techukraine.net techukraine.net 8 програм для налаштування продуктів Shopify для вашого магазину електронної комерції

8 програм для налаштування продуктів Shopify для вашого магазину електронної комерції

Categories:

Shopify — це одна з найбільших платформ електронної комерції, яка дозволяє користувачам створювати магазини та продавати товари онлайн. Ви можете вирішити продавати свої власні товари або навіть дропшиппінг, керуючи магазином на Shopify. Чим він буде відрізнятися від інших?

Як власник магазину Shopify, ви повинні запропонувати кілька альтернатив, які клієнти можуть вибрати під час вибору своїх продуктів. Shopify дозволяє власникам магазинів додавати до 100 варіантів для продукту. Власники таких магазинів також можуть мати до 3 варіантів, з яких клієнти можуть вибрати.

Ви можете бути зайнятим підприємцем, але хочете бути впевненими, що пропонуєте своїм клієнтам найкраще. Однак сучасний покупець шукає продукти, які вирішують його болючі точки та відповідають його унікальному стилю та вподобанням.

На щастя, різні програми Shopify Product Customizer можуть допомогти вам досягти цих цілей, заощаджуючи час і ресурси.

Що таке програми Shopify Product Customizer?

Програми Shopify Product Customizer Apps дозволяють вашим клієнтам налаштовувати продукти відповідно до своїх уподобань. Індивідуалізація/персоналізація продукту передбачає продаж продуктів із функціями, матеріалами та кольорами, адаптованими відповідно до потреб клієнта.

Такі інструменти мають готові шаблони, які клієнти можуть вибрати та налаштувати відповідно до своїх потреб. В ідеалі настроювач продукту повинен мати функцію попереднього перегляду, яка дозволяє користувачам візуалізувати продукти під час їх створення. Користувачі можуть пробувати різні комбінації та створювати унікальні продукти.

Функції, які слід шукати в настроювачі продукту

У магазині Shopify є сотні програм для налаштування продуктів, і ви можете бути розпещені вибором. Ось деякі з керівних факторів при виборі одного;

  • Простота використання: клієнтам не потрібно бути технічно підкованими, щоб налаштувати продукти. Виберіть засіб налаштування продукту зі зручним інтерфейсом і дозвольте користувачам легко персоналізувати продукти. Перегляд оглядів може дати уявлення про те, наскільки легко чи важко користуватися певною програмою.
  • Візуалізація продукту: ваші клієнти хочуть бачити попередній перегляд продукту під час взаємодії з настроювачем продукту. Ідеальний інструмент має пропонувати попередній перегляд під різними кутами або параметри масштабування, щоб допомогти клієнтам отримати дрібні деталі.
  • Додайте логіку: така проста логіка, як «додайте знижку 2% на замовлення понад 500 доларів США», може значно підвищити ваші продажі. Ви також можете встановити правила, які показуватимуть/приховуватимуть параметри після того, як клієнт зробить певний вибір.
  • Чуйний дизайн: ваші цільові клієнти використовуватимуть різні пристрої для доступу до вашого магазину. Переконайтеся, що ви вибрали програму, яка бездоганно працює незалежно від розміру екрана.
  • Швидко: час обмежений, і ви не хочете, щоб ваші клієнти чекали, щоб виконати прості завдання. Ідеальний інструмент повинен бути створений з використанням найшвидших технологій, а його код повинен бути оптимізований за швидкістю.
  Як змінити форму масивів NumPy у Python

Нижче наведено деякі з найкращих програм для налаштування продуктів Shopify, які ви можете додати до свого магазину сьогодні;

Персоналізатор продуктів Zepto

Персоналізатор продуктів Zepto це програма, яка пропонує клієнтам необмежені можливості налаштування. Це програмне забезпечення має простий у використанні інтерфейс і функцію попереднього перегляду в реальному часі, яка дозволяє клієнтам візуалізувати продукти у вашому магазині, коли вони їх налаштовують.

