8 Програмне забезпечення для швидшого укладання угод techukraine.net

Пропозиції є одним із найважливіших документів вашої компанії, і, за іронією долі, кілька компаній не можуть створити документ, який спонукав би клієнтів продовжити угоду.

Приваблива пропозиція є добре складеною, однозначною, добре структурованою та максимально адаптованою до потреб клієнта. Не буде неправильним сказати, що написання хорошої пропозиції – це мистецтво, яке не кожен може опанувати.

Саме тут на сцену з’являється програмне забезпечення для створення пропозицій, яке запропонує командам маркетингу ефективний спосіб створення привабливих пропозицій, які можуть підвищити рівень плинності клієнтів.

Декілька програмних продуктів можуть похвалитися модернізацією процесу створення пропозицій у вашій організації, але вибрати надійне може бути складно.

Щоб полегшити процес, виміряйте програмне забезпечення за такими ключовими точками.

  • Зручність для користувача: програмне забезпечення зі спрощеним інтерфейсом користувача набагато легше освоїти та допомагає розробляти ефективні пропозиції за лічені хвилини.
  • Особливості: все програмне забезпечення для створення пропозицій має свої особливості, і деякі з них можуть бути відсутніми в програмному забезпеченні, яке ми вибрали. Тому вам слід ретельно оцінити набір функцій, перш ніж приймати рішення.
  • Вимоги до бізнесу: як і функцію, вам також потрібно оцінити вимоги вашого бізнесу. Визначення суттєвих характеристик і атрибутів, якими ви можете скомпрометувати, допоможе прояснити картину.
  • Доступність: важливо зіставити функції з вартістю послуги та вирішити, доступне програмне забезпечення чи ні. Було б найкраще, якби ви вибрали програмне забезпечення, яке пропонує ідеальний баланс функціональних можливостей, не перевищуючи ваш бюджет.

Давайте познайомимо вас з програмним забезпеченням цієї категорії, якому віддають перевагу представники малого та середнього бізнесу і навіть фрілансери.

Пандадок

PandaDoc — надійне рішення, здатне автоматизувати процес створення пропозицій для компаній, а також надсилання пропозицій, клієнтських контрактів, цінових пропозицій і подібних документів.

Завдяки інструментам для співпраці та інтеграції CRM PandaDoc спрощує процес налаштування пропозиції та аналітики після її надсилання клієнтам. Ви отримуєте сповіщення кожного разу, коли клієнт відкриває пропозицію, час, витрачений на її читання, посилання, які він натиснув, чи завантажили вони її чи ні.

Велика бібліотека шаблонів пропонує заздалегідь розроблені шаблони для різних випадків використання, мінімізуючи помилки. Інтерфейс PandaDoc із функцією перетягування та скидання, а також інтуїтивно зрозуміла бібліотека вмісту допомагають навіть новим маркетинговим командам у процесі створення та вирішують усі проблеми клієнта.

Пропонувати

Proposify — популярне програмне забезпечення для розробки пропозицій, яке часто приваблює креативні маркетингові агентства. Він має інтерфейс перетягування, за допомогою якого ви можете створювати невеликі розділи пропозиції, і включає редактор, подібний до InDesign, який дозволяє додавати тексти, зображення та відео для покращення зовнішнього вигляду.

Це надійне програмне забезпечення має аналітичний модуль, який надає бізнес-командам цінну інформацію, як-от найпопулярніші розділи, кількість переглядів, тривалість читання тощо.

Як і Pandadoc, ви отримаєте повноцінну бібліотеку шаблонів, яку можна налаштувати відповідно до іміджу бренду вашої компанії. Proposify легко інтегрується з CRM, такими як SalesForce і HubSpot, полегшуючи швидкий пошук даних, необхідних для створення персоналізованих пропозицій.

Кращі пропозиції

Better Proposals є популярним програмним забезпеченням для керування пропозиціями завдяки своїй простоті. Бібліотека пропонує пристойну кількість шаблонів із сучасним дизайном і макетом, які можна легко редагувати, як електронний лист.

Ви можете створити структуру своєї пропозиції та зберегти ці шаблони для подальшого використання. Better Proposals оснащено інструментами автоматизації, корисними для налаштування пропозицій і додавання персоналізованих елементів, таких як логотип компанії, шрифт, кольори тощо.

Ви можете відстежувати ефективність пропозиції за допомогою надійного модуля аналітики, який дає цінну інформацію, необхідну команді для визначення нахилів клієнтів. Він має цікаву функцію під назвою Proposal AI, яка забезпечує автоматизований перегляд вашої пропозиції перед тим, як ви надішлете її потенційному клієнту.

Пропонований

Proposable — це просте у використанні програмне забезпечення для керування пропозиціями з автоматизованим редактором перетягування, який спрощує процес створення та надсилання пропозицій.

Він також надсилає сповіщення електронною поштою та SMS щоразу, коли клієнт переглядає ваші документи, і надає детальну інформацію про ключову статистику пропозиції.

Окрім створення пропозицій, добре розроблена структура також дозволяє отримувати платежі та електронні підписи від клієнта.

Proposable пропонує велику бібліотеку шаблонів, як і будь-яке інше програмне забезпечення для пропозицій, але платформа є набагато більш узгодженою, пропонуючи суперзручність для користувачів. Proposable можна легко інтегрувати з популярним програмним забезпеченням CRM, зокрема Salesforce, Pipedrive, HubSpot та багатьма іншими.

Привіт Бонсай

Hello Bonsai — це потужний інструмент керування завданнями, створений спеціально для фрілансерів, які бажають забезпечити бездоганний досвід роботи з клієнтами, тим самим покращуючи рівень прийняття їхніх пропозицій.

Окрім керування клієнтами та відстеження проектів, він дає змогу без проблем надсилати пропозиції та контракти. Як і інше програмне забезпечення для пропозицій у списку, можна відстежувати онлайн-пропозиції та отримувати схвалення в електронному вигляді.

Бібліотека пропонує високоякісні настроювані шаблони, які ви можете використовувати, щоб цитувати свої пропозиції або створювати свій шаблон з нуля та зберігати його для подальшого використання.

Ви отримуєте миттєві сповіщення, коли пропозиції переглядаються або схвалюються, і отримуєте оплату за допомогою кількох варіантів оплати. Bonsai підтримує 180 валют, що робить його ідеальним вибором для фрілансерів у всьому світі.

обертів

Revv — це елегантний розробник програмного забезпечення для професіоналів, агентств і консультантів, які бажають створювати приголомшливі пропозиції для клієнтів, визначаючи нові межі для автоматизації документообігу та робочих процесів.

Revv пропонує такі функції, що робить його єдиним місцем для керування всіма пов’язаними з бізнесом документами, включаючи пропозиції:

  • Інструмент Drag & Drop Proposal Builder для полегшення створення професійних пропозицій без кодування.
  • Сотні готових шаблонів пропозицій доступні в бібліотеці шаблонів, щоб створити пропозиції за лічені хвилини.
  • Миттєво діліться пропозиціями та працюйте над ними за допомогою магічних посилань, не завантажуючи їх.
  • Використовуйте захищений електронний підпис, щоб отримати схвалення своїх пропозицій.
  • Такі функції, як коментарі, примітки та вкладення, дозволяють обговорити пропозицію та додати всі відповідні посилання.

запалювання

Ignition — ще одне програмне забезпечення для керування пропозиціями, яке ви можете вибрати, справляючи незабутнє враження на своїх клієнтів. Ignition прагне усунути плутанину та гарантує, що ви та ваші клієнти залишатиметеся на одній сторінці.

Він доставляє фірмові пропозиції в цифровому вигляді за кілька хвилин і дає змогу підписувати їх і отримувати оплату з самого програмного забезпечення.

Програмне забезпечення забезпечує широкий ступінь налаштування, до якого можна додавати відео, брошури компанії та умови участі, якщо такі є.

Клієнти можуть додати до десяти підписів в рамках однієї пропозиції, щоб забезпечити цілісність контракту. Використовуючи Ignite, можна автоматизувати процес створення рахунка-фактури після прийняття пропозиції.

Інді

Хочете залучити нових клієнтів, але не знайомі з методом створення пропозицій? Indy стане правильним вибором для вас, щоб створити професійні пропозиції, щоб справити незабутнє враження.

Indy пропонує пристойний набір функцій, які дають вам змогу створити переконливу пропозицію та розпочати новий проект. Він надає доступ до великої кількості шаблонів, де вам потрібно ввести деталі, щоб підготувати пропозицію за лічені хвилини.

Indy автоматично перетворює оцінку в рахунок-фактуру після завершення пропозиції. Ви можете створити простір проекту, надіслати договір або створити список справ, щоб розпочати роботу над проектом.

Висновок

Добре задокументовані пропозиції необхідні для залучення нових клієнтів і збільшення продажів вашої компанії.

Складне програмне забезпечення для пропозицій допоможе вам налаштувати професійно виглядаючу пропозицію, щоб направляти потенційних клієнтів через процес. Отже, вибір правильного програмного забезпечення для створення пропозицій має вирішальне значення, і наш посібник, наведений вище, допоможе вам вибрати правильне програмне забезпечення для вашого бренду.

Далі ознайомтеся з нашим найкращим програмним забезпеченням для керування продажами.