі плакати, брошури, брошури та інші витвори за допомогою Marq можна безкоштовно та легко. Це програмне забезпечення для настільного видавництва призначене для перетягування на полотно та дизайн.

Крім того, ви можете використовувати вбудовані шаблони, що робить процес швидшим і простішим. Ви можете зберігати всі активи свого бренду в одному місці. За допомогою цієї веб-програми та розширеної функції автоматизації даних ви можете заощадити багато часу. Настільна публікація та дизайн завжди були більш зручними для користувачів.

Його характеристики включають наступне:

 • Ціни: безкоштовно або 3 долари США на місяць
 • Підтримувана система: Windows, Mac OS і Ubuntu

Коротше кажучи, Marq дозволяє користувачам просувати свою організацію вперед, безперебійно працюючи зі своєю командою. Це програмне забезпечення для настільного видавництва також дозволяє користувачам експортувати вміст через цифрові та друковані канали.

Видавництво Swift

Swift Publisher був розроблений спеціально як макет сторінки для Mac, доступний за доступними цінами. Доступно понад 500 професійних шаблонів для різноманітних друкованих проектів.

  Як налаштувати підпис електронної пошти, мобільний та персональний комп’ютер

Він може випередити InDesign у змаганні за найкраще програмне забезпечення для настільних видавництв завдяки різноманітному набору багатих колекцій кліпартів. Крім того, Swift Publisher пропонує понад 2000 безкоштовних зображень кліпартів і 40 000 зображень у своїй професійній версії всього за 9,99 доларів США.

Крім того, якщо користувачі хочуть створити власні стилі тексту, вони можуть зробити це за допомогою розширених інструментів. Крім того, головні сторінки також доступні для створення ексклюзивного вмісту. Однак користувачі можуть легко отримати доступ до своїх альбомів з Apple Photos, бібліотеки iTunes або будь-якої папки.

Його характеристики включають наступне:

 • Ціна: $19,99
 • Підтримувана система: Mac OS
 • Безкоштовний пробний період: до 14 днів

Завдяки Swift Publisher створення інтерактивної розповіді для публікації та обміну стало доступнішим. Тож, просто використовуючи редактор із функцією перетягування, ви можете створити власне гнучке творіння.

iStudio Publisher

Якщо вам потрібен простий і комплексний варіант для процесу видавництва на комп’ютері, доступний iStudio Publisher, створений у 2009 році. Це програмне забезпечення для настільного видавництва є зручним і приємним; дизайнер може отримати доступ до багатьох методів експорту файлів. Якщо ви новачок і хочете знати, як використовувати iStudio Publisher для настільної публікації, ви можете навчитися з онлайнових відеоуроків.

Крім того, за допомогою iStudio ви можете експортувати PDF-файли керування кольором, які підходять для ваших завдань додрукарської підготовки. Однак користувачі можуть експортувати файли у форматі EPUB, PDF або PTF.

Його характеристики включають наступне:

 • Ціни: використовувати безкоштовно
 • Система підтримки: Mac OS

Однак доступна версія цієї програми доступна з платною для функцій професійного рівня. Загалом програмне забезпечення iStudio Publisher для настільних видавництв дозволяє користувачам створювати плавні векторні макети, а також є безкоштовним і простим у використанні.

Пагінація дозволяє користувачам збирати дані з будь-якого джерела, наприклад Excel, SQL, Prestashop тощо, щоб конвертувати їх у професійні документи. Цей інструмент полегшив клієнтам створення актуальних високоякісних комерційних документів.

Однак користувачі, яким потрібні індивідуальні ціни зі знижками на обсяг, можуть обрати програмне забезпечення для настільних публікацій Pagination. Повні параметри налаштування та інші розширені функції приваблюють користувачів. Однак програмне забезпечення призначене лише для деяких користувачів, оскільки це складно.

Його характеристики включають наступне:

 • Ціна: $550/рік
 • Підтримувана система: більшість систем на основі браузера
 • Безкоштовна пробна версія: недоступна

Коротше кажучи, програмне забезпечення є чудовою заміною InDesign із додатковими перевагами хмарного програмного забезпечення. Крім того, за лічені хвилини ви можете створити проекти, які виглядатимуть так, ніби на це пішли години. Ви також можете редагувати готові до використання пакети дизайну для унікального результату.

Висновок

У двох словах, програмне забезпечення для настільних видавництв революціонізувало спосіб розробки та публікації візуального вмісту для цифрових медіа. Велика кількість доступного програмного забезпечення може допомогти вам налаштувати ексклюзивний дизайн для ваших цифрових медіа.

Якщо ви все ще намагаєтеся вибрати те, що підходить саме вам, ми перерахували кілька наших найкращих пропозицій щодо програмного забезпечення для настільних публікацій, якими ви можете безперешкодно користуватися. І останнє, але не менш важливе: у міру розвитку технологій користувачі все ще шукають кращі версії, функції та більш інноваційні методи для полегшення процесу публікації на комп’ютері.

Ви також можете дослідити програмне забезпечення з відкритим кодом для веб-дизайнерів і графічних дизайнерів.