Клієнти можуть персоналізувати введення тексту та монограми, зображення та зразки кольорів, користувацькі шрифти та вибір кольорів, спадні меню тощо. Умовна логіка в цій програмі дозволяє вашому магазину приховувати та показувати варіанти продукту на основі вибору клієнта. Функція динамічного ціноутворення також дозволяє змінювати ціни залежно від вибору користувачів.

Zepto Product Personalizer має 15-денну пробну версію для всіх своїх пакетів, починаючи з 9,99 доларів США на місяць.

Параметри продукту та налаштування

Параметри продукту та налаштування це програма, яка дозволяє надати клієнтам можливість персоналізувати продукти з необмеженими можливостями. Цей засіб налаштування продукту підходить для всіх галузей промисловості, починаючи від фасованих споживчих товарів, домашніх тварин, домашніх меблів, весіль і ювелірних виробів до пекарень і солодощів.

Функція Image Swatch & Color Swatches дозволяє перемикати кольори та зображення кількома клацаннями. Завдяки функції умовної логіки поля параметрів зникають або з’являються залежно від параметра варіанту.

Заощаджуйте час, виконуючи масові дії замість того, щоб налаштовувати кожен елемент. Product Options & Customer також дозволяє клієнтам завантажувати файли, наприклад зображення, і надавати своїм продуктам унікальний зовнішній вигляд.

Ця програма має безкоштовний план, який дозволяє налаштувати один продукт. Ви можете розблокувати більше функцій персоналізації продукту за допомогою платних пакетів, починаючи з 19,99 доларів США на місяць.

Параметри продукту Hulk

Параметри продукту Hulk це універсальний інструмент, який служить настроювачем, фільтром і групувальником. Додаток дозволяє клієнтам завантажувати зображення та налаштовувати продукти на свій смак. Клієнти також можуть робити масові налаштування, якщо деякі продукти мають спільні функції.

Вивчивши своїх клієнтів, ви можете встановити деякі параметри за замовчуванням і допомогти клієнтам швидко персоналізувати свої продукти. Як власник магазину, ви можете обмежити кількість символів у текстовому полі та дозволити клієнтам створювати однакові продукти.

  Як створити графік в Google Таблицях

Hulk Product Options надає клієнтам зразки кольорів або зображень, які видно під час процесу вибору. Ви також можете підтвердити кількість варіантів, які клієнт може зробити під час налаштування своїх продуктів.

Hulk Product Options – це платна послуга від 10 доларів США на місяць.

Налаштувати

Налаштувати це інструмент, який дозволяє власникам магазинів Shopify пропонувати клієнтам персоналізовані продукти та послуги друку на вимогу. Інструмент має простий у використанні інтерфейс із можливістю перетягування, який дозволяє клієнтам розкрити свій творчий потенціал.

Клієнти можуть налаштувати різні речі, від шрифту та зображень до тексту. Попередній перегляд у режимі реального часу дозволяє їм бачити зміни під час створення спеціальних продуктів. Customify дозволяє користувачам завантажувати зображення, які відображають голос і імідж бренду.

Ця програма адаптивна; Ваші клієнти можуть використовувати його на мобільних пристроях або великих екранах. Ця програма має попередньо розроблені шаблони, розподілені по різних категоріях, щоб підштовхнути творчість ваших клієнтів.

У Customify є безкоштовний план, який дозволяє створювати до 3 спеціальних продуктів. Ви також можете підписатися на платні плани від 10 доларів США на місяць.

Варіанти продуктів Globo

Варіанти продуктів Globo це програма, яка надає безмежні варіанти продуктів. Додаток надає гнучкі варіанти вибору, щоб допомогти клієнтам розробляти індивідуальні продукти. Такі користувачі можуть застосовувати певний набір параметрів до певних продуктів.

Додаткова ціна дає можливість збільшити/зменшити ціни залежно від обраної опції. Умовна логіка параметрів продуктів Globo дозволяє показувати або приховувати параметри на основі вибору клієнта.

Параметри продуктів Globo дозволяють користувачам завантажувати власні зображення для унікальних функцій. Такі користувачі також можуть імпортувати/експортувати варіанти продукту у форматі CSV. Ви можете скористатися безкоштовним планом, який передбачає до 5 наборів опцій, або вибрати платні пакети від 9,9 доларів США на місяць.

Персоналізатор продуктів Inkybay

Персоналізатор продуктів Inkybay це конфігуратор і настроювач продуктів, який дозволяє клієнтам персоналізувати продукти відповідно до їхнього задоволення. Цей інструмент підходить власникам магазинів, які продають друковані на замовлення, цифрові та фізичні товари. Інструмент розроблено для автоматизації доставки індивідуальних замовлень без шкоди для якості.

Inkybay Product Personalizer має кнопку попереднього перегляду, яка дозволяє користувачам переглядати продукти під час персоналізації. Використовуючи цей інструмент, клієнти можуть отримувати готові для друку файли в таких форматах, як PDF, JPG, PNG і SVG.

  Як користуватися мережею Jio 5G в Індії

Функція динамічного формування цін гарантує, що ціни змінюватимуться залежно від вибору опції, кольору та розміру. Ви також можете додати функції знижки залежно від кількості. Inkbay Product Personalizer має 12-денну безкоштовну пробну версію, а ціна починається від 19,99 доларів США на місяць.

Варіант Варіанти продукту

Варіант Варіанти продукту надає необмежену кількість варіантів і опцій продукту. Цей інструмент дозволяє отримувати варіанти кольорів, зразки кольорів, спеціальні текстові поля, зразки зображень тощо. Клієнти можуть завантажувати власні зображення та персоналізувати продукти на свій смак.

Користувачі можуть використовувати функцію багаторазового вибору для групового редагування елементів для налаштування. Variant Option Product Options має простий у навігації інтерфейс. Функція надбавки до ціни дає змогу автоматично коригувати ціни на основі таких характеристик, як розмір, кількість і варіанти кольорів.

Variant Option Product Options має безкоштовний план, розроблений для магазинів у режимі розробки. Щоб користуватися преміум-функціями, ви можете вибрати платні плани від 9,99 доларів США на місяць. Ви також можете користуватися 14-денною безкоштовною пробною версією.

Жирним шрифтом варіанти продукту

Жирним шрифтом варіанти продукту це програма, яка дозволяє власникам магазинів пропонувати своїм клієнтам індивідуальний досвід покупок. Додаток розроблено, щоб допомогти клієнтам використовувати кожне мислиме користувацьке поле та параметр продукту, щоб налаштувати та створити саме ті продукти, які вони хочуть.

Параметри продукту, виділені жирним шрифтом, мають розширену умовну логіку, яка дозволяє створювати правила для показу/приховання параметрів продукту на основі вподобань клієнта. Цей інструмент призначений для того, щоб допомогти вам у перехресних і дорожчих продажах ваших продуктів і збільшенні продажів. Функція завантаження файлів дозволяє клієнтам завантажувати зображення та інші відповідні файли, щоб персоналізувати продукти та створювати варіанти.

Bold Product Options безкоштовний для тих, чиї магазини знаходяться в режимі розробки. Ви також можете скористатися 14-денною безкоштовною пробною версією з платними пакетами від 19,99 доларів США на місяць.

Висновок

Тепер у вас є різноманітні програми, які ви можете додати до свого магазину та дозволити клієнтам налаштовувати продукти відповідно до своїх потреб і вподобань. Оскільки кількість афілійованих додатків і користувачів Shopify продовжує зростати, переконайтеся, що у вас є потрібні інструменти.

Вибір програми Shopify Product Customizer App залежатиме від типу вашого магазину, характеру продуктів, які ви продаєте, простоти використання та вашого бюджету. У своєму магазині Shopify можна використовувати кілька налаштувачів продуктів